UWL University of West London

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie mus

 • Geriausias 50 universiteto Guardian universiteto vadovas 2019.
 • Dalyvauja kaip moderniausias universitetas Londone. *
 • "Times" aukštojo mokslo apdovanojimai už "Metų universitetą" nominaciją 2018 m.
 • Aukščiausias modernus Londono universitetas studentų pasitenkinimo **

Vakarų Londono universitetas ne tik teikia aukštos kokybės švietimą, glaudžiai susijusį su užimtumu, bet ir sukuria draugišką ir palaikančią bendruomenę. Universitetas į savo Ealing svetainę investuoja 150 milijonų svarų sterlingų į naują universitetą, siekdamas pagerinti studentų mokymosi ir socialinę patirtį; Į šią plėtrą įtraukta nauja biblioteka, atnaujinta studentų sąjunga, naujos mokymo priemonės ir naujos studentų radijo stoties studijos.

 • Vakarų Londone esantis universitetas yra vienas iš labiausiai sėkmingų verslo rajonų "The Golden Mile", taip pat puikus susisiekimas su miestu. 20 minučių vamzdis arba traukinys važiuoja į / iš Centrinio Londono arba į / iš Heathrow oro uosto.
 • Vakarų Londono universitetas, Karjeros universitetas, yra moderniausias Londone įsikūręs universitetas, skirtas įsidarbinti: 98 proc. Studentų dirba ar mokosi per šešis mėnesius nuo studijų pabaigos.
 • UWL palaiko glaudžius ryšius su pramone, įskaitant nacionalines ir tarptautines organizacijas.
 • Visose mokyklose yra aukštos kvalifikacijos darbuotojai, turintys didelę pramonės patirtį pasirinktoje srityje ir yra įsipareigoję ugdyti mokinių gebėjimus ir karjeros siekius.
 • Universitete įsikūrusi "Brentford" svetainė, kurioje yra specialiai pritaikytos apgyvendinimo įstaigos, siūloma nemokama autobusų stotelė tarp universitetų ir "Ealing Broadway".
 • Universitetas turi aktyvią studentų bendruomenę, ir visi studentai turi galimybę įsitraukti į Studentų sąjungą, turintys įvairias visuomenes ir specialius renginius.

UWL siūlo du pagrindinius suvartojimus; kiekvieną sausio ir rugsėjo mėnesį, taip pat gegužės mėn. išplėstinėms magistrantūros programoms. Studentams pirmaisiais UG arba PG studijų metais universitete taip pat siūloma iki 100 tarptautinių ambasadorių stipendijų (kurių vertė yra 5 000 svarų sterlingų) kiekvienais metais - suteikiant jums visas priežastis kreiptis dėl studijų vakarų Londone.

Gyva vieta

Universitetas yra gyvybingose ​​ir saugiose Vakarų Londono vietovėse, kur studentai gali tikėtis, kad tarptautinės bendruomenės yra jų paliktoje vietoje. Viešbutyje yra puikus susisiekimas viešuoju transportu, taip pat nemokamas autobusas tarp UWL vakarų Londono vietų ir Ealing Brodvi stoties. Mažiau nei 30 minučių po Underground iki pačios miesto širdies su "Cross Rail" greitai pagerinsite susisiekimą toliau.

UWL turi iš viso tris svetaines. Vakarų Londone - Brentforde ir Ealinge - galima rasti dvi svetaines, o trečiąją - "Reading", kurioje specialiai rengiami Slaugos ir akušerijos studentai. "Ealing" svetainė yra įsikūrusi patrauklioje istoriniame rajone su daugybe kavinių ir parkų. Jis yra netoli "Ealing Broadway" prekybos centro (namų, kuriose yra mados, grožio, elektros, telekomunikacijų ir maisto prekių). Svetainė yra UWL pirminė mokymo erdvė, tačiau taip pat yra įvairių kavinių ir restoranų, "Studentų" sąjungos treniruoklių salė ir baras. Taip pat galima rasti papildomų sporto renginių, tokių kaip futbolo aikštė ir kriketo žalia.

"Brentford" svetainė yra modernus 11 aukštų įrenginys, lengvai atpažįstamas keliaujant koridoriumi M4, taip pat yra "Paragon Lets" namuose; Universiteto tikslinės paskirties patalpos. Brentfordo geležinkelio stotis, kuri yra mažiau nei penkių minučių pėsčiomis, siūlo tiesioginius traukinius tiesiai į Londono Vaterlo ar iš miesto link Vindzoro.

In and around Campus

Naujos patalpos

Vykdant pertvarkymo projektą, kurį neseniai baigė UWL , "Ealing" ir "Brentford" svetainėse buvo sukurta daugybė naujų mokymo ir mokymosi galimybių. Tarp jų yra visą parą dirbanti biblioteka prieigą prie žiniasklaidos, stebuklinga teismo salė, specialios radijo studijos, visiškai įrengti teatro ir specialiųjų modeliavimo centrai studentams, studijuojantiems slaugos, akušerijos ir sveikatos priežiūros koledže. Pastaruoju metu buvo pradėta taikyti "Food Innovation Lab", taip pat "Westmont Enterprise Hub" - pradinė inkubatorius ir "Faringdon" centras, kuriame yra žemės skverbimosi radaro technologijos. Naujas skrydžio treniruoklis ("Flight Pad") taip pat bus atidarytas nedelsiant.

Studentų sąjunga

UWL studentų sąjunga (UWLSU) buvo pripažinta geriausia studentų sąjunga Anglijoje 2017 m. **. Pagrindinis Studentų sąjungos tikslas yra atstovauti tiek individualiems studentams, tiek studentų organizacijai apskritai. Studentai taip pat gali prisijungti prie studentų bendruomenių universiteto mieste, kurių pasirinkimas gali būti įvairus. UWLSU taip pat turi savo barą, kavinę ir treniruoklių salę, kurią studentai gali naudotis ištisus metus.

Būstas

Saugus ir saugus būstas yra būtinybė tarptautiniams studentams studijuoti universitete. Londono studentams, turintiems privatų apgyvendinimą, bendrai naudojamą būstą ar "Paragon Lets", yra įvairių variantų.

"Paragon Lets" yra " UWL " studentų nakvynės namai, kuriuose dirba "Notting Hill Housing", ir yra labai rekomenduojama pirmojo kurso studentams. Šis specialiai sukurtas studentų gyvenamasis namas yra Brentfordo svetainėje. Visuose kambariuose yra plačiajuosčio interneto prieiga ir vonios ir dušo kabinos. Komunalinės virtuvės ir valgomojo zonos įrengtos kiekvienai aštuonių kambarių grupei.

Shuttle Bus

Universitetas pripažįsta, kad studentai norės ištirti, ką Londonas gali pasiūlyti mokydamasis, ir palengvinti tai suteikiant nemokamą autobusų autobusą, skirtą susieti vietoves su pagrindinėmis transporto jungtimis. " UWL Shuttle Bus" paslauga jungia "Ealing Broadway" (centrinė linija, rajono linija, apskritimo linija, kryžiaus geležinkeliu ir pagrindiniais traukiniais) iki Brentfordo vietos (5 minutės pėsčiomis iki Brentford pagrindinės geležinkelio stoties). Tarp jo taip pat sustoja Ealing vietovė ir Pietų Ealing stotis (Piccadilly linija), suteikiant studentams kiekvieną galimybę kuo geriau išnaudoti savo laiką mieste.

Studijų sritys

Vakarų Londono universitetas yra oficialiai pripažinta JK viešoji įstaiga, siūlanti akredituotus kursus šiose studijų pakopose:

 • Bakalauro laipsnis
 • Aspirantas.

Taip pat siūlomi integruoto fondo kursai (kaip laipsnio dalis), pratęstas magistro laipsnis ir išankstinės sesijos anglų kalbos kursai.

Universitete siūlomi įvairūs bakalauro ir magistro kursai sekančiose akademinėse mokyklose:

 • Londono muzikos koledžas
 • Londono kino, žiniasklaidos mokykla
 • Žmogaus ir socialinių mokslų mokykla
 • Slaugos, akušerijos ir sveikatos priežiūros kolegija
 • Claude Littner verslo mokykla
 • Teisės ir kriminologijos mokykla
 • Londono Gellero viešbučių ir turizmo kolegija
 • Kompiuterių ir inžinerijos mokykla

Įvažiavimo kelias

Vakarų Londono universiteto kursų paklausimų komanda visada gali padėti studentams pasirinkti tinkamą kursą iš viso spektro meno, verslo, sveikatos ir žiniasklaidos kursų - tai apima tinkamą fondą ar anglų kalbos kursus, jei studentas neturi lygiai eina tiesiai į laipsnį.

Bakalauro programos

Tarptautiniai studentai, besikreipiantys į bakalauro studijas, gali tiesiogiai kreiptis į UWL naudodamiesi Universiteto internetine paraiškos forma . Arba studentai gali kreiptis dėl universitetų ir koledžų priėmimo tarnybos (UCAS).

Antrosios pakopos programos

Kandidatai į magistrantūros studijas privalo tiesiogiai kreiptis į universitetą, naudodamiesi internetine forma . Magistrantūros paraiškos bus svarstomos kartu su teisėjų pranešimais (jei reikia), o studentams taip pat gali tekti dalyvauti pokalbyje.

Mokesčiai ir stipendijos

Mokestis už mokslą

Užsienyje esantiems studentams iš Vakarų Londono universiteto reikės sumokėti visas studijų išlaidas. Studento mokėtino mokesčio dydis priklauso nuo tam tikrų reikalavimų. Reikalavimai taip pat skirsis priklausomai nuo studijų lygio ir pasirinkto kurso.

Mokiniai privalo sumokėti £ 3,000 mokestį kaip negrąžinamą užstatą, kai jie priima pasiūlymą iš universiteto. Tiems, kurių mokesčius moka užjūrio rėmėjas, privaloma mokėti visą mokestį už registraciją ar prieš ją.

Daugiau informacijos apie mokesčius už mokslą rasite universiteto tinklalapyje.

Ambasadoriaus stipendijos

Vakarų Londono universitete kiekvienais mokslo metais studentams suteikiama iki 100 tarptautinių ambasadorių stipendijų studentams per pirmuosius metus iš UG ar PG studijų. Šios stipendijos suteikia finansinę paramą (per pirmųjų metų studijų mokesčio nuolaidą) neįvykdytiems studentams, norintiems tapti universiteto ambasadoriais.

Įspėjimai:

* T Times Times / Sunday Times "Good University Guide" 2018.
** Nacionalinė studentų apklausa (NSS) 2017 m.
Tai yra naujausi duomenys pagal užimtumo rodiklius (EPI), kuriuos 2018 m. Paskelbė Aukštojo mokslo statistikos agentūra HESA.
NB: Šiuolaikiniai universitetai yra apibrėžiami kaip aukštojo mokslo įstaigos, kurioms buvo suteiktas universitetinis statusas 1992 m. Ir vėliau. UWL gavo pirmiau išvardytus reitingus, palyginus su visais kitais šiuolaikiniais universitetais, nurodytais nurodytuose vadovuose / apklausose.

Vietos

Londonas

University of West London

Address
St Mary’s Road, Ealing
W5 5RF Londonas, Anglija, Jungtinė Karalystė
Interneto svetainė
Telefonas
+44 (0) 20 8231 2440