University Of the West Of England, Bristol

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie mus

"UWE Bristol" yra universiteto aljanso universitetas, turintis bendrą misiją, kad galėtų pakeisti mūsų miestus ir regionus. Mes naudojame mūsų patirtį teikiant aukštos kokybės mokymą ir mokslinius tyrimus su realiuoju poveikiu, formuojant aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų politiką mūsų studentų ir verslo bei pilietinių partnerių labui. Mes kartu kurdami naujoves, mokomės vieni iš kitų ir remiame kiekvieną narį, kad transformuotume gyvenimus ir užtikrintume augimą.

Mūsų mokymas

Turėdami daugiau nei 600 kursų, kurių metu siūlome bakalauro, magistro, profesinio ir trumpo kursų, siūlome platų asortimentą visoms meno, kūrybos, sveikatos, mokslo, verslo, teisės, aplinkos ir technologijų srityse. Mes gerai žinomi dėl mūsų mokymo kokybės ir visos studentų patirties.

Mes sukūrėme glaudžius ryšius su pirmaujančiais darbdaviais, tokiais kaip CERN, "Rolls Royce", NHS, "Aardman Animation" ir BBC, kad padėtų kurti tinkamą turinį mūsų kursams ir suteikti savo studentams įvairias profesines galimybes.

"Mes norime, kad mūsų studentai taptų pasiruošę ir galintiems absolventams, kurie jaučia įsitikinimą savo sugebėjimais ir dalimi, kurią jie turi vaidinti pasaulyje".

Profesorius Steve West, vice kanclerė

Mūsų miesteliai

Mūsų 14 skirtingų padalinių yra skirstomos į tris universitetus Bristolio ir apylinkėse. Mes turime universitetų Gloucesterio ir Hartpury kolegijoje, taip pat siūlome kursus vietos studijų partneriams ir pasaulinėms partnerių institucijoms.

Mes investavome į naujausius įrenginius ir išteklius, kad suteiktume mokiniams galimybę pasiekti viską, ko jiems reikia norint pasiekti sėkmę - 300 mln. Svarų sterlingų išleidžiamos naujoms naujausioms mokymosi erdvėms ir apgyvendinimui, kaip strategijos "Europa 2020" dalis, kad mūsų pasiūlymas būtų patobulintas. toliau.

Mūsų tyrimai ir platesnis poveikis

Kartu su mūsų mokymu mūsų mokslininkai dirba su nacionaliniu ir tarptautiniu mastu žinomais moksliniais tyrimais daugybėje įdomių sričių - nuo robotų iki išvaizda. Be to, praturtindami savo mokymą, mes užtikriname, kad mūsų tyrimai prisideda prie visuomenės ir ekonomikos per keitimąsi žiniomis, mokslinius ryšius, partnerystes ir remiant verslo inovacijas bei augimą.

Mes taip pat vaidiname labai aktyvų vaidmenį mūsų mieste ir platesniame regione, o daugelis darbdavių ir organizacijų tai yra "eiti į universitetą" absolventams įdarbinti.

Mūsų vieta

Bristolis yra didelis traukinys studentams ir darbdaviams. Vienas iš Didžiosios Britanijos įvairesnių ir pageidaujančių miestų mokytis ir gyventi, tai taip pat miestas, kuris žvalgyja industriją - su įdomiais tinklais, galimybėmis ir absolventų užimtumo galimybėmis čia mūsų namuose.

Mūsų regionas

Apskaičiuota, kad Universitetas 2014-2015 m. Sukūrė daugiau nei 400 mln. Svarų pridėtinės vertės įnašą Vakarų Anglijos BVP. Tai atitinka 1,3% miesto regiono ekonominės produkcijos.

Mūsų pranešime "Anglijos vakarų universiteto ekonominis poveikis" nagrinėjamas UWE Bristolio indėlis į vietos ekonomiką 2014-2015 m.

Vietos

Stoke'as Giffordas

University Of the West Of England, Bristol

Interneto svetainė
Telefonas
+44(0)1179656261