University of Edinburgh - School of Philosophy, Psychology & Language Sciences

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mokykla apima filosofiją, psichologiją ir kalbos mokslus (kalbotyra ir anglų kalba). Mokykla siekia išlaikyti savo tarptautiniu mastu pripažintą mokslinių tyrimų reputaciją ir ją naudoti kaip tvirtą mokymo pagrindą.

Visi mokyklos dalykai yra 5 geriausiose Jungtinėje Karalystėje ir 30 geriausiose pasaulio šalyse ("The World University Rankings 2018" pagal dalyko rezultatus).

Visose teminėse srityse mokykla yra pripažinta pirmaujančia pasaulyje, kaip parodyta aukščiuose reitinguose visose reitingavimo srityse pagal naujausią "Research Excellence Framework" (REF 2014) temą.

  • Lingvistikos tyrimai Edinburge užima 1-ąją vietą Škotijoje ir 2-ame Jungtinėje Karalystėje
  • Filosofijos tyrimai Edinburge užima 2 vietą Škotijoje ir 7-asis Jungtinėje Karalystėje
  • Psichologiniai tyrimai Edinburge užima 1-ąją vietą Škotijoje ir 11-ąją Jungtinėje Karalystėje, kaip bendros psichologijos, psichiatrijos ir neurologijos medžiagos pateikimo dalį.

Mūsų mokslinių tyrimų aplinka vertinama kaip 100% palanki pasauliniam arba tarptautiniu mastu puikiai atliktam tyrimui (REF 2014). 2015/16 m. Mokykloje buvo skirta apie 8 milijonus svarų sterlingų mokslinių tyrimų finansavimo.

Mokykloje yra daugiau kaip 100 akademinių darbuotojų, o jų kompetencijos sritis svyruoja nuo analitinės filosofijos ir anglų kalbos studijų, taikant teorinę ir taikomąją kalbotyros bei eksperimentinės psichologijos, pažinimo neurologijos ir genetinės įtakos žmogaus elgesiui.

Mokykla yra unikali, siūlanti išskirtines galimybes tarpdisciplininiam mokymui ir naujoviškų naujų mokslinių tyrimų formų, kurios pasiekia tradicines ribas.

Kiekvienais metais Mokykla sveikina daugiau nei 1400 besimokančių ir besimokančių studentų iš viso pasaulio. Mokykla turi nusistovėjusius ryšius su kitomis universiteto sritimis, tokiomis kaip klinikinė neurologija, medicina, informatika ir Edinburgo meno kolegija.

Visos temos turi aktyvius ryšius su mokslinių tyrimų organizacijomis, nesusijusių su universitetu, ir plačiu bendradarbiavimo tinklu su įvairiais universitetais visame pasaulyje. Mokykla siūlo plačią paramą akademikai, įskaitant specialias bakalauro ir magistrantūros mokymo įstaigas, mokslinių tyrimų ir žinių mainų palaikymo komandą bei IT išteklių grupę.

Mokyklos įstaigos apima daugybę specializuotų laboratorijų ir gerai aprūpintą ir aprūpintą mokyklos biblioteką, kurią palaiko visą darbo dieną dirbantis bibliotekininkas. Tai be greta esančios universiteto centrinės bibliotekos. Mokykla įsikūrusi per du pastatus, įsikūrusius universiteto "George Square" universiteto centre.

Mokykla yra menų, humanitarinių ir socialinių mokslų kolegijos dalis.

Vietos

Edinburge

University of Edinburgh - School of Philosophy, Psychology & Language Sciences

Telefonas
+44 (0)131 651 3083

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis