University of Stirling

Įvadas

Oficialus aprašymas

University of Stirling yra tarptautinis universitetas, pasiryžęs padėti studentams pakeisti pasaulį. Mes aistringai norime sukurti įtaką viskam, ką darome - spręsti realias visuomenės problemas, teikti sprendimus ir padėti formuoti bendruomenes.

Įsikūręs Škotijos širdyje, Stirlingas yra vieta, kur vertinami gebėjimai, o ne fonai, o mokymas, įsidarbinimo galimybės ir galimybės yra įvertintos penkiomis žvaigždutėmis („QS World University Rankings 2020“). Turėdami daugiau nei 90 antrosios pakopos studijų kursų, mes suteikiame savo absolventams žinių, kompetencijos ir įdarbinimo įgūdžių, reikalingų sėkmingai darbo vietoje.

Įsipareigojimas įsidarbinti

Pagal reitingą 1 -oji Škotijoje ir 15 geriausių karjeros paslaugų pasaulyje (JK ISB Benchmark ir Global ISB Benchmark 2018), mūsų magistrantūros kursai siūlo praktinę patirtį, karjeros palaikymą ir galimybes dirbti su pramonės įmonėmis visame pasaulyje.

Tyrimai su poveikiu

Mūsų pasaulyje pirmaujantys akademikai yra savo sričių ekspertai, o mūsų mokymas nagrinėja moderniausius tyrimus, kad padarytų poveikį visuomenei. Štai kodėl trys ketvirtadaliai Stirlingo tyrimų buvo priskiriami prie pirmaujančių pasaulyje arba tarptautiniu mastu puikiausių pagal naujausią mokslinių tyrimų tobulumo sistemą (REF2014).

Mūsų tikslas paprastas: pradedant pasaulio maitinimu ir baigiant psichologijos gaudymu nusikaltėliams, norime spręsti globalias šių laikų problemas. Mūsų tarpdisciplininiai tyrinėtojai meta iššūkius prielaidoms, diegia naujoves mąstymui ir randa sprendimus.

Campus gyvenimas

University of Stirling už savo universiteto miestelio aplinką (JK ISB Benchmark ir Global ISB Benchmark 2018) įvertintas 1 - ąja JK ir 5 -ąja pasaulyje, ir nėra sunku suprasti, kodėl.

Maždaug per valandą nuo Glazgo ir Edinburgo įsikūrusiame gražiajame 330 arų akvatorijos miestelyje įsikūrę naujai suremontuoti būstai, maitinimo įstaigos, parduotuvės, klestintis meno centras, golfo aikštynas ir net XVIII amžiaus pilis.

Mes taip pat investuojame 41,7 milijono svarų sterlingų, kad dar labiau patobulintume pasaulinės klasės kūno rengybos ir aukšto efektyvumo sporto galimybes ir sukurtume naują miestelio centrą, kuris bus baigtas kurti 2020/21 metais.

Visuotinė perspektyva

University of Stirling yra visuotinis visomis šio žodžio prasmėmis. Mūsų įvairiapusiame ir įtraukiančiame miestelyje yra atstovaujama daugiau nei 120 tautybių, ir beveik pusė mūsų antrosios pakopos studijų bendruomenės prisijungia prie mūsų iš užsienio. Mes bendradarbiaujame su viso pasaulio institucijomis - dėstydami mokslinių tyrimų partnerystes daugiau nei 60 šalių, siekdami padėti mūsų studentams tapti toliaregiškais absolventais, įgūdžiais, kurių trokšta darbdaviai visame pasaulyje.

Sportinis meistriškumas

University of Stirling universitetas yra Metų sporto universitetas („The Times“ ir „Sunday Times Good University Guide 2020“) ir Škotijos universitetas, skirtas sportinei kompetencijai. Mes taip pat gyvename penkiuose nacionaliniuose valdymo organuose ir užimame 1 vietą Škotijoje ir penkerius JK pagal sporto objektus (JK tarptautinis studentų barometro etalonas ir „Global ISB Benchmark 2018“). Mūsų studentams taip pat naudinga daugiau nei 50 sporto klubų, dešimtys savaitinių mankštos užsiėmimų ir mūsų nekonkurencinė programa „Get Active“.

Ar jūs pasiruošę būti Stirling?

Raskite savo kursą, sužinokite daugiau apie antrosios pakopos studijų finansavimo galimybes, stipendijas ir kodėl University of Stirling yra ten, kur jums priklauso.

Vietos

Stirling

Address
University of Stirling,
FK9 4LA Stirling, Škotija, Jungtinė Karalystė

Programos

MSc