Oficialus aprašymas

Įkvėpta mūsų praeitis, padedanti formuoti savo ateitį

Turėdami 50 metų akademinę kompetenciją už mus kaip universitetą, mes toliau didinome savo tarptautinę reputaciją ir kursų teikimą. Mes visada buvome pirmieji kurdami naujus dalyko dalykus, atspindinčius ir numatančius darbdavių, mūsų studentų ir visos visuomenės poreikius.

Bradfordas buvo pirmasis universitete Londone, kuriame siūlome neakivaizdinių studijų kursus, o mūsų kursai rengiami atsižvelgiant į kintantį verslo, socialinį, mokslinį ir aplinkosauginį kraštovaizdį.

Nuo pirmosios modernios verslo mokyklos, turinčios tarptautinę reputaciją, iki pirmojo Taikos studijų laipsnio, mes ir toliau siūlome tinkamą, praktinį ir naudingą mokymą visiems mūsų studentams.

Šiandien mūsų asociacijos su darbdaviais išsiplėtė visame pasaulyje. Mūsų bendradarbiavimas svyruoja nuo asociacijų su vietiniais darbdaviais per mūsų darbdavių įtraukimo iniciatyvas, užjūrio partnerysčių, įskaitant ir Singapūre, Brunėjus, Malaizijoje, Pakistane ir Indijoje.

"Tu gali būti įsitikinęs, kad tavo universitetas ateityje vystysis tokiu pat dinamiškumu, koks buvo praeityje - ugdydamas vyrus ir moteris, kurie gauna švietimo ir mokymo, atitinkančio mūsų besikeičiančios visuomenės poreikius".

Haroldas Vilsonasbuvęs ministras pirmininkas ir mūsų pirmasis kancleris

Strategijos, politika, misija ir vertybės

Viskas, ką Universitetas atlieka, nesvarbu, kiek jis yra mažas, sudaro mūsų misijos kaip institucijos ir mūsų strategijos dalį.

Turime savo vertybes ir politiką, kad mūsų tikslai būtų pasiekti tiek sąžiningai, tiek kiek įmanoma.

Mūsų tvaraus miestelio vizija

University of Bradford esame pasiryžę siekti tvarumo ir laimėti pripažinimą mūsų tvariam miesteliui, ir mes esame viena iš pirmaujančių pasaulyje "Ecoversias".

Mūsų vizija apima keturis pagrindinius tikslus:

Dirbti siekiant tvaraus švietimo

Darnesnės ateities formavimas, įtraukiant mokinius, darbuotojus, vietos bendruomenę ir darbdavius ​​į įgūdžius ir žinias, kurių reikia siekiant tvarios plėtros.

Darbas link sveikos aplinkos

Aplinkos apsauga, sumažinant išteklių naudojimą ir išmetamą teršalų kiekį, kartu didinant aplinką.

Darbas siekiant socialinės gerovės

Ekologiškesnės, saugesnės aplinkos, kurioje mūsų studentai, personalas ir vietos bendruomenė gali gyventi, bendrauti, mokytis ir būti aktyviais, kūrimas.

Darbas klestinčiai ekonomikai

Plėtoti mokslinius tyrimus, naujoves ir žinių perdavimą, kad mūsų studentams, universitetui, miestui ir regionui būtų suteikta didesnė klestė.

Tyrimai

University of Bradford yra technologijų universitetas, turintis daugiau nei 50 metų pažangiausius mokslinių tyrimų patirties.

Mūsų moksliniai tyrimai yra vertinami geriausioje 50 Jungtinėje Karalystėje (HEFCE, 2014 m.) Už mokslinių tyrimų kokybę, o trys ketvirtadaliai yra klasifikuojami kaip pasauliniai arba tarptautiniu mastu puikūs.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

University of Bradford

MA filmų kūrimo programa įtrauks jus į pažangių skaitmeninių filmų produktų gamybą. Jūs studijuosite vaizdo įrašų gamybos ir technologijų modulius (šaudymo, redagavimo, p ... [+]

MA filmų kūrimo programa įtrauks jus į pažangių skaitmeninių filmų produktų gamybą.

Jūs studijuosite vaizdo įrašų gamybos ir technologijų modulius (šaudymo, redagavimo, post-gamybos) ir specialistų modulius kino pramonės praktikoje, muzikos vaizdo įrašų paleidimo ir kino istorijos ir konteksto srityse.

Studentai taip pat bus mokomi teorinės ir istorinės / kontekstinės analizės ir kūrybinių procesų, tokių kaip vizualizacija ir storyboarding.

Šios programos absolventai įgis kritinės analizės, idėjų generavimo ir pramonės supratimo įrankius, kad galėtų toliau kurti sėkmingus praktinius projektus.

Darbuotojai vis dažniau vertina teorijos, kūrybiškumo ir praktikos tarpusavio ryšį, o programa remiasi stipria mokyklų tradicija integruoti teoriją ir praktiką.... [-]

Jungtinė Karalystė Bradford Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bradford

Magistrantūros pažangiąją praktiką taikos kūrimo ir konfliktų sprendimo srityje siūlo tarptautiniu mastu pripažintas Taikos studijų ir tarptautinės plėtros departamentas, ... [+]

Apžvalga

Ar domitės savo žiniomis apie šiuolaikinius konfliktų tyrimus ir įgūdžių bei savybių, reikalingų profesiniams konfliktams ir taikos praktikai?

Ar norite praleisti metus studijuoti stimuliuojančioje akademinėje aplinkoje, dirbdami su darbuotojais, kurie yra savo srities lyderiai, ir su studentais iš viso pasaulio?

Ar ieškote sudėtingos mokymosi patirties, išspręstumėte realaus pasaulio problemas, sprendžiate sudėtingas etines dilemas, vykdote nepriklausomus mokslinių tyrimų projektus ir praktikuojate pažangius įgūdžius konfliktui?

Ar norėtumėte sukurti darbo portfelį, rodantį, kad pasiektas profesinės kompetencijos, susijusios su užimtumu taikos, konfliktų ir vystymosi srityse?... [-]

Jungtinė Karalystė Bradford Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 15 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bradford

Mūsų naujasis taikos, atsparumo ir socialinio teisingumo magistro darbas skirtas tiems, kurie ieško pažangių pagrindinių pasaulio tendencijų, tokių kaip aplinkos krizė, d ... [+]

Apžvalga

Mūsų naujasis taikos, atsparumo ir socialinio teisingumo magistro darbas skirtas tiems, kurie ieško pažangių pagrindinių pasaulio tendencijų, tokių kaip aplinkos krizė, didėjanti nelygybė ir socialinis pasidalijimas, išteklių trūkumas ir smurtiniai konfliktai.

Programoje kritiškai nagrinėjama, kaip visuomenė reaguoja į šiuos iššūkius, nuo ginčytinų kolektyvinių veiksmų ir politinio pasipriešinimo iki pastangų kurti ir kurti atsparesnes ir tvaresnes bendruomenes.

Ištirsite tokias temas kaip:

klimato kaitos padarinius taikai ir socialiniam teisingumuiišteklių ribų ir žemės grobimo vaidmuo skatinant konfliktusvietinių teisių ir maisto suvereniteto judėjimo atsiradimasdemokratinių institucijų krizė ir politinio populizmo augimasginčytinų kolektyvinių veiksmų padidėjimas - tiek realioje, tiek virtualioje srityje... [-]
Jungtinė Karalystė Bradford Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 15 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bradford

Taikos, konfliktų ir vystymosi studijų magistro laipsnis suteikia išsamų supratimą apie konfliktus, vystymąsi, saugumą ir valdymą besivystančiose, pažeidžiamose, pereinam ... [+]

Apžvalga

Taikos, konfliktų ir vystymosi studijų magistro laipsnis suteikia išsamų supratimą apie konfliktus, vystymąsi, saugumą ir valdymą besivystančiose, pažeidžiamose, pereinamojo laikotarpio ir (arba) konfliktų paveiktose vietovėse ir šalyse. Jūs gausite supratimą ir įgūdžius, kurių reikia norint tęsti ar plėtoti karjerą, kuri dabar yra pagrindinė tarptautinių, nacionalinių ir vietos politikos sričių ir praktikų bendruomenių sritis. Jūs galėsite dirbti daugelyje sektorių, įskaitant:

tarptautinė plėtrakonfliktų prevencija ir taikos stiprinimasatkūrimas po konfliktohumanitarine pagalbagamtos išteklių valdymas

Turėsite galimybę pasitelkti specializuotus Pathways , įskaitant specializaciją pasirinktuose regionuose (Europoje, Afrikoje, MENA, Azijoje, Lotynų Amerikoje ir Karibų jūros regione). Programa suteiks geresnį mokymą ir dalyvavimą plačiai naudojamose politikos ir praktikų analitinėse priemonėse ir modeliuose, leidžiančiuose plėtoti savo įgūdžius ir įsidarbinimo galimybes. Programą teikia Taikos studijų ir tarptautinės plėtros skyrius, kuris palaiko tarptautinę reputaciją kaip mokslinių tyrimų, mokymo, mokymo ir politikos dalyvių kompetencijos centras. Tai reiškia, kad jūsų mokymas bus ne tik informuojamas apie mokslinius tyrimus, bet ir pateikiamas darbuotojų, kurie yra gerai pasirengę palengvinti politikos ir praktikų bendruomenės dalyvavimą.... [-]

Jungtinė Karalystė Bradford Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 15 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bradford

Naujoji tarptautinių santykių ir saugumo studijų magistro studijos nagrinėja taikos ir konfliktų tyrimų temas. ... [+]

Apžvalga

Naujoji tarptautinių santykių ir saugumo studijų magistrantūra nagrinėja taikos ir konfliktų tyrimų temas, įskaitant:

karo, smurto ir saugumo stiprinimo tarp valstybių ir regionųkovojant su MNG, įprastiniu ginklų platinimu, politiniu smurtu ir terorizmutarptautinių ir regioninių institucijų plėtra ir veikimaspraeities ir dabartinės tarptautinės ir regioninės diplomatijos problemosšiuolaikiniai pasauliniai iššūkiai, pvz., aplinkos blogėjimas, prekyba žmonėmis / nusikalstamumu ir migracija

Jūs sukursite pažangią akademinę ir politinę reikšmę turintį tarptautinių santykių ir saugumo supratimą, taip pat analitinius įgūdžius, kurie paklausūs institucinėje politikoje, NVO ir lobistinėse organizacijose.... [-]

Jungtinė Karalystė Bradford Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bradford

Šis laipsnis yra pirmaujanti vystymosi teorija, politika ir valdymas. Jis suteikia studentams kritinius ir analitinius įgūdžius, kad jie galėtų efektyviai veikti tarptaut ... [+]

Apžvalga

Šis laipsnis yra pirmaujanti vystymosi teorija, politika ir valdymas. Jis suteikia studentams kritinius ir analitinius įgūdžius, kad jie galėtų efektyviai veikti tarptautinėje plėtros aplinkoje. Kuriant makro ir mikro lygmens perspektyvas, kursas suteikia daug žinių apie šiuolaikinės plėtros teorijos, politikos ir valdymo iššūkius. Kursas suskirstytas į privalomus pagrindinius Tarptautinio vystymosi teorijos ir tarptautinės plėtros politikos modulius, kurių lankstumą sudaro pasirinktiniai kursų vienetai, kuriuos pasirinko studentai, siekdami savo tikslų ir interesų.

Kurso tikslai yra sukurti integruotą, tarpdisciplininę sistemą, skirtą magistrantūros studijų plėtrai. Kurso vienodas dėmesys skiriamas skurdo įveikimo strategijų analizei. Studentai įgis žinių apie skirtingas vystymosi paradigmas ir jų evoliucijos suvokimą. Studentai skatinami kurti lyginamąsias perspektyvas (tarp skirtingų regionų / šalių, drausminius metodus, minčių mokyklas) ir individualius tyrimus, seminarus ir raštiškus uždavinius, siekiant plėtoti savo žinias ir kritinius bei analitinius įgūdžius šioje srityje.... [-]

Jungtinė Karalystė Bradford Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 15 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MSc

University of Bradford

Visą darbo laiką dirbančių analitinių mokslų magistrantūros ir antrosios pakopos studijų diplomas yra orientuotas į mokslinius tyrimus. ... [+]

Apžvalga

Visą darbo laiką dirbančių analitinių mokslų magistrantūros ir antrosios pakopos studijų diplomas yra orientuotas į mokslinius tyrimus.

Jūs sukursite patirtį ir metodus, būtinus savarankiškam šiuolaikinių analitinių mokslų specialistui, turėdami įgūdžių, reikalingų moksliniams tyrimams ir pramonei.

Jis suteikia pagrindinį mokymą pažangių analitinės chemijos aspektų srityje ir suteikia galimybę ištirti specializuotų žinių sritis pasirinktiniais moduliais.

Taikydami išplėstinį mokslinių tyrimų projektą, naudosite platų analizės metodų spektrą ir įgysite neįkainojamą mokslinių tyrimų patirtį.

Sukūrę analitinių mokslų pagrindus, šie pagrindiniai metodai taikomi disciplinoms, įskaitant:... [-]

Jungtinė Karalystė Bradford Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bradford

Šis archeologijos mokslų magistrantūros ar antrosios pakopos studijų diplomas suteikia archeologijos ir susijusių dalykų absolventams sisteminį mokymą taikant šiuolaikini ... [+]

Apžvalga

Šis archeologijos mokslų magistrantūros ar antrosios pakopos studijų diplomas suteikia archeologijos ir susijusių dalykų absolventams sisteminį mokymą taikant šiuolaikinius mokslinius metodus.

Tai suteikia jums praktinius, analitinius ir aiškinamuosius įgūdžius, kurių reikia norint taikyti platų specialistų požiūrį, rengiant ne tik tyrimus archeologijos moksle, bet ir karjeros galimybes visose pagrindinės archeologijos srityse.

Jūs prisijungsite prie magistrantūros studentų iš viso pasaulio ir galėsite naudotis įvairiomis specializuotomis paslaugomis ir kolekcijomis, tuo pat metu mokydami tarptautiniu mastu pripažintus mokslo darbuotojus.

... [-]
Jungtinė Karalystė Bradford Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bradford

Mūsų programa suteiks jums esminius įgūdžius tiek molekuliniuose, tiek skaičiavimo metoduose. Jūs išmoksite, kaip projektuoti ir atlikti eksperimentus, ir efektyviai išan ... [+]

Apžvalga

Bioinformatika yra gyvosios gamtos mokslų filialas, kuriame daugiausia dėmesio skiriama didelių duomenų, įgytų biomedicininiams eksperimentams, analizei ir integravimui.

Per pastaruosius kelerius metus „-omics“ technologijos pakeitė sveikatos priežiūros praktiką, biomedicinos mokslinius tyrimus ir pramonę, taip pat trūksta biomedicinos absolventų, turinčių bioinformatikos mokymą pažangiosios sveikatos priežiūros sektoriuje.

Mūsų programa suteiks jums esminius įgūdžius tiek molekuliniuose, tiek skaičiavimo metoduose. Jūs išmoksite, kaip projektuoti ir atlikti eksperimentus, ir efektyviai išanalizuoti naujos kartos sekos duomenis. Jūs gausite mokslinių tyrimų duomenų gavybos įgūdžius biologiniams mokslams, transkriptomikai, genomikai, proteomikai ir metagenomikai.... [-]

Jungtinė Karalystė Bradford Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bradford

Numatoma, kad iki 2020 m. Daugiau kaip 50 milijardų įrenginių ar daiktų visame pasaulyje bus prijungti prie interneto, todėl daiktų internetas taps pagrindine technologij ... [+]

Numatoma, kad iki 2020 m. Daugiau kaip 50 milijardų įrenginių ar daiktų visame pasaulyje bus prijungti prie interneto, todėl daiktų internetas taps pagrindine technologija.

Pažangūs miestai, pramoninis daiktų internetas (angl. IIoT), savaiminio vairavimo automobiliai, pažangieji tinklai, sumanūs namai ir pastatai, protinga infrastruktūra, protingas žemės ūkis, protinga sveikata, pažangus mobilumas yra kai kurios taikymo sritys, skatinančios fenomeninį IoT augimą.

Įmonės jau ieško būdų, kaip pritaikyti DI savo veiklai, tačiau trūksta darbuotojų ir vadybininkų įgūdžių ir žinių.

Ši unikali dieninio magistro programa yra sukurta šios srities ekspertų, turinčių nemažai patirties mokslinių tyrimų ir technologijų plėtros srityje, kad būtų išspręstas profesionalių kvalifikacijų specialistų trūkumas.... [-]

Jungtinė Karalystė Bradford Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bradford

MSc Europos ir tarptautinio verslo vadyba yra unikali JK. Jūs gyvenate ir mokysis trijose skirtingose Europos šalyse, suteikiant jums tikrai tarptautinę valdymo perspekty ... [+]

Apžvalga

MSc Europos ir tarptautinio verslo vadyba yra unikali JK. Jūs gyvenate ir mokysis trijose skirtingose Europos šalyse, suteikiant jums tikrai tarptautinę valdymo perspektyvą.

Ji teikiama bendradarbiaujant su dviem kitais kompetencijos centrais:

Deusto verslo mokykla Universitete de Deusto, Bilbao, IspanijaAudencia verslo mokykla, Nantas, Prancūzija

Programa mokoma trimis kalbomis: ispanų, prancūzų ir anglų kalbomis. Pirmąjį kadenciją praleisite Ispanijoje ar Prancūzijoje, antrąjį - Prancūzijoje ar Ispanijoje, o trečiąjį - Bradfordo vadybos mokykloje. Jūs praleidžiate paskutines 12 kursų savaites darbo vietoje arba rašote ataskaitą.

MSc Europos ir tarptautinio verslo vadyba apima tam tikrą kalbų mokymą, bet jūs turite būti kompetentingi bent dviejose iš trijų kalbų ir turėti gebėjimą įvaldyti trečiąją kalbą.... [-]

Jungtinė Karalystė Bradford Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
13 - 16 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bradford

Vienerių metų dieninis magistro laipsnis, skirtas sukurti visiškai apvalius vadovus, daugiausia dėmesio skiriant finansams. Jūs sutelksite dėmesį į tai, kaip verslas suku ... [+]

Apžvalga

Vienerių metų dieninis magistro laipsnis, skirtas sukurti visiškai apvalius vadovus, daugiausia dėmesio skiriant finansams. Jūs sutelksite dėmesį į tai, kaip verslas sukuria ir vertina vertę, ir kaip požiūris į apskaitą ir finansus strateginiu požiūriu.

Programa apjungia finansus ir apskaitą, išsamiai išnagrinėjusi kitų disciplinų, reikalingų organizacijų valdymui. Tai taip pat leidžia apsvarstyti finansinių sprendimų priėmimą iš įvairių perspektyvų.

Pagrindiniai elementai:

verslo ekonomikaoperacijų valdymasstrateginė apskaita ir finansų valdymasTarptautinis verslasrinkodaros planavimas ir strategija

Jums bus naudingi tokie patogumai kaip „Bradford“ prekybos kambarys, kuris suteikia prieigą prie „Bloomberg Professional“ pateiktų realios rinkos prekybos duomenų. Tai suteiks jums galimybę jausti realius investicinius sprendimus pramonėje ir kaip elgtis atsakingai su finansų ir ekonomikos rinkos duomenimis.... [-]

Jungtinė Karalystė Bradford Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bradford

Finansų ir investicijų magistro laipsnis suteikia jums išsamių žinių apie įmonių veiklą, investicinių sprendimų priėmimą, pensijų fondus, tarptautinius finansus. Tai gera ... [+]

Apžvalga

Finansų ir investicijų magistro laipsnis suteikia jums išsamių žinių apie:

Verslo veiklaInvestavimo sprendimų priėmimasPensijų fondaiTarptautiniai finansai

Tai gerai pripažinta kvalifikacija, kuri padidins jūsų įsidarbinimo galimybes ir karjeros galimybes finansų, bankininkystės ir draudimo sektoriuose.

Mūsų programa orientuota į atsakingą sprendimų priėmimą finansų srityje, naudojant pažangiausius metodus ir skaičiavimo priemones, tokias kaip „Bradford Trading Room“, kad suteiktumėte jums galimybę susipažinti su gyvų ekonominių finansų duomenimis ir „realaus gyvenimo“ sprendimų priėmimo kontekstu.

Mes subalansuojame finansų teoriją ir mąstymo lyderystę su praktiniu taikymu, kad sukurtume finansinius ekspertus, galinčius daryti įtaką realiame verslo, finansų ir investicijų pasaulyje. Mes reguliariai kviečiame išorės ekspertus iš akademinės bendruomenės ir pramonės atstovų, kad jie dar labiau padidintų diskusijų ir mokymosi klasėje svarbą ir suteiktų prasmingą kontekstą į sektoriaus įvykius ir tendencijas.... [-]

Jungtinė Karalystė Bradford Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bradford

Energetikos įmonės ir įmonės jau tiria, kaip atsinaujinančiųjų išteklių energiją naudoti į tinklą, tačiau jiems trūksta pažangių tinklų valdymo įgūdžių ir žinių. Todėl ši ... [+]

Šis kursas yra tvirtinamas. Jūs vis tiek galite kreiptis dėl šio kurso, kol jis bus patvirtintas.

Išmanusis tinklas yra moderni tradicinės elektros energijos tinklų forma, kuri atneša kompiuterių technologijas į standartinį elektros tinklą; leis lengviau bendrauti tarp energijos mažmenininkų, platintojų ir klientų.

Išmanieji tinklai gali padėti į tinklą integruoti vis daugiau atsinaujinančių energijos išteklių. AEI kelia iššūkį tradiciniams elektros energijos tinklams, nes jie dažnai yra pertrūkiai ir sunkiai prognozuojami. Išmanieji tinklai padeda tinklo bendrovėms nuotoliniu būdu numatyti ir reaguoti į problemas, kad jūsų vietinio platintojo remonto komandos galėtų greičiau ištaisyti elektros energijos tiekimo sutrikimus.... [-]

Jungtinė Karalystė Bradford Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bradford

Jūsų studijos magistrantūros lygmenyje Bradforde bus gyvenimo pagrindas, kuriuo siekiama giliai suprasti pažangius techninius principus, analitines priemones ir jų taikym ... [+]

Šiuolaikinė visuomenė remiasi chemijos inžinierių darbu, kuriančiais ir projektuojančiais procesus, kurie padeda visuomenei naudingus produktus efektyviai naudoti ir valdyti išteklius, įskaitant vandenį ir energiją, tuo pat metu kontroliuojant sveikatos ir saugos procedūras bei saugant aplinką.

Chemijos inžinerija suteikia pagrindines priemones, grindžiamas tvarumo ir mažo anglies dioksido kiekio koncepcija, kad žaliavą būtų galima saugiai ir ekonomiškai keisti naudingais produktais. Chemijos inžinieriai supranta, kaip pakeisti cheminę, biocheminę ar fizinę medžiagos būseną, sukurti viską nuo sveikatos priežiūros produktų (veido kremai, šampūnas, kvepalai, vaistai) iki maisto (pieno produktų, grūdų, žemės ūkio cheminių medžiagų) ir vandens (gėlinimas). gėlųjų vandenų) į energiją (naftą į branduolinį kurą).... [-]

Jungtinė Karalystė Bradford Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bradford

Objektų, svetainių ir peizažų skaitmeninio dokumentavimo 3D metodai suteikia didelį potencialą archeologijai ir paveldo valdymui. Skaitmeniniai duomenys gali būti paveldo ... [+]

Apžvalga

Objektų, svetainių ir peizažų skaitmeninio dokumentavimo 3D metodai suteikia didelį potencialą archeologijai ir paveldo valdymui. Skaitmeniniai duomenys gali būti paveldo archyvavimo būdas (to poreikį grafiškai iliustruoja pasaulinio paveldo vietų praradimas konfliktui), ir jis tampa auksiniu standartu komercinių objektų ir kraštovaizdžio įrašymui.

Skaitmeniniai duomenys gali būti naudojami įvairiais tikslais:

stebėti išsaugojimo ir valdymo pokyčiusištirti ir analizuoti savybesrekonstrukcijos tikslaisvizualizuoti ir pristatyti praeitįnaujų būdų, kaip bendrauti su visuomenesuteikti prieigą prie nutolusių svetainių ar nepasiekiamų kolekcijų, kurias kitaip sunku pasiekti.... [-]
Jungtinė Karalystė Bradford Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bradford

Mūsų nauja magistrantūros programa logistikos, duomenų analizės ir tiekimo grandinės valdymo yra skirta tiems, kurie svarsto išplėsti savo žinias už savo esamos disciplin ... [+]

Apžvalga

Mūsų nauja magistrantūros programa logistikos, duomenų analizės ir tiekimo grandinės valdymo yra skirta tiems, kurie svarsto išplėsti savo žinias už savo esamos disciplinos ir užtikrinti karjerą logistikos, tiekimo grandinės ir transporto srityje.

Programa sukurta naudojant logistikos ir tiekimo grandinės specialistų įnašus ir daugiausia dėmesio skiriama duomenų analizės metodų, susijusių su šia verslo sritimi, integravimu.

Jūs suprasite tokias temas kaip:

Nauji klausimai logistikos ir tiekimo grandinės valdymeVerslo duomenų analizėTiekimo grandinės analizės ir technologijų valdymo klausimai, susiję su tokiomis temomis kaip „Industry 4.0“ ir „Automation“Viešųjų pirkimų strategijos ir verslo tvarumas... [-]
Jungtinė Karalystė Bradford Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
12 - 15 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bradford

Šis kursas suteiks sistemingą supratimą apie ekonominius požiūrius į plėtrą ir ypač į finansų ir finansų institucijų vaidmenį. Studentai gebės įvertinti įvairių plėtros f ... [+]

Apžvalga

Šis kursas suteiks sistemingą supratimą apie ekonominius požiūrius į plėtrą ir ypač į finansų ir finansų institucijų vaidmenį. Studentai gebės įvertinti įvairių plėtros finansavimo mechanizmų privalumus ir suprasti fiskalinės politikos pagrindus.

Kurso metu jūs tobulinsite įgūdžius, reikalingus vystymosi klausimų analizei, ir suprasite statistikos ir ekonometrijos tarpusavio sąsajas, plėtosite tarptautinės prekybos ir valiutų kurso politikos bei susijusių ekonominių klausimų patirtį. Be to, studentai turi galimybę studijuoti įvairias galimybes, apimančias projektų ir programų valdymą, viešąją politiką ir plėtros politiką.

Reitingai... [-]
Jungtinė Karalystė Bradford Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 15 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bradford

Ši griežta magistrantūros finansų valdymo programa suteikia tvirtą pagrindą finansinėms disciplinoms, įskaitant finansus, bankininkystę, reguliavimą, rizikos valdymą, fin ... [+]

Apžvalga

Ši griežta magistrantūros finansų valdymo programa suteikia tvirtą pagrindą pagrindinėms finansinėms disciplinoms, įskaitant:

finansuotibankininkystėreglamentavimasrizikos valdymasfinansų teorija

Didelis dėmesys skiriamas specialistų žinių ir įgūdžių pritaikymui realaus verslo scenarijams. Jūs tapsite išmintingu analizuojant finansinę informaciją ir jos taikymą organizacijoje.

Gausite kritišką supratimą apie:

kaip veikia kapitalo rinkoskaip vertinamos įmonėskaip rinkos formuoja finansų vadovo veiklos kontekstąkaip įmonės gali apsisaugoti nuo rizikos ir netikrumo

Ji turi tarptautinę perspektyvą, su pagrindiniais įmonių finansų ir tarptautinių finansų moduliais, plečiančiais savo karjeros galimybes. Absolventų pažangą karjeros srityje finansinėse ir ne finansų įstaigose.... [-]

Jungtinė Karalystė Bradford Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bradford

Ši dieninio magistro programa pagilins jūsų techninius gebėjimus, išplės savo supratimą apie kitas inžinerijos šakas ir pagerins savo mokslinių tyrimų įgūdžius. Jis yra a ... [+]

Ši dieninio magistro programa pagilins jūsų techninius gebėjimus, išplės savo supratimą apie kitas inžinerijos šakas ir pagerins savo mokslinių tyrimų įgūdžius.

Jis yra akredituotas Mechanikos inžinierių institucijos ir plėtoja lyderystės ir vadovavimo stipriąsias puses, kurios gali paskatinti „Chartered Engineer“ (CEng) statusą.

Gausite išsamų supratimą apie:

MechanikaMedžiagų pasirinkimasGamybaMechatronikaKompiuterinis inžinerinis projektavimasIntegruotų mechaninių sistemų kūrimas

Jūs išmoksite principus, kuriais grindžiamas mechaninių sistemų projektavimas ir valdymas, bei skaičiavimo ir modeliavimo metodai, naudojami siekiant užtikrinti mechaninių sistemų patikimumą ir patikimumą.... [-]

Jungtinė Karalystė Bradford Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
12 - 15 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bradford

Ši techniškai orientuota magistro programa suteikia jums išsamias žinias, kurių reikia norint sukurti novatoriškas struktūras; valdyti statybą statybos aplinkoje; spręsti ... [+]

Ši techniškai orientuota magistro programa suteikia jums išsamias žinias, kurių reikia:

kurti novatoriškas struktūrasvaldyti statybą pastatytoje aplinkojespręsti žemės drebėjimų ir žemės iššūkių padarinius

Jis tinka kandidatams, turintiems bakalauro laipsnio kvalifikaciją, siekiančią sustiprinti savo technines žinias ir pagerinti savo karjeros potencialą šiame sektoriuje.

Jums bus mokomi aktyviai veikiantys darbuotojai, užtikrinantys, kad mokoma naujausia teorija ir praktika. Tai taip pat reiškia, kad turėsite galimybių dirbti su vykdomais mokslinių tyrimų projektais.

Jūs praktikuosite kurdami realių projektų projektus. Dizaino projekto modulyje jūs vadovausite mūsų Pramonės Karališkosios inžinerijos akademijoje, lankančioje Arupo profesorių.... [-]

Jungtinė Karalystė Bradford Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
12 - 15 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bradford

Ši programa sustiprins supratimą apie pažangios programinės įrangos kūrimą, didelių duomenų analizės sistemas, statistinių duomenų analizę, duomenų gavybą, duomenų privat ... [+]

Apžvalga

Plėtoti įgūdžius, reikalingus karjerai šioje sparčiai besivystančioje duomenų mokslo srityje.

Ši programa sustiprins supratimą apie pažangios programinės įrangos kūrimą, didelių duomenų analizės sistemas, statistinių duomenų analizę, duomenų gavybą, duomenų privatumą ir saugumą, duomenų vizualizavimą ir tyrimus.

Tai tarpdisciplininė programa, skirta studentams su pirmojo laipsnio tokiais klausimais kaip:

KompiuterijaElektros inžinerijaMatematikaFizikaEkonomika

Mūsų dėstymas yra glaudžiai susijęs su inžinerijos ir informatikos fakulteto moksliniais tyrimais, apimančiais taikomųjų skaičiavimo, teorinės informatikos, ryšių ir tinklų aspektus. Statistinė duomenų analizė įvairiose disciplinose yra pagrindinė mūsų tyrimų tema.... [-]

Jungtinė Karalystė Bradford Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bradford

Teismo archeologija yra archeologinių metodų taikymas ieškant ir atkuriant įrodomosios medžiagos iš nusikalstamumo scenų, dažnai, bet ne visada susijusių su palaidotais ž ... [+]

Apžvalga

Teismo archeologija yra archeologinių metodų taikymas ieškant ir atkuriant įrodomosios medžiagos iš nusikalstamumo scenų, dažnai, bet ne visada susijusių su palaidotais žmonėmis.

Šį kursą moko darbuotojai, turintys didelę nusikalstamumo patirtį, kurie reguliariai dirba su įvairiomis operacijomis ir yra profesinės disciplinos tobulinimo priešakyje.

Žinoma:

Pateikite pažangius praktinius, analitinius ir interpretacinius gebėjimus teismo medicinos archeologijojeSuteikti mokymą drausmės įgūdžių, kad absolventai galėtų tęsti karjerą teismo ekspertizės archeologijos ir nusikalstamumo scenos tyrimuose (CSI)Paruoškite studentus karjerai nesusijusiose srityse, pabrėžiant komandinį darbą ir plataus žinių bazės taikymą problemų sprendimui... [-]
Jungtinė Karalystė Bradford Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bradford

Pagrindinis magistro magistro saugumo tikslas yra parengti profesionaliai parengtus absolventus pramonei. Jis sukurtas taip, kad absolventams suteiktų galimybę giliau sup ... [+]

Pagrindinis magistro magistro saugumo tikslas yra parengti profesionaliai parengtus absolventus pramonei. Jis sukurtas taip, kad absolventams suteiktų galimybę giliau suprasti kibernetinį saugumą kaip discipliną. Šioje programoje dėmesys kibernetinio saugumo principams, technologijoms ir praktikai padeda jums įgyti reikiamų įgūdžių būsimoms doktorantūros studijoms ir mokslo karjerai, taip pat tapti kompetentingais specialistais. Programa apima konkrečius saugumo pokyčius ir tvirtą pagrindą akademiniuose tyrimuose, taip pat suteikia galimybę studijuoti pasirinktas temas pažangiosios informatikos srityje.

Įtraukta į programą yra galimybė sustiprinti su pramone susijusius įgūdžius, tyrinėjant ISO27001 „Lead Implementer“ ir etikos įsilaužimą. Šias įgūdžių sritis pabrėžė ankstesni absolventai ir pramonės specialistai, kad jie galėtų dalyvauti programoje. Todėl turite galimybę įgyti papildomą kvalifikaciją sertifikuotame ISO / IEC 27001 pagrindiniame diegimo lyderyje; ir CEH v8 etinis įsilaužimas.... [-]

Jungtinė Karalystė Bradford Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bradford

Šis kursas ugdo žinių ir įgūdžių planuojant ir valdant plėtros projektus ir programas. Ji yra skirta gilinti kritiškai suprasti strategijas, procesus, metodus ir klausimu ... [+]

Šis kursas ugdo žinių ir įgūdžių planuojant ir valdant plėtros projektus ir programas. Ji yra skirta gilinti kritiškai suprasti strategijas, procesus, metodus ir klausimus, susijusius su idėjų kūrimu ir jų pritaikymu praktikai, turintiems aiškių rezultatų ir naudos.

Šis laipsnis yra puikus pagrindas karjeros stiprinimui ar pertvarkymui tiems, kurie su vystymosi projektais susidomėjo ir turi patirties. Kurso metu dėmesys skiriamas viešojo ar trečiojo (savanoriško ar bendruomeninio) sektorių plėtros projektams, tačiau pagrindiniai principai taikomi visiems projektų tipams, įskaitant komercinius privalumus.

Baigę kursą, galėsite suprasti ir kritiškai išnagrinėti:... [-]

Jungtinė Karalystė Bradford Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bradford

Magistrantūros ir PG diplomas psichologijoje siūlo greitą kelią į tinkamumą absolventų pagrindui, kad būtų sudarytos sutartinės narystės Britų psichologinėje draugijoje s ... [+]

Apžvalga

Magistrantūros ir PG diplomas psichologijoje siūlo greitą kelią į tinkamumą absolventų pagrindui, kad būtų sudarytos sutartinės narystės Britų psichologinėje draugijoje sąlygos, jei bus pasiektas minimalus 50% standartas.

Tai reiškia, kad pareiškėjai paprastai jau studijavo tam tikrą psichologiją ankstesnėje studijų programoje ir dabar nori atlikti tolesnius tyrimus, kad ateityje būtų suteikta galimybė specializuotis psichologijoje.

Todėl tai yra pirmasis žingsnis tolesniame magistrantūros mokyme tiems, kurie nori vykdyti profesinę karjerą psichologijoje.

Jums bus suteikta galimybė dalyvauti praktiniame darbe ir panaudosite psichologijos studijų centrą. Jums taip pat bus suteikta galimybė įsitraukti į pažangias teorines diskusijas, susijusias su visuomenės šiuolaikinių klausimų supratimu.... [-]

Jungtinė Karalystė Bradford Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bradford

Mūsų magistro programa rinkodaros ir vadybos apima pagrindines verslo praktikas ir rinkodaros principus, suteikiant jums įvairių kompetencijų jums reikia tapti rinkodaros ... [+]

Apžvalga

Mūsų magistro programa rinkodaros ir vadybos apima pagrindines verslo praktikas ir rinkodaros principus, suteikiant jums įvairių kompetencijų jums reikia tapti rinkodaros specialistas arba vykdyti valdymo karjerą su rinkodaros specialybę.

Jums nereikia turėti pirmosios pakopos verslo, rinkodaros ar vadybos srityse; programa skirta tiems, kurie siekia sukurti plačią žinių bazę, kad galėtų pradėti savo karjerą, keisti karjeros kryptį arba imtis kito žingsnio esamoje karjeroje.

Sukursite kritišką valdymo dalykų supratimą, įskaitant:

operacijų valdymasTarptautinis verslasekonomikažmogiškųjų išteklių valdymasfinansai ir apskaita

Taip pat sukursite pagrindines rinkodaros žinias ir įgūdžius, įskaitant:... [-]

Jungtinė Karalystė Bradford Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bradford

Mūsų tarptautinio verslo ir vadybos magistro programa suteikia jums įgūdžių, kurių reikia norint atrakinti įvairias pasaulinio valdymo galimybes. Jūs sukursite tvirtą val ... [+]

Apžvalga

Mūsų tarptautinio verslo ir vadybos magistro programa suteikia jums įgūdžių, kuriuos reikia atverti įvairias pasaulio valdymo galimybes.

Jūs sukursite tvirtą vadovavimo žinių pagrindą ir reikšmingą bei išsamų supratimą apie problemas, su kuriomis susiduria įmonės, veikiančios tarptautiniu mastu, pavyzdžiui:

tarptautinės plėtros pagrindimaspatekimo į užsienio rinką būdaitarptautinės verslo strategijos teorijoskultūros vaidmuo ir įtaka tarptautiniame versletarpkultūrinis valdymas

Programa yra lanksti - pasirinktiniai moduliai leidžia pritaikyti savo studijas savo asmeniniams karjeros siekiams. Mokslinių tyrimų metodo modulis suteikia jums įrankius, reikalingus verslo analizei generuoti ir analizuoti, ir galėsite išsamiai ištirti pasirinktą temą disertacijai, prižiūrint akademiniam ekspertui.... [-]

Jungtinė Karalystė Bradford Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bradford

Tarptautinės strateginės rinkodaros magistro laipsnis plėtoja specialistų žinias ir įgūdžius, kurių reikia norint vykdyti rinkodaros karjerą. Jūs sukursite savo žinias ap ... [+]

Apžvalga

Tarptautinės strateginės rinkodaros magistro laipsnis plėtoja specialistų žinias ir įgūdžius, kurių reikia norint vykdyti rinkodaros karjerą.

Jūs sukursite savo žinias apie rinkodaros priemones ir metodus ir sužinosite, kaip jas integruoti, kad planuotumėte ir įgyvendintumėte sėkmingas rinkodaros programas ir iniciatyvas. Didelis dėmesys skiriamas praktiniam pritaikymui, suteikiant galimybę plėtoti analitinius ir problemų sprendimo gebėjimus naudojant atvejų analizę ir rinkodaros modeliavimą.

Mokymasis iš akademikų ir studentų iš viso pasaulio suteikia jums neįkainojamą perspektyvą apie šiandienos pasaulinės verslo aplinkos rinkodaros problemas ir iššūkius.... [-]

Jungtinė Karalystė Bradford Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bradford

Ši nauja programa skirta lyderiams plėtoti giliai suvokiant tvaraus vystymosi idėjas, institucijas, politiką ir tinklus bei būtinus kritinio mąstymo įgūdžius, kad būtų ga ... [+]

Apžvalga

Ši nauja programa skirta lyderiams plėtoti giliai suvokiant tvaraus vystymosi idėjas, institucijas, politiką ir tinklus bei būtinus kritinio mąstymo įgūdžius, kad būtų galima informuoti apie politiką ir sukurti ilgalaikį poveikį.

Ją suprojektuoja ir teikia komanda, turinti pažangiausius mokslinių tyrimų ir politikos patarimus, kurie yra aistringi tvariam vystymuisi.

Pasirinkus šią programą, reikia prisijungti prie University of Bradford - didžiausio pasaulyje tokio tipo universiteto centro - Taikos studijų ir tarptautinės plėtros skyriaus.

Baigę studijas, dalyvausite pasauliniame absolventų tinkle, iš kurių daugelis pradėjo vadovauti tarptautinėms organizacijoms.... [-]

Jungtinė Karalystė Bradford Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 15 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bradford

Mūsų vadybos magistro programa suteikia jums plačias žinias apie pagrindines vadybos teorijas, principus ir praktiką, taikomus versle. Jis skirtas tiems, kurie ieško kuo ... [+]

Apžvalga

Mūsų vadybos magistro programa suteikia jums plačias žinias apie pagrindines vadybos teorijas, principus ir praktiką, taikomus versle.

Jis skirtas tiems, kurie ieško kuo platesnės verslo disciplinų, o ne įsipareigoti skirti tam tikrą specialybę. Jums nereikia studijuoti verslo / vadybos bakalauro lygiu.

Jūs suprasite savo dalykų supratimą, įskaitant:

Verslo ekonomikaApskaita ir finansaiŽmogiškųjų išteklių valdymasTarptautinė verslo strategijaRinkodaros planavimas ir strategijaOperacijų valdymas

Jūs taip pat galėsite pritaikyti savo studijas naujoms dominančioms sritims arba savo karjeros siekiams; Mes siūlome platų pasirinktinių modulių asortimentą kaip dalį mūsų plataus magistrantūros valdymo portfelio... [-]

Jungtinė Karalystė Bradford Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bradford

Ši dvigubo apdovanojimo programa yra visiškai akredituota „Chartered Institute of Personnel and Development“ (CIPD), suteikdama visišką atleidimą nuo jų 7 lygio aukštesni ... [+]

Apžvalga

Ši dvigubo apdovanojimo programa yra visiškai akredituota „Chartered Institute of Personnel and Development“ (CIPD), suteikdama visišką atleidimą nuo jų 7 lygio aukštesnio lygio HRM diplomo.

Įkvepiantis vienerių metų programa rengia vyresniojo vadovo pareigas HR. Programa suteikia jums įrankius, kurių reikia norint atskirti save nuo konkurencijos; jums reikės patirties, reikalingos žmogiškųjų išteklių darbotvarkės formavimui bet kuriame sektoriuje.

Jūs gausite įžvalgų apie organizacijos veiklą, funkcijas ir aplinką bei tai, kaip žmogiškųjų išteklių funkcijos gali labai prisidėti prie jos sėkmės.

Programa suteiks jums išsamią pagrindinę žmogiškųjų išteklių praktikos discipliną, įskaitant:... [-]

Jungtinė Karalystė Bradford Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vadybos kursai

University of Bradford

Mokslinių tyrimų magistras (MRes) - tai vienerių metų trukmės moksliniai tyrimai, vykdomi vėžio terapijos institute ir Gyvosios gamtos mokslų fakultete. Jame mokoma dirbt ... [+]

Apžvalga

Mokslinių tyrimų magistras (MRes) - tai vienerių metų trukmės moksliniai tyrimai, vykdomi vėžio terapijos institute ir Gyvosios gamtos mokslų fakultete. Jame mokoma dirbti kaip profesionalus mokslininkas, arba rengiantis doktorantūrai.

Yra šeši specialūs dalykai:

MRes vėžio narkotikų atradimasMRes vėžio farmakologijaMRes narkotikų toksikologija ir saugos farmakologijaMRes molekulinė ir ląstelių biologijaMRes cheminė biologijaMRes farmacijos technologija

Programoje daug dėmesio skiriama laboratorinių tyrimų įgūdžių ir patirties kūrimui. Šešių mėnesių mokslinių tyrimų projektas suteikia jums galimybę įgyti įgūdžių ir praktiškai jas įgyvendinti vykdant pažangiausius mokslinius tyrimus, turinčius realaus poveikio.... [-]

Jungtinė Karalystė Bradford Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba