Oficialus aprašymas

Apie mus

University of Stirling skirtumas yra tai, kad mūsų DNR suteikia švietimo tikslą ir atlieka mokslinius tyrimus, kurie padeda formuoti visuomenę.

Mes esame tarptautinis universitetas, turintis novatorišką dvasią ir pasaulinę reputaciją aukštos kokybės mokymo ir tyrimų srityje. Mes aistringai kurdami poveikį viskam, ką darome.

Stirling yra vieta, kurioje gebėjimas, o ne fonas, yra vertinamas.

Mūsų reputacija

Padarykite savo įtaką, galvodami kitaip

Nuo pat mūsų įkūrimo 1967 m University of Stirling visada buvo skatinamas permainingas mąstymas ir inovacijų dvasia. Mūsų misija yra daryti viską, ką galime, kad suteiktume savo studentams žinių ir patirties, kad galėtume paveikti pasaulį.

Viskas, ką mes darome, daro teigiamą įtaką žmonių gyvenimams. Mes esame pokyčių, žmonių susiejimo, naujovių ir mūsų studentų, darbuotojų ir pasaulinių bendruomenių, kurias mes tarnavome, gyvenimo pokyčiais. Mes turime nuolatinį norą naujovių diegti ir tobulėti, kad visuomenė galėtų pasikeisti. Būtent todėl mes užsitikrinėjome pasaulinę reputaciją aukštos kokybės mokymo ir tarptautiniu mastu pripažintų tyrimų srityje.

Stirlingo tyrimai: gyvenimo keitimas

Mūsų tikslas yra paprastas. Norint įveikti pasaulį psichologijos naudojimu nusikaltėlių gaudymui, norime spręsti pasaulinius mūsų laiko klausimus. Mūsų daugiadisciplininiai mokslininkai užginčija prielaidas, diegia naujoves ir randa sprendimus.

Mūsų tyrimų temos yra:

  • Gyvenimas gerai
  • Kultūros, bendruomenės ir visuomenė
  • Pasaulinis saugumas ir atsparumas

Mūsų vizija

Būti pripažintas visame pasaulyje kaip universitetas, kuris sprendžia visuomenės poreikius, taikant novatoriškus ir tarpdisciplininius tyrimus; aukščiausios kokybės mokymas ir mokymas; ir dalydamiesi savo žiniomis su pasauliu.

Padėties nustatymo teiginys

University of Stirling mūsų mąstytojai yra šviesūs, įdomūs ir naujoviški.

Viskas, ką mes darome, kaip institucija ir kaip asmenys, turi tikslą ir poveikį. Tai formuoja mūsų kultūrą, mūsų asmenybę ir mūsų mąstyseną. Tai skatina mus užginčyti status quo ir stumti normą. Mes nuolat siekiame naujovių ir tobulinimų, kad būtų naudinga visuomenei, ir pasikeisime bendruomenėmis, kuriose mes tarnaujame.

Mes naudojame savo mąstymą, kad pagerintume viską. Sujungdami, diegiant naujoves ir keičiant, mes tikime, kad mūsų mąstymas gali pakeisti pasaulį.

Mūsų misija

Mūsų indėlis ir požiūris yra apibrėžti:

  • Kuriant žmones ir padedant visuomenei žinių siekimo ir supratimo. Mes sukuriame sąlygas naujoviškiems, tarpdisciplininiams moksliniams tyrimams ir aiškiai bei naudingai informuoja tai, ką išmokome platesniam pasauliui.
  • Transformuoti mūsų studentų ir darbuotojų gyvenimus, suteikiant jiems galimybę pasiekti visą savo intelekto ir emocijų potencialą; kad jie taptų atsparūs ir suteiktų jiems šiuolaikiniame pasaulyje reikalingų įgūdžių; ir įkūnijant joms atsakomybės jausmą propaguoti viešąją gerovę.
  • Pasaulinių piliečių kūrimas, bendradarbiaujant su vyriausybėmis, verslu ir pramone, visuomene ir trečiaisiais sektoriais, ir kolegos iš kitų institucijų, siekiant nustatyti ir patenkinti besikeičiančius visuomenės poreikius.

Mūsų vertybės

Kompetencija

Vadovaudamiesi pasauliniu mastu savo mokslinių tyrimų srities srityse ir pristatydami neįvykdytą mokymosi patirtį.

Atvirumas

Esame atvira visame, ką mes darome, perteikdami Universiteto darbą ir vertę platesniam pasauliui ir įtraukdami žmones į mūsų vizijos pristatymą.

Ambicija

Universiteto augimas naujoviškų būdų dėka, įtraukiant tvarumą ir tapdamas šio sektoriaus pavyzdžiu.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

University of Stirling

Studijuokite pasauliniu mastu žinomame akvakultūros institute - pirmaujančiam tarptautiniam tvarių jūros gėrybių centrui ir didžiausiam pasaulyje. Institutas sutelk pasau ... [+]

Apžvalga

Studijuokite pasauliniu mastu žinomame akvakultūros institute - pirmaujančiam tarptautiniam tvarių jūros gėrybių centrui ir didžiausiam pasaulyje. Institutas sutelk pasaulinio lygio tarpdisciplininius tyrėjus, kad išspręstų įvairias pasaulines problemas, su kuriomis susiduria pramonė ir visuomenė.

Mūsų meistrų subalansuotos akvakultūros tyrinėjamos akvakultūros principai ir pagrindiniai veiksniai, darantys įtaką vandens gyvūnų auginimo ir maisto gamybos sistemų gyvybingumui. Jūs suprasite vandens gyvūnų biologiją, aplinkosaugos problemas, mitybą, reprodukciją ir genetiką, ligas ir sveikatos valdymą.

Su praktiniu pritaikymu, kuris yra jūsų studijų pagrindas, galite pasirinkti susitelkti ties konkrečiais tvarios akvakultūros aspektais, įskaitant:... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Kaip labai lankstaus mokymosi metodo dalis, siūlomi šie laipsnių rezultatai, kurie visi sudaro kelią magistrantams, magistrantūros studijoms ir magistrantūros pažymėjimų ... [+]

Įvadas

Kaip labai lankstaus mokymosi metodo dalis, siūlomi šie laipsnių rezultatai, kurie visi sudaro kelią magistrantams, magistrantūros studijoms ir magistrantūros pažymėjimų kvalifikacijai. Visi studentai pirmą kartą užsiregistruoja į subalansuotosios akvakultūros laipsnį ir jiems suteikiama galimybė pakeisti Fondo modulių pabaigoje pasiektą laipsnio baigtį. Visi būdai siekti savo kvalifikacijos yra įmanomi visą darbo dieną ar pertraukiamai, kad atitiktų jūsų individualius poreikius.

Akvakultūros verslo vadybaAkvakultūra ir plėtraAkvakultūra ir aplinkaAkvakultūros verslo vadyba

Akvakultūros verslo vadyba suteikia tinkamas ir lanksčias mokymosi galimybes, kad studentai galėtų suprasti akvakultūros ekonomiką ir parengti verslo planus, reikalingus naujoms ir esamoms akvakultūros įmonėms kurti ir konsoliduoti. Kursas akcentuoja investicijų, finansų valdymo ir rinkodaros aspektus, kurie yra svarbūs komercinių akvakultūros operacijų sėkmei bet kokiame veiklos kontekste.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Mūsų tarpdisciplininis magistro kursas yra idealus, jei jūs jau dirbate paveldo sektoriuje arba ieškote karjeros šioje srityje. Tai suteikia puikų pusiausvyrą tarp prakti ... [+]

Apžvalga

Mūsų tarpdisciplininis magistro kursas yra idealus, jei jūs jau dirbate paveldo sektoriuje arba ieškote karjeros šioje srityje. Tai suteikia puikų pusiausvyrą tarp praktinių ir intelektualių paveldo ir politikos elementų.

Kursas nagrinėja kultūrinį, natūralų, materialų ir nematerialų paveldą, ypatingą dėmesį skiriant aplinkos istorijai. Visame kurse jūs gausite stiprių praktinių įgūdžių - tiek lauke, tiek klasėje - atliksite individualų mokslinių tyrimų projektą.

Mes turime glaudžius ryšius su pramone, todėl naudositės svetimų kalbėtojų, kurie yra jų srities specialistai, taip pat išorės partnerių, kurie siūlo galimybes dirbti pagal projektus.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Mes siūlome savo novatorišką aplinkos vadybos kursą, kurio specializacija - "Konservavimas" nuo 2013 m. Šio magistro laipsnį įgysite mokslo žinių ir sužinokite ... [+]

Apžvalga

Mes siūlome savo novatorišką aplinkos vadybos kursą, kurio specializacija - "Konservavimas" nuo 2013 m. Šio magistro laipsnį įgysite mokslo žinių ir sužinokite apie išsaugojimo mokslo ir praktikos metodus.

Jūs gausite galimybę specializuotis tam tikrose srityse pasirinkdami atitinkamus modulius ir savo mokslinių tyrimų projektą. Galimos specializacijos sritys yra:

ekosistemos paslaugosaplinkosaugos ekonomikaišsaugojimo konfliktaibuveinių ir biologinės įvairovės valdymasgeografinių informacinių sistemų (GIS) ir nuotolinio stebėjimo taikymas

Jūs gausite daug aplinkosaugos ir valdymo srities įgūdžių praktikos, nes yra privalomas gyvenamasis reisas, vykstantis Cairngorm nacionaliniame parke. Mes taip pat siūlome dviejų savaičių kursus apie atogrąžų ekologiją ir išsaugojimą Gabone. Sužinokite daugiau apie Gabono lauko kursą .... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Mūsų magistro kursas "Aplinkos valdymas (Energija)" grindžiamas mūsų gerbiamo ir ilgai trunkančio aplinkosaugos vadybos kursu, kuriame dirba daugiau nei 600 abs ... [+]

Apžvalga

Didžioji Britanija siekia būti pasaulinė atsinaujinančių energijos šaltinių lyderė, o jos generuojamas potencialas yra pripažintas visame pasaulyje, tačiau jis taip pat žinomas dėl savo natūralios aplinkos kokybės. Tai sukuria konfliktų potencialą. Todėl turime geriau suprasti įvairias aplinkosaugos išlaidas, susijusias su 21-ojo amžiaus energetikos technologijomis, nesvarbu, ar jos yra atsinaujinančios, ar neatsinaujinančios, ir kaip šias išlaidas galima įvertinti, valdyti ir sušvelninti.

Mūsų magistro kursas "Aplinkos valdymas (Energija)" grindžiamas mūsų gerbiamo ir ilgai trunkančio aplinkosaugos vadybos kursu, kuriame dirba daugiau nei 600 absolventų. Kursas remiasi mūsų esama patirtimi ir stipriomis mokslinių tyrimų rezultatais, susijusiais su poveikio aplinkai vertinimu, anglies dioksido prekyba, vėjo, hidroelektrinės ir branduolinės energijos planavimu ir poveikiu, taip pat mūsų patirtimi energijos valdymo ir aplinkosaugos ekonomikoje.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Šis kursas buvo įkurtas prieš 25 metus ir dabar yra plačiai pripažinta tarptautiniu lyderiu aplinkos vadybininkų mokymo srityje viešajame ir privačiame sektoriuose. Aplin ... [+]

Įvadas

Šis kursas buvo įkurtas prieš 30 metų ir dabar yra plačiai pripažintas tarptautiniu lyderiu aplinkos vadybininkų rengimo darbe tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuose. Aplinkosaugos vadybininkai atlieka gyvybiškai svarbų vaidmenį saugant ir tvariai naudojant išteklius. Mokiniai mokosi spręsti tokius klausimus kaip prisitaikymas prie klimato kaitos, biologinė įvairovė ir tvarus energijos valdymas. Vietos lygiu aplinkosaugos vadyba orientuota į žemės ir vandens išteklių bei natūralių buveinių apsaugą ir apsaugą.

Stirlingo absolventai dirba tokiose organizacijose kaip Aplinkos apsaugos agentūros, pagrindinės apsaugos institucijos, vietos valdžios institucijos ir nepriklausomos aplinkosaugos konsultacijos, daugelis vyresniųjų pareigybių.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Mūsų kursas suteikia reikiamą mokslinę pagrindą ir techninį mokymą, siekiant ištirti šias problemas ir rasti sprendimus. Tai tiesiogiai susijusi su magistrantūros kvalifi ... [+]

Apžvalga

Aplinkos mokslas išaugo dėl vis didėjančio susirūpinimo dėl aplinkos ir poreikio moksliškai vertinti žmogaus poveikį gamtiniams ištekliams. Kaip mes patenkinti didėjantį išteklių poreikį, tuo pačiu apsaugodami juos būsimoms kartoms?

Mūsų kursas suteikia reikiamą mokslinę pagrindą ir techninį mokymą, siekiant ištirti šias problemas ir rasti sprendimus. Tai tiesiogiai susijusi su magistrantūros kvalifikacija ir skirta specialiai tiems studentams, kurie nori siekti karjeros aplinkos sektoriuje. Ji siūlo aplinkosaugos pamokas ir su pramone susijusį galutinio projekto projektą, suteikiantį jums pagrindinių žinių, įgūdžių ir karjeros žinių, kad būtų galima sėkmingai įgyvendinti aplinkosaugos mokslus.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
48 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

"Fintech" perima bankų ir finansų sektorių. Keičiame pinigus, keičiasi, o visa pramonė atkreipia dėmesį - nuo tarptautinių bankų iki pradinių verslų. Norint ger ... [+]

Apžvalga

"Fintech" perima bankų ir finansų sektorių. Keičiame pinigus, keičiasi, o visa pramonė atkreipia dėmesį - nuo tarptautinių bankų iki pradinių verslų. Norint gerai dirbti "fintech", jūs turite suprasti technologijas, finansus ir verslo kūrimą.

Mūsų nauja magistrantūros finansinė technologija (Fintech) yra tvirtas pagrindas skaičiavimo technologijų, finansų teorijos, etinių ir reguliavimo apribojimų, ir verslo įgūdžius. Tai novatoriškas kursas, skirtas tiems, kurie nori patekti į "fintech" pramonės karjerą.

"Fintech" sujungia technologijas iš didelių duomenų ir analizės, mobiliųjų kompiuterių ir modernių finansinių paslaugų. Kai kurios veiklos šiame sektoriuje vykdo didžiosios esamos finansų įstaigos, tačiau dauguma jų gauna iš mažų įmonių, kurios kuria nestabilias technologijas.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

University of Stirling magistrantūros investicijų analizė turi pasaulinio lygio reputaciją ir yra ilgiausia JK magistrantūros studijų kryptis. Ji taip pat yra viena iš ne ... [+]

Apžvalga

University of Stirling magistrantūros investicijų analizė turi pasaulinio lygio reputaciją ir yra ilgiausia JK magistrantūros studijų kryptis. Ji taip pat yra viena iš nedaugelio magistro laipsnių Jungtinėje Karalystėje, kuri būtų pripažinta susijusia universitete pagal Chartered Financial Analyst (CFA) instituto universiteto asociacijos programą (UAP). Tai pripažįsta, kad kursas apima ne mažiau kaip 70 proc. CFA programos kandidatų kūno žinių (CBOK) ir pabrėžia CFA instituto etikos kodeksą ir praktikos standartus. Kursas suteikia studentams galimybę įgyti chartijos "Financial Analyst" paskyrimą, kuris tapo labiausiai gerbiamais ir pripažintomis investavimo akcijomis pasaulyje.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Mūsų magistrantūros bankininkystės ir finansų kursas tinka visiems, ar jūs jau turite susijusias kvalifikacijas ar patirtį, ar norite pakeisti savo karjeros kryptį. Žinom ... [+]

Apžvalga

Mūsų magistrantūros bankininkystės ir finansų kursas tinka visiems, ar jūs jau turite susijusias kvalifikacijas ar patirtį, ar norite pakeisti savo karjeros kryptį. Žinoma, jums padeda pažvelgti į pripažintą profesinę kvalifikaciją, kurią akredituotų Chartered Banker Institute, todėl mūsų kursas yra viena iš nedaugelio JK programų, siūlančių tokį pripažinimo lygį.

Jūs suprasite bankų praktikos koncepcijas ir metodikas, įvertinsite mokslinių tyrimų vertę ir apribojimus, taip pat suprasite esamas ir galimas problemas, su kuriomis susiduria pramonė. Jūs taip pat pagerinsite savo sugebėjimą suprasti ir kaupti ekonomines ataskaitas, įmonės ataskaitas ir finansines prognozes.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Šiandienos komerciniame kraštovaizdyje didžiausi duomenys tampa vis svarbesni. Didelės apimties duomenų specialistai padės jums suprasti didelius struktūrizuotų ir nestru ... [+]

Apžvalga

Šiandienos komerciniame kraštovaizdyje didžiausi duomenys tampa vis svarbesni. Didelės apimties duomenų specialistai padės jums suprasti didelius struktūrizuotų ir nestruktūruotų duomenų kiekius, suteikiant greitą įžvalgą, leidžiančią jiems geriau ir greičiau priimti sprendimus.

"MSc Big Data" yra mokomas pažangus magistro laipsnis, apimantis "Big Data" technologiją ir duomenų analitikų mokslą. Gausite praktinių įgūdžių didelėse duomenų technologijose, pažangiose analizėse ir pramoninėse bei mokslinėse srityse.

Kursas išmokys jus, kaip rinkti, tvarkyti ir analizuoti didelius, sparčiai besiplečiančius duomenis mokslo ar prekybos srityje. Jūs išmokysite pažangiausių technologijų, tokių kaip Python, R, Hadoop, NoSQL ir mašininio mokymosi įgūdžius. Tuo pačiu metu jūs sugrįšite į svarbias matematikos ir skaičiavimo teorijas ir sužinok išplėstines skaičiavimo technologijas, kurių reikia norint plėtoti savo karjerą duomenų moksle.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Socialinių mokslų fakulteto profesinio rengimo ir lyderystės komanda daugelį metų bendradarbiavo su vietos valdžios institucijomis ir kitomis suinteresuotosiomis šalimis, ... [+]

Apžvalga

Socialinių mokslų fakulteto profesinio rengimo ir lyderystės komanda daugelį metų bendradarbiavo su vietos valdžios institucijomis ir kitomis suinteresuotosiomis šalimis, siekdama plėtoti šį labai vertinamą profesinio mokymo kursą. Profesinio ugdymo ir vadovavimo magistrai yra skirti tiesiogiai paveikti profesinę praktiką ir mokinių mokymosi patirtį bei rezultatus.

Šis kursas remiasi dabartiniais moksliniais tyrimais, siekiant padėti jums sukurti kritinį ir įdomų požiūrį į pirmaujančią profesinę praktiką dabartinėje politikos srityje.

Remdamiesi ankstesnių kursų sėkme ir poveikiu, moduliuose, kuriuos jūs naudosite šiame kurse, atsižvelgiama į dabartinę politiką ir 2012 m. Škotijos bendrųjų pedagogų tarybos (GTCS) profesinių standartų sistemą, suteikiančią galimybę praktikuoti lyderystę visais lygmenimis.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
36 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Šis MSc / PgDip būsto studijų (su stažuote) kursas visiškai integruoja visus akademinius ir praktikos komponentus, profesinės kvalifikacijos Chartered Institute of Housin ... [+]

Apžvalga

Šis MSc / PgDip būsto studijų (su stažuote) kursas visiškai integruoja visus akademinius ir praktikos komponentus, profesinės kvalifikacijos Chartered Institute of Housing. Tai apima 10 savaičių trukmės struktūrizuotą, įvertintą darbo praktikos stažuotę, pagal kurią "socialinės, savanoriško ir privataus sektoriaus būsto organizacijų absolventai steigia" greitą "karjerą.

Jūs pateksite į naujausias idėjas ir diskusijas būsto srityje ir suteiksite galimybę sužinoti apie pažangiausią būsto praktiką.

Akredituotas privilegijuoto būsto instituto kursas apima visus būsto paslaugų aspektus, tvarias bendruomenes, valdymą ir teisę, būsto organizacijas ir sveikatą bei gerovę.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 21 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Šis žmogiškųjų ir gyvūnų sąveikos magistras supažindins jus su tarpdisciplininiais metodais ir įvairiais metodais, naudojamais tiriant santykius su kitomis rūšimis. Jis a ... [+]

Apžvalga

Šis žmogiškųjų ir gyvūnų sąveikos magistras supažindins jus su tarpdisciplininiais metodais ir įvairiais metodais, naudojamais tiriant santykius su kitomis rūšimis. Jis apima įvairias temas ir atkreipia dėmesį į sąveiką tarp žmonių ir gyvūnų įvairiuose kontekstuose - nuo gyvūnų laikymo iki intervencinių priemonių gyvūnams, zoologijos sodų, ūkių ir išsaugojimo.

Jūs atliksite praktikos ir mokslinių tyrimų projektą, kad gautumėte tiesioginę patirtį, pritaikytą jūsų individualiems karjeros tikslams. Taip pat sužinosite iš mūsų pripažintų ekspertų, susijusių su žmonėmis ir gyvūnais, kurių specializacija yra:

akvakultūraišsaugojimasžmonių ir gyvūnų konfliktassu gyvūnais terapijagyvūnų elgesio ir gyvūnų gerovės tyrimas... [-]
Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 27 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Šis įdomus MSc Data Science for Business yra pirmasis Škotijoje bendradarbiaujamas su SAS, pasaulinės verslo analitikos sprendimų lyderiu. Mes dirbome kartu su pirmaujanč ... [+]

Apžvalga

Šis įdomus MSc Data Science for Business yra pirmasis Škotijoje bendradarbiaujamas su SAS, pasaulinės verslo analitikos sprendimų lyderiu. Mes dirbome kartu su pirmaujančia finansinių paslaugų organizacija HSBC ir "Data Lab", kurdami kursą, kad atitiktų pramonės poreikius.

Šis magistrantūros kursas suteikia jums gilų supratimą apie pramonės ir mokslo svarbą pažangiosios analizės ir jų taikymas strateginių ir operacinių sprendimų priėmimo. Kursas skirtas pripažintam verslo lyderių ir vadybininkų trūkumui, kuriame pateikiamos išsamios duomenų analizės žinios. Baigus studijas turėsite labai patinkantį duomenų analizės, verslo sumanumo ir pažangių valdymo įgūdžių mišinį.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Finansų valdymas yra verslo sprendimų priėmimo pagrindas. Šis specialistas magistrantūros kursas suteiks jums teorijos ir analizės metodus, reikalingus sėkmingai karjerai ... [+]

Apžvalga

Finansų valdymas yra verslo sprendimų priėmimo pagrindas. Šis specialistas magistrantūros kursas suteiks jums teorijos ir analizės metodus, reikalingus sėkmingai karjerai kaip finansų specialistas.

Jūs gausite praktinės patirties, susijusios su finansinių sprendimų priėmimo procesu, ir praktinėmis žiniomis apie finansų rinkų veikimą ir vaidmenį teikiant kapitalą. Kursas taip pat suteikia supratimą apie kokybinius ir kiekybinius metodus, reikalingus rinkos reakcijoms interpretuoti į geopolitinius įvykius, tokius kaip Brexit, naftos kainų šokas ir finansų krizę.

Gaukite realaus gyvenimo patirties

Mūsų modelyje "Finansinės ataskaitos analizė" dirbate kaip komandos dalis, kad galėtumėte kurti investicijų pirkimo ar pardavimo rekomendacijas. Savo disertacijoje jūs nustatysite ir atsakysite į realųjį klausimą arba išplėsite savo įmonės analizės įgūdžius, sukurtus finansinės atskaitomybės analizėje.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Siekdami tų, kurie jau dirba būsto sektoriuje, mūsų būsto studijų kursas padės jums toliau plėtoti savo karjerą. Akredituota Privilegijuoto būsto instituto, programa apim ... [+]

Apžvalga

Siekdami tų, kurie jau dirba būsto sektoriuje, mūsų būsto studijų kursas padės jums toliau plėtoti savo karjerą. Akredituotas Privilegijuotojo būsto institutas, programa apima visus būsto paslaugų aspektus, įskaitant:

palaikyti bendruomenesvaldymas ir teisėbūsto organizacijossveikata ir gerovė

Siekdami geresnio aprūpinimo būstu visiems, įgysite pažangių žinių ir kompetencijų, kurių reikia norint spręsti problemas, susijusias su būstu ir benamiais Škotijoje ir visoje Jungtinėje Karalystėje. Jūs pateksite į naujausias idėjas ir diskusijas būsto srityje.

Šis maršrutas susideda iš vienkartinių mokymo sesijų miesteliuose su reikšmingu internetinio tyrimo elementu, suteikiant jums idealią mokymosi patirtį tokiu formatu, kuris yra prieinamas ir įdomus.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
24 - 36 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Kursas suteikia jums galimybę kurti žinias, susijusias su jūsų vaidmeniu ir nustatymu. Susijusius modulius patvirtina ir akredituoja tokios organizacijos kaip Škotijos so ... [+]

Apžvalga

Jei jau esate kvalifikuotas socialiniame darbe ar susijusioje profesijoje, mūsų taikomojo profesinio mokymo kursas yra puikus būdas išplėsti savo žinias.

Kursas suteikia jums galimybę kurti žinias, susijusias su jūsų vaidmeniu ir nustatymu. Susijusius modulius patvirtina ir akredituoja tokios organizacijos kaip Škotijos socialinių paslaugų taryba (SSSC) . Jūs turėsite galimybę kurti magistro kvalifikaciją su įvairiais specializuotais mokymosi Pathways , orientuotais į tokias sritis kaip:

Vaikų gerovė ir apsaugaVadyba ir lyderystė socialinėse tarnyboseSuaugusiųjų paslaugos, parama ir apsaugaPažangiosios praktikos gebėjimai vaikų gerovei ir apsaugaiSocialinio darbo praktikos ugdymas... [-]
Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
36 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Mūsų TESOL kurso yra aukštesniojo išsilavinimo ir profesinės kvalifikacijos žmonėms, kurie dirba arba planuoja dirbti bet kurioje anglų kalbos mokymo srityje kitomis kalb ... [+]

Apžvalga

Mūsų TESOL kurso yra aukštesniojo išsilavinimo ir profesinės kvalifikacijos žmonėms, kurie dirba arba planuoja dirbti bet kurioje anglų kalbos mokymo srityje kitomis kalbomis. Jūs įgysite žinių ir praktinių užsiėmimų įgūdžių, kad būtumėte tikri, kritiškai atspindintys ir įdomūs mokytojai.

Kursai, kuriuos teikia patyrę profesionalai, kurie gyveno ir moko visame pasaulyje, kursas suteikia puikią teorijos ir praktikos pusiausvyrą, naudojant įvairiausius pažangiausius, novatoriškus mokymo metodus. Jis taip pat remiasi geriausia praktika visame TESOL sektoriuje, daugiausia dėmesio skiriant pažangių profesinių gebėjimų ir žinių, susijusių su kalbų mokymu ir mokymu, kūrimu.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Mūsų magistro kursas tarptautinėje žurnalistikoje supažindina studentus iš daugybės akademinių ir profesinių žinių, susijusių su žurnalistikos teorija ir praktika pasauli ... [+]

Apžvalga

Mūsų magistro kursas tarptautinėje žurnalistikoje supažindina studentus iš daugybės akademinių ir profesinių žinių, susijusių su žurnalistikos teorija ir praktika pasaulio kontekste. Kursas yra tarptautiniu mastu orientuotas ir nagrinėjamas žurnalistikos praktika įvairios žiniasklaidos, kultūros ir reguliavimo aplinkoje.

"Stirlingo" magistrantūros tarptautinė žurnalistika, kurioje yra praktikos ir teorijos, leidžia jums pritaikyti savo studijas pasirinkdami praktiką ar teoriją, priklausomai nuo jūsų interesų ir karjeros siekių.

Kursą teikia mūsų ryšių, žiniasklaidos ir kultūros skyrius, turintis stiprią tarptautinę patirtį ir grindžiamas mūsų turimomis mokymo ir mokslinių tyrimų stipriosiomis dalimis. Vien žurnalistikoje skyriaus darbuotojai yra iš Pietų Afrikos, Venesuelos, Pakistano, Kinijos ir Airijos, taip pat JK.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 27 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Ar turite aistrą už televizorių? Ar esate švelnus ir įdomus turinio idėjos? Ar norite sužinoti, kaip idėjas gauti iš savo galvos ir į ekraną? Tai gali būti jums skirtas k ... [+]

Apžvalga

Ar turite aistrą už televizorių? Ar esate švelnus ir įdomus turinio idėjos? Ar norite sužinoti, kaip idėjas gauti iš savo galvos ir į ekraną? Tai gali būti jums skirtas kursas.

Pirmoji tokio pobūdžio programa Škotijoje, ši magistrantūros studijų programa orientuota į faktinio turinio transliavimui skirtos televizijos kūrimą ir gamybą. Šis kursas, sukurtas pramonėje ir mokomas patyrusių specialistų, yra orientuotas į praktinę televizijos produkcijos pusę - augančias idėjas, pasiūlymų rengimą ir programų kūrimą.

Jūs sužinosite, kaip sukurti puikias idėjas ir kokybišką faktinį turinį, kaip veikia šiuolaikinis televizijos verslas ir kaip redakcijos ir etikos klausimai daro įtaką programuotojai šiandien.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Mūsų magistrantūros vadybos ir anglų kalbos mokymas yra skirtas dabartiniams ir būsimiems anglų kalbos mokytojams, kurie save laiko potencialiais kalbos mokymo skyrių ar ... [+]

Apžvalga

Mūsų magistrantūros vadybos ir anglų kalbos mokymas yra skirtas dabartiniams ir būsimiems anglų kalbos mokytojams, kurie save laiko potencialiais kalbos mokymo skyrių ar mokyklų vadovais. Šis magistrantūros kursas yra vienas iš tik kelių tokių laipsnių Jungtinėje Karalystėje.

Per šį magistrantūros studijų programą sužinosite pagrindines žinias ir įgūdžius, reikalingus profesiniam anglų kalbos kaip užsienio kalbos mokytojui. Be to, išsiugdysite kompetencijas valdyti daugiakultūrę darbo aplinką per modulius, kuriuos moko tarptautiniu mastu pripažintas University of Stirling valdymo mokyklos University of Stirling .

Mes esame čia pradedantiesiems ir patyrusiems mokytojams... [-]
Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Mūsų akvakultūros pabi biologijos magistro laipsnis suteikia jums unikalią galimybę tyrinėti vandens gyvūnų ligų prevenciją, diagnostiką ir gydymą kultūriniuose organizmu ... [+]

Apžvalga

Mūsų akvakultūros pabi biologijos magistro laipsnis suteikia jums unikalią galimybę tyrinėti vandens gyvūnų ligų prevenciją, diagnostiką ir gydymą kultūriniuose organizmuose. Studijuosite akvakultūros institute, vienai iš aukščiausių šios srities institucijų. Institutas yra tarptautiniu mastu pripažintas tiek mokslinių tyrimų ir mokymo, tiek daugiau nei 70 darbuotojų ir 80 antrosios pakopos studijų studentų. Šis magistras "Vandeninės pabiobiologijos" dėstė Institude jau beveik 40 metų ir yra vienintelis tokio laipsnio magistras pasaulyje.

Kursas apima aukštos kokybės praktinius darbus ir vizitus lauke, skirtus mokymams pagal grupes vandens ligų diagnozavimo ir sveikatos valdymo iššūkių iš tikrųjų situacijose. Jūs taip pat suprasite išaugintų vandens rūšių biologiją, ūkininkavimą ir aplinką.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Mūsų AMBA akredituotas magistrantūros verslo ir vadybos (MBM) kursas leidžia jums įgyti žinių ir įgūdžių, kuriuos turite būti įkvepiančiu, veiksmingu ir atsparumu valdyto ... [+]

Apžvalga

Mūsų AMBA akredituotas magistrantūros verslo ir vadybos (MBM) kursas leidžia jums įgyti žinių ir įgūdžių, kuriuos turite būti įkvepiančiu, veiksmingu ir atsparumu valdytojui. Mes deriname vadybos teoriją su savo praktiniais valdymo įgūdžiais, o mūsų kursą moko tarptautiniu mastu pripažinti dalykų ekspertai.

Mūsų MBM daugiausia dėmesio skiriama operacijoms ir strateginiam valdymui bei išnagrinėja, kaip veiksmingai valdyti ribotus išteklius, turint maksimalų poveikį verslui. Tai idealus kursas, jei norėtumėte imtis pirmųjų žingsnių į valdymą. Mes aprūpiname pagrindines organizacijų funkcijas - apskaitą, rinkodarą, operacijas, žmones ir talentų valdymą. Finansai ir ekonomika yra integruojami per mūsų strateginę orientaciją.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Mūsų edukacinės lyderystės magistrai yra praktikoje pagrįstas kursas siekiantiems ir ankstyvos karjeros mokyklos lyderiams. ... [+]

Apžvalga

Mūsų edukacinės lyderystės magistrai yra praktikoje pagrįstas kursas siekiantiems ir ankstyvos karjeros mokyklos lyderiams.

Kursas ugdo žinias ir supratimą, kurį turėsite pritaikyti informuotą strateginę viziją, vertybes ir tikslus praktikoje - padedant jums vadovauti pokyčiams tobulėti visur, kur dirbate. Per savo studijas, jūs toliau tobulinsite savo vadovavimo ir valdymo praktiką palaikomoje, kūrybingoje ir sudėtingoje mokymosi aplinkoje.

Lankstus mokymosi kelias ir "akis į akį" bei internetinis mokymasis padeda lengviau pritaikyti savo kursinius darbus esamais įsipareigojimais, tuo tarpu praktiškai pagrįstas mokymasis nustatomas pagal jūsų profesinių standartų sistemą.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
36 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Magistrantūros žiniasklaidos ir komunikacijų valdymas yra pristatomas anglų kalba University of Stirling dėstytojų iš tarptautiniu mastu pripažintų vietos žiniasklaidos s ... [+]

Apžvalga

Magistrantūros žiniasklaidos ir komunikacijų valdymas yra pristatomas anglų kalba University of Stirling dėstytojų iš tarptautiniu mastu pripažintų vietos žiniasklaidos specialistų ir pirmaujančių vietnamiečių žiniasklaidos specialistų mokymo. Tai apima akis į akį mokymą ir internetinį mokymą.

Žinoma, jūs gausite išsamų supratimą apie komunikacijų valdymo elementus, įskaitant:

rinkodaraprekės ženklasvidaus ir krizių valdymasžiniasklaidos ekonomikafinansuotiverslo valdymo strategijasocialinės žiniasklaidos bendrijos valdymas

Jūs taip pat turėsite galimybę patobulinti savo valdymo įgūdžius, taip pat savo analitinę perspektyvą komunikacijos ir žiniasklaidos pramonėje. Jūs būsite apmokyti atitinkamų tyrimų kiekybinių ir kokybinių metodikų.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
16 - 27 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Kick-start savo karjerą sporto industrijoje su mūsų aukštos kvalifikacijos magistro laipsnį sporto vadybos. ... [+]

Apžvalga

Kick-start savo karjerą sporto industrijoje su mūsų aukštos kvalifikacijos magistro laipsnį sporto vadybos.

Pritraukiant studentus iš viso pasaulio, šis unikalus kursas yra skirtas patenkinti sporto sektoriaus poreikius aukštos kvalifikacijos vadovų, kurie gali derinti valdymo ir finansų įgūdžius su specialiais šios srities žiniomis. Jūs sužinosite, kaip pritaikyti savo įžvalgas į būdingus sporto valdymo iššūkius - nuo mokslinių tyrimų rengimo planavimo iki patarimų organizacijoms apie politikos pokyčių poveikį.

Kursą moko pagrindiniai šios srities specialistai, kurių moksliniai tyrimai padeda užtikrinti, kad mokoma apie naujausias pramonės tendencijas. Be to, turėsite neįkainojamų galimybių praleisti stažuotę su sporto organizacija ir surengti vietinį sporto renginį su mūsų pramonės partneriais. Iki to laiko, kai baigsite studijas, būsite pasiruošę paversti savo aistra sportui savo profesijoje.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

University of Stirling magistrantūros magistrantūros žiniasklaidos vadybos kursai nuolat tobulėja, siekiant išlaikyti pasaulio sparčiai besikeičiančią žiniasklaidos erdvę ... [+]

Apžvalga

University of Stirling magistrantūros magistrantūros žiniasklaidos vadybos kursai nuolat tobulėja, siekiant išlaikyti pasaulio sparčiai besikeičiančią žiniasklaidos erdvę. Ji taip pat rengia žiniasklaidos vadovus, kad išspręstų iššūkius, kuriuos sukėlė precedento neturintys pokyčiai ir padidėjo konkurencija žiniasklaidos aplinkoje.

Kaip studentas, jūs gausite naudos iš aukštos kvalifikacijos tarptautinių standartų dėstytojų mokymų ir įgysite stiprių valdymo įgūdžių bei analitinės žiniasklaidos perspektyvos. Taip pat sukursite tvirtą supratimą apie besikeičiančią reguliavimo ir politikos aplinką, kurioje veikia žiniasklaida.

Šis kursas suteikia teorinį ir konkrečių atvejų studijų pagrindą žiniasklaidos ekonomikos, finansų ir verslo strategijoje - su pažangių studijų šiuolaikinėse žiniasklaidos priemonėse, kultūros teorijų ir mokymo atitinkamus tyrimo metodus.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Ištirkite sudėtingą kalbos darbą, ištirkite jos pagrindinį vaidmenį visuomenėje ir įgykite žinias apie šiuolaikines lingvistines teorijas. ... [+]

Ištirkite sudėtingą kalbos darbą, ištirkite jos pagrindinį vaidmenį visuomenėje ir įgykite žinias apie šiuolaikines lingvistines teorijas.

Apžvalga

Mūsų anglų kalbos ir lingvistikos magistro laipsnis suteikia puikią galimybę mokytis sudėtingų kalbos darbų ir ištirti jo pagrindinį vaidmenį visuomenėje. Vadovaujant ekspertų personalui, jūs ištirsite, kaip kalba veikia, kaip žmonės jį naudoja, ką žmonės jį naudoja, kur jis kilo ir kaip jis keičiasi.

Jūs mokysite atlikti nepriklausomus tyrimus ir bendradarbiauti su kitais mokslo darbuotojais, rašydami, diskutuodami ir pristatydami žodinius ir rašytinius pranešimus.

Kursas taip pat suteikia pagrindą teorijoms ir metodams, kurie yra būtini įvairioms karjeroms. Jūs baigsite ekspertų žinias apie šiuolaikines lingvistines teorijas ir jų taikymą platesniame kultūriniame kontekste, įskaitant tiek generinius, tiek kognityvinius požiūrius į kalbinį aprašymą, taip pat kontekstus, kuriuose šios teorijos veikia.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 27 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Mūsų magistro laipsnis nagrinėja pagrindinių feministinių debatų istoriją, kontekstą ir raidą, ištirdamas bendrų bruožų ir skirtingų būdų, kaip jie išgyveno įvairiose šiu ... [+]

Apžvalga

Mūsų magistro laipsnis nagrinėja pagrindinių feministinių debatų istoriją, kontekstą ir raidą, ištirdamas bendrų bruožų ir skirtingų būdų, kaip jie išgyveno įvairiose šiuolaikinėse, istorinėse ir pasaulinėse kultūrose. Šis tarpdisciplininis kursas buvo sukurtas specialistų, kurie aistringai užsiima lyčių, feministinių ir paprastų klausimų.

Per pagrindinius modulius, tokius kaip Lyčių supratimas, Feministiniai tyrimai ir pagrindiniai feministiniai mąstytojai, jūs išnagrinėsite daugelį teorinių ir metodinių metodų lyčių studijoms. Jūs taip pat gilinsite į tai, kaip akademinės diskusijos informuoja, yra formuojamos ir kartais nutolusios nuo to, kaip lyties faktiškai "dirba" realaus pasaulio kontekste.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 27 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Šis naujas magistrantūros kursas skiriasi nuo kitų: jis daug dėmesio skiria ekonominio mąstymo pritaikymui realių verslo ir politikos iššūkiams. Mūsų kursas tinka tiems, ... [+]

Apžvalga

Šis naujas magistrantūros kursas skiriasi nuo kitų: jis daug dėmesio skiria ekonominio mąstymo pritaikymui realių verslo ir politikos iššūkiams. Mūsų kursas tinka tiems, kurie nori sėkmingai dirbti ekonomikoje, net jei anksčiau nebuvo mokymų šioje srityje.

Jūs išnagrinėsite tarptautinių institucijų, vyriausybių ir namų ūkių sąveiką ir išmoksite įžvalgas, kurias ekonominė analizė gali suteikti verslui ir politikai. Mūsų kursas taip pat ugdo jūsų įgūdžius priimant sprendimus ir analizę, tuo pačiu stiprindamas savo kritinio mąstymo gebėjimus vertinant verslo veiklą, valdymo stilių ir statistiką, taip pat viešąją, socialinę ir makroekonominę politiką bei jos poveikį verslui ir namų ūkiams.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Mūsų magistrantūros kriminologijos kursas nustato aiškius ryšius tarp koncepcinių nusikalstamumo ir teisingumo teorijų ir taiko pavyzdžius, kaip jie veikia šiuolaikines v ... [+]

Apžvalga

Mūsų magistrantūros kriminologijos kursas nustato aiškius ryšius tarp koncepcinių nusikalstamumo ir teisingumo teorijų ir taiko pavyzdžius, kaip jie veikia šiuolaikines visuomenes. Žinoma, tarptautinis dėmesys skiriamas ne tik JK arba Škotijos sienoms, todėl tai patraukli įvairaus amžiaus studentų kohortai.

Kursų turinys skatina ieškoti novatoriškų ir socialiniu požiūriu teisingų atsakymų į nusikalstamumo problemą iš nusikaltimų gatvėse ar namuose, galingų nusikaltimų, tarpvalstybinių nusikaltimų ar daug naujesnio nusikaltimų internete srityje. Visų pirma pabrėžiamas poreikis stipraus kritinio požiūrio į tai, kaip kurti, naudoti ir kurti mokslinius tyrimus, poreikis, kuris pateikiamas per modulius duomenų analizei ir tyrimų projektui, taip pat kriminologiniams ir socialiniams teisiniams tyrimams. Jūs turėsite galimybę išnagrinėti baudžiamosios teisenos koncepcijas, nusikalstamumo socialinius kontekstus, įvairias kriminologines teorines perspektyvas bei įžvalgas.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Pastaraisiais metais duomenų mokslo srityje sparčiai augo, o didžiulę duomenų dalį šiuo metu renka didžiosios bendrovės ir paslaugų teikėjai. ... [+]

Apžvalga

Pastaraisiais metais duomenų mokslo srityje sparčiai augo, o didžiulę duomenų dalį šiuo metu renka didžiosios bendrovės ir paslaugų teikėjai.

Tuo pačiu metu pripažįstama, kad trūksta kvalifikuotų analitikų tiek Jungtinėje Karalystėje, tiek visame pasaulyje, kad būtų kuo geriau išnaudoti šie duomenys. Svarbiausia, dabar trūksta matematikos absolventų su duomenų analizės įgūdžių, reikalingų patenkinti pramonės poreikius.

Mūsų magistrantūros programa "Matematika ir duomenų mokslai" yra vienas iš pirmųjų kursų, skirtų susieti dvi pagrindines matematikos ir duomenų mokslo sritis, todėl unikali padėtis padės jums patenkinti šią paklausą.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Mūsų magistrantūros skaitmeninės žiniasklaidos ir visuomenės daug dėmesio skiria supratimui apie daugialypės platformos turinio kūrimo šiuolaikinę aplinką ir daugiakanali ... [+]

Apžvalga

Pasaulis sparčiai keičiasi dėl skaitmeninimo, globalizacijos, interneto ryšio ir socialinės žiniasklaidos, todėl tai įdomus laikas studijuoti skaitmenines žiniasklaidos priemones.

Mūsų magistrantūros skaitmeninės žiniasklaidos ir visuomenės daug dėmesio skiria supratimui apie daugialypės platformos turinio kūrimo šiuolaikinę aplinką ir daugiakanalių tinklų galimybes bei jų vartojimą. Kursas suteiks jums įgūdžių ir patirties tapti skaitmeninės žiniasklaidos ekspertu, suteikiant idealų Pathway į sėkmingą skaitmeninę karjerą įvairiuose sektoriuose.

Magistrantūra yra dalis mūsų augančių mokslinių tyrimų ir mokymo portfelio skaitmeniniu. Su šiuo kursu jūs gausite perduodamų skaitmeninės karjeros įgūdžių, lanksčiau pasirinkdami savo mokymosi Pathway ir mokymosi tikslus.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 27 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Savo ruožtu jūs išnagrinėsite strateginį darnųjį valdymą ir jo aplinkos, socialinius ir ekonominius aspektus. ... [+]

Apžvalga

Savo ruožtu jūs išnagrinėsite strateginį darnųjį valdymą ir jo aplinkos, socialinius ir ekonominius aspektus. Mokymasis iš realaus gyvenimo situacijų ir įkvepiančių specialistų, jūsų studijos bus sutelktos į tris pagrindines sritis:

tvarus verslasstrateginis valdymasverslumas siekti tvarių pokyčiųUnikalus, praktinis mokymasis

Mes sutelkiame dėmesį į transformacinio ir praktinio tvarumo valdymo iššūkius ir galimybes. Yra teorijos ir praktikos pusiausvyra, padedanti jums pasirengti darbo vietų kūrimui tvariu valdymu ir įmonių socialine atsakomybe. Mūsų partnerystė su tvariai valdoma organizacija suteikia jums galimybę pamatyti, kaip ši praktika veikia realiame pasaulyje.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Tai intensyvus magistro psichologijos perskaičiavimo kursas. Tai skirta studentams, turintiems kito dalyko laipsnį ir norintys "konvertuoti" į psichologiją. Kur ... [+]

Apžvalga

Tai intensyvus magistro psichologijos perskaičiavimo kursas. Tai skirta studentams, turintiems kito dalyko laipsnį ir norintys "konvertuoti" į psichologiją. Kursas suteikia išsamų ir greitą psichologijos pagrindų mokymą.

Jūs išmoksite pagrindines psichologijos sąvokas ir pagrindines žinias, įskaitant socialinę psichologiją, pažinimą, vystymąsi, individualius skirtumus, biologinius proto ir elgesio pagrindus. Taip pat sukursite savo mokslinių tyrimų įgūdžius taikydami specialiai sukurtus modulius taikant tyrimo metodus.

Kursas apima vieną mėnesį skirtą praktinę patirtį psichologijos srityje. Jūs atliksite trijų mėnesių nepriklausomą empirinį tyrimo projektą, kurį prižiūrės vienas iš pirmaujančių akademinių specialistų.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 27 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Mūsų psichologiniai tyrimo metodai (bendroji) kursas apima psichologinės teorijos mokymą su praktinių įgūdžių ugdymu, pasirengimu ateities karjerai psichologijoje. Išsami ... [+]

Apžvalga

Mūsų psichologiniai tyrimo metodai (bendroji) kursas apima psichologinės teorijos mokymą su praktinių įgūdžių ugdymu, pasirengimu ateities karjerai psichologijoje. Išsamiai susipažinsite su kiekybiniais ir kokybiniais tyrimais, duomenų analize ir interpretavimu bei kritiniu skeptišku požiūriu į psichologinį mokslą.

Unikali šio "General Pathway bruožo lankstumas - galite laisvai ištirti įvairias temas visoje disciplinoje. Tai skatina įvairių metodų ir perspektyvų supratimą psichologijos srityje.

Sukurtos praktinių praktinių įgūdžių ugdymo galimybės, pradedant nuo mažo technologinio stebėjimo vertinimo iki aukštųjų technologijų akių stebėjimo. Jūs atliksite darbo vietą, paprastai išorinėje kompanijoje, labdaros ar trečiojo sektoriaus organizacijoje. Tai suteikia jums fantastišką galimybę kurti atitinkamus darbo įgūdžius ir kurti ryšių tinklą, atitinkantį jūsų būsimus karjeros tikslus. Studentai labai gauna naudos iš šios patirties, derindami įgūdžius ir patirtį su asmeniniu ir profesiniu tobulėjimu.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Šie magistrantūros psichologiniai tyrimo metodai (dvikalbystės tyrimai) suteiks jums išsamų teorinį dvikalbystės pagrindą ir padės jums susipažinti su naujausiais šios sr ... [+]

Apžvalga

Šie magistrantūros psichologiniai tyrimo metodai (dvikalbystės tyrimai) suteiks jums išsamų teorinį dvikalbystės pagrindą ir padės jums susipažinti su naujausiais šios srities tyrimais. Jūs gausite pasitikėjimą, kad pateiktumėte argumentus dėl ekspertų nuomonės ir eksperimentinių išvadų, taip pat parengsite eksperimentą, skirtą tirti atitinkamą mokslinių tyrimų klausimą.

Jūsų pažangūs moksliniai tyrimai bus atliekami dvikalbystės srityje ir suteiks patarimų dvikalbystės klausimais, pavyzdžiui, antrosios kalbos mokyklose.

Būsite įsikūrę specialiame magistrantūros įstaigoje arba atitinkamos mokslinių tyrimų grupėse ir paskirsite kolegų mentorių. Psichologijos akademinis vadovas palaikys ir vadovaus jūsų plėtrai, įskaitant tyrimo disertacijos projektą. Mes esame čia, kad paskatintume jus pereiti prie visiško nepriklausomo mokslininko.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Šioje magistrantūroje jūs gausite naudos iš mūsų pirmaujančių evoliucinės psichologijos mokslininkų, kuriems ypač rūpi kultūros raida ir kalba, socialinis mokymasis ir &q ... [+]

Apžvalga

Šioje magistrantūroje jūs gausite naudos iš mūsų pirmaujančių evoliucinės psichologijos mokslininkų, kuriems ypač rūpi kultūros raida ir kalba, socialinis mokymasis ir "moterų pasirinkimas", patirtį. Mūsų darbuotojai taip pat yra pirmaujančių naujų evoliucinių principų taikant realius klausimus.

Studentai, besidomintys lyginamuoju požiūriu ir elgesiu su gyvūnais, gaus naudos iš kitų mūsų elgsenos ir evoliucijos tyrimų grupės narių žinias. Jų pasaulyje pirmaujančių primatų, šunų ir dramblių elgsenos ir pažinimo tyrimai taikomi realioms problemoms, įskaitant išsaugojimą, sąveiką su žmonėmis ir gyvūnais ir gyvūnų gerovę.

Vadovaujantis tyrimų grupės ekspertų rekomendacijomis, jūs atliksite specializuotus modulius, mokslinių tyrimų vietą ir mokslinių tyrimų projektą. Taip pat galite pasinaudoti mūsų vietinėmis ir užsienio laboratorijomis, vietinėmis svetainėmis ir ryšiais su pramonės partneriais. Pavyzdžiui, Universitetas glaudžiai bendradarbiauja su Edinburgo zoologijos sodo "Living Links to Human Evolution" tyrimų centru.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Psichologiniai tyrimo metodai (pažinimo ir neuropsichologijos) magistrantūros studijos suteikia plataus masto psichologijos mokslo pagrindus - šiuolaikinį požiūrį į proto ... [+]

Apžvalga

Psichologiniai tyrimo metodai (pažinimo ir neuropsichologijos) magistrantūros studijos suteikia plataus masto psichologijos mokslo pagrindus - šiuolaikinį požiūrį į proto ir elgesio tyrimą. Kursas bus mokyti jus psichologinės teorijos ir plėtoti savo praktinius įgūdžius, pasiruošti būsimos karjeros psichologijos. Individualūs moduliai išsamiai įžvelgia kiekybinius ir kokybinius tyrimus, duomenų analizę ir aiškinimą bei kritinį skeptišką požiūrį į psichologinį mokslą.

Yra daug galimybių įgyti praktinių praktinių įgūdžių tobulinimo, pradedant nuo novatoriško techninio stebėjimo vertinimo iki aukštųjų technologijų akių stebėjimo. Taip pat rengiami žodiniai pristatymai. Skatinamas savireguliuojantis požiūris į asmeninę raidą.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Šis magistras supažindina jus su pagrindiniais suvokimo metodais ir skatina jus apsvarstyti jų stipriąsias ir silpnąsias puses. Jūs gausite plataus mokymo apie psichologi ... [+]

Apžvalga

Mes nuolat sprendžiame ir atliekame veiksmus, kuriuos lemia mūsų jausmo organai. Mūsų suvokimas apie pasaulį yra ne tik jutiminė informacija - tai aiškinimas, pagrįstas tuo, ką tikisi mūsų smegenys, taip pat tai, ką mums sako mūsų jausmo organai. Šie suvokimo procesai sąveikauja įvairiais būdais, siekiant paremti mūsų elgesį ir įgalinti mūsų veiksmus.

Šis magistras supažindina jus su pagrindiniais suvokimo metodais ir skatina jus apsvarstyti jų stipriąsias ir silpnąsias puses. Jūs gausite plataus mokymo apie psichologinius metodus, taip pat suprasite suvokimo patirtį ir pagrindinę sistemą, skirtą išmatuoti veiksmams matuoti be šališkumo. Jūs taip pat gausite praktinės patirties, suvokdami suvokimą ir veiksmus, atlikdami mokslinių tyrimų projektą ir galimybę įsidarbinti laboratorijoje.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Šią magistrantūrą moko mūsų ekspertų psichologų komanda, kuri specializuojasi ankstyvoje vaikystėje. Jo tikslas - išmokyti jus, kaip atlikti vaikų vystymosi tyrimus. Šis ... [+]

Apžvalga

Šią magistrantūrą moko mūsų ekspertų psichologų komanda, kuri specializuojasi ankstyvoje vaikystėje. Jo tikslas - išmokyti jus, kaip atlikti vaikų vystymosi tyrimus. Šis kursas tinka absolventams psichologijos ar susijusiuose dalykuose, taip pat specialistams, dirbantiems su vaikais, kaip dalį tolesnio profesinio tobulėjimo.

Mes aprėpia įvairias temas, nuo socialinės ir kognityvinės raidos iki autizmo ir kitų netipinių vystymosi klausimų, į kūdikių maitinimo praktikos psichologiją.

Mokymas praktiškai pagrįstas socialinių psichologų, sveikatos psichologų, neuropsichologų ir privatologų indėliu. Taip pat, kaip ir per mėnesį, jums taip pat bus naudingas praktinis mokymasis per mūsų vidinę grojimo grupę, kuri yra neatskiriama magistrantūros mokymo ir mokslinių tyrimų dalis.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

University of Stirling ilgą laiką turi patirties įvairiuose veido tyrimo aspektuose. Šis kursas padės jums padidinti savo supratimą apie psichologinius tyrimo metodus ir ... [+]

Apžvalga

University of Stirling ilgą laiką turi patirties įvairiuose veido tyrimo aspektuose. Šis kursas padės jums padidinti savo supratimą apie psichologinius tyrimo metodus ir leis jums sutelkti daugumą savo pastangų, kad atliktumėte tyrimus.

Mūsų tarptautiniu mastu žinoma ekspertų komanda studijuoja beveik visus veido suvokimo aspektus, įskaitant:

žemo lygio vaizdo apdorojimasprisitaikymasžvilgsnio suvokimassocialinis suvokimas, kaip antai moterio pageidavimu ir patrauklumupripažinimo mechanizmaiteismo ekspertizės aspektai, tokie kaip nepažįstamas veido atpažinimas ir veidų atminimo atgarsiai

Mūsų tyrimai paskatino "EvoFIT" - unikalią nusikalstamų veikų liudytojų ir aukų nusikaltėlių kompozitų kompozicinę sistemą, kurios įtariamasis identifikavimo rodiklis yra dešimt kartų didesnis už tradicinius policijos naudojamus metodus.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Autizmas yra vystymosi sutrikimas, diagnozuotas socialinės komunikacijos sutrikimų, fiksuotų interesų ir pasikartojančių elgesio pagrindu. Autizmo spektro sutrikimų tyrim ... [+]

Apžvalga

Autizmas yra vystymosi sutrikimas, diagnozuotas socialinės komunikacijos sutrikimų, fiksuotų interesų ir pasikartojančių elgesio pagrindu. Autizmo spektro sutrikimų tyrimai yra svarbūs ne tik suprasti autizmo priežastis ir simptomus, bet ir užtikrinti, kad autizmo asmenims būtų suteikta kuo geresnė parama.

MSc psichologiniai tyrimo metodai (specializuojasi autizmo tyrimuose) yra unikalus kursas, skirtas suteikti studentams išsamų supratimą apie psichologinius tyrimo metodus ir dabartinę mokslinių tyrimų sritį, apimančią autizmo spektro sutrikimus. Jūs susipažinsite su pagrindinėmis autizmo teorijos ir tyrimų sritimis, nuo klasifikacijos ir diagnozės iki socialinių ir kognityvinių bei vystymosi teorijų.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Mūsų University of Stirling valdymo mokyklos rinkodaros skyrius yra vienas didžiausių šalyje. Mes 2-oji Škotijoje ir 10-oji Didžiojoje Britanijoje ("Complete Univers ... [+]

Apžvalga

Mūsų University of Stirling valdymo mokyklos rinkodaros skyrius yra vienas didžiausių šalyje. Mes 2-oji Škotijoje ir 10-oji Didžiojoje Britanijoje ("Complete University Guide 2019").

Rinkodara - tai organizacijos, jos klientų, organizacijų ir plačiosios visuomenės patenkinimas, kūrimas, bendravimas ir pristatymas. Mūsų magistrantūros rinkodaros kursas suteikia jums galimybę įgyti teorinį ir praktinį rinkodaros supratimą ir jo vaidmenį organizacijose.

Jūs sužinosite apie šiuolaikinės rinkodaros praktiką ir teoriją bei dabartines verslo tendencijas prekės ženklo tapatybės kūrimo, daugiakanalio rinkodaros ir sporto rinkodaros srityse.

Mūsų magistrantūros marketingo kursas buvo vienas iš pirmųjų šalyje, akredituotas Chartered Institute of Marketing (CIM). Mūsų CIM akreditavimas reiškia, kad sėkmingai baigę kursą lengviau įgyti rinkodaros specialisto diplomą. Du diplomo moduliai bus atšaukti, tai reiškia, kad turėsite užpildyti likusius du modulius (prieš visus keturis), kad gautumėte profesionalų rinkodaros diplomą. Tai suteiks jums konkurencinį pranašumą, kai pradėsite savo karjerą.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Šis kursas suteikia jums integruotą akademinį ir profesinį kursą, kuris ugdo intelektualinius ir praktinius įgūdžius, reikalingus profesinei praktikai kaip socialinis dar ... [+]

Apžvalga

Šis kursas suteikia jums integruotą akademinį ir profesinį kursą, kuris ugdo intelektualinius ir praktinius įgūdžius, reikalingus profesinei praktikai kaip socialinis darbuotojas.

Mes skatiname suprasti socialinį darbą, kurį informuoja socialinis teisingumas ir žmogaus teisės, profesija, kurioje pripažįstama "viešųjų klausimų" ir "privačių problemų" sąsaja, ir siekiama išspręsti šias problemas. Mes vertiname socialinio darbo praktiką, kuriai būdinga prevencija, ir pripažįsta kolektyvinių požiūrių svarbą, aktyviai įsitraukia ir mokosi iš naudotojų judėjimo.

Mūsų kursą moko kvalifikuoti socialiniai darbuotojai, įskaitant pasaulio mokslinių tyrimų srities lyderius, ir akademikai, kurie palaiko glaudžius ryšius su praktika. Jūs patiriate įkvėpimo įmokas į mokymą žmonėms, kurie naudojosi socialinio darbo paslaugomis, taip pat praktikuojančių socialinių darbuotojų.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Šis socialinių įmonių magistras padeda patenkinti nuolatinius komercinio gyvybingumo, inovacijų ir tvarumo iššūkius. Tai naujas ir įdomus kursas, skirtas specialistams, d ... [+]

Apžvalga

Šis socialinių įmonių magistras padeda patenkinti nuolatinius komercinio gyvybingumo, inovacijų ir tvarumo iššūkius. Tai naujas ir įdomus kursas, skirtas specialistams, dirbantiems socialinėse įmonėse, patarėjams, pareigūnams, vystymo pareigūnams ir sektoriaus atstovams. Žinoma, taip pat yra geras pasirinkimas tiems, kurie nori plėtoti karjerą ar domėtis socialine įmone.

Sutelkiant dėmesį į dalykus, susijusius su socialinėmis įmonėmis, sužinosite, kaip teikti puikų aptarnavimą ir didelę socialinę vertę, kurti ir palaikyti suinteresuotųjų šalių paramą, užtikrinti finansavimą, įvertinti sėkmę ir ją pranešti. Tai yra platesniu kontekstu, kuriame veikia socialinės įmonės, įskaitant politinius, rinkos ir bendruomenės kontekstus. Į kursą įtrauktas lankstumas, priklausomai nuo jūsų asmeninių reikalavimų ar jūsų organizacijos poreikių, galite pasirinkti įgyti patirties konkrečiuose sektoriuose ar funkcinėse verslo srityse.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 20 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Mes siūlome vienintelį Škotijos sporto psichologijos magistro laipsnį, akredituotą Britų psichologijos draugijos. Mūsų tarpdisciplininis kursas yra skirtas patenkinti dab ... [+]

Apžvalga

Mes siūlome vienintelį Škotijos sporto psichologijos magistro laipsnį, akredituotą Britų psichologijos draugijos. Mūsų tarpdisciplininis kursas yra skirtas patenkinti dabartinius augančios pramonės poreikius ir pasiruošti įvairiems atlyginimo užsiėmimams.

Jūs sukursite kritinį supratimą apie šiuolaikinę sporto psichologijos teoriją ir tyrimus, kuriuos galite panaudoti, kad asmenys ir komandos galėtų lengviau atlikti spektaklius. Jūs baigsite plačias žinias apie šią sritį, taip pat aiškiai suprasite, kokių sričių labiausiai domitės. Jūs taip pat gausite naudos iš elitinio lygio sportininkų ir sporto agentūrų, įsikūrusių čia universiteto miesteliu.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Pasimeldinkite įvairiomis kultūromis, kai studijuojate šį tarpdisciplininį, pažangų magistro kursą strateginiame komunikate ir viešuosiuose ryšiuose, kurį kartu pristatė ... [+]

Apžvalga

Pasimeldinkite įvairiomis kultūromis, kai studijuojate šį tarpdisciplininį, pažangų magistro kursą strateginiame komunikate ir viešuosiuose ryšiuose, kurį kartu pristatė University of Stirling ir Pompeu Fabra universitetas. Jūs gausite naudos iš tarptautinės perspektyvos, turėdami galimybę studijuoti ir Stirling, ir Barselonoje.

Mokyti tik anglų kalba, kursas siūlo praktinį požiūrį, tuo pačiu metu suteikiant jums teorinius pagrindus, kuriuos reikia valdyti viešųjų ryšių srityje.

Jūs gausite bendrą magistrantūrą iš University of Stirling ir Pompeu Fabra universiteto. Jūs praleidote semestrą 1 University of Stirling o tada pereikite į Pompeu Fabra universitetą 2 semestrui. Tuomet jūs galite nuspręsti, ar norite, kad jūsų disertacija būtų prižiūrima Stirlingo ar Pompeu Fabra personalo.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Šis kursas suteikia jums galimybę kurti, įgyvendinti ir vertinti viešųjų ryšių kampanijas, padedančias parengti praktinius ir analitinius įgūdžius, reikalingus sėkmingai ... [+]

Apžvalga

Šis kursas suteikia jums galimybę kurti, įgyvendinti ir vertinti viešųjų ryšių kampanijas, padedančias parengti praktinius ir analitinius įgūdžius, reikalingus sėkmingai strateginei komunikacijai. Jūs iš esmės įvertinsite viešųjų ryšių vaidmenį visuomenėje, taip pat pagrindinius analitinius ir profesinius įgūdžius. Jūs taip pat įgysite tvirtą viešųjų ryšių teorijos supratimą ir turėsite daugybę galimybių praktiškai įgyvendinti šią teoriją.

Pasibaigus studijoms, turėsite būtinų įgūdžių, kad galėtumėte vadovauti viešųjų ryšių sričiai. Jūs galėsite analizuoti aplinką, problemas, organizacines kultūras ir santykius, taip pat nustatyti tikslus, kurti ir įgyvendinti viešųjų ryšių strategijas.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Šis magistro kursas suteikia jums įgūdžių ir žinių, reikalingų tviriems socialiniams tyrimams ir vertinimui atlikti. ... [+]

Apžvalga

Šis magistro kursas suteikia jums įgūdžių ir žinių, reikalingų tviriems socialiniams tyrimams ir vertinimui atlikti.

Jūs sužinosite, kaip rinkti, analizuoti ir teikti kokybinius ir kiekybinius duomenis, atsižvelgiant į etiką, patikimumą ir pagrįstumą. Jūs taip pat kritiškai išnagrinėsite teorinius pagrindus, kuriais grindžiami socialiniai moksliniai tyrimai ir nagrinėjami su socialinių tinklų tyrimais susiję klausimai. Galiausiai, jūs suprasite santykius tarp mokslinių tyrimų ir politikos formavimo.

Ekonomikos ir socialinių tyrimų taryba (ESRC) pripažįsta, kad mūsų magistrantūros studijas atitinka mokslinių tyrimų rengimo gaires sociologijos, socialinės politikos, socialinio darbo ar socialinių ir teisinių studijų doktorantams, taip pat rengiant jus pripažintą ESRC tarpdisciplininę doktorantūrą Šeimos, santykiai ir demografiniai pokyčiai bei socialinė rūpyba.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 30 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Socialinė statistika ir socialiniai tyrimai teikia politikams, mokslininkams ir kitiems vertingos įžvalgos apie žmonių elgesį. Šis magistro kursas suteiks jums supratimą ... [+]

Apžvalga

Socialinė statistika ir socialiniai tyrimai teikia politikams, mokslininkams ir kitiems vertingos įžvalgos apie žmonių elgesį. Šis magistro kursas suteiks jums supratimą apie socialinius tyrimus, ypatingą dėmesį skiriant kiekybiniams metodams ir socialinei statistikai.

Jūs sužinosite apie socialinių tyrimų metodus ir už jų esančias teorijas, tuo pačiu metu vykdydami išsamias mokymų apie įvairius statistinius metodus. Jūs taip pat gausite išsamių žinių apie statistinę programinę įrangą ir išmoksite įvairias labai populiarių techninių įgūdžių, įskaitant galimybę susipažinti, rengti, analizuoti ir apibendrinti sudėtingus kiekybinius duomenų rinkinius.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Per šį tarptautinio verslo magistro laipsnį, sukūrėte problemų sprendimo ir kritinio mąstymo įgūdžius, susijusius su prekyba per nacionalines ribas. Iki kurso pabaigos tu ... [+]

Apžvalga

Mes esame čia, kad padėtume pasiruošti klestinčiai karjerai tarptautiniame versle.

Per šį tarptautinio verslo magistro laipsnį, sukūrėte problemų sprendimo ir kritinio mąstymo įgūdžius, susijusius su prekyba per nacionalines ribas. Iki kurso pabaigos turėsite išsamių žinių apie tai, kaip organizacijos veikia skirtingose ​​ekonomikose, valiutomis ir reguliavimo sistemomis. Jūs taip pat tapsi ekspertu, kuris bendradarbiaus su skirtingų kultūrų suinteresuotosiomis šalimis ir veiksmingai dirbs kelių vietų komandoje.

Mūsų tarptautinis verslo magistro kursas padidins jūsų supratimą apie naujus prekybos blokus ir jų poveikį įmonėms ir vadovams.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Mūsų magistras Tarptautinis žmogiškųjų išteklių vadybos kursas grindžiamas pagrindine žmogiškųjų išteklių valdymo teorija ir praktika, siekiant išnagrinėti unikalius veik ... [+]

Apžvalga

Mūsų magistras Tarptautinis žmogiškųjų išteklių vadybos kursas grindžiamas pagrindine žmogiškųjų išteklių valdymo teorija ir praktika, siekiant išnagrinėti unikalius veiksnius ir kultūrinius jautrumus, susijusius su tarptautinėmis operacijomis.

Per mūsų magistrantūros studijų programą išnagrinėsite šiuolaikines diskusijas apie žmogiškųjų išteklių valdymo praktiką ir išnagrinėsite, kaip darbdaviai imasi žmogiškųjų išteklių valdymo. Jūs įgysite supratimą apie tai, ko reikia norint plėtoti vietines ir pasaulines HR sistemas, kuriose atsižvelgiama į įmonių socialinę atsakomybę, inovacijas ir dalyvavimo praktiką.

Šis kursas suteikia kritinį akademinį požiūrį į tarptautinių darbdavių požiūrius į žmogiškuosius išteklius. Svarbu suprasti, kaip atsakomybė ir tvarumas turi įtakos žmogiškųjų išteklių valdymui, taip pat ištirti, kaip organizacijos įtakoja žmogiškųjų išteklių praktiką.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Mūsų tarptautinių konfliktų ir bendradarbiavimo magistro laipsnis, kurį pateikia mūsų patyrę specialistai ir pirmaujančių mokslininkų, šiandien rengia spręsti įvairias pr ... [+]

Apžvalga

Mūsų tarptautinių konfliktų ir bendradarbiavimo magistro laipsnis, kurį pateikia mūsų patyrę specialistai ir pirmaujančių mokslininkų, šiandien rengia spręsti įvairias problemas, su kuriomis susiduria valstybės ir tarptautinės organizacijos. Šiame kurse nagrinėjama tarptautinių konfliktų ir bendradarbiavimo dinamika, atsižvelgiant į svarbiausius įvykius, tokius kaip šaltojo karo pabaiga, teroristų išpuoliai 11 d. Ir arabų pavasaris.

Mes naudojame teminį požiūrį į konfliktų sprendimą ir tarptautinių organizacijų vaidmenį, siekdami sutelkti dėmesį į konfliktų prevenciją ir valdymą konkrečiose geografinėse srityse. Žinoma, taip pat nagrinėjama konfliktų, susijusių su tokiais veiksniais kaip gamtiniai ištekliai ir migracija, vystymas ir reguliavimas.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 27 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Apskaitos ir finansų vaidmenys vis labiau priklauso nuo tarptautinio masto. Didėjant globalizacijai ir tarptautinės apskaitos praktikos konvergencijai, šis kursas atitink ... [+]

Apžvalga

Apskaitos ir finansų vaidmenys vis labiau priklauso nuo tarptautinio masto. Didėjant globalizacijai ir tarptautinės apskaitos praktikos konvergencijai, šis kursas atitinka verslo pasaulio paklausą absolventams, kurie yra įgiję magistro laipsnį tarptautinėse apskaitos ir finansų srityse.

Kursas teikia specializuotus tarptautinės apskaitos ir finansų mokymus ir padeda jums kurti specializuotus ataskaitų teikimo ir analizės įgūdžius, reikalingus pasaulinėms organizacijoms. Tai taip pat leidžia jums sužinoti apie tarptautines investicijas iš įvairių perspektyvų.

Pasibaigus kursui, galėsite pasiūlyti darbdaviams tarptautinių atskaitomybės standartų, kurie vis labiau svarbūs pasauliui, supratimą ir tarptautinių finansų rinkų pažinimą.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Šis kursas yra skirtas suteikti jums įgūdžių, kuriuos turite dirbti iš dviejų kalbų į anglų kalbą, arba į vieną kalbą į anglų kalbą ir iš jos profesionaliu lygmeniu. Jūs ... [+]

Apžvalga

Šis kursas yra skirtas suteikti jums įgūdžių, kuriuos turite dirbti iš dviejų kalbų į anglų kalbą, arba į vieną kalbą į anglų kalbą ir iš jos profesionaliu lygmeniu. Jūs turite būti gimtoji kalba ar turėti gimtąją kalbą kinų, prancūzų, vokiečių, ispanų ar anglų kalbomis arba turėti kinišką, prancūzų, vokiečių ar ispanų kalbą.

Mes esame Vertimo žodžiu instituto (ITI), profesionalios organizacijos, pripažintos visame pasaulyje. Mūsų narystė ITI leidžia mums padėti jums susipažinti su visais įdomiais įvykiais ir galimybėmis kalbų paslaugų srityje. Mes taip pat dalyvaujame Chartered Institute of Linguists (CIOL).

Mūsų TESOL vertimo studijų magistro laipsnis yra didžiausias. Jis ne tik suteiks jums profesinio lygio vertimo įgūdžių tarptautiniuose dialoguose, bet ir suteiks jums pradinio lygio mokymo kvalifikaciją, su kuria galite pradėti dirbti anglų kalbos mokyme.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Šis kursas remiasi mūsų visame pasaulyje pripažintų akademinių darbuotojų žiniomis University of Stirling elgesio mokslo centro universitete - vienintelėje Škotijos elgse ... [+]

Apžvalga

Ar norite tapti viena iš kitų verslo lyderių kartų? Iš naujo nustatykite savo ateitį, studijuodami savo magistras "Elgesio mokslų valdymas".

Šis kursas remiasi mūsų visame pasaulyje pripažintų akademinių darbuotojų žiniomis University of Stirling elgesio mokslo centro universitete - vienintelėje Škotijos elgsenos ekonomikos grupėje. Tai mokslinių tyrimų centras, kuris leidžia integruoti ekonomiką, psichologiją, valdymą ir politikos formavimą.

Jūs išnagrinėsite elgesio mokslo ir elgsenos ekonomikos pagrindines teorijas ir metodus bei kaip jie gali būti taikomi verslo ir politikos klausimams spręsti bei kritinėms problemoms verslo pasaulyje. Absolventai su šiais atitinkamais elgsenos mokslo įgūdžiais yra labai vertinami valdymo vaidmenis.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Mūsų profesionaliai orientuota magistrantūra atveria duris į įdomias karjeros galimybes, suteikdama plačią praktiką dviejose paklausos veiklose, vertimo raštu ir konferen ... [+]

Apžvalga

Užsiregistruokite mūsų interneto seminare 2019 m. Gegužės 21 d., Antradienį, kurso direktorius prof.

Šis kursas apima dvi profesines sritis, kurios tampa vis svarbesnės viešosioms įstaigoms ir privačioms įmonėms; vertimo raštu ir konferencijų vertimas. Be didelės praktikos abiejose veiklose, naudojant pramonės standartus atitinkančias priemones ir programinę įrangą, ji suteiks pagrindą naujausiems dalykams šioje disciplinoje, kuri apjungs dabartines diskusijas ir profesinius įgūdžius.

Ši programa suteiks jums įgūdžių, kurių reikia norint dirbti iš dviejų kalbų į anglų kalbą, arba iš vienos kalbos į anglų kalbą ir iš jos. Jūs turite turėti gimtoji ar gimtoji kompetencija anglų kalba ir bent viena iš šių kalbų: kinų, prancūzų, vokiečių ir ispanų. Reikalingas ne mažiau kaip antros klasės apdovanojimas ar lygiavertis laipsnis. Pareiškėjai, neturintys šios oficialios kvalifikacijos, tačiau turi didelę atitinkamą / atitinkamą darbo / gyvenimo patirtį, raginami kreiptis.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Jei jau turite tam tikrą dėstymo patirtį ar išsilavinimo laipsnį, bet norite daugiau sužinoti, šis magistro kursas taps jums idealus. Jame yra stipri mokymo elementas, ku ... [+]

Apžvalga

Jei jau turite tam tikrą dėstymo patirtį ar išsilavinimo laipsnį, bet norite daugiau sužinoti, šis magistro kursas taps jums idealus. Jame yra stipri mokymo elementas, kuriame daugiausia dėmesio skiriama anglų kalbos mokymuisi kalbų kalbos (TESOL). Kursinio dizainas taip pat tinkamas, jei norite mokyti kitus dalykus, išskyrus anglų kalbą.

Jūs baigsite tvirtą pagrindą kalbų mokymosi ir mokymo principais, taip pat suprasite TESOL tyrimų metodus. Per savo studijas jus mokys TESOL specialistai, turintys patirties dirbant visame pasaulyje, taip pat apsilankyti vietos mokyklose, kad sužinotumėte apie pastoracinį mokytojų vaidmenį, ypač kalbant apie skirtumus, įvairovę ir įtrauktį.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vadybos kursai

University of Stirling

Uždirbkite magistro laipsnį kriminologiniuose tyrimuose iš aukščiausio rango Škotijos kriminologijos universiteto („The Guardian University Guide 2020“). Įgykite žinių ap ... [+]

Uždirbkite magistro laipsnį kriminologiniuose tyrimuose iš aukščiausio rango Škotijos kriminologijos universiteto („The Guardian University Guide 2020“). Įgykite žinių apie naujausius metodus ir metodus.

Šis kursas suteikia jums ekspertų mokymą apie naujausius metodus ir metodus, naudojamus kriminologiniuose tyrimuose. Esame 1 vieta Škotijoje ir 10 geriausių JK kriminologijos srityje („The Guardian University Guide 2020“).

Aptariame kokybinių ir kiekybinių duomenų rinkimo, analizės ir ataskaitų teikimo principus, kartu atsižvelgdami į etiką, patikimumą ir pagrįstumą. Jūs kritiškai išnagrinėsite teorinius pagrindus, kurie yra kriminologijos ir socialinių ir teisinių tyrimų pagrindai, taip pat nagrinėja problemas, susijusias su lyginamuosius tyrimus ir kuria kriminologijos tyrimų ir politikos formavimo santykio supratimą.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 30 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Šiame magistrantūros studijoje jūs išmokysite puikiai, niuansuotą rašymą ir kūrybinį darbą poezijoje, grožinėje literatūroje ar kūrybinėje literatūroje. ... [+]

Apžvalga

Šiame magistrantūros studijoje jūs išmokysite puikiai, niuansuotą rašymą ir kūrybinį darbą poezijoje, grožinėje literatūroje ar kūrybinėje literatūroje. Mes kartu su patraukliais ir naudingais vizitais iš autorių, agentų ir leidėjų, norėdami padėti jums savo kūrybingoje kelionėje, sujungiame intensyvius rašytojų seminarus, technikų klases ir vienišas mokymus, kuriuos skiria patys autoriai.

Kursas skirtas kurti savo rašymo talentą. Tai leidžia jums intensyviai sutelkti dėmesį į projektą, kartu su įvairiais žanrais ir darbo metodais, kurie remiasi mūsų turtinga šiuolaikinės literatūros, leidybos, filmų, žiniasklaidos ir žurnalistikos patirtimi. Jūs taip pat gebėsite išklausyti, redaguoti ir susisteminti atsiliepimus.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 27 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Šis magistrantūros studijų kursas yra SASP programos dalis, kuri yra Škotijos pagrindinis filosofijos magistro studijų centras ir viena iš didžiausių ir didžiausių filoso ... [+]

Apžvalga

Šis magistrantūros studijų kursas yra SASP programos dalis, kuri yra Škotijos pagrindinis filosofijos magistro studijų centras ir viena iš didžiausių ir didžiausių filosofijos mokyklų Jungtinėje Karalystėje. Ji taip pat turi neįvykdytą įdarbinimo įrašą savo absolventams.

Kursas visų pirma skirtas neseniai vykusiems filosofijos absolventams ir yra pasirengimo metai patekti į magistrantūros studijas suteikiant tvirtą pagrindą bendram supratimui ir įgūdžiams filosofijoje. Šie įgūdžiai suteiks jums tvirtą pagrindą filosofiniams tyrimams.

"MLitt" yra vienerių metų dėstomas kursas, kurio abiejuose universitetuose daugiausia Šiaurės Andrewse. Gavę MLittą, galite tęsti doktorantūros studijas Stirlinge ar St Andrewse. Anksčiau absolventai taip pat išvyko į pagrindines institucijas Jungtinėje Karalystėje ir užsienyje.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Stirlingo University of Stirling tarptautinė leidyba ir komunikacijos centras yra vieni iš pirmaujančių pasaulyje magistrantūros studijų leidybos centrų, siūlančių visapu ... [+]

Apžvalga

Stirlingo University of Stirling tarptautinė leidyba ir komunikacijos centras yra vieni iš pirmaujančių pasaulyje magistrantūros studijų leidybos centrų, siūlančių visapusišką ir nuoseklų požiūrį į visas leidybos formas.

Jūs sukursite eksperto žinias apie visą leidybos procesą tiek spausdintoje, tiek skaitmeninėje aplinkoje - nuo planavimo, redagavimo ir gamybos iki rinkodaros ir leidinių valdymo. Kiekvienais metais mes atnaujiname šio kurso turinį, kad atspindėtume sparčius pramonės pertvarkymo pokyčius, kad galėtumėte įgyti naujausių įgūdžių ir žinių apie dabartinę leidybos pramonės praktiką ir standartus.

Šis kursas yra reikalaujantis, stimuliuojantis ir malonus, todėl daugelis leidėjų dabar mano, kad tai yra lygiavertė metų patirtį leidybos kompanijoje. Mūsų absolventai užima aukščiausią vietą komercinėse ir pelno nesiekiančiose leidybos organizacijose visame pasaulyje.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 27 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

University of Stirling "MLitt" University of Stirling "Gotikos stiliaus vaizduotės" kursas suteikia jums unikalią galimybę pasinerti į mokslinę gotiko ... [+]

Apžvalga

Šiuolaikinė kultūra pabrėžia pakartotinį susidomėjimą gotimais - nuo dabartinio siaubo filmo mados ir neįtikėtinų rašytojų, tokių kaip Stephenas Kingas ir Stephenie Meyer, sėkmės iki alternatyvaus gotikos mados, muzikos ir gyvenimo būdo impulsų.

University of Stirling "MLitt" University of Stirling "Gotikos stiliaus vaizduotės" kursas suteikia jums unikalią galimybę pasinerti į mokslinę gotikos vertinimą. Mūsų yra vienas iš nedaugelio magistrantūros studijų kursų pasaulyje, kuris yra skirtas tik daktaro studijoms dinamiškoje ir besitęsiančioje gotikos studijų srityje.

Mes teikiame griežtą ir intensyvią istoriją apie Gotikos literatūros šaltinius ir įvykius, bei apibūdina jos platinimą įvairiuose žiniasklaidos priemonėse ir nacionaliniuose kontekstuose.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 27 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Škotijos politiniame statuse vykstančiose diskusijose Škotijos literatūros magistro laipsnis nagrinėja literatūros vaidmenį formuojant tautos įvaizdį ir realybę. Jūs išmo ... [+]

Apžvalga

Škotijos politiniame statuse vykstančiose diskusijose Škotijos literatūros magistro laipsnis nagrinėja literatūros vaidmenį formuojant tautos įvaizdį ir realybę. Jūs išmoksite peržiūrėti Škotijos rašymą, iš kritikos teorijos formos, taip pat tradicinės literatūros istorijos.

Šis kursas apima keturis šimtmečio Škotijos literatūrinės vaizduotės tyrimus, kuriuose nagrinėjami pagrindiniai "Regal Union" (1603 m.) Iki dabar esminiai skaičiai, tekstai ir diskusijos, dažnai pateikiant literatūrinį raštą kultūrinės ir politinės diskusijos pagrindu.

Jūs pažvelgsite į įvairius rašytojus, tekstus ir diskusijas nuo ankstyvojo moderniojo laikotarpio iki dabar - įskaitant Robert Burns, Walter Scott ir James Hogg kūrinius, tiesiogiai per šiuolaikinius autorius, tokius kaip James Kelman, Janice Galloway ir Kathleen Jamie. Mes taip pat išnagrinėsime Robert Louis Stevenson, Nan Shepherd, Muriel Spark ir dar daug kitų paminėjimų.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 27 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Šis novatoriškas magistrantūros studijų kursas rengia jus karjeros švietimo tyrimams, ar planuojate pereiti į daktaro laipsnį ar atlikti tyrimus kitomis kryptimis. ... [+]

Apžvalga

Šis novatoriškas magistrantūros studijų kursas rengia jus karjeros švietimo tyrimams, ar planuojate pereiti į daktaro laipsnį ar atlikti tyrimus kitomis kryptimis.

Vadovaujantis pagrindine akademikų komandos ekspertų vadovybe, sukursite platų mokslinių tyrimų įgūdžių spektrą. Jūs išmokysite kurti ir planuoti mokslinių tyrimų projektus ir rinkti, analizuoti, interpretuoti ir teikti kokybinius ir kiekybinius duomenis. Tuo metu, kai baigsite studijas, gausite daugiau supratimo apie teorinius, etinius, politinius ir lyginamuosius švietimo tyrimų atlikimo aspektus.

Kursas taip pat apima skaitmenines metodikas, o jūs dalyvausite pažangiausiuose mokslinių tyrimų projektuose, kuriuos šiuo metu vykdo Socialinių mokslų fakulteto darbuotojai.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 27 mėnesiai
Universiteto miestelis
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Humanitarinių mokslų magistras suteikia jums galimybę siekti individualizuotos, pritaikytos magistro studijų programos struktūrizuotoje, tarpdisciplininėje ir mokslinių t ... [+]

Apžvalga

Humanitarinių mokslų magistras suteikia jums galimybę siekti individualizuotos, pritaikytos magistro studijų programos struktūrizuotoje, tarpdisciplininėje ir mokslinių tyrimų aplinkoje. Tai orientuota į jūsų interesus ir yra prieinama įvairiuose menų ir humanitarinių mokslų fakultetų disciplinose. Jūs atliksite išplėstinį tyrimą pagal studijų programą, sukurtą tarp jūsų ir jūsų vadovo (-ų). MRes gali būti siekiama asmeniniam ar karjeros vystymuisi arba doktorantūros studijoms.

MRes yra vienerių metų, į mokslinius tyrimus orientuotas mokomasis kursas. Jums paskirtas vadovas ar prižiūrėtojai, o kartu planuosite savo interesus ir poreikius atitinkančią mokymo programą. Daug jūsų darbo susideda iš savarankiško tyrimo, atliekant reguliarius priežiūros posėdžius, kurie padės jums supažindinti jus, aptarti jūsų darbą ir peržiūrėti paraiškų projektus. Turėsite įvairias mokymosi galimybes, kurios papildys jūsų mokslinių tyrimų projektą.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 27 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Istorinių tyrimų mokslinių tyrimų magistras yra vienerių metų kursas, orientuotas į mokslinius tyrimus ir leidžia specializuotis konkrečiose mokslinių tyrimų srityse. ... [+]

Apžvalga

Istorinių tyrimų mokslinių tyrimų magistras yra vienerių metų kursas, orientuotas į mokslinius tyrimus ir leidžia specializuotis konkrečiose mokslinių tyrimų srityse.

MRes yra skirtas:

kad galėtumėte tapti gerai parengtu istorikuparodykite savo sugebėjimą atlikti doktorantūros studijas Stirlinge ar kituose Britanijos ir užsienio universitetuose

Abu šie tikslai yra pasiekti pasibaigus nepriklausomiems studijų modulams, lauko seminarams ir kvalifikacijos kėlimui, vykdomiems prižiūrint. Jums taip pat bus paskirtas individualus vadovas, norintis nukreipti nepriklausomą studiją ir planuoti mokymo programą, kad atitiktų jūsų interesus ir poreikius.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Stirlingo University of Stirling tarptautinis leidybos ir komunikacijos centras yra pirmaujantis pasaulyje magistrantūros studijų leidybos centras, teikiantis patirties š ... [+]

Apžvalga

Stirlingo University of Stirling tarptautinis leidybos ir komunikacijos centras yra pirmaujantis pasaulyje magistrantūros studijų leidybos centras, teikiantis patirties šiuolaikinėse ir istorinėse leidybose Jungtinėje Karalystėje ir už jos ribų.

MRes Publishing Studies yra mokslinių tyrimų rengimo magistro kursas, kuris suteikia studentams galimybę pritaikyti magistro studijas leidybos studijų srityje. Tai taip pat suteikia galimybę pasirengti daktaro laipsniui koncentruotais tyrimais, kurių specializacija yra leidyba.

Kursas padeda jums sukurti analitinį ir moksliniais tyrimais pagrįstą požiūrį į leidybą. Tai taip pat suteikia maksimalų lankstumą, kad galėtumėte pritaikyti kursą, kad atitiktų savo mokslinių tyrimų interesus ir profesinę praktiką. MRs kursų absolventai dažnai tęsia studijas, pavyzdžiui, siekia daktaro laipsnio per koncentruotus tyrimus, kurių specializacija yra leidyba. Be to, žinoma, kad taip pat galite išnagrinėti išsamius klausimus, turinčius įtakos jūsų dabartinei praktikai.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 27 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Mūsų magistrantūros verslo ir vadybos tyrimo metodai yra akredituotos Ekonomikos ir socialinių tyrimų taryba (ESRC) ir Škotijos Socialinių mokslų aukštosios mokyklos dokt ... [+]

Apžvalga

Mūsų magistrantūros verslo ir vadybos tyrimo metodai yra akredituotos Ekonomikos ir socialinių tyrimų taryba (ESRC) ir Škotijos Socialinių mokslų aukštosios mokyklos doktorantams rengti.

Jūs sužinosite, kaip:

atlikti doktorantūros studijas versle ir valdymepasirūpinti akademine ar komercine karjera verslo ir vadybos tyrimuosevykdyti, vertinti, pavedinti arba valdyti mokslinius tyrimus komerciniuose, viešuosiuose ar savanoriškuose sektoriuose

MRes kursas turi didelį praktinį dėmesį ir traukinių jums pažangių įgūdžių, reikalingų verslo, valdymo, ekonomikos ir politikos tyrimus. Mūsų tikslas yra padėti jums tapti mokslo darbuotoju, kuris yra:... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Šį tarpdisciplininį magistro laipsnį kartu moko pagrindiniai mokslininkai žiniasklaidos ir socialinių mokslų tyrimuose. Jūs įgysite teorinį ir praktinį socialinių mokslų ... [+]

Apžvalga

University of Stirling užima pirmąją vietą Škotijoje, o dešimtajame - Didžiojoje Britanijoje - žiniasklaidos ir kino studijoms ("The Guardian University Guide 2018").

Šį tarpdisciplininį magistro laipsnį kartu moko pagrindiniai mokslininkai žiniasklaidos ir socialinių mokslų tyrimuose. Jūs įgysite teorinį ir praktinį socialinių mokslų tyrimų metodų supratimą ir sužinok, kaip juos pritaikyti žiniasklaidai ir kultūros pramonei. Dėka socialinių ir humanitarinių mokslų metodų, mūsų magistrai suteiks jums tvirtą, išsamų mokymą pažangių žiniasklaidos tyrimų metodų. Jums bus paskatinta ištirti savo mokslinių tyrimų interesus, įgyti realaus pasaulio mokslinių tyrimų patirties ir kurti savo požiūrį į mokslinius tyrimus viso kurso metu.... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Stirling

Mūsų viešosios politikos magistrai leidžia jums kurti konceptualius, analitinius ir praktinius įgūdžius, kuriuos turėsite iš naujo apibrėžti politikos formavimo pasaulį. ... [+]

Apžvalga

Mūsų viešosios politikos magistrai leidžia jums kurti konceptualius, analitinius ir praktinius įgūdžius, kuriuos turėsite iš naujo apibrėžti politikos formavimo pasaulį. Mes pasiruošę jūsų karjerai viešajame sektoriuje ir profesijose, kurios prisideda prie viešosios politikos kūrimo ar pristatymo.

Šis kursas yra labai lankstus, todėl jį galite pritaikyti pagal savo interesus. Pagrindiniai politikos teorijos ir praktikos moduliai yra derinami su neprivalomais moduliais socialiniuose tyrimuose ir su politika susijusiuose disciplinose. Jei norite siekti susidomėjimo kitomis su politika susijusiomis disciplinomis, taip pat galite sutelkti dėmesį į politiką ir mokslinius tyrimus, pasirinkdami tokias sritis kaip:... [-]

Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 27 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
University of Stirling,
Stirling, Škotija, FK9 4LA GB