Royal Holloway University of London

Įvadas

Oficialus aprašymas

Karališkasis Holloway, Londono universitetas, patenka į geriausių 30 JK universitetų sąrašą. Pasitelkę dėstytojus, atradimus, keičiančius pasaulį ir jausdami „ Royal Holloway“ patirtį, mes esame bendruomenė, kuri įkvėps jus sėkmingai siekti akademinės, socialinės ir asmeninės sėkmės.

Mūsų universitetą įkūrė du socialiniai reformatoriai, pradėję švietimo ir žinių idėją visiems, kurie galėtų būti naudingi. Jų vizija gyva šiandien. Kaip vienas iš pirmaujančių JK universitetų , kuriame imamasi mokslinių tyrimų , mes gyvename kelioms svarbiausioms pasaulio mokslo , meno , verslo , ekonomikos ir teisės institucijoms . Būdami dėstytojais ir tyrinėtojais, jie keičia gyvenimą, plečia mintis ir padeda esamiems ir būsimiems lyderiams suprasti galią ir atsakomybę. Mus stiprina įvairovė ir sveikiname studentus ir akademikus, kurie keliauja iš viso pasaulio studijuoti ir dirbti čia, užtikrindami tarptautinę ir multikultūrinę perspektyvą artimame ir istoriniame miestelyje.

Vieta

Mes turime unikalią geriausią iš abiejų pasaulių vietą; saugus, lapuočių miestelis Eghame, Surryje - mažiau nei 40 minučių traukiniu nuo Londono centro ir vos septynios mylios nuo Heathrow oro uosto. Tai sukuria aplinką, kurioje klesti artima bendruomenė.

r

Vietos

Eghamas

Royal Holloway University of london

Address
Egham Hill
TW20 0EX Eghamas, Anglija, Jungtinė Karalystė