University of Bradford

Įvadas

Oficialus aprašymas

Žinių pritaikymas

University of Bradford gausite naudos iš mokymo ir tyrimų, kurie pasitelkia technologijas visuomenės labui, ir būsite jų dalis.

Sužinosite iš akademinių ir pramonės ekspertų, kurie formuoja savo sektoriaus ateitį pasaulinės klasės įrenginiuose. Mes investavome milijonus svarų į aukštųjų technologijų mokymosi aplinkas, tokias kaip judesių fiksavimo studija ir naujos vadybos mokyklos patalpos.

Per savo laiką su mumis galite tapti pačia geriausia savęs versija. Universitetas yra vieta, kur galite išplėsti savo mintis ir susirasti draugų visą gyvenimą; kur galite augti, mokytis, patirti. Kur galite priklausyti ir kur mes palaikome jus kiekviename žingsnyje.

Kursai

Mes siūlome daugiau nei 100 bakalauro programų ir daugiau nei 200 magistrantūros studijų, tyrimų ir CPD kursų. Jie pristatomi keturiuose mūsų fakultetuose:

  • Gyvosios gamtos mokslai
  • Sveikatos studijos
  • Vadybos, teisės ir socialiniai mokslai
  • Inžinerija ir informatika

Daugelis mūsų kursų yra sukurti atsižvelgiant į pramonės ekspertų ir partnerių indėlį, o keli turi profesinį, įstatyminį ar reguliavimo organų akreditavimą ar patvirtinimą, tai reiškia, kad lavinsite įgūdžius, kuriuos darbdaviai vertina aukštai.129527_engineering-student.jpg

Sužinosite iš akademinių ir pramonės ekspertų, kurie formuoja savo sektorių ateitį. Studijuosite pasaulinio lygio įstaigose - investavome milijonus svarų į aukštųjų technologijų mokymosi aplinką, tokią kaip judesių fiksavimo studija ir „Digital Health Enterprise Zone“.

Mūsų miestelis

Miesto miestelyje rasite viską, ko jums reikia, nesvarbu, ar studijuojate, ar atsipalaiduojate, ar bendraujate. Tai tokia bendruomenės atmosfera, kokios niekur kitur nerasite. Tai draugiška, svetinga vieta, kurioje nutinka puikių dalykų.

„City Campus“ yra studentų veiklos centras. Čia įsikūręs „Studentų centras“ - University of Bradford studentų sąjungos bazė ir visą parą dirbanti biblioteka. „Unikali“ sporto salė siūlo naujai patobulintas sporto galimybes, o mūsų studentų apgyvendinimo kaimas „The Green“ yra pačiame miestelio centre.

Neįprastai miesto centre esančiame miestelyje taip pat turime daug žaliosios erdvės. Šiltesniais mėnesiais jums nebus sunku rasti kur nors ramiai lauke mokytis, atsipalaiduoti ar sportuoti.129528_university-of-bradford-campus-external.jpg

Socialinės įtraukties metų universitetas

University of Bradford yra vienas įvairiausių JK universitetų. „The Times Good University Guide 2020“ paskelbė mus socialinės įtraukties metų universitetu “pripažindamas mūsų atsidavimą žmonių sėkmei, nepaisant jų kilmės, tapatybės, įsitikinimų ir iššūkių.129529_bradford-university-of-the-year-for-social-inclusion-2020.jpg

Matome asmenis ir jų galimybes, sunkiai dirbame, kad pašalintume kliūtis jų sėkmei, ir įsitikiname, kad mūsų studentai supranta, kad sugeba žengti į priekį ir daryti teigiamus pokyčius visose mūsų ateities srityse per savo patirtį ir išsilavinimą.

Tyrimai

University of Bradford turi daugiau nei 50 metų tyrimų patirtį ir pagal tyrimų kokybę yra JK 50 geriausių (REF 2014). Trys ketvirtadaliai mūsų tyrimų priskiriami prie pirmaujančių pasaulyje ar tarptautiniu mastu.

Mes siūlome įvairias aspirantūros tyrimų galimybes visuose mūsų keturiuose fakultetuose.

Vietos

Bradfordas

Address
Richmond Rd
BD7 1DP Bradfordas, Anglija, Jungtinė Karalystė

Programos

MA
MSc