University of Derby

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įvadas

Čia University of Derby , manome, kad viskas įmanoma. Turėdami platų kursų spektrą pamatų, bakalauro ir antrosios pakopos studijų lygmeniu, mes galime padėti jums pradėti savo karjerą. Mes žinome, kaip svarbu turėti geriausią mokymą, ir mes didžiuojamės galėdami įvertinti „Gold“ mokymosi kompetencijos sistemoje; tačiau mes taip pat siūlome tiek daug daugiau, su geriausiais šalies universitetais, pramonės patirties ir praktinio mokymosi galimybėmis, kad jūsų studijos būtų svarbios gyvenimui po baigimo. Siekiant padėti išplėsti savo akiratį, siūlome platų galimybių studijuoti užsienyje, nepaisant jūsų dalyko - puikus būdas patirti kitokią kultūrą, susitikti su naujais žmonėmis ir pridėti prie savo CV.

Įranga

Mūsų pagrindinis miestelis yra Derbyje, aukštųjų technologijų mieste, kuriame vyksta daug. Campus yra išsidėstęs keliose vietose, nuo mūsų pagrindinio Kedleston Road, kuriame taip pat yra mūsų sporto centras ir pagrindinė biblioteka, „One Friar Gate“ aikštėje, mūsų specializuotame teisės ir kriminologijos kursų pastate. „Markeaton Street“ yra jūsų pagrindas menams, inžinerijai ir technologijoms ir turi naują STEM centrą bei atskirą mados ir tekstilės pastatą. Trumpas žingsnis nuo čia yra gražiai restauruotas „Britannia“ malūnas, kuriame galite mokytis dailės, šokio, socialinio darbo ar kūrybinių ekspresyvių terapijų.

Visos mūsų svetainės suteikia studijų erdvės ir maisto realizavimo vietas, skirtas jūsų prastovoms tarp paskaitų. Per pastaruosius dešimt metų investavome į mūsų patalpas 200 milijonų svarų sterlingų, o tai reiškia, kad galėsite mokytis aukštųjų technologijų aplinkoje, įskaitant nedidelę ligoninės palatą, daugialypę teismo ekspertizės mokymo sistemą ir „Bloomberg Financial Markets Lab“. .

Nemokamas transportas tarp vietų Derbyje, apgyvendinimas ir miesto centras, todėl lengva keliauti.

Mūsų „Buxton Campus“ yra pirmaujantis SPA ir sveikatingumo miestas, esantis Peak rajono, kuris yra vienas didžiausių JK nacionalinių parkų, pakraštyje. Miestas yra puiki vieta mūsų svetingumui, SPA, kulinarijos menams, renginiams, turizmui ir lauko kursuose. Mes įsikūrę istoriniame Devonshire Dome, įrengtas viskas, ko jums reikia norint tobulinti savo įgūdžius, įskaitant aukštos kokybės virtuvę, restoraną ir kavinę bei apdovanojimus pelniusius komercinius dienos SPA.

„Chesterfield“ rasite seną ir naują derinį, kad būtų sukurta naujausia slaugos ir sveikatos priežiūros paslaugų teikimo sistema. Buvę Chesterfildo mergaičių gimnaziją pavertėme moderniu, ryškiu pagrindu jūsų studijoms. Tarp jos įrenginių yra pažangiausias „Immersive Interactive Simulation Suite“, replikuojantis realaus gyvenimo scenarijus saugioje mokymosi aplinkoje.

Studentų gyvenimas

Mūsų aktyvi studentų sąjunga organizuoja daugybę veiksmų, kad padėtų jums kuo geriau išnaudoti savo laiką. Sveiki atvykę „Fortnight“ suteikia jums ne vieną, bet dvi savaites įdomias pramogas, kai gyvenate universiteto gyvenime.

Netrukus klubų naktys ir vakarėliai susisieks su draugais, o lauko kino teatrai ir atviros mikrofono naktys suteikia kažką su šiek tiek daugiau atlošus. Sportas yra siūlomas konkurenciniu ar socialiniu lygmeniu, o visuomenė apima įvairius akademinius dalykus, pomėgius ir kitus interesus. Sąjunga taip pat turi atstovauti ir palaikyti jus per visą laiką Universitete.

„Derby“ turi energingą ir kompaktišką miesto centrą, kuriame yra daug vietų valgyti ir gerti. Čia yra kino teatrai, meno centras ir geras pramogų pasirinkimas, nuo naktinių klubų iki evakuacijos kambarių, tramvajų centro, Kalėdų čiuožyklos, boulingo ir vidaus golfo. Jei mėgstate apsipirkti, prekybos centre „Intu“ yra gera parduotuvių parduotuvė, o istoriniame Katedros kvartale yra keletas individualių parduotuvių ir specializuotų parduotuvių.

„Buxton“ yra tylesnis miestas ir puiki vieta užsiėmimams lauke, puikiai tinka, jei mėgstate vaikščioti, laipioti, važinėti dviračiu ar plaukioti baidarėmis. Jis taip pat gerai žinomas dėl savo meno ir kultūros scenos, populiarus vasaros meno festivalis tarp kelių renginių. Yra geras pasirinkimas parduotuvių, barų ir restoranų, tačiau tai tik nedidelė kelionė į ryškias Mančesterio šviesas, jei norite didelės nakties - todėl galite gauti geriausius abiejų pasaulių.

Atvirų durų dienos

Norėtume pasveikinti Jus į atvirą dieną. Tai geriausias būdas pamatyti Universitetą sau ir užduoti visus tuos klausimus, kuriuos turite apie kursą, miestą ir miestelius. Jūs galite pasiimti universiteto turą su dabartiniais studentais, pasikalbėti apie dalyką, kurį norite studijuoti, susitikti su studentais ir darbuotojais, kurie gali pasakyti, kas jums patinka mokytis čia ir apsilankyti mūsų būste. Yra patarimų apie taikymą, finansavimą ir studijas užsienyje, taip pat prieigos kursus, internetinius tyrimus ir kitas galimybes.

„Open Days“ vyksta ištisus metus - išsamią informaciją rasite mūsų interneto svetainėje.

Vietos

Derbis

Address
Kedleston Road (4,515.61 mi)
DE22 1GB Derbis, Anglija, Jungtinė Karalystė