Rose Bruford College of Theatre and Performance

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į Rose Bruford College of Theatre and Performance . Mūsų tikslas - įkvėpti, sužadinti ir mokyti jus kaip kūrybinį menininką ir praktiką, kuris gali naudoti atspindinčią praktiką ir mokslinius tyrimus, kartu su mūsų siūlomu pasaulinio lygio mokymu, kaip įrankiais tapti nepriklausomu mąstytoju ir užpildytu bei sėkmingu darbo profesionalu.

„ Rose Bruford College “ mokymo, mokymosi ir mokymo etosas pabrėžia stresą, bendradarbiavimą, bendruomenę, atradimą, įvairovę, įsidarbinimo galimybes, nepriklausomybę ir profesionalumą. Studentai ir darbuotojai dirba gražioje aplinkoje mūsų gražiame parko kampe, kur gaminame ir gaminame daugiau nei 75 parodymus per metus.

Kai kurie kūriniai rodomi kitose Londono vietose, kai kurie - kelionė JK ir užsienyje. Iš šios gyvybingos atmosferos atėjo naujos kartos atlikėjai, dizaineriai, technikai ir įmonės, keičiančios pasaulinių teatro ir gyvų renginių veidą.118143_rsz_118131_24742890054_cd116a1b08_o2.jpg

Misija

Mūsų misija yra suteikti skatinančią, bendradarbiaujančią mokymosi aplinką tarptautiniu mastu, teikti specialistų profesinį ir profesinį švietimą ir mokymą, kuris skatintų kūrybiškumą, eksperimentavimą, įvairovę ir kompetenciją.

Vizija

Remdamiesi savo įsitikinimu, kad mokymas, mokymasis, kūrybinė praktika, menas ir pramonė visi kalba vienas su kitu, mūsų vizija apie „ Rose Bruford College of Theatre and Performance yra skirta institucijai, kuri yra:

 • Įsipareigoję kurti socialinę ir kultūrinę, taip pat meninę ir ekonominę vertę per programas, kurių absolventai gali diegti naujoves ir vadovauti pokyčiams, taip pat tenkinti dabartinius profesinius poreikius, atliekant mokslinius tyrimus apie ir per praktiką, kuri sukuria poveikį pramonės šakoms ir plačiajai visuomenei, pramonės ir socialinio dalyvavimo
 • Įvairus, lygus ir įtraukus, su įvairialypiu studentų ir personalo kūnu, siūlantis galimybę naudotis laiptais, bendradarbiaujant su mokyklomis, kolegijomis ir kitomis organizacijomis, ir mokymo programa su įvairove jos centre. Mes tikime, kad scenos menai ir pramonės šakos remiasi įvairove ir turtingumu bei naujovėmis
 • Skiriamasis, siūlantis programų, kurios atpažįsta, vertina ir švenčia įvairias veiklos formas: teatrą, renginius, gyvą muziką ir skaitmeninį tarpininkavimą, portfelį, kuriame visos programos turi labai išskirtinę ir įvairią mokymo programą ir pasinaudodami mūsų unikaliu miesteliu
 • Tarptautiniu mastu, bendradarbiaujant pasauliniu mastu, siekiant bendrai įgyvendinti programas ir studentų bei darbuotojų mainus, tarptautiniu mastu įvairią studentų instituciją ir tarptautiniu mastu svarbią mokymo programą118144_rsz_118130_d1i7gbbxcaan3ge.jpg

Mūsų kursai

Studentai iš daugiau nei 40 skirtingų šalių su mumis studijuoja mūsų 15 skirtingų profesinių ir profesinių studijų kursų.

Gamybos ir renginiai

Visus metus vykdome kūrinius ir renginius, tiek į universitetą, tiek iš jo.

Mūsų absolventai

Mūsų absolventai ir toliau formuoja pramonės ateitį.

Mūsų vieta

Koledžas yra įsikūręs Lamorbey parke, Pietryčių Londone, gražioje, žalioje vietoje, vos 30 minučių traukiniu nuo Trafalgaro aikštės ir Londono West End širdies. Campus klasteriai susideda iš II klasės „Lamorbey House“, kuriame įrengti modernūs, tikslingai įrengti įrenginiai, įskaitant 330 vietų teatrą, 100 vietų lankstų „Barn“ teatrą, du juodos dėžės studijos teatrus, erdvius repeticijų kambarius, įrašus studijos, techninės laboratorijos, projektavimo ir gamybos dirbtuvės, unikali dramos biblioteka ir gerai įrengtos studijų sritys. 2015 m. Kolegija atidarė 168 „Christopher Court“ numerius, kuriuose įrengtas atskiras vonios kambarys.

Mūsų inovacijų kultūra

Didžiuojantis savo naujovių istorija, kurios metu „Rose Bruford“ pristatė pirmąjį universiteto lygio bakalauro laipsnį, o 1970-aisiais - pirmąjį apšvietimo dizaino bakalauro laipsnį, „ Rose Bruford College ir toliau stengiasi tobulinti mokymo ir technikos teatro ribas. viena iš pirmaujančių pasaulio dramos konservatorijų ir viena iš didžiausių JK studentų skaičiaus ir profesinio mokymo galimybių įvairovės. Pasiruošimas savo scenos ir ekrano bei dizaino karjeros absolventams ir techniniams absolventams už platesnes pramogų pramonės scenas - su šešiais atskirais veikimo ir atlikimo būdais bakalauro ir magistrantūros lygiuose, didžiausias techninio teatro ir vadybos portfelis pirmosios pakopos studijų programos ir du internetiniai bakalauro laipsniai - mes mokome šiandien geriausius talentus kuriančius teatrus visame pasaulyje.

Kolegija ir jos dėstytojai skatina mūsų studentų vaizduotę, talentą ir kūrybiškumą, rengdami juos už atlygį ir patenkinančią karjerą iššūkių įdomiose ir gerai mokančiose pramonės šakose. Mūsų darbas yra mokyti, bet ir padėti susirasti darbą visiems mūsų absolventams.

Mūsų paslaugos

Rose Bruford College of Theatre and Performance yra pastatytas Lamorbey parke, lapuočių parkų aikštelėse, kilusiose iki XVI a., Su subrendusiais medžiais ir tvenkiniu su žuvimis ir vandens paukščiais. Campus išvaizda vos per 60 metų pasikeitė.

Mes turime daugybę galimybių, kad patenkintume Jūsų poreikius bet kuriuo metu - nuo vilnonių susirinkimų iki vestuvių, apdovanojimų ceremonijų, konferencijų, susitikimų, klasių ir seminarų. Mes dažnai samdome mokyklų grupes ir vasaros mokyklas.

2015 m. Rugpjūčio mėn . Kolegija atidarė „ Christopher Court Hall of Residence“, kurią sudarė 168 numeriai su vonios kambariais, netoli Sidcup geležinkelio stoties, skirtas naudoti studentams akademiniais metais (rugsėjį-birželio pabaigoje), o kiti - vasarą (liepą ir rugpjūtį).

Mūsų nuomos paslaugos apima:

 • II klasės paminėtas „Lamorbey“ namas
 • 330 vietų „Rose“ teatras
 • 100 vietų „Barn“ teatras
 • Du teatro teatrai
 • Bandomieji kambariai
 • Sokiu studija
 • Klasės
 • Įrašų studijos
 • Visa gamyba / techninė pagalba
 • Galima užsisakyti barą ir maitinimą
 • Dėžutės įstaiga

Vietos

Sidcupas

Address
Rose Bruford College of Theatre and Performance Lamorbey Park Burnt Oak Lane Sidcup
, Kent
 DA15 9DF
Sidcupas, Anglija, Jungtinė Karalystė

Londonas

Address
Londonas, Anglija, Jungtinė Karalystė

Voterfordas

Address
Voterfordas, Konektikutas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Maskva

Address
Maskva, Moskva, Rusija