Oficialus aprašymas

Pasaulio klasės universitetas

Swansea universitetas yra mokslinių tyrimų vadovaujamas universitetas, kuris prasidėjo nuo 1920 m. Universiteto bendruomenė klesti tirti ir atrasti, ir siūlo tinkamą puikios mokymo ir tyrimų pusiausvyrą, suderintą su pavydėta gyvenimo kokybe.

Universitete buvo milžiniškas augimo laikotarpis, ir mes pasiekėme savo siekį būti didžiausiu trisdešimčiu mokslinių tyrimų universitetu, kuris išaugo iki 2014 m. "Research Excellence Framework" lenktynių lentelės iki 26-ojo Jungtinėje Karalystėje nuo 52-ojo 2008 m.

Be to, jau vyksta plataus užmojo Campus Development Program - vienas iš didžiausių žinių ekonomikos projektų Jungtinėje Karalystėje ir penkių geriausiųjų Europoje.

Tai apima "Bay Campus" sukūrimą, visiškai naują 450 milijonų eurų plėtrą rytiniame požiūriu į miestą, taip pat transformuojant mūsų esamą "Singleton Park Campus".

"Swansea" daugiakultūrinė dviejų bendruomenių bendruomenė suteikia visuotinę perspektyvą ir galimybes įgyti visą gyvenimą trunkančių įgūdžių.

Tiesa 1920 m. Swansea universiteto pramonės steigėjų vizijai:

 • Pateikite mokslinių tyrimų kompetencijos aplinką, mokslinius tyrimus, kad yra pasaulyje pirmaujanti, visame pasaulyje bendradarbiavimo ir tarptautiniu mastu pripažintas;
 • Pristatyti neįvykdyti studentų patirtį, su tyrimais paskatino ir praktika varoma mokymas aukščiausios kokybės, kuri gamina pasaulinio absolventų išsilavinę ir įrengtas atskirti asmeninį ir profesinį pasiekimo;
 • Naudokite savo mokslinių tyrimų stiprumo, bendradarbiavimą su pramonės ir pasaulinio masto, vairuoti ekonomikos augimą, skatinti gerovę, praturtinti bendruomenės ir kultūrinio gyvenimo Velso ir prisidėti prie sveikatos, laisvalaikio ir gerovei jos piliečiams.

Švyturys, skirtas novatoriškam bendradarbiavimui

2014 m. "Tyrimų kompetencijos" sistemoje "Swansea" universitetas pasiekė savo siekį tapti JK geriausiu 30 mokslinių tyrimų institutu.

Pasak "Times" aukštojo mokslo, "mūsų 26-ojo REF reitingas buvo" didžiausias šuolis tarp mokslinių tyrimų įstaigų ". Dabar, kai universitetas praleidžia šimtus metų iki 2020 m., Turime naujų tikslų. Jie turi:

 • Iki 2018 m. Tapkite Didžiausia Britanijos 30 geriausių universitetų
 • Tęskite ambicingus plėtros planus
 • Išplėsti mūsų pasaulinį pasiekiamumą; ir
 • Pasukite arčiau, kad taptumėte vienu iš 200 geriausių pasaulio universitetų.

2014 m. REF 2014 m. "Swansea" tyrimo kokybė buvo vertinama pagal šešis "Russell Group" universitetus. Mes taip pat užėmėme 22 vietą už šio tyrimo poveikį.

Mes tikime ...

Galimybių lygybė

"Swansea" universiteto tikslas - sukurti integracinę ir palaikančią darbo ir mokymosi aplinką, kuri būtų nesuderinama su nesąžininga diskriminacija ir suteiktų darbuotojams ir studentams galimybę naudotis savo asmeniniu potencialu.

Universiteto "Lygių galimybių" komanda aktyviai palaiko darbuotojus ir studentus, kad nustatytų ir pašalintų bet kokias galimas kliūtis, ir užtikrina, kad Universitetas siūlo lygias galimybes visiems darbuotojams ir studentams, nepaisant rasės, lyties, amžiaus, negalios, seksualinės orientacijos, religijos ir tikėjimo, lyties persikvalifikavimas, nėštumo ir motinystės statusas, santuoka ir pilietinės partnerystės statusas.

Nuolatiniai universiteto lygybės projektai apima "Athena SWAN", "Workplace Equality Index", "Race Charter Mark" ir "Stonewall University Guide" (AKA Gay by Degree). Daugiau informacijos rasite "Lygių galimybių" tinklalapiuose.

Orumas darbe ir studijoje

"Ištikimybė darbe ir studijose" skatina visų universiteto studentų ir darbuotojų orumą panaikinant bet kokį įžeidžiančio elgesio formą ir kuriant darbo ir mokymosi aplinką, kuri yra laisva nuo priekabiavimo ir agresijos. Su universiteto nariais turi būti elgiamasi su orumą ir pagarbą bei būti apsaugoti nuo priekabiavimo ir bauginimo darbe ir studijuoti.

Parama velsiečių kalba

Mes esame pasiryžę aktyviai remti, skatinti ir praturtinti Velso kultūrą ir Velso kalbą.

Siekdami mūsų vizijos, siekiame sustiprinti savo studentų patirtį, padidindami galimybes mokytis velsiečių kalba ir geriau įsisavinti šią nuostatą.

Mes taip pat padidinsime galimybes visiems universiteto nariams, kurie gali naudoti Velso kalbą ir taip stiprinti universiteto įvaizdį Velse kaip dvikalbį instituciją.

Praturtina kitų žmonių gyvybes

"Discovery" yra savanorių vadovaujama labdaros organizacija, kurios tikslas - praturtinti žmonių gyvenimą Swansea. Organizacija numato bendruomenę, kurioje žmonės laikomi lygiomis, ir jie nėra diskriminuojami ar nepalanki visuomenei.

"Discovery" tikslas yra:

 • Praturtinkite Swansea žmonių gyvenimus, kad jie galėtų įgyvendinti savo potencialą kaip įgalioti asmenys ir kaip grupių bei bendruomenių nariai.
 • Siūlome naują patirtį ir galimybes per įvairius studentų vadovaujamus veiksmus bendruomenėje, dėl kurių padidėtų tarpusavio supratimas ir lygybė.
 • Aktyviai remti moksleivius, kad jie žinotų apie savo asmeninę raidą ir įtaką savimi bei kitų žmonių gyvenimui, dalyvaudami bendruomenės veikloje.

Sveikas universitetas

"Swansea" buvo paskirta viena iš Pasaulio sveikatos organizacijos "Sveika miestai", prisijungusi prie elitinių miestų, dirbančių kartu, siekiant pagerinti vietos bendruomenių sveikatą. Panašiai, Swansea universitetas buvo paskirtas sveikuoju universitetu ir sukūrė sveiką universiteto miestelio tinklą, kurio paskirtis - pagerinti universiteto bendruomenės sveikatą ir gerovę.

Tarptautinė studentų

"Swansea" universitetas yra pripažintas kaip "World Top 200" tarptautinių studentų universitetas, ir mes sveikiname tarptautinių studentų paraiškas iš viso pasaulio.

Mes skatiname savo tarptautinius studentus teikti paraiškas per internetinę paraiškų sistemą. Norėdami gauti daugiau informacijos apie bakalauro arba magistrantūros studijas Swansea universitete, apsilankykite mūsų programų puslapyje.

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

Swansea University

Kinų-anglų vertimų ir kalbų magistrantūra yra prieinama, jei esate pirmosios kalbos mandarinų kalbos žinovas iš Kinijos, domitės taikomosios kalbos karjera, pavyzdžiui, v ... [+]

Kurso apžvalga

Kinų-anglų vertimų ir kalbų magistrantūra yra prieinama, jei esate pirmosios kalbos mandarinų kalbos žinovas iš Kinijos, domitės taikomosios kalbos karjera, pavyzdžiui, verčiate ir mokote anglų ar kinų kalbą kaip užsienio kalbą.

Šis kursas suteikia konkrečių kalbų įgūdžius vertimo studijose ir taikomojoje kalbotyroje. Ja siekiama uždaryti plačią vertimo sritį į tam tikrą kontekstą, verčiant iš anglų į kinų kalbą.

Spręsite ne vietinių kalbų, kaip anglų kalbos mokytojų, problemą, taikomųjų kalbų studijas, anglų arba kinų kalbos kaip antrosios kalbos vertimus ir mokymą.

Mūsų laipsnis pasirodė esąs vienodai patrauklus mandarinų kalbų mokytojams, norintiems įgyti žinių apie taikomosios kalbotyros teoriją ir praktiką.... [-]

Jungtinė Karalystė Swansea
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Swansea University

Nesvarbu, ar norite strateginio socialinės žiniasklaidos supratimo, rafinuotų kūrybinių įgūdžių per profesionalų rašymą ar komunikacijos jautrumo, kad būtų daromas poveik ... [+]

Kurso apžvalga

Nesvarbu, ar norite strateginio socialinės žiniasklaidos supratimo, rafinuotų kūrybinių įgūdžių per profesionalų rašymą ar komunikacijos jautrumo, kad būtų daromas poveikis verslui, komunikacijos, žiniasklaidos praktikos ir viešųjų ryšių (PR) magistras yra idealus.

Jūs atliksite struktūruotą šiuolaikinės žiniasklaidos įgūdžių praktiką, mokomą motyvuotų pramonės profesionalų su įspūdingais akademiniais įgūdžiais.

Įgiję vertingų profesionalių žiniasklaidos įgūdžių, pagerėja jūsų sėkmingos žurnalistikos, viešųjų ryšių, transliavimo, verslumo, reklamos ar rinkodaros karjeros perspektyvos.

Jei jau esate šios srities profesionalas, šis kursas siūlo dinamiškus naujosios žiniasklaidos įgūdžius ir kvalifikaciją, siekiant sustiprinti jūsų nuolatinį profesinį tobulėjimą.... [-]

Jungtinė Karalystė Swansea
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Swansea University

Komunikacijos, žiniasklaidos praktikos ir viešųjų ryšių magistrantūra skirta studentams, kurie nori sutelkti savo energiją į dinamišką socialinės žiniasklaidos pasaulį, p ... [+]

Komunikacijos, žiniasklaidos praktikos ir viešųjų ryšių magistrantūra skirta studentams, kurie nori sutelkti savo energiją į dinamišką socialinės žiniasklaidos pasaulį, plėtoti savo kūrybinę praktiką ir profesionalius rašymo įgūdžius arba nori dirbti verslo aplinkoje.

Pagrindiniai bruožai

Magistrantūros studijų programa pagrįsta praktika profesionalių, šiuolaikinių žiniasklaidos įgūdžių, kuriuos dėsto profesionalai, turintys akademinį išsilavinimą. Programa apima modulius profesionalių rašymo / žurnalistikos, vizualinių komunikacijų ir žiniasklaidos dizaino, vaizdo ir dokumentinių kūrimo ir PR, Branding ir skatinimas. Taip pat yra kitų komunikacijos, teorijos, filmų ir istorijos modulių.... [-]

Jungtinė Karalystė Swansea
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Swansea University

Kūrybinio rašymo magistras yra unikaliai įkvepianti programa, vykdanti integruotus literatūrinio ir žiniasklaidos teksto rašymo mokymus. ... [+]

Kurso apžvalga

Kūrybinio rašymo magistras yra unikaliai įkvepianti programa, vykdanti integruotus literatūrinio ir žiniasklaidos teksto rašymo mokymus.

Šis kursas, kurį moko patyrę pagrindinio profilio rašytojai, suteikia galimybę mokyti įvairių žanrų, įskaitant grožinę literatūrą, apsakymus, poeziją, dramas, scenarijus ir kūrybinę negrožinę literatūrą.

Jūsų studijos siejasi su unikalia Velso literatūrine kultūra, kur gyvena viena iš seniausių bardų tradicijų Europoje.

Kodėl kūrybinis rašymas „Swansea“?

Būdami gyvos „Swansea“ rašytojų ir menininkų bendruomenės dalimi, turėsite galimybę užmegzti asmeninius ryšius su Velso nacionaliniu teatru ir atvirų mikrofonų renginiais tokiose vietose kaip Dylan Thomas centras ir Howl. Taip pat yra daug darbo su vietos leidėjais patirties.... [-]

Jungtinė Karalystė Swansea
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Swansea University

Skaitmeninės žiniasklaidos magistras tiria spalvingą skaitmeninės žiniasklaidos praeitį, dabartį ir ateitį. ... [+]

Kurso apžvalga

Skaitmeninės žiniasklaidos magistras tiria spalvingą skaitmeninės žiniasklaidos praeitį, dabartį ir ateitį.

Idealiai pritaikytas neseniai baigusiems studijas ar dabartiniams profesionalams, šis kursas siūlo naują šiuolaikišką požiūrį į didžiausias šių dienų visuomenės problemas, remiantis mūsų žiniasklaidos ir komunikacijos studijų patirtimi.

Jūs ištirsite skaitmeninės žiniasklaidos verslą ir politiką su pagrindiniais akademikais, derindami teorines ir taikomas perspektyvas, kad suteiktumėte tvirtą pagrindą suprasti šiuolaikinius debatus.

Taip pat nagrinėjamos akademinės skaitmeninių laikmenų ir technologijų studijų tendencijos, bendros tyrimų metodikos, tinkamos šioje srityje ir labai norimos darbdavių.... [-]

Jungtinė Karalystė Swansea
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Swansea University

Plėtros ir žmogaus teisių magistrė nagrinėja palyginti naują sąsają tarp žmogaus teisių ir tarptautinės plėtros. ... [+]

Plėtros ir žmogaus teisių magistrė nagrinėja palyginti naują sąsają tarp žmogaus teisių ir tarptautinės plėtros.

Pagrindiniai bruožai

Ši magistrantūra - tai daugiadisciplininė programa, apimanti įžvalgas iš plėtros studijų, politikos, politinės teorijos ir tarptautinės teisės sričių. Joje nagrinėjamos kai kurios pagrindinės problemos, su kuriomis susiduria XXI amžiaus pasaulinės visuomenės, per dinamišką programą, kuri sujungia teorines ir taikomąsias perspektyvas ir kurią moko pagrindinė savo srities mokslininkų komanda.

Studentai bus skatinami taikyti teorines teorijas, socialines ir politines teorijas bei tyrimo priemones analizuojant ir suprantant vystymąsi bei žmogaus teises, taip pat mokant pagrindinius istorinius ir politikos aspektus bei koncepcijas.... [-]

Jungtinė Karalystė Swansea
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Swansea University

Vertimo žodžiu ir vertimo žodžiu magistras (MATI) yra specializuotas variantas, ypatingas dėmesys skiriamas vertimo įgūdžiams, mūsų nustatytam MA profesionalių vertimų. T ... [+]

Vertimo žodžiu ir vertimo žodžiu magistras (MATI) yra specializuotas variantas, ypatingas dėmesys skiriamas vertimo įgūdžiams, mūsų nustatytam MA profesionalių vertimų. Tai integruotoji programa, skirta atverčiamiems dalyviams, turintiems įrodytą kompetenciją užsienio kalbomis, į sėkmingus ir prekybinius profesionalius kalbininkus.

Pagrindiniai bruožai

"MATI" pagrindas yra išplėstinis vertimo darbas bendrosiose, administracinėse ir techninėse teksto formose, vertimas žodžiu (vienoje ar dviejose iš šių aplinkų: vietos valdžios, sveikatos, policijos ir teismų), ir mokymas pagal pramonės standartus kompiuteriniu būdu verčiamą (CAT) įrankius. Studijų 1-oji dalis taip pat apima galimybes kurti tolesnius specializuotus vertimo žodžiu, audiovizualinio vertimo, mašininio vertimo (MT) ir programinės įrangos lokalizavimo, terminologijos valdymo, vaizdo formavimo ar skaitmeninio leidybos įgūdžius, tuo tarpu Vertimo darbo patirties modulyje mokiniai formuoja imituotas vertimo kompanijas, dirbti su vietiniais vertimų biurų darbuotojais ir imtis realių komisinių pagal profesinius standartus ir terminus.... [-]

Jungtinė Karalystė Swansea
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Swansea University

Mūsų pagrindinis elektroninis nusikalstamumas ir terorizmas leis jums nuolat kintančią internetinių nusikaltimų ir nusikalstamo elgesio pobūdį, siekiant suprasti terorizm ... [+]

Mūsų pagrindinis elektroninis nusikalstamumas ir terorizmas leis jums nuolat kintančią internetinių nusikaltimų ir nusikalstamo elgesio pobūdį, siekiant suprasti terorizmo ir kibernetinio saugumo grėsmes, tendencijas, problemas ir atsakymus bei svarbiausius etikos klausimus.

Pagrindiniai bruožai

Mūsų MA filosofija ir terorizmas suteikia studentams galimybę:

Išskirkite klausimus, susijusius su kibernetine karalystė, iš tarpdisciplininės ir daugialypės perspektyvos, kurioje siūlomi unikalūs klausimai.Tiesiogiai dalyvaukite projekto darbe ir su suinteresuotosiomis šalimis, kurie gali pateikti įžvalgas ir naujausias žinias apie dalyko sritis.Pasirinkite iš daugybės įvairių modulių, esančių Hillary Rodham teisės mokykloje.Galimybė specializuotis tam tikrose srityse, susijusiose su elektroniniais nusikaltimais ir (arba) terorizmu internete, naudojant magistrantūros disertaciją.apibūdinimas... [-]
Jungtinė Karalystė Swansea
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Swansea University

Profesionalaus vertimo magistrantūra (MAPT) išugdys jus iš puikios užsienio kalbų kalbėsenos į sėkmingą profesionalų kalbininką. ... [+]

Kurso apžvalga

Profesionalaus vertimo magistrantūra (MAPT) išugdys jus iš puikios užsienio kalbų kalbėsenos į sėkmingą profesionalų kalbininką.

MAPT (anksčiau vertimas su kalbų technologijomis) yra Europos vertimo magistrantūros tinklo, kuriam šiuo metu priklauso 64 nariai visoje Europoje, dalis. Swansea University yra vienintelis Velso narys.

Jūs atliksite pažangų bendrojo, administracinio ir techninio teksto vertimo darbą ir mokysite pramonės standartinių kompiuterinio vertimo įrankių.

Pirmoji laipsnio dalis apima galimybes plėtoti specialiuosius įgūdžius, susijusius su viešųjų paslaugų vertimu žodžiu, garso ir vaizdo vertimu, mašininiu vertimu ir programinės įrangos lokalizavimu, terminijos valdymu, vaizdo įrašų kūrimu ar skaitmenine leidyba.... [-]

Jungtinė Karalystė Swansea
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Swansea University

Mūsų taikomosios kriminalinės justicijos ir kriminologijos magistras padės jums sužinoti apie nusikalstamumo priežastis, nusikalstamos justicijos sistemą ir pažangiausias ... [+]

Mūsų taikomosios kriminalinės justicijos ir kriminologijos magistras padės jums sužinoti apie nusikalstamumo priežastis, nusikalstamos justicijos sistemą ir pažangiausias temas kriminologinėse diskusijose iš pirmaujančių šios srities ekspertų. Yra įdomių įvairių modulių, kurie yra siūlomi, daugiausia dėmesio skiriant kriminologinių žinių taikymui Kriminalinės justicijos sistemos veikimui.

Pagrindiniai bruožai

Taikomosios kriminalinės justicijos ir kriminologijos magistras siūlo:

Išsamus kriminologinių nusikalstamumo teorijų ir baudžiamojo teisingumo sistemos veikimo supratimasŽinios apie tarptautinius pokyčius kriminologijos ir kriminalinės justicijos mokslinių tyrimų srityjeGalimybė ištirti socialinių, politinių ir ekonominių veiksnių įtaką nusikalstamumui ir baudžiamosios teisenos politikaiPadidintas įsidarbinimas karjerai baudžiamosios teisenos, akademinės bendruomenės ar mokslinių tyrimų srityjeapibūdinimas... [-]
Jungtinė Karalystė Swansea
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Swansea University

Nusikalstamumas, jo priežastys ir tai, kaip turėtume su juo kovoti, niekada nebūna toli nuo antraščių, o šios srities patirtį vis labiau vertina vyriausybių ir kitų sekto ... [+]

Kurso apžvalga

Nusikalstamumas, jo priežastys ir tai, kaip turėtume su juo kovoti, niekada nebūna toli nuo antraščių, o šios srities patirtį vis labiau vertina vyriausybių ir kitų sektorių darbdaviai.

Studijuokite mūsų taikomosios baudžiamosios justicijos ir kriminologijos magistrantūrą ir įgysite gilių žinių apie nusikalstamumo priežastis, baudžiamojo teisingumo sistemą ir dabartines kriminologinių diskusijų temas.

Mokydamiesi iš daugybės akademinės ir praktinės patirties turinčių ekspertų, įgysite žinių, kurios atvers daugybę įdomių karjeros galimybių.

Kodėl „Swansea“ taikė baudžiamąjį teisingumą ir kriminologiją?

Būdamas Hillary Rodham Clinton teisės mokyklos aspirantu, tu priklausysi visuotinai pripažintai teisės mokyklai, kurioje klesti akademinė aplinka, pasižyminti mokymo ir mokslinių tyrimų kompetencija ir siūlanti išskirtinę studentų patirtį.... [-]

Jungtinė Karalystė Swansea
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Swansea University

Tarptautinio saugumo ir plėtros magistras supažindina jus su pagrindinėmis problemomis ir kritinėmis diskusijomis giliai rimtoje srityje. ... [+]

Kurso apžvalga

Tarptautinio saugumo ir plėtros magistras supažindina jus su pagrindinėmis problemomis ir kritinėmis diskusijomis giliai rimtoje srityje.

Saugumas, smurtas ir konfliktai dabar yra pagrindiniai tarptautinės politikos ir vystymosi politikos diskurso dalykai. Norint suprasti šiuolaikinį pasaulį, reikia visapusiškai įvertinti konfliktus ir smurtą.

Šiame kurse jūs apžvelgsite „tradicinius“ saugumo klausimus, tokius kaip karas ir konfliktai, be „netradicinių“, tokių kaip ekonominis saugumas, aplinkos saugumas, sveikata ir migracija.

Pasinaudoję departamentų kompetencija saugumo srityje, gausite išsamų įvadą apie pagrindinius saugumo tyrimo metodus.... [-]

Jungtinė Karalystė Swansea
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Swansea University

Tarptautinių santykių magistro tikslas - atverti savo mintis ir išplėsti savo įgūdžius. ... [+]

Tarptautinių santykių magistro tikslas - atverti savo mintis ir išplėsti savo įgūdžius.

Pagrindiniai bruožai

Ši magistrantūra siūlo pažangius tarptautinių santykių tyrimus, suteikiant studentams išsamų supratimą apie tarptautinę sistemą, pagrindines problemas, svarbiausius veikėjus ir alternatyvius dalyko analizės ir interpretavimo būdus.

Atsižvelgdama į pasaulinę dinamiką darbe, jūs turite galimybę specializuotis nagrinėjant vieną konkrečią pasaulio sritį: Azijos-Ramiojo vandenyno regioną.

Menų ir humanitarinių mokslų kolegija turi aukštąjį išsilavinimą. Magistrantūros centras remia ir remia tarptautinę kompetenciją vykdančią individualią ir bendradarbiavimo veiklą mokslinių tyrimų srityje ir siūlo gyvybingą ir palaikančią aplinką studentams, siekiantiems magistro studijų ir dėsto magistrantūros studijų. Centras vykdo magistrantūros studijas, siekdamas pagerinti akademinį ir profesinį tobulėjimą, taip pat padeda dalyvauti seminaro programose, seminaruose ir tarptautinėse konferencijose.... [-]

Jungtinė Karalystė Swansea
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Swansea University

Tarptautinės žurnalistikos magistras suteikia dinamišką ir tvirtą požiūrį į šiuolaikinės žurnalistikos dėstymą per globalizacijos ir skaitmenizacijos objektyvą. ... [+]

Kurso apžvalga

Tarptautinės žurnalistikos magistras suteikia dinamišką ir tvirtą požiūrį į šiuolaikinės žurnalistikos dėstymą per globalizacijos ir skaitmenizacijos objektyvą.

Mūsų tarpdisciplininiai ir tarpkultūriniai metodai remiasi žiniasklaidos ir komunikacijos tyrimų patirtimi.

Savo žinias ir supratimą apie žurnalistiką XXI amžiaus visuomenėje patobulinsite naudodamiesi praktiniais įgūdžiais ir žurnalistinės produkcijos gamybos metodais, tyrinėdami specifinę praktiką iš teorinės ir analitinės perspektyvos.

Šio kurso absolventai tęsia sėkmingą ir pelningą žurnalistikos, žiniasklaidos, komunikacijos ir PR, transliavimo ir leidybos karjerą.... [-]

Jungtinė Karalystė Swansea
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MSc

Swansea University

Suprojektuotas absolventams ekonomika susijusiuose dalyko srityse, kurie siekia pažangiosios programos, siekiant pagerinti karjeros ir / ar tolesnių mokslinių tyrimų gali ... [+]

Suprojektuotas absolventams ekonomika susijusiuose dalyko srityse, kurie siekia pažangiosios programos, siekiant pagerinti karjeros ir / ar tolesnių mokslinių tyrimų galimybes. Plėtoti įgūdžius ir patirtį, reikalingą profesionaliems ekonomistams, tuo pat metu ugdant jūsų sugebėjimą suprasti ir vykdyti novatoriškus tyrimus tiek teorinėje, tiek taikomojoje situacijose.

Pagrindiniai bruožaiVisi moduliai yra mokomi mūsų pasaulinės klasės fakulteto, kuris turi platų pramonės ir akademinių žinių"Swansea" yra Velso pirmoji vieta tarptautiniam reitingui (REF 2014)93% Swansea studentų užimtumo ar tolesnio mokymo metu per šešis mėnesius nuo studijų pabaigosAukštas kontaktinis laikas - kiekviename modulyje yra 2 valandų paskaita (klasių skaičius - apie 150 studentų), po to kas savaitę rengiamas 1 valandos seminaras / pamoka (klasės dydis yra 30).apibūdinimas... [-]
Jungtinė Karalystė Swansea
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Swansea University

Energetikos magistrantūros ir tvarios energijos magistrantūra suteikia jums žinių apie puslaidininkinius įtaisus ir technologijas, pažangias galios elektronikas ir pažang ... [+]

Kurso apžvalga

Energetikos magistrantūros ir tvarios energijos magistrantūra suteikia jums žinių apie puslaidininkinius įtaisus ir technologijas, pažangias galios elektronikas ir pažangias maitinimo sistemas.

Taip pat sužinosite apie atsinaujinančios energijos gamybos technologijas, plataus diapazono elektroniką, energijos rinkimą, saulės elementus ir biokurą.

Didėjantis susirūpinimas dėl šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimo ir visuotinio atšilimo reiškia, kad energetikos ir tvarios energijos tema niekada nebuvo tokia svarbi.

Kodėl „Swansea“ energetikos inžinerija ir tvari energija?

Inžinerijos kolegija turi pripažintą pasaulinę reputaciją, susijusią su novatoriškais tyrimais ir mokymu elektros ir elektronikos energetikos srityje bei pažangių puslaidininkių medžiagų srityje.... [-]

Jungtinė Karalystė Swansea
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Swansea University

Geografinės informacijos ir klimato kaitos magistrantūra teikia tarpdisciplininius mokymus GIS mokslinio pagrindo, nuotolinio palydovinio stebėjimo ir žemės sistemos mode ... [+]

Kurso apžvalga

Geografinės informacijos ir klimato kaitos magistrantūra teikia tarpdisciplininius mokymus GIS mokslinio pagrindo, nuotolinio palydovinio stebėjimo ir žemės sistemos modeliavimo srityse, taip pat klimato pokyčius.

Jūs sutelksite dėmesį į techninius GIS ir žemės stebėjimo aspektus, taip pat į praeities, dabarties ir ateities globalius ir regioninius aplinkos ir klimato pokyčius.

Baigę mokslą, turėsite praktinės patirties ir techninių žinių apie GIS ir nuotolinį stebėjimą, paremtą plačiomis mokslinėmis problemomis, kuriomis grindžiami klimato pokyčiai.

Jūsų mokymuisi naudinga mūsų darbuotojų bendra geografijos ir bios mokslų tyrimų patirtis, susijusi su geografine informacija, aplinkos ir klimato dinamika, jūrų ir ekosistemų biologija bei tvaria plėtra.... [-]

Jungtinė Karalystė Swansea
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Swansea University

Inžinieriai ir technikos absolventai gali pasiekti vadybos ir lyderystės viršūnę. ... [+]

Kurso apžvalga

Inžinieriai ir technikos absolventai gali pasiekti vadybos ir lyderystės viršūnę.

Pasitelkiant išorės konsultacijas su verslu ir pramone, ši inžinerijos lyderystės ir vadybos magistrantūra buvo sukurta siekiant suteikti jums gyvybiškai svarbių absolventų įgūdžių, reikalingų sėkmingai atlikti inžinerijos vadybą ar lyderio vaidmenį.

Ši programa buvo sukurta kartu su Vadybos mokykla ir Inžinerijos kolegija. Programos studentams bus naudinga, kad juos mokys tiek vadybos, tiek inžinerijos akademikai, ir jie galės naudotis abiejų fakultetų galimybėmis.

Kodėl inžinerijos ir lyderystės valdymas „Swansea“?

Kaip magistro kursas inžinerijos ir vadovavimo vadybos studentas, jūs įgysite ir remtis pagrindiniais įgūdžiais ir žiniomis, reikalingomis valdymo ir (arba) lyderio vaidmeniui inžinerijos sektoriuje.... [-]

Jungtinė Karalystė Swansea
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Swansea University

Ši magistrantūros programa, konsultuojantis su verslo ir pramonės atstovais (tiek didelių, tiek mažų), yra skirta nustatyti pagrindinius absolventų įgūdžius ir atributus, ... [+]

Tai gerai žinomas faktas, kad inžinieriai ir techniniai absolventai turi galimybę pasiekti aukščiausią vadovavimo ir vadovavimo verslo ir pramonės srityse.

Ši magistrantūros programa, konsultuojantis su verslo ir pramonės atstovais (tiek didelių, tiek mažų), yra skirta nustatyti pagrindinius absolventų įgūdžius ir atributus, reikalingus sėkmingai valdyti ir (arba) vadovauti inžinerijos sektoriuje.

Pagrindiniai bruožai

Šio daugialypio kurso turinį labai informuos pramonė. Pagrindiniai moduliai suteiks išsamų vadybos požiūrį, kartu su detaliais inžineriniais moduliais:

Vadybos pagrindaiStrategijaVadovavimasProjektų valdymasOperacijų valdymasTurto valdymasLaikymasisAplinkos analizėVerslas, inovacijos ir intelektinė nuosavybė"Smart Manufacturing"Virtualios sistemosProjektas / disertacija... [-]
Jungtinė Karalystė Swansea
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Swansea University

Šis magistro laipsnis buvo sukurtas siekiant užpildyti atotrūkį tarp kognityvinių neuromokslų, eksperimentinės psichologijos ir vaizdavimo metodų bakalauro studijų ir dok ... [+]

Kurso apžvalga

Šis magistro laipsnis buvo sukurtas siekiant užpildyti atotrūkį tarp kognityvinių neuromokslų, eksperimentinės psichologijos ir vaizdavimo metodų bakalauro studijų ir doktorantūros tyrimų.

Sužinosite, kaip kurti, analizuoti ir vertinti neurovaizdinius eksperimentus, kurie padeda suprasti smegenų mechanizmus, kuriais grindžiami pažinimo ir elgesio aspektai, tokie kaip atmintis, dėmesys, objekto atpažinimas, neurodegeneracija ir smegenų traumos.

Jūs gausite giluminius pažintinių neuromokslų tyrimų kursus, supažindinsite su neurovaizdų sudarymo principais ir įgysite praktinės patirties struktūrinio ir funkcinio magnetinio rezonanso tomografijos (sMRI ir fMRI), elektroencefalografijos (EEG) ir transkranijinės nuolatinės srovės stimuliacijos (tDCS) srityje.... [-]

Jungtinė Karalystė Swansea
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Swansea University

Duomenų mokslo magistrantūra suteikia tvirtą pagrindą duomenų mokslo sąvokoms ir technologijoms, kaip išgauti informaciją ir kaupti žinias iš duomenų. ... [+]

Kurso apžvalga

Duomenų mokslo magistrantūra suteikia tvirtą pagrindą duomenų mokslo sąvokoms ir technologijoms, kaip išgauti informaciją ir kaupti žinias iš duomenų.

Šis kursas sutelktas į tris pagrindines technines duomenų gavybos, mašininio mokymosi ir vizualizacijos temas.

Jūs studijuojate skaičiavimo principus, metodus ir sistemas įvairioms realaus pasaulio programoms, kurioms reikalingi matematiniai pagrindai, programavimo įgūdžiai, kritinis mąstymas ir išradingumas.

Mūsų visiškai naujoji 32,5 mln. Eurų skaičiavimo liejykla yra šio kurso pagrindas. Šiuolaikišką mokymo ir tyrimų įrangą sudaro „Vision“ ir „Biometrijos laboratorija“, „Makerio laboratorija“, „TechHealth“ laboratorija, „Teorijos laboratorija“, Kibernetinio saugumo / tinklų laboratorija, Vartotojo laboratorija ir Vizualizacijos rinkinys.... [-]

Jungtinė Karalystė Swansea
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Swansea University

Žinios apie pažangiosios informatikos magistro laipsnį, jūs būsite kruopščiai pasirengę karjeros IT ar susijusių pramonės šakų. Žinoma, jei esate kompiuterių mokslo absol ... [+]

Žinios apie pažangiosios informatikos magistro laipsnį, jūs būsite kruopščiai pasirengę karjeros IT ar susijusių pramonės šakų. Žinoma, jei esate kompiuterių mokslo absolventas, arba jei turite patirties skaičiavimo ir programavimo kito pirmojo laipsnio. Norint dirbti sunku ir gebėjimą spręsti problemas, taip pat svarbu ši magistrantūra.

Išplėstinės informatikos magistro kursas plėtos įgūdžius ir žinias, įgytas iš jūsų pirmojo laipsnio plėsdamas ir gilinant savo žinias apie kompiuterių mokslo per pažangius modulius ir medžiagą.

apibūdinimas

Žinios apie pažangiosios informatikos magistro laipsnį, jūs būsite kruopščiai pasirengę karjeros IT ar susijusių pramonės šakų. Žinoma, jei esate kompiuterių mokslo absolventas, arba jei turite patirties skaičiavimo ir programavimo kito pirmojo laipsnio. Norint dirbti sunku ir gebėjimą spręsti problemas, taip pat svarbu ši magistrantūra.... [-]

Jungtinė Karalystė Swansea
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Swansea University

Matematikos ir informatikos magistrantūros studijos yra skirtos patenkinti specialiai parengtų matematikų paklausą pasaulio finansų ir draudimo rinkose. ... [+]

Kurso apžvalga

Matematikos ir informatikos magistrantūros studijos yra skirtos patenkinti specialiai parengtų matematikų paklausą pasaulio finansų ir draudimo rinkose.

Bankai turi skubiai reikalauti darbuotojų, turinčių pažangių matematinių įgūdžių ir gebančių vystyti supratimą apie neramias finansų rinkas visoje įmonėje.

Jūs išmoksite skirtingų matematikos ir skaičiavimo elementų, lavinsite savo tyrimų, projektų valdymo ir rašytinio bendravimo įgūdžius.

Platus mūsų ekspertų palaikymas padeda formuoti jūsų disertaciją kaip puikų pagrindą jūsų būsimai karjerai.

Baigę mokslus, būsite gerai nusimanantys ir specializuoti matematikai, turintys įrodytų įgūdžių savarankiškai pristatyti svarbų projektą ir galintys padaryti rimtų pokyčių bet kurioje organizacijoje.... [-]

Jungtinė Karalystė Swansea
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Swansea University

Mūsų magistrantūra Išplėstinė kompiuterių mokslo pramonė yra atvira tik tarptautiniams studentams. Yra šio kurso atrankos procesas - skaitykite šio puslapio skyrių „Kaip ... [+]

Kurso apžvalga

Mūsų magistrantūra Išplėstinė kompiuterių mokslo pramonė yra atvira tik tarptautiniams studentams. Yra šio kurso atrankos procesas - skaitykite šio puslapio skyrių „Kaip kreiptis“.

Įgykite dvejų metų patirties JK ir galimybę kartu su pramonės įmonėmis dirbti realaus gyvenimo iššūkyje. Ši naujoji magistrantūra yra mūsų magistrantūros išplėstinio kompiuterių mokslo pratęsimas ir apima antrus metus, leidžiančius jums vykdyti pramonės praktiką arba pramoninį projektą su pramonės partneriu.

Kodėl „Swansea“ turi pažangų kompiuterių mokslą su pramone?

Kompiuterių mokslas Swansea University yra plačiai pripažintas kaip pagrindinis JK departamentas, turintis daugybę įspūdingų reitingų, atspindinčių mokymo ir tyrimų kompetenciją. Kolegija reitinguojama:... [-]

Jungtinė Karalystė Swansea
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Swansea University

Mūsų magistrantūros mechanikos inžinerijos ir pramonės kursai yra atviri tik tarptautiniams studentams. ... [+]

Kurso apžvalga

Mūsų magistrantūros mechanikos inžinerijos ir pramonės kursai yra atviri tik tarptautiniams studentams.

Yra šio kurso atrankos procesas - skaitykite šio puslapio skyrių „Kaip kreiptis“.

Įgykite dvejų metų patirties JK ir galimybę kartu su pramonės įmonėmis dirbti realaus gyvenimo iššūkyje.

Ši naujoji magistrantūra yra mūsų magistrantūros mechanikos pratęsimas ir apima antrus metus, leidžiančius jums vykdyti pramonės praktiką arba pramoninį projektą su pramonės partneriu.

Kodėl mechaninė inžinerija su pramone Swansea mieste?

Ar tu žinai?

Mechanikos inžinerija užima 9 vietą JK pagal „The Times Good University Guide 2019“... [-]
Jungtinė Karalystė Swansea
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Swansea University

Mūsų magistrantūros medžiagų inžinerijos ir pramonės kursai yra atviri tik tarptautiniams studentams. ... [+]

Kurso apžvalga

Mūsų magistrantūros medžiagų inžinerijos ir pramonės kursai yra atviri tik tarptautiniams studentams.

Yra šio kurso atrankos procesas - skaitykite šio puslapio skyrių „Kaip kreiptis“.

Įgykite dvejų metų patirties JK ir galimybę kartu su pramonės įmonėmis dirbti realaus gyvenimo iššūkyje.

Ši naujoji magistrantūra yra mūsų magistrantūros medžiagų inžinerijos pratęsimas ir apima antrus metus, leidžiančius jums vykdyti pramonės praktiką arba pramoninį projektą su pramonės partneriu.

Kodėl „Swansea“ gamina medžiagų inžineriją kartu su pramone?

Ar tu žinai?

„Swansea“ yra vienas iš pirmaujančių JK medžiagų mokymo ir tyrimų centrų. Tarptautiniu mastu pirmaujančius medžiagų tyrimus, atliktus „Swansea“, finansuoja prestižinės organizacijos, įskaitant „Rolls-Royce“, „Airbus“, Europos kosmoso agentūrą ir „Tata Steel“.... [-]

Jungtinė Karalystė Swansea
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Swansea University

Kalbant apie Cyber ​​Security kursą Swansea University , jūsų studijose bus įtrauktos temos, įskaitant kriptografiją, blokkutį, kriptokursus, asmens duomenų saugumą ir pr ... [+]

Kalbant apie Cyber ​​Security kursą Swansea University , jūsų studijose bus įtrauktos temos, įskaitant kriptografiją, blokkutį, kriptokursus, asmens duomenų saugumą ir privatumą, elektroninio terorizmo, elektroninių nusikaltimų ir mobiliojo saugumo vardus, bet keli. Šio kurso "Swansea Computer Science" taiko visapusišką ir tarpdisciplininį požiūrį, susidedantį iš skirtingų temų, tokių kaip skvarbumo testavimas, formalus modeliavimas, informacijos saugumo valdymas, kriptografija ir AI, modulių, siekiant aprūpinti moksleiviams tinkamą karjeros požiūrį į kibernetinį saugumą. .

Departamento kibernetinės saugos laboratorija yra puiki aplinka saugumo aplinkai tyrinėjimui, leidžianti studentams ir darbuotojams atlikti tinklo saugumo, mobiliojo saugumo tyrimus ir tirti grėsmes bei gynybos mechanizmus, atsižvelgiant į daiktų internetą.... [-]

Jungtinė Karalystė Swansea
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Swansea University

Kibernetinio saugumo magistrantūra apima svarbiausias šiuolaikinių technologijų problemas - nuo asmens duomenų saugumo ir privatumo iki kibernetinio terorizmo, elektronin ... [+]

Kurso apžvalga

Kibernetinio saugumo magistrantūra apima svarbiausias šiuolaikinių technologijų problemas - nuo asmens duomenų saugumo ir privatumo iki kibernetinio terorizmo, elektroninių nusikaltimų ir mobiliojo ryšio saugumo.

Šioje „Swansea“ kompiuterių mokslo šakoje holistinis ir tarpdisciplininis požiūris sujungia skverbties tikrinimo, formalaus modeliavimo, informacijos saugumo valdymo, kriptografijos ir dirbtinio intelekto modulius.

Mūsų visiškai naujoji 32,5 mln. Eurų skaičiavimo liejykla yra šio kurso pagrindas. Šiuolaikišką mokymo ir tyrimų įrangą sudaro „Vision“ ir „Biometrijos laboratorija“, „Makerio laboratorija“, „TechHealth“ laboratorija, „Teorijos laboratorija“, Kibernetinio saugumo / tinklų laboratorija, Vartotojo laboratorija ir Vizualizacijos rinkinys.... [-]

Jungtinė Karalystė Swansea
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Swansea University

Mūsų nenormalios ir klinikinės psichologijos magistro laipsnis suteiks jums aukšto lygio supratimą apie klinikinės psichologijos teoriją ir praktiką sveikatos priežiūros ... [+]

Kurso apžvalga

Mūsų nenormalios ir klinikinės psichologijos magistro laipsnis suteiks jums aukšto lygio supratimą apie klinikinės psichologijos teoriją ir praktiką sveikatos priežiūros įstaigose, paruošiant jus profesionaliam klinikiniam mokymui doktorantūros lygmenyje.

Jūs studijuosite pagrindines temas, įskaitant valgymo sutrikimus, psichopatiją ir seksualinius įžeidimus, neuropsichologiją ir psichoterapiją, taip pat pagrindinius statistinius ir tyrimų metodus.

Studijų metu patobulinsite kritinius tyrimų ir analitinius įgūdžius, susijusius su klinikinės psichologijos praktika.

Kodėl „Swansea“ nenormali ir klinikinė psichologija?

Mūsų psichologijos skyrius turi puikią reputaciją tiek JK, tiek tarptautiniu mastu. Pagal 2014 m. „Tyrimo kompetencijos pagrindų programą“, mes esame vienas iš keturių JK psichologijos skyrių, siekiančių 100% 4 * įvertinimo (maksimalus įmanomas balas) už mūsų darbo pasiekiamumą ir reikšmingumą.... [-]

Jungtinė Karalystė Swansea
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Swansea University

Mūsų magistrantūros elektronikos ir elektros inžinerijos ir pramonės kursai yra atviri tik tarptautiniams studentams. ... [+]

Kurso apžvalga

Mūsų magistrantūros elektronikos ir elektros inžinerijos ir pramonės kursai yra atviri tik tarptautiniams studentams.

Yra šio kurso atrankos procesas - skaitykite šio puslapio skyrių „Kaip kreiptis“.

Įgykite dvejų metų patirties JK ir galimybę kartu su pramonės įmonėmis dirbti realaus gyvenimo iššūkyje.

Ši naujoji magistrantūra yra mūsų magistrantūros elektroninės ir elektrotechnikos magistrantūros išplėtimas ir apima antrus metus, leidžiančius jums vykdyti pramonės praktiką arba pramoninį projektą su pramonės partneriu.

Kodėl „Swansea“ elektronikos ir elektros inžinerija kartu su pramone?

Elektronikos ir elektrotechnika Swansea yra visame pasaulyje žinomų energetikos elektronikos, telekomunikacijų, nanotechnologijų ir biometrijos tyrimų ekspertų namai.... [-]

Jungtinė Karalystė Swansea
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Swansea University

Įgykite pažangių psichologijos tyrimų metodų ekspertų mokymus ir vykdykite pagrindinių ir taikomųjų tyrimų projektus įvairiose srityse su šiuo magistro laipsniu. ... [+]

Kurso apžvalga

Įgykite pažangių psichologijos tyrimų metodų ekspertų mokymus ir vykdykite pagrindinių ir taikomųjų tyrimų projektus įvairiose srityse su šiuo magistro laipsniu.

Išmoksite naudoti įvairias tyrimo priemones, tokias kaip duomenų bazės, statistinė programinė įranga ir kompiuterinės programos, ir išugdysite įvairius praktinius tyrimų įgūdžius, kad būtų galima pritaikyti bet kuriame kontekste, kur svarbus žmogaus elgesys.

Jūs sukursite gilų supratimą apie mokslinio metodo prigimtį ir trūkumus bei pagrindines alternatyvas, kartu su istorinių, teorinių ir filosofinių problemų, kuriomis grindžiamas psichologinis ir elgesio mokslas, žiniomis.... [-]

Jungtinė Karalystė Swansea
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Swansea University

Tapkite sėkmingu ateities marketingo lyderiu. Plėtokite aukšto lygio rinkodaros ir strategijos įgūdžius, kritiškai suprasdami dabartinius klausimus ir iššūkius nuolat bes ... [+]

Tapkite sėkmingu ateities marketingo lyderiu. Plėtokite aukšto lygio rinkodaros ir strategijos įgūdžius, kritiškai suprasdami dabartinius klausimus ir iššūkius nuolat besikeičiančioje pramonėje. Šis kursas yra akredituotas Chartered Institute of Marketing (CIM), įskaitant CIM profesinių kvalifikacijų modulių išimtis (CIM Graduate Gateway schema).

Pagrindiniai bruožaiVisi moduliai yra mokomi mūsų pasaulinės klasės fakulteto, kuris turi platų pramonės ir akademinių žiniųDisertacijos pasirinkimas arba 3 mėnesių trukmės pramonės įdėjimo projektas"Swansea" yra Velso pirmoji vieta tarptautiniam reitingui (REF 2014)93% Swansea studentų užimtumo ar tolesnio mokymo metu per šešis mėnesius nuo studijų pabaigosAukštas kontaktinis laikas - kiekviename modulyje yra 2 valandų paskaita (klasių skaičius - apie 150 studentų), po to kas savaitę rengiamas 1 valandos seminaras / pamoka (klasės dydis yra 30).Stipendijos, skirtos neįvykdytiems studentamsapibūdinimas... [-]
Jungtinė Karalystė Swansea
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Swansea University

Mokslo magistrantūros studijų programos studentams bus suteiktos išsamios žinios ir ekspozicija tradicinėms ir naujoviškoms idėjoms bei metodams, kad jie galėtų sukurti p ... [+]

Kurso apžvalga

Mokslo magistrantūros studijų programos studentams bus suteiktos išsamios žinios ir ekspozicija tradicinėms ir naujoviškoms idėjoms bei metodams, kad jie galėtų sukurti patikimus struktūrinių inžinerinių problemų sprendimus.

Ji apims skirtingą struktūrinės inžinerijos pobūdį, integruodama žinias iš mechanikos, medžiagų, struktūrinės analizės ir struktūrinio projektavimo. Programa taip pat apims naujausią techninę civilinės ir struktūrinės inžinerijos tendenciją, įskaitant pažangius skaičiavimo modeliavimo įgūdžius ir iš esmės apims techninius iššūkius ir sprendimus, su kuriais susiduria didelio masto infrastruktūros darbai.... [-]

Jungtinė Karalystė Swansea
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Swansea University

Magistrantūros magistrantūros studijų kurso studentams bus suteiktos išsamios žinios ir poveikis įsitvirtinusioms ir novatoriškoms idėjoms bei metodams, kad jie galėtų ku ... [+]

Kurso apžvalga

Augant populiacijai ir vis labiau susiejant pasaulį, struktūrinio inžinieriaus vaidmuo tampa vis svarbesnis. Dangoraižiai tampa aukštesni, o tiltai - ilgesni. Žaliosios energijos revoliucija reikalauja, kad energiją generuojanti infrastruktūra būtų struktūriškai sukurta atsparumui atšiaurioje aplinkoje, pvz., Esant stipriam vėjui ar giliavandenėms jūroms. Statybos pramonė, kaip pagrindinė CO2 gamybos dalis (10% viso išmetamųjų teršalų), priklauso nuo statybos inžinierių, kurie suprojektuos energiją taupančius pastatus, naudodami tinkamas medžiagas, kad sumažintų sektoriaus poveikį aplinkai.

Magistrantūros magistrantūros studijų kurso studentams bus suteiktos išsamios žinios ir poveikis įsitvirtinusioms ir novatoriškoms idėjoms bei metodams, kad jie galėtų kurti patikimus konstrukcijų inžinerijos problemų sprendimus.... [-]

Jungtinė Karalystė Swansea
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Swansea University

Jei šiuo metu dirbate su valdymu sveikatos srityje ir norite remtis savo patirtimi ar norite plėtoti savo karjerą šioje srityje, mūsų sveikatos priežiūros vadybos magistr ... [+]

Kurso apžvalga

Jei šiuo metu dirbate su valdymu sveikatos srityje ir norite remtis savo patirtimi ar norite plėtoti savo karjerą šioje srityje, mūsų sveikatos priežiūros vadybos magistro laipsnis suteiks jums puikų pagrindą.

Išmoksite planuoti ir pristatyti paslaugų patobulinimus, valdyti pokyčius, dirbti su kitais, kad pasiektumėte organizacinius tikslus, efektyviai bendrauti ir geriausiai išnaudoti išteklius.

Studijų metu įgysite lyderystės įrankių, kurie gali būti naudojami atliekant įvairius sveikatos priežiūros ir susijusius vadybos vaidmenis.

Kodėl sveikatos priežiūros valdymas „Swansea“?

Šis kursas pritraukia įvairių tautybių studentus, suteikdamas puikias galimybes dalytis žiniomis apie unikalius iššūkius, su kuriais susiduria sveikatos priežiūros vadybininkai, dirbantys skirtingose šalyse.... [-]

Jungtinė Karalystė Swansea
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Swansea University

Tarptautinės bankininkystės ir finansų magistro programos yra skirtos kandidatams, kurie nori įgyti tvirtą pagrindą tarptautinėse bankininkystės ir finansų srityse, kurie ... [+]

Tarptautinės bankininkystės ir finansų magistro programos yra skirtos kandidatams, kurie nori įgyti tvirtą pagrindą tarptautinėse bankininkystės ir finansų srityse, kurie juos aprūpins karjera bankininkystės, prekybos ar finansų analize.

Pagrindiniai bruožaiPagerinta speciali programa, kuri gali būti baigta per vienus metusVisi moduliai yra mokomi mūsų pasaulinės klasės fakulteto, kuris turi platų pramonės ir akademinių žinių"Swansea" yra Velso pirmoji vieta tarptautiniam reitingui (REF 2014)Platus profesionalių akreditacijų spektras, siekiant pagreitinti jūsų karjerą, atsižvelgiant į pasirinktinius modulius93% Swansea studentų dirba praėjus šešiems mėnesiams po studijųAukštas kontaktinis laikas - mūsų moduliuose pateikiama paskaita (klasių dydžiai apriboti maždaug 150 studentų) ir seminaras / pamoka (klasių dydžiai viršija 30) kiekvieną savaitę. Ar norėtumėte naudotis paslaugomis? Pažvelk į juos čia.Stipendijos, skirtos neįvykdytiems studentams - spauskite čia, jei norite sužinoti daugiau"Swansea" yra Velso 1 vieta pasaulyje pirmaujančiam smūgiui - 60% keturių žvaigždučių lygiu (REF 2014)apibūdinimas... [-]
Jungtinė Karalystė Swansea
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Swansea University

Tvaraus inžinerijos vadybos magistrantūros studijos tarptautiniam vystymuisi yra labai pritaikytas kursas su mokomais elementais ir reikšmingas projekto rezultatas. Jūs i ... [+]

Kurso apžvalga

Tvaraus inžinerijos vadybos magistrantūros studijos tarptautiniam vystymuisi yra labai pritaikytas kursas su mokomais elementais ir reikšmingas projekto rezultatas.

Jūs išmoksite greitai ir lanksčiai mąstyti, elgdamiesi ryžtingai, nesant išsamios informacijos, kad pagerintumėte gyvenimo kokybę per inžinerinius sprendimus.

Dauguma pasaulio statybų yra „besivystančiose šalyse, visų pirma pietų pusrutulyje“ (JTVP). Ši aplinka susiduria su sunkumais, kylančiais dėl didelio skurdo ir maisto trūkumo dėl žmogaus sukeltų klimato kaitos ir negrįžtamo biologinės įvairovės nykimo.

Šio kurso tikslas - padėti jums tapti naujos kartos praktikuojančiais žmonėmis, kurie gali spręsti tokius iššūkius praktiniais inžineriniais sprendimais, stiprindami vietos bendruomenių atsparumą sparčiai urbanizacijai.... [-]

Jungtinė Karalystė Swansea
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Swansea University

Tvaraus inžinerijos vadybos magistrantūros studijos tarptautiniam vystymuisi yra labai pritaikytas kursas su mokomais elementais ir reikšmingas projekto rezultatas. ... [+]

Kurso apžvalga

Tvaraus inžinerijos vadybos magistrantūros studijos tarptautiniam vystymuisi yra labai pritaikytas kursas su mokomais elementais ir reikšmingas projekto rezultatas.

Jūs išmoksite greitai ir lanksčiai mąstyti, elgdamiesi ryžtingai, nesant išsamios informacijos, kad pagerintumėte gyvenimo kokybę per inžinerinius sprendimus.

Dauguma pasaulio statybų yra „besivystančiose šalyse, visų pirma pietų pusrutulyje“ (JTVP). Ši aplinka susiduria su sunkumais, kylančiais dėl didelio skurdo ir maisto trūkumo dėl žmogaus sukeltų klimato kaitos ir negrįžtamo biologinės įvairovės nykimo.

Šio kurso tikslas - padėti jums tapti naujos kartos praktikuojančiais žmonėmis, kurie gali spręsti tokius iššūkius praktiniais inžineriniais sprendimais, stiprindami vietos bendruomenių atsparumą sparčiai urbanizacijai.... [-]

Jungtinė Karalystė Swansea
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Swansea University

Būsite mokomi nuotykių ir įdomių skaičiavimo mokslų, dirbdami su realaus pasaulio iššūkiais, kurie pakeis visuomenę ir ekonomiką. ... [+]

Kurso apžvalga

Būsite mokomi nuotykių ir įdomių skaičiavimo mokslų, dirbdami su realaus pasaulio iššūkiais, kurie pakeis visuomenę ir ekonomiką. Nors yra pagrįstų abejonių dėl to, kokį poveikį dideli duomenys ir dirbtinis intelektas gali turėti individams, bendruomenėms, darbo vietoms ir visuomenei, ši programa orientuota į žmogaus potencialą, poreikius, norus ir rūpesčius ir tai, kaip šie motyvai gali būti naudojami inovacijoms skatinti.

Savo pagrindinį projektą įgyvendinsite bendradarbiaudami su vienu iš mūsų pasaulinės klasės partnerių (įskaitant „Google“, „Facebook“, NHS, „Tata Steel“, „Ford“, „Microsoft“ ir daugeliu kitų), taip pat dalyvausite daugybėje papildomų įgūdžių lavinančių veiklų, tokių kaip smėlio duobės, rekolekcijos ir tikslingi treniruočių renginiai. Dalyvaudami artimoje kohortoje, studentai išmoks į žmogų orientuotų metodų, pagrįstų įvairiausiomis teorinėmis, eksperimentinėmis, srities ir metodinėmis perspektyvomis, kad suprastų, kaip šie metodai gali sustiprinti ir sustiprinti žmogaus potencialą didžiųjų duomenų ir AI srityse.... [-]

Jungtinė Karalystė Swansea
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vadybos kursai

Swansea University

„MRes in Biosciences“ suteikia jums ekspertų tyrimų mokymus, įtrauktus į mūsų pasaulinės klasės tyrimų grupes, integruotus į vieną ar daugiau iš mūsų „Biosciences“ tyrimų ... [+]

Kurso apžvalga

„MRes in Biosciences“ suteikia jums ekspertų tyrimų mokymus, įtrauktus į mūsų pasaulinės klasės tyrimų grupes, integruotus į vieną ar daugiau iš mūsų „Biosciences“ tyrimų temų. Jūs gausite naudos iš mūsų specialistų galimybių pakeliui į mokslinio tyrimo tikrąjį išskirtinumą.

Mūsų specialistų paslaugos apima:

pagal užsakymą suprojektuotas 12,5 mln. svarų pakrančių tyrimų laivasunikalus Tvarių vandens tyrimų centraspažangios skaičiavimo priemonės su aukščiausios klasės grafikos darbo stotimispritaikytas elgesio ir ekologijos laboratorijų įrenginiamstam skirtose molekulinės ekologijos ir endokrinologijos įstaigose bei laboratorijose... [-]
Jungtinė Karalystė Swansea
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Swansea University Singleton Park Swansea SA2 8PP Wales, UK
SA2 8PP Swansea, Wales, Jungtinė Karalystė