Oficialus aprašymas

Įkurta 1451, Glazgo universitetas yra ketvirtas seniausias universitetas angliškai kalbančiame pasaulyje, su Menai ir humanitariniai mokslai mokomi ir ištirti nuo pat jo įkūrimo. Šiandien mes esame viršų 1% pasaulio universitetų.

Per pastaruosius penkis šimtmečius ir daugiau, mes nuolat dirbo stumti kas įmanoma ribos. Mes skatino septynių Nobelio premijos laureatai, vienas Ministras Pirmininkas ir Škotijos steigiamajame ministro pirmasis talentus. Mes pasveikino Albert Einstein į paskaitą apie bendrojo reliatyvumo teorijos ištakos. Škotijos pirmasis moterys medicinos absolventai baigė laipsnių čia 1894 ir 1957 metais, pirmasis Škotijoje turėti elektroninį kompiuterį.

Visa tai reiškia, kad jei jūs nuspręsite studijuoti čia, jums bus po visų novatorių pėdomis, Ministrai Pirmininkai, filosofai, "Emmy" apdovanojimai gamintojų, autoriams ir lyderių kūrybos ir kultūros sektorių.

Mūsų ateitis

Universitetas plečiasi ir tobulėja. Po Vakarų ligoninė svetainėje svetainės 2015 m planuojame investuoti £ 1 milijardą, transformavimo į universitetą pasiekti mūsų viziją pasaulio besikeičiančią miesteliu.

Darbas beveik baigtas pirmojo etapo pertvarkymo Kelvino salėje. Tai Portretų Glazgas pastatas, daugelį metų sporto ir laisvalaikio vietą ir namo į transporto muziejus, yra teikiama naują nuomos gyvenimo. Partnerystė buvo suformuota įtraukiant Glazgas Muziejai, Glasgow gyvenimą, Škotijos Ekrano Archyvai iš Nacionalinė Škotijos biblioteka ir Glazgo universiteto.

Hunterian, su daugiau nei 1,3 mln objektų savo kolekcijų, yra vienas iš geriausių pasaulio universitetų muziejų. Nauja moderniausių patalpos Kelvino salėje leis dailės koledžą Glazgo universiteto remtis savo tarptautinę reputaciją surinkimo remiantis mokslinių tyrimų ir mokymo, todėl daug lengviau patekti į kolekcijų, o kalimo naują akademinį ir ugdymo praktiką.

Faktai ir skaičiai

užėmė 62-ą pasaulio ir yra pirmasis ir vienintelis Jungtinės Karalystės universitete turi būti vertinami kaip 5 žvaigždučių Plius bendras. (QS World University 2015 reitinguose) palankiai vertina studentų iš daugiau nei 140 šalių visame pasaulyje turi daugiau nei 25.000 bakalauro ir magistrantūros studentams turi metinį mokslinių tyrimų pajamas daugiau nei £ 181m yra prestižiniame Russell grupės pirmaujančių JK mokslinių tyrimų universitetuose narys yra reitinguojami viršų Škotijoje ir trečias Russell Group Nacionalinės moksleivių 2015 apklausos yra steigėjas Universitas 21 tarptautinės grupės universitetų skirta nustatyti pasaulinius standartus aukštojo mokslo apima tarp jos absolventai, Ekonomikos Adam Smith, Škotijos architekto decentralizavimo Donaldas Dewar ir garsus fizikas ir inžinierius Lordas Kelvinas tėvas.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

University of Glasgow

Muzikos sudėties ir kūrybinės praktikos magistro siekiama suteikti studentams plėtoti savo sudėties praktiką dinamiškoje, griežtą ir palaikomasis kūrybinga aplinka. ... [+]

Sudėtis ir kūrybinės praktikos MMus

Muzikos sudėties ir kūrybinės praktikos magistro siekiama suteikti studentams plėtoti savo sudėties praktiką dinamiškoje, griežtą ir palaikomasis kūrybinga aplinka. Juo siekiama suteikti mokymą įvairiais metodais, įvedant priemones ir susijusius su šiandienos muzikos kūrimo metodus ir skatinant tirti, inovacijas ir eksperimentus.

Kodėl ši programa Studentai įsipareigoja didžiąją portfelio kūrybinės praktikos su lydinčiu kritinio komentaro, rengiant juos sudėties ir muzikos karjerą. Studentai turi galimybę stažuote galimybę su muzikos ar menų organizacijos, jei toks yra, ir up-to-data mokslinių tyrimų įgūdžių nuostata skaitmeninių menų. Mes siūlome galimybę turėti savo darbo profesionalus ansamblis, įskaitant metinį vitrina magistrantūros darbo SoundThought atliktas. Mūsų paslaugos apima koncertų salė, trys studijos, garso laboratorijoje ir praktikos kambariai. Teikimas specialistas mokslą kūrybinių industrijų ir kultūros politikos prie Kultūros politikos tyrimų centras. Mes turime šiuolaikinių ir istorinių klaviatūros įvairias priemones, įskaitant du Steinway Modelis D pianinai, An 1840-tais metais Broadwood fortepijono, klasikinės fortepijonas, ir dvi arfos stygoms. Kiti prietaisai priklauso mokyklos apimti mušamųjų instrumentų pasirinkimą, iš arfų, baroko stygos, įrašymo, crumhorns ir kitų pučiamųjų instrumentų sutuoktine. Koncertų salėje yra įrengta difuzijos sistema dėl elektroakustinės muzikos atlikimo. Kaip UNESCO City of Music, Glazgas jau klesti muzikos, našumą ir šiuolaikinio meno scenos. Jame gyvena daug orkestrų ir ansamblių, įskaitant BBC Škotijos simfoninis orkestras ir "Royal Škotijos nacionalinė orkestro, todėl neįvykdyti vieta compostional tyrimas. ... [-]
Jungtinė Karalystė Glasgow
Rugpjūtis 2019
Anglų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Glasgow

MMus muzikologijos suteikia studentams su intensyvaus tyrimo dabartines tendencijas muzikologijos aukštesnįjį. Programa jungia platų bazę muzikologiniu mokslinių tyrimų, ... [+]

muzikologijos MMus

MMus muzikologijos suteikia studentams su intensyvaus tyrimo dabartines tendencijas muzikologijos aukštesnįjį. Programa jungia platų bazę muzikologiniu mokslinių tyrimų, įskaitant teorinių ir metodologinių požiūrių iš istoriografijos, analizės, sociologijos ir kultūros ir kritinė analizė muzikos, su kuri specializuojasi tokiose srityse kaip populiariosios muzikos studijų, ekrano muzikos studijų galimybė, Istoriškai Informuoti spektaklio praktika (tik mokslinių požiūrių) ir Sonic Arts Estetika ir kritika.

Kodėl šis programa Teikimas vietoms muzikos ar kultūros ir meno organizacijų Teikimas mokslą skaitmenine muzikologijos Teikimas specialistas mokslą kūrybinių industrijų ir kultūros politiką ne dėl kultūros politikos tyrimų centras Kaip UNESCO City of Music, Glazgas yra unikalus centro kūrybinės veiklos įvairiose srityse, nuo klasikinių orkestrų ir ansamblių, įskaitant BBC Škotijos simfoninis orkestras ir "Royal Škotijos nacionalinė orkestras, į legendinių vietų populiarėja ir tradicinės muzikos, todėl neįvykdyti vietą už muzikologų tyrimas. Mūsų paslaugos apima koncertų salė, trys studijos, garso laboratoriją ir praktikos kambarius Mes turime puikią kolekciją šiuolaikinių ir istorinių klavišiniai instrumentai, įskaitant dviejų Steinway Modelis D pianinai, An 1840-tais metais Broadwood fortepijono, klasikinės fortepijonas, ir dvi arfos stygoms. Kitos priemonės apima mušamųjų instrumentų pasirinkimą, iš arfų, baroko stygos, įrašymo, crumhorns ir kitų pučiamųjų instrumentų sutuoktine. ... [-]
Jungtinė Karalystė Glasgow
Rugpjūtis 2019
Anglų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Glasgow

Ši programa suteikia jums galimybę siekti savo interesų anglų literatūros antrosios studijų pakopos lygyje visoje platų kursų vadovaujama tarptautiniu mastu pripažintų ek ... [+]

Anglų literatūra MLitt

Ši programa suteikia jums galimybę siekti savo interesų anglų literatūros antrosios studijų pakopos lygyje visoje platų kursų vadovaujama tarptautiniu mastu pripažintų ekspertų. Esminis mokslinių tyrimų mokymo kursas supažindins Jus su pagrindiniais įgūdžių magistrantūros studijų, o lankstus laipsnis struktūra leidžia jums pasirinkti iš daug įvairių pasirenkamųjų kursų pasiūla iš kritinių studijų mokyklos ir kitur menų koledže, ar net už jos ribų , Jūs taip pat gali siekti vienu iš siūlomų anglų literatūros specialistų kelius, įskaitant Fantasy, viduramžių ir naujųjų amžių pradžios, Modernities ir Viktorijos literatūros. Programa baigiasi galimybę rašyti disertaciją tinkamu anglų literatūros, susijusios tema savo pasirinkimą.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Rugpjūtis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Glasgow
Address
Glasgow G12 8QQ
G12 8QQ Glasgow, Scotland, Jungtinė Karalystė
Interneto svetainė
Telefonas
+44 141 330 2000