Oficialus aprašymas

Pagal "Times" aukštojo mokslo pasaulinio universiteto reitingus 2018 m. " University of Dundee " University of Dundee yra vienas iš 200 geriausių pasaulio universitetų.

Mes taip pat turime Aukso apdovanojimą - aukščiausią įmanomą įvertinimą - 2017 m. "Teaching Excellence Framework", kurį JK vyriausybė pristatė, kad atpažintų ir apdovanotų puikų mokymąsi ir mokymą.

Mūsų kompaktiškas miestelio miestelis yra ideali vieta Dundee širdyje ir yra mažos pragyvenimo išlaidos, gražūs kraštovaizdžiai ir fantastiškos stipendijų galimybės. Tai puikiai tinka naujam studentų gyvenimui.

Sužinokite daugiau apie mus per šiuos puslapius arba atvykstame ir aplankykite mus patirti Dundee save.

Faktai ir skaičiai

  • "Dundee" tapo nepriklausomu universitetu 1967 m. Po 70 metų santykių su "St Andrews" universitetu
  • Universiteto kilmė prasidėjo 1881 m., Kai buvo įkurta Universiteto kolegija, Dundee
  • Universitete gyvena daugiau nei 17 000 studentų ir daugiau nei 3 000 darbuotojų, todėl Dundee Škotija yra labiausiai studentų draugiškas miestas.
  • 25% studentų, su kuriais mes užsiimame, yra už Jungtinės Karalystės ribų
  • "Dundee" yra vienas iš aukščiausių Didžiosios Britanijos universitetų, esančių Tarptautiniame studentų barometre - kasmetė studentų pasitenkinimo priemonė
  • Universitetas nuolatos vertinamas geriausiai Škotijoje kasmetinėje "Times" aukštojo mokslo studentų patirties apžvalgoje
  • Universitetas yra V steigėjas

Pasaulio 200 geriausių universitetų

Mes esame viena iš 200 populiariausių pasaulio universitetų ("Times Higher Education 2018") ir viena iš vienintelių 12 Jungtinėje Karalystėje, kuri taip pat surengs "Aukso apdovanojimą" 2017 m. "Mokymo kompetencijos plane".

Mes esame viena iš didžiausių Didžiosios Britanijos universitetų studentų patirties ir absolventų užimtumo, todėl Dundee yra viena iš geriausių vietų studijuoti Jungtinėje Karalystėje.

Pagrindinėse Jungtinės Karalystės lygų lentelėse per pastaruosius trejus metus užfiksuotas vidutiniškai 20 vietų, o kiekvienos iš jų - 30 geriausiųjų - "Sunday Times Good University Guide", "The Guardian University Guide" ir "Complete University Guide".

Mes taip pat vertiname tarp novatoriškiausių Europos universitetų, kurie priskiriami Didžiajai Britanijai į Gamtos inovacijų indeksą (2017 m.) Ir penkių geriausių "Reuters" "labiausiai novatoriškų universitetų", užfiksuotų tik "Cambridge", "Imperial", "Oxford" ir "Manchester".

Studentų gyvenimas Dandijoje

Mūsų kompaktiškas miesto kampelis yra ideali vieta, esanti Dundee širdyje, tik penkių minučių pėsčiomis nuo geriausių miesto parduotuvių, barų, menų ir laisvalaikio vietų, tačiau ji lieka rami ir atsipalaidavusi ir aprūpina visus studentų gyvenimo aspektus.

Dundee yra dinamiškas ir daugialypis miestas, kuriame yra tikras gandas. Neseniai ji buvo apibūdinta kaip "Didžiausias Didžiosios Britanijos miestas" (" GQ Magazine" ), ir mes džiaugiamės, kad šiuo metu vyksta daug pokyčių ir pokyčių.

Dandis yra ketvirtas pagal dydį miestas Škotijoje ir turi apie 150 000 gyventojų. Dundee žmonės yra labai draugiški ir atviri, o palyginti mažas dydis ir glaudžiai bendradarbiaujantis bendruomenė leidžia miestui ir gyventi, ir saugioje vietoje.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

University of Dundee

Šiame kurse jūs sužinosite, kaip žmogaus protas pradedamas nuo kūdikystės iki senatvės, įgydamas pagrindinių įgūdžių, reikalingų užimtumui viešajame ir privačiame sektori ... [+]

Jūs sužinosite apie labai įvairias temas, kurios kartu yra psichologijos objektas.

Be to, jūs sužinosite, kaip kūdikiai mokosi, kas vyksta su žmonių psichiniais įgūdžiais, kai jie tampa senesni, kaip skiriasi žmonių asmenybės, kaip veikia socialinės grupės dinamika, kaip mes prisimename, matome ir girdime dalykus ir kaip mes kalbame viena su kita, ir apie įvairius psichinius sutrikimus.

Tarptautiniai ekspertai mokysis apie naujausius įvykius kiekvienoje iš šių sričių. Jūsų supratimą apie šiuos psichologinius žmogaus prigimties aspektus palaikys mokymasis kritiškai mąstyti, kaip spręsti problemas, analizuoti duomenis, aiškiai ir efektyviai rašyti bei būti pasitikinčiu mokslo komunikatoriumi; tai yra įgūdžiai, kuriuos labai vertina darbdaviai. Jūs sužinosite apie mokslinį metodą, galų gale planuosite, įgyvendinsite ir analizuojate savo mokslinių tyrimų projektą.... [-]

Jungtinė Karalystė Dundee
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Dundee

Mūsų "Liberal Arts MA" kursas suteikia jums maksimalų lankstumą kurti studijų programą, kuri atspindi jūsų intelektinius ir kūrybinius interesus. ... [+]

Mūsų kursas yra geriausia Škotijos laisvųjų menų tradicija , plačiai ištirti įvairius dalykus ir disciplinas, stengiantis jums rasti kūrybiškus problemų sprendimus per aktyvų mokymąsi.

Mes suteikiame jums visą savo laisvę laisvę studijuoti keletą skirtingų dalykų be reikalavimo specializuotis tik viename ar du. Tačiau jūs taip pat galite laisvai susikoncentruoti į vieną dalyką (pagrindinį), jei norite, taip pat įžvalgus iš daugybės kitų dalykų visame kelyje.

Maksimalus lankstumas

Skirtingai nuo daugelio panašių kursų Jungtinėje Karalystėje, nėra reikalo priimti pagrindinius arba privalomus modulius šio kurso, užtikrinant, kad jūs turite maksimalų lankstumą, kad pritaikytumėte savo laipsnį pagal savo poreikius.... [-]

Jungtinė Karalystė Dundee
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MSc

University of Dundee

Animacijos Magistrantūra ... [+]

Animacijos Magistrantūra

Mes turime puikų ryšį su animacijos, kino, televizijos, vaizdo žaidimų ir komiksų pramone, o daugelis mūsų absolventų išvyko dirbti į pasaulį, į kai kurias populiariausias studijas ir frančizę. Kiti studentai siekė tolesnės akademinės pažangos tęsdami mokslų daktaro laipsnį ar dirbdami švietimo srityje.

Didėjant potraukiui fantastinėms istorijoms ir vaizdams, animatoriams, menininkams ir dizaineriams niekada nebuvo geresnės galimybės kurti naujus skirtingų istorijų perdavimo būdus. Naudodami 2D ir 3D kompiuterinę animaciją, specialistai formuoja mūsų žinias ir supratimą tokiose įvairiose srityse kaip skaitmeniniai vaizdiniai efektai, medicininiai vaizdai, architektūra, aplinkos dizainas, gaminio dizainas ir filmų kūrimas.... [-]

Jungtinė Karalystė Dundee
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Dundee

Padidinkite savo žinias, sustiprinkite supratimą ir plėtokite civilinės inžinerijos įgūdžius pasirengdami karjerai pramonės, prekybos ar akademinės bendruomenės. ... [+]

Civilinės inžinerijos magistrantūra remiasi mūsų žinomų mokslinių tyrimų patirtimi ir pramonės patirtimi dabartinėse civilinės inžinerijos srityse. Jis yra skirtas žmonėms, siekiantiems aukštesnio laipsnio, greitai ar iškart po pirmojo laipsnio įgijimo ir tiems, kurie turi didelę darbo patirtį.

"Dundee" yra pirmaeilis civilinės inžinerijos centras, kuriame yra tarptautiniu mastu pripažintų betoninių technologijų, skysčių mechanikos, geotechninės inžinerijos, lengvųjų ir dislokuojamų konstrukcijų mokslinių tyrimų grupės ir statybos valdymas.

Profesinė akreditacija: ICE / IStructE

Šią programą akredituotų Civilinės inžinierių institutas (ICE), Inžinerinių statinių institutas (IStructE), Didžioji magistralė ir transportas (CIHT) ir Inžinierių magistralių inžinierių (IHE) inžinierių kvalifikacija (CEng) lygmens institute. Programa akredituojama taip:... [-]

Jungtinė Karalystė Dundee
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Dundee

Dabartinis požiūris į tarptautinį rinkodaros mokymą, paremtas patikimais pagrindiniais rinkodaros principais. ... [+]

MSc International Marketing laipsnis yra vienas iš mūsų konversijos laipsnių. Taip pat sveikiname studentus iš verslo sluoksnių, mūsų konversijos laipsniai taip pat yra atviri studentams, kurie nėra studijavę verslą kaip savo bakalauro laipsnio dalį.

Rinkodara, kaip verslo disciplina, per pastarąjį dešimtmetį smarkiai pasikeitė, visų pirma dėl nuolat besiplečiančių socialinių žiniasklaidos kanalų asortimento, siekiant nukreipti, bendrauti ir bendradarbiauti su tarptautiniais klientais. Nepaisant nuolatinio pokyčio, pagrindiniai rinkodaros principai išlieka tokie patys, kaip ir bet kada. Dėmesys klientui. Suprasti, reaguoti ir prisitaikyti prie jų poreikių, įtakoti jų pirkimo elgesį, jų norus ir norus. Šiuos laipsnius sukūrėme, kad sutelktume dėmesį į pagrindinius rinkodaros principus, taip pat su naujausiais prekybos kanalais, įrankiais ir strategijomis, kurias naudosite kaip profesionalų rinkodarą.... [-]

Jungtinė Karalystė Dundee
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Dundee

Parengia verslo ir ne verslo absolventus plačios ir specializuotos karjeros tarptautiniame versle. ... [+]

Šis lankstus kursas " University of Dundee " University of Dundee yra skirtas orientuotis į anksčiau įgytą kvalifikaciją tarptautinės verslo, valdymo, finansų, bankininkystės, apskaitos, rinkodaros ar žmogiškųjų išteklių valdymo srityse. Tai leidžia jums pasirinkti sritį, kuriai norite specializuotis, taip pat įgyti perduodamų įgūdžių, todėl esate pasiruošę daugybei potencialiai didelės uždirbtos karjeros.

Nepriklausomai nuo to, ar turite verslo ar ne verslo laipsnį, šis kursas suteiks jums gerą pagrindą verslo strategijoje, finansų ir investicijų tarptautiniame kontekste.

Magistrantūros Tarptautinis Verslas

Studentai pasirinkti keturis Pathway konkrečias modulius iš šio sąrašo:... [-]

Jungtinė Karalystė Dundee
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Dundee

Parengia verslo ir ne verslo absolventus plačios ir specializuotos karjeros tarptautiniame versle. ... [+]

Šis lankstus kursas " University of Dundee " University of Dundee yra skirtas orientuotis į anksčiau įgytą kvalifikaciją tarptautinės verslo, valdymo, finansų, bankininkystės, apskaitos, rinkodaros ar žmogiškųjų išteklių valdymo srityse. Tai leidžia jums pasirinkti sritį, kuriai norite specializuotis, taip pat įgyti perduodamų įgūdžių, todėl esate pasiruošę daugybei potencialiai didelės uždirbtos karjeros.

Nesvarbu, ar turite verslo ar ne verslo laipsnį, šis kursas suteiks jums gerą pagrindą verslo strategijoje, finansų ir investicijų tarptautiniame kontekste.

Tarptautinio verslo magistrantūra yra dviguba akredituota CMI. Tai reiškia, kad sėkmingai baigę savo laipsnį, jūs automatiškai gausite antrą profesinę kvalifikaciją.... [-]

Jungtinė Karalystė Dundee
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Dundee

Programa sukūrė pasaulinio lygio reputaciją visoje pramonės, mokslinių tyrimų ir mokymo srityje. Mes turime tvirtus ryšius su JK ir pasaulio dizaino ekonomika, o mūsų dės ... [+]

Programa sukūrė pasaulinio lygio reputaciją visoje pramonės, mokslinių tyrimų ir mokymo srityje. Mes turime tvirtus ryšius su JK ir pasaulio dizaino ekonomika, o mūsų dėstytojai bendradarbiauja su mokslinių tyrimų ir pramonės projektais, kuriuose dalyvauja pasaulinio dizaino konsultantai.

Galimos finansuojamos vietos

University of Dundee yra malonu pasiūlyti ribotą skaičių visiškai finansuojamų vietų tinkamiems studentams šio kurso. Tai yra Škotijos finansavimo tarybos (angl. SFC) iniciatyva, skirta palaikyti pagrindinius Škotijos ekonomikos sektorius, siekiant sukurti aukšto lygio įgūdžių bazę.

Šiam finansavimui gali būti tik tie UK / ES studentai, kurie per pastaruosius trejus metus gyveno Škotijoje arba ES, o ne studijoms.... [-]

Jungtinė Karalystė Dundee
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Dundee

Šiame kurse jūs įgysite žinių apie pagrindinius jūrų hidrodinamikos ir vandenyno inžinerijos metodus. Taip pat sužinosite apie jo praktinį taikymą, analizę ir dizainą. ... [+]

Vandenynai viršija 70% Žemės paviršiaus ploto. Tai įvairi aplinka, turinti didelių inžinerinių problemų, reikalaujančių sprendimų. Inžinieriai, kurie gali rasti novatoriškus ir tvarius būdus šiems klausimams spręsti, yra labai paklausūs.

Šiame kurse jūs įgysite žinių apie pagrindinius jūrų hidrodinamikos ir vandenyno inžinerijos metodus. Taip pat sužinosite apie jo praktinį taikymą, analizę ir dizainą.

Jūs taikysite teorinius, skaičiavimo ir eksperimentinius hidrodinamikos principus tradicinėms ir šiuolaikinėms vandenyno inžinerijos problemoms. Tai apima paraiškas pakrantės vietovėms; atviroje jūroje ir povandeninėje inžinerijoje; laivyno architektūra ir kitos susijusios disciplinos.... [-]

Jungtinė Karalystė Dundee
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Dundee

Mūsų kursas suteikia jums galimybę mokytis ir praktikuoti socialinį darbą tokiu būdu, kuris sugriauna barjerus tarp teorijos ir praktikos. ... [+]

Socialinio darbo magistras pristatomas Švietimo ir socialinio darbo mokykloje. Tai atspindi daugiadisciplininį kontekstą, kuriame socialinis darbas veikia kaip profesija.

Kurso tikslai yra aprūpinti jus:

Dirbti kartu su asmenimis, šeimomis, grupėmis, organizacijomis ir bendruomenėmisDarbas socialiniam teisingumuiVeikskite stiprią profesionalų tapatybę ir kompetentingai dirbti daugiadisciplininėse komandose ir nustatymuosePraktika kaip atskaitingi ir savarankiški specialistaiVeikia su pasitikėjimuGlobėjai ir vartotojų grupė

Socialinio darbo kursas glaudžiai ir novatoriškai dirba su globėjų ir naudotojų grupėmis. Tai suteikia jums esminių perspektyvų ir patirties paslaugų vartotojams ir globėjams pristatant ir kurti kursą.... [-]

Jungtinė Karalystė Dundee
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
22 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vadybos kursai

University of Dundee

Mes mokome išradingų ir pritaikomų architektų, kurie sugeba kūrybiškai reaguoti į sudėtingos ir kintančios aplinkos poreikius. ... [+]

Ši 5 metų programa yra profesionaliai akredituota ARB / RIBA 1 ir 2 dalims.

Pirmieji treji metai (1 dalis) yra skirtos sukurti pagrindines žinias ir įgūdžius, susijusius su dizainu, komunikacijomis, architektūros istorija / teorija ir subalansuota technologija. Kiekvienais metais pasiekiamas didelis integruotas projektavimo projektas, kuris kartu sujungia šiuos lygiagretus temas.

Paskutiniai dveji metai (2 dalis) suteikia daugiau galimybių pasirinkti studijų programą, kuri atitiktų jūsų besiplečiančius dizainerius. 4 lygiu pasirinksite integruotą projektavimo projektą iš daugelio siūlomų variantų, taip pat pasirinkite „dizaino tyrimų“ temą, kuri veda į paskutinių metų vieneto studijas. Šios studijos suteikia jums galimybę parengti individualius darbus, kurie specializuojasi architektūros, kuri labiausiai domina jus, aspektais.... [-]

Jungtinė Karalystė Dundee
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Dundee

Plėtoti pažangius kritinius, analitinius, tarpdisciplininius ir mokslinių tyrimų įgūdžius įvairiose švietimo srityse. Mūsų lankstus kursas gali būti pritaikytas prie jūsų ... [+]

Mūsų edukologijos magistras (MEd) skirtas specialistams, turintiems tam tikrą mokymo ar edukacinę patirtį. Jame daugiausia dėmesio skiriama XXI a. Išsilavinimo sudėtingiems klausimams ir uždaviniams.

Dundee mes turime daug patirties ir patirties, įskaitant tarpdisciplininį (unikalų kursų stiprią), vadovavimo, mokslinių tyrimų, įtraukties ir tarptautinio švietimo. Mes ypač norime užmegzti ryšius tarp teorijos ir praktikos.

Lankstus kursas

Mokydamiesi į MEd, įsitraukiate į pažangiosios pakopos išsilavinimo teoriją ir kurkite žinių bazę bei tyrimo įgūdžius, reikalingus suprasti ir prisidėti prie XXI a. Išsilavinimo.

Kurso metu jūs kritikuojate savo praktiką, dabartines švietimo problemas ir diskusijas.... [-]

Jungtinė Karalystė Dundee
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
University of Dundee Nethergate DD
Dundee, Scotland, Jungtinė Karalystė