Oficialus aprašymas

Apie mus

 • Geriausias 50 universiteto Guardian universiteto vadovas 2019.
 • Dalyvauja kaip moderniausias universitetas Londone. *
 • "Times" aukštojo mokslo apdovanojimai už "Metų universitetą" nominaciją 2018 m.
 • Aukščiausias modernus Londono universitetas studentų pasitenkinimo **

Vakarų Londono universitetas ne tik teikia aukštos kokybės švietimą, glaudžiai susijusį su užimtumu, bet ir sukuria draugišką ir palaikančią bendruomenę. Universitetas į savo Ealing svetainę investuoja 150 milijonų svarų sterlingų į naują universitetą, siekdamas pagerinti studentų mokymosi ir socialinę patirtį; Į šią plėtrą įtraukta nauja biblioteka, atnaujinta studentų sąjunga, naujos mokymo priemonės ir naujos studentų radijo stoties studijos.

 • Vakarų Londone esantis universitetas yra vienas iš labiausiai sėkmingų verslo rajonų "The Golden Mile", taip pat puikus susisiekimas su miestu. 20 minučių vamzdis arba traukinys važiuoja į / iš Centrinio Londono arba į / iš Heathrow oro uosto.
 • Vakarų Londono universitetas, Karjeros universitetas, yra moderniausias Londone įsikūręs universitetas, skirtas įsidarbinti: 98 proc. Studentų dirba ar mokosi per šešis mėnesius nuo studijų pabaigos.
 • UWL palaiko glaudžius ryšius su pramone, įskaitant nacionalines ir tarptautines organizacijas.
 • Visose mokyklose yra aukštos kvalifikacijos darbuotojai, turintys didelę pramonės patirtį pasirinktoje srityje ir yra įsipareigoję ugdyti mokinių gebėjimus ir karjeros siekius.
 • Universitete įsikūrusi "Brentford" svetainė, kurioje yra specialiai pritaikytos apgyvendinimo įstaigos, siūloma nemokama autobusų stotelė tarp universitetų ir "Ealing Broadway".
 • Universitetas turi aktyvią studentų bendruomenę, ir visi studentai turi galimybę įsitraukti į Studentų sąjungą, turintys įvairias visuomenes ir specialius renginius.

UWL siūlo du pagrindinius suvartojimus; kiekvieną sausio ir rugsėjo mėnesį, taip pat gegužės mėn. išplėstinėms magistrantūros programoms. Studentams pirmaisiais UG arba PG studijų metais universitete taip pat siūloma iki 100 tarptautinių ambasadorių stipendijų (kurių vertė yra 5 000 svarų sterlingų) kiekvienais metais - suteikiant jums visas priežastis kreiptis dėl studijų vakarų Londone.

Gyva vieta

Universitetas yra gyvybingose ​​ir saugiose Vakarų Londono vietovėse, kur studentai gali tikėtis, kad tarptautinės bendruomenės yra jų paliktoje vietoje. Viešbutyje yra puikus susisiekimas viešuoju transportu, taip pat nemokamas autobusas tarp UWL vakarų Londono vietų ir Ealing Brodvi stoties. Mažiau nei 30 minučių po Underground iki pačios miesto širdies su "Cross Rail" greitai pagerinsite susisiekimą toliau.

UWL turi iš viso tris svetaines. Vakarų Londone - Brentforde ir Ealinge - galima rasti dvi svetaines, o trečiąją - "Reading", kurioje specialiai rengiami Slaugos ir akušerijos studentai. "Ealing" svetainė yra įsikūrusi patrauklioje istoriniame rajone su daugybe kavinių ir parkų. Jis yra netoli "Ealing Broadway" prekybos centro (namų, kuriose yra mados, grožio, elektros, telekomunikacijų ir maisto prekių). Svetainė yra UWL pirminė mokymo erdvė, tačiau taip pat yra įvairių kavinių ir restoranų, "Studentų" sąjungos treniruoklių salė ir baras. Taip pat galima rasti papildomų sporto renginių, tokių kaip futbolo aikštė ir kriketo žalia.

"Brentford" svetainė yra modernus 11 aukštų įrenginys, lengvai atpažįstamas keliaujant koridoriumi M4, taip pat yra "Paragon Lets" namuose; Universiteto tikslinės paskirties patalpos. Brentfordo geležinkelio stotis, kuri yra mažiau nei penkių minučių pėsčiomis, siūlo tiesioginius traukinius tiesiai į Londono Vaterlo ar iš miesto link Vindzoro.

In and around Campus

Naujos patalpos

Vykdant pertvarkymo projektą, kurį neseniai baigė UWL , "Ealing" ir "Brentford" svetainėse buvo sukurta daugybė naujų mokymo ir mokymosi galimybių. Tarp jų yra visą parą dirbanti biblioteka prieigą prie žiniasklaidos, stebuklinga teismo salė, specialios radijo studijos, visiškai įrengti teatro ir specialiųjų modeliavimo centrai studentams, studijuojantiems slaugos, akušerijos ir sveikatos priežiūros koledže. Pastaruoju metu buvo pradėta taikyti "Food Innovation Lab", taip pat "Westmont Enterprise Hub" - pradinė inkubatorius ir "Faringdon" centras, kuriame yra žemės skverbimosi radaro technologijos. Naujas skrydžio treniruoklis ("Flight Pad") taip pat bus atidarytas nedelsiant.

Studentų sąjunga

UWL studentų sąjunga (UWLSU) buvo pripažinta geriausia studentų sąjunga Anglijoje 2017 m. **. Pagrindinis Studentų sąjungos tikslas yra atstovauti tiek individualiems studentams, tiek studentų organizacijai apskritai. Studentai taip pat gali prisijungti prie studentų bendruomenių universiteto mieste, kurių pasirinkimas gali būti įvairus. UWLSU taip pat turi savo barą, kavinę ir treniruoklių salę, kurią studentai gali naudotis ištisus metus.

Būstas

Saugus ir saugus būstas yra būtinybė tarptautiniams studentams studijuoti universitete. Londono studentams, turintiems privatų apgyvendinimą, bendrai naudojamą būstą ar "Paragon Lets", yra įvairių variantų.

"Paragon Lets" yra " UWL " studentų nakvynės namai, kuriuose dirba "Notting Hill Housing", ir yra labai rekomenduojama pirmojo kurso studentams. Šis specialiai sukurtas studentų gyvenamasis namas yra Brentfordo svetainėje. Visuose kambariuose yra plačiajuosčio interneto prieiga ir vonios ir dušo kabinos. Komunalinės virtuvės ir valgomojo zonos įrengtos kiekvienai aštuonių kambarių grupei.

Shuttle Bus

Universitetas pripažįsta, kad studentai norės ištirti, ką Londonas gali pasiūlyti mokydamasis, ir palengvinti tai suteikiant nemokamą autobusų autobusą, skirtą susieti vietoves su pagrindinėmis transporto jungtimis. " UWL Shuttle Bus" paslauga jungia "Ealing Broadway" (centrinė linija, rajono linija, apskritimo linija, kryžiaus geležinkeliu ir pagrindiniais traukiniais) iki Brentfordo vietos (5 minutės pėsčiomis iki Brentford pagrindinės geležinkelio stoties). Tarp jo taip pat sustoja Ealing vietovė ir Pietų Ealing stotis (Piccadilly linija), suteikiant studentams kiekvieną galimybę kuo geriau išnaudoti savo laiką mieste.

Studijų sritys

Vakarų Londono universitetas yra oficialiai pripažinta JK viešoji įstaiga, siūlanti akredituotus kursus šiose studijų pakopose:

 • Bakalauro laipsnis
 • Aspirantas.

Taip pat siūlomi integruoto fondo kursai (kaip laipsnio dalis), pratęstas magistro laipsnis ir išankstinės sesijos anglų kalbos kursai.

Universitete siūlomi įvairūs bakalauro ir magistro kursai sekančiose akademinėse mokyklose:

 • Londono muzikos koledžas
 • Londono kino, žiniasklaidos mokykla
 • Žmogaus ir socialinių mokslų mokykla
 • Slaugos, akušerijos ir sveikatos priežiūros kolegija
 • Claude Littner verslo mokykla
 • Teisės ir kriminologijos mokykla
 • Londono Gellero viešbučių ir turizmo kolegija
 • Kompiuterių ir inžinerijos mokykla

Įvažiavimo kelias

Vakarų Londono universiteto kursų paklausimų komanda visada gali padėti studentams pasirinkti tinkamą kursą iš viso spektro meno, verslo, sveikatos ir žiniasklaidos kursų - tai apima tinkamą fondą ar anglų kalbos kursus, jei studentas neturi lygiai eina tiesiai į laipsnį.

Bakalauro programos

Tarptautiniai studentai, besikreipiantys į bakalauro studijas, gali tiesiogiai kreiptis į UWL naudodamiesi Universiteto internetine paraiškos forma . Arba studentai gali kreiptis dėl universitetų ir koledžų priėmimo tarnybos (UCAS).

Antrosios pakopos programos

Kandidatai į magistrantūros studijas privalo tiesiogiai kreiptis į universitetą, naudodamiesi internetine forma . Magistrantūros paraiškos bus svarstomos kartu su teisėjų pranešimais (jei reikia), o studentams taip pat gali tekti dalyvauti pokalbyje.

Mokesčiai ir stipendijos

Mokestis už mokslą

Užsienyje esantiems studentams iš Vakarų Londono universiteto reikės sumokėti visas studijų išlaidas. Studento mokėtino mokesčio dydis priklauso nuo tam tikrų reikalavimų. Reikalavimai taip pat skirsis priklausomai nuo studijų lygio ir pasirinkto kurso.

Mokiniai privalo sumokėti £ 3,000 mokestį kaip negrąžinamą užstatą, kai jie priima pasiūlymą iš universiteto. Tiems, kurių mokesčius moka užjūrio rėmėjas, privaloma mokėti visą mokestį už registraciją ar prieš ją.

Daugiau informacijos apie mokesčius už mokslą rasite universiteto tinklalapyje.

Ambasadoriaus stipendijos

Vakarų Londono universitete kiekvienais mokslo metais studentams suteikiama iki 100 tarptautinių ambasadorių stipendijų studentams per pirmuosius metus iš UG ar PG studijų. Šios stipendijos suteikia finansinę paramą (per pirmųjų metų studijų mokesčio nuolaidą) neįvykdytiems studentams, norintiems tapti universiteto ambasadoriais.

Įspėjimai:

* T Times Times / Sunday Times "Good University Guide" 2018.
** Nacionalinė studentų apklausa (NSS) 2017 m.
Tai yra naujausi duomenys pagal užimtumo rodiklius (EPI), kuriuos 2018 m. Paskelbė Aukštojo mokslo statistikos agentūra HESA.
NB: Šiuolaikiniai universitetai yra apibrėžiami kaip aukštojo mokslo įstaigos, kurioms buvo suteiktas universitetinis statusas 1992 m. Ir vėliau. UWL gavo pirmiau išvardytus reitingus, palyginus su visais kitais šiuolaikiniais universitetais, nurodytais nurodytuose vadovuose / apklausose.

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

UWL University of West London

Šis magistro laipsnio apdovanojimas maisto versle ir vadyboje buvo skirtas gaminti absolventus, kurie yra išskirtinai gerai aprūpinti įgūdžiais ir kompetencijomis, reikal ... [+]

Apžvalga

Maisto ir svetingumo industrijos patyrė milžinišką augimą ir atsparumą XXI amžiuje, o kvalifikuotų darbuotojų paklausa ir toliau auga. Nepaisant ekonomikos nuosmukio, MVĮ (mažosios ir vidutinės įmonės) taip pat pastebimai išaugo.

Šis magistro laipsnio apdovanojimas maisto versle ir vadyboje buvo skirtas gaminti absolventus, kurie yra išskirtinai gerai aprūpinti įgūdžiais ir kompetencijomis, reikalingais maisto pramonei kurti, valdyti ir vadovauti pokyčiams.

Jums bus suteikta nuosekli akademinių studijų programa ir išsami edukacinė patirtis, orientuota į vadybininko vaidmenį ir valdymo klausimus tarptautinėje maisto pramonėje, maisto paslaugų sektoriuose, svetingumą ir pažangiausius maisto tyrimų tyrimus. .... [-]
Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UWL University of West London

Komercinė sėkmė ir ilgalaikė karjera muzikos industrijoje vis labiau priklauso nuo menininko sugebėjimo kurti savo mažus įrašų etiketes, administruoti jų autorių teises, ... [+]

Apžvalga

Komercinė sėkmė ir ilgalaikė karjera muzikos industrijoje vis labiau priklauso nuo menininko sugebėjimo kurti savo mažus įrašų etiketes, administruoti jų autorių teises, palengvinti tiesioginius renginius, plėtoti karjerą ir išlaikyti jų sveikatą.

Režisierius specialistų profesionalų komanda, turinti unikalią įžvalgą ir precedento neturintį šios srities patirtį, turėsite galimybę išnagrinėti pagrindines jūsų karjeros valdymo ar tobulėjimo koncepcijas, kurias jūs atstovavote.

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Mes įsikūrę Vakarų Londone, Didžiosios Britanijos muzikos ir žiniasklaidos versle, todėl nėra geresnės vietos studijuoti "Music Industry Management" ir "Artist Development".... [-]

Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UWL University of West London

Būdamas Vakarų Londono universiteto MA reklamos, prekės ženklo ir komunikacijos kursų studentas, tapsite strateginiu mąstytoju ir komunikatoriumi kuriant pažangiausias re ... [+]

Apžvalga

Šiomis dienomis geri dalykai nepasiekia tiems, kurie laukia - jie ateina į tuos, kurie persikelia.

Būdamas Vakarų Londono universiteto MA reklamos, prekės ženklo ir komunikacijos kursų studentas, tapsite strateginiu mąstytoju ir komunikatoriumi kuriant pažangiausias reklamos, prekės ženklo ir dizaino kampanijas. Mes sukursime jūsų supratimą apie prekės ženklo komunikaciją, profesionalų grafinį dizainą, reklamos strategiją ir kūrybiškumą, kad padėtume pasiruošti jūsų būsimai karjerai. Šios įkvepiančios ir kritiškai atspindinčios bendruomenės centre yra mišraus mokymosi aplinka.

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Bendravimas yra mūsų gyvenimo būdo pagrindas. Šiandienos ryšio sistemos ir priemonės yra sudėtingos, sudėtingos ir labai galingos. Tačiau šių sistemų ir priemonių naudingumas priklauso nuo tų, kurie žino, kaip geriausiai juos naudoti kūrybiškai ir strategiškai.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UWL University of West London

Magistro kursas Tarptautinio turizmo ir aviacijos vadybos siekia sujungti teorijas, koncepcijas ir praktiką, kad būtų sukurtos kritinės žinios apie vadovavimo karjerą tur ... [+]

Apžvalga

Magistro kursas Tarptautinio turizmo ir aviacijos vadybos siekia sujungti teorijas, koncepcijas ir praktiką, kad būtų sukurtos kritinės žinios apie vadovavimo karjerą turizmo ar aviacijos pramonėje.

Magistro laipsnis suteikia galimybę sustiprinti mokslinių tyrimų įgūdžius, siekiant skatinti įsidarbinimo galimybes turizmo ar aviacijos pramonėje. Tai siūloma kaip vienerių metų dieninių ir dviejų metų neakivaizdinių kursų. Šis kursas yra pristatytas tarptautiniu mastu pripažintoje institucijoje.

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Kursų metu jūs turėsite taikyti tarpdisciplininį turizmo ir aviacijos valdymo studijų metodą, remdamiesi tarptautine situacijos studijų medžiaga, kad suprastumėte tiek turizmo, tiek aviacijos sektorių pasaulines operacijas.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MSc

UWL University of West London

Šis kursas skirtas analizės įgūdžių tobulinimui pagrindinėse civilinės inžinerijos srityse, įskaitant struktūrinę analizę, tvarumą ir hidrauliką. Šiuolaikinių IT technolo ... [+]

ApžvalgaŠis kursas skirtas analizės įgūdžių tobulinimui pagrindinėse civilinės inžinerijos srityse, įskaitant struktūrinę analizę, tvarumą ir hidrauliką. Šiuolaikinių IT technologijų taikymas sudėtingam problemų sprendimui yra tema, kuri eina per kursą. Žinoma, taip pat apima platesnius projektų ir procesų valdymo klausimus, susijusius su civiline inžinerija.Kodėl verta rinktis šį kursą?Mūsų magistrantūros civilinės ir aplinkos inžinerijos kursai yra akredituoti Chartered Institute civilinės inžinerijos inspektorių (ICES), o sėkmingas baigimas atitinka akademinius reikalavimus chartijos statusą.Kursas skirtas pažinti savo analitinius įgūdžius ir geriau suprasti esamų aplinkosaugos klausimų ir civilinės inžinerijos sąveiką. Šių studijų kursai susieja su pagrindinėmis civilinės inžinerijos sritimis, įskaitant, bet neapsiribojant, tvarumą, geotechniką ir hidrauliką.Jūs turėsite prieigą prie specialios kompiuterių laboratorijos dviejose vietose, o akademinius ir profesinius dalyko elementus gerai palaiko universiteto biblioteka.Jūs taip pat turėsite daugybę skaitmeninių išteklių, kuriuos turėsite, įskaitant specializuotus modeliavimo paketus su visomis licencijomis, tokiomis kaip:ANSYSETABSSAFELUSAS.Šis kursas yra siūlomas moksliniais tyrimais pagrįstoje mokykloje, kurioje yra trisdešimt doktorantų, ir apima platesnius projektų ir procesų valdymo klausimus, susijusius su civiline inžinerija.Specializuotos modeliavimo paketai su visomis licencijomis, įskaitant Ansys, ETABS, SAFE ir LUSAS. Siekiant išnagrinėti visus šios srities aspektus, naudojami įvairūs metodai. Kursų dėstytojai palaiko stiprią palaikomąją kultūrą, leidžiančią studentams pasiekti savo potencialą.Jūs turėsite prieigą prie specialios skaičiavimo laboratorijos dviejose vietose. Akademiniai ir profesiniai elementai yra gerai palaikomi universiteto bibliotekos ir yra gausu skaitmeninių išteklių.Išplėstinė magistrantūros civilinė ir aplinkos inžinerijaJei baigėte bakalauro laipsnį ir neatitiko magistrantūros civilinės ir aplinkosaugos inžinerijos kursų atvykimo kriterijų, galite gauti mūsų Išplėstinę magistrantūros civilinės ir aplinkos inžinerijos variantą. Jame yra du papildomi moduliai. Jie yra:Išplėstinės studijų įgūdžiaiKritiškas mąstymas, analizė... [-]
Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UWL University of West London

Šis kursas yra idealus apskaitos ir finansų absolventams, siekiantiems tobulinti savo užimtumo ir asmeninio tobulėjimo galimybes. Kandidatai, turintys profesinę kvalifika ... [+]

Apžvalga

Šis kursas yra idealus apskaitos ir finansų absolventams, siekiantiems tobulinti savo užimtumo ir asmeninio tobulėjimo galimybes. Kandidatai, turintys profesinę kvalifikaciją ir pramonės patirtį, taip pat skatinami taikyti.

Išskirtų atestuotų apskaitininkų asociacijos (ACCA) nariai turi ypatingą pranašumą, nes jie gali reikalauti atleisti nuo tam tikrų modulių, taikomų magistrantūros finansų ir apskaitos kursuose, remiantis ACCA profesinio lygio dokumentų pildymu.

Kai studijuojate Finansų ir apskaitos paslaugas UWL , turite tiesioginį ryšį su mūsų kursų dėstytojais, kurie turi pavydėtiną teorinių žinių ir realaus pasaulio patirtį. Daugiau nei 85% mūsų fakulteto turi daktaro laipsnį, kurį papildo daugiau nei 100 metų bendra pramonės patirtis.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UWL University of West London

Kibernetinis saugumas yra pagrindinis paslaugų teikimo klausimas, pradedant nuo taikomojo lygmens iki pagrindinių kompiuterių ir tinklo sistemų pagrindų. ... [+]

Apžvalga

Kibernetinis saugumas yra pagrindinis paslaugų teikimo klausimas, pradedant nuo taikomojo lygmens iki pagrindinių kompiuterių ir tinklo sistemų pagrindų.

Šį magistro laipsnį "Cyber ​​Security" siūlo Kompiuterijos ir inžinerijos mokykla. Jis buvo sukurtas atsižvelgiant į didžiulę kibernetinio saugumo specialistų paklausą, sistemingai suprasdamas šiandieninių IT sistemų pagrindus ir technologijas.

Kompiuterių ir inžinerijos mokykla bendradarbiauja su saugumo sektoriaus lyderiais, kad suteiktų jums kursą, kuris leis jums įgyti visapusiškų žinių ir kritinių įgūdžių kompiuterių saugumo srityje. Šis kursas leis jums eiti kaip viešojo ar privataus sektoriaus kibernetinio saugumo specialisto karjerą.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UWL University of West London

Šis kursas skirtas parengti studentus profesinei karjerai šioje svarbioje programinės įrangos srityje. Jūs susipažinsite su įvairiomis dabartinėmis stipendijomis programi ... [+]

ApžvalgaŠis kursas skirtas parengti studentus profesinei karjerai šioje svarbioje programinės įrangos srityje. Jūs susipažinsite su įvairiomis dabartinėmis stipendijomis programinės įrangos inžinerijos srityje, mokydami, kaip ištirti ir peržiūrėti paskelbtus darbus.Tavo studijos taip pat suteiks jums praktinį supratimą apie problemas, susijusias su šiuolaikinių programinės įrangos sistemų kūrimu, analizavimu ir įgyvendinimu, ir galėsite susipažinti su pramonės, įskaitant potencialius darbdavius, kalbėtojus.Trumpai tariant, šis kursas rengia profesinę karjerą ar tyrimus šioje svarbioje srityje.Kodėl verta rinktis šį kursą?Kadangi IT sektorius sparčiai plinta visame pasaulyje, niekada nebuvo geresnio laiko kurti specializuotus programinės įrangos inžinerijos įgūdžius.Šis kursas suteiks jums supratimą apie naujausias programinės įrangos inžinerijos technologijas, naudojamas sprendžiant šiuolaikines programinės įrangos iššūkius, taip pat suteikiant jums praktinio supratimo apie šiuolaikinių programinės įrangos projektavimo, analizės ir įgyvendinimo problemas.Studentai turės galimybę naudotis pramonės standartinėmis technologijomis ir jiems suteikiama galimybė specializuotis temose nuo programinės įrangos architektūros iki įgyvendinimo metodų, kuriant reikalingus įgūdžius, reikalingus šiuolaikinėms programinės įrangos sistemoms spręsti pramoninėje aplinkoje.Įvairūs metodai naudojami, norint išnagrinėti visus lauko aspektus. Kursų dėstytojai palaiko stiprią palaikomąją kultūrą, leidžiančią studentams pasiekti savo potencialą.Naudojamos mokymo medžiagos: geras prieigos prie kompiuterių įrangos lygis. Akademinius ir profesinius elementus gerai palaiko universiteto biblioteka ir geras skaitmeninių išteklių asortimentas.Išplėstinė MSc Software EngineeringJei baigėte bakalauro laipsnį ir neatitiko magistrantūros programinės įrangos inžinerijos kursų įtraukimo kriterijų, galite įgyti teisę į mūsų Išplėstinę MSC Software Engineering variantą. Jame yra du papildomi moduliai. Jie yra:Išplėstinės studijų įgūdžiaiKritiškas mąstymas, analizė ir įvertinimasKad galėtumėte kuo geriau išnaudoti savo studijas, jei reikia, šioje programoje taip pat galima naudotis anglų kalbos palaikymu.Kai sėkmingai atlikote aukščiau pateiktus modulius ir dalyvavote... [-]
Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UWL University of West London

Mūsų magistrantūros skaitmeninės rinkodaros kursas buvo suprojektuotas su pramonės dėmesio. Mes siekiame suteikti jums labai konkurencingą kvalifikaciją šiuolaikinės darb ... [+]

ApžvalgaMūsų magistrantūros skaitmeninės rinkodaros kursas buvo suprojektuotas su pramonės dėmesio. Mes siekiame suteikti jums labai konkurencingą kvalifikaciją šiuolaikinės darbo rinkos, gyvybingą komercinį sektorių su dideliu įgūdžių trūkumu.Kursas suteikia puikią praktinio ir teorinio darbo pusiausvyrą per visą kursą, taip pat įtvirtins naujausias skaitmenines tendencijas ir technologijas. Mes atidžiai išnagrinėsime:socialinės žiniasklaidos marketingase-marketingasinternetinės rinkodaros tendencijosskaitmeninės rinkodaros strategija.Kodėl verta rinktis šį kursą?Skaitmeninės rinkodaros magistras UWL suteiks jums puikių žinių apie naujausias interneto rinkodaros tendencijas irtechnologijos skaitmeninėje rinkoje.Tu išmoksi:efektyvus socialinės žiniasklaidos ir skaitmeninių kanalų naudojimaskaip sukurti internetinę bendruomenęnaujausios skaitmeninės technologijos ir naujovės.Mūsų skaitmeninės rinkodaros magistrantūra yra puikus pradžia kurti naudingą karjerą. Šis praktinis profesinis kursas suteiks jums pasitikėjimą, kurio reikia norint sukurti sėkmingas skaitmenines strategijas.Kursų metu turėsite daug galimybių vykdyti nekilnojamojo kompanijų skaitmeninio marketingo projektus. Kursas taip pat labai tvirtai tenkina užklausų mokymosi metodą, todėl būtų naudojami tokie mokymo metodai kaip atvejo analizė ir modeliavimo žaidimai.Tai suteikia puikią praktinio ir teorinio darbo pusiausvyrą per visą kursą, taip pat įtvirtins naujausias skaitmenines tendencijas ir technologijas.Mūsų skaitmeninės rinkodaros magistrė yra:parengta pagal Chartered Institute of Marketing (CIM) reikalavimusremiami pagrindiniai sektoriaus darbdaviai, būtent:Grain LtdSimon Inc Ltd"Target Internet Ltd"labai konkurencinga kvalifikacija, turinti tvaraus įdarbinimo potencialą.Išplėstinė MSc skaitmeninės rinkodarosJei baigėte bakalauro laipsnį ir neatitiko MSc skaitmeninės rinkodaros kursų registracijos kriterijų, galite pasinaudoti mūsų Extended MSc skaitmeninės rinkodaros galimybe. Jame yra du papildomi moduliai. Jie yra:Išplėstinės studijų įgūdžiaiKritiškas mąstymas, analizė ir įvertinimasKad galėtumėte kuo geriau išnaudoti savo studijas, jei reikia, šioje programoje taip pat galima naudotis anglų kalbos palaikymu.Kai sėkmingai atlikote aukščiau pateiktus modulius ir dalyvavote visose kalbos palaikymo seansuose (jei taikytina),... [-]
Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of West London
Address
St Mary’s Road, Ealing
W5 5RF London, England, Jungtinė Karalystė
Interneto svetainė
Telefonas
+44 (0) 20 8231 2440