University of Hull

Įvadas

Oficialus aprašymas

Korėjos University of Hull buvo įkurtas 1927 m., Todėl buvome 14-asis seniausias universitetas Anglijoje. Turėdami puikią akademinės kompetencijos istoriją ir kurdami bei įkvepiantys gyvenimą keičiančius mokslinius tyrimus, mes siūlome puikų paveldo ir aukštųjų technologijų derinį - draugiškame ir prieinamame studentų mieste.

Mokymo ir tyrimų kompetencija

Korpusas pelnė sidabro apdovanojimą Vyriausybės mokymo tobulinimo sistemoje (TEF 2018), kuria pripažįstamas mokymo ir mokymosi meistriškumas JK universitetuose ir kolegijose bei specializuojasi plataus spektro aukštosios pakopos magistrantūros dėstomų kursų ir magistro tyrimų srityje.

Mes patenkame į 50 geriausių universitetų, skirtų mokslinių tyrimų galiai (2014 m. REF), sąrašą ir esame nepaprastai ambicingi savo tyrimų darbotvarkei. Mes priimame didelius pasaulinius iššūkius - nuo sveikatos iki buveinių, nuo maisto iki potvynio ir nuo tiekimo grandinių iki vergijos. Septyni mūsų tyrimų institutai sujungia visų universiteto kampelių patirtį, o mūsų tyrėjai bendradarbiauja su pagrindiniais partneriais ir suinteresuotosiomis šalimis, siekdami pateikti visiems naudingų tyrimų, formuojančių ir formuojančių būsimą politiką.

Tarptautiniai studentai

Kai studentai iš daugiau nei 100 pasaulio šalių pasirenka studijas Korulyje, mes esame tikrai globali institucija. Įspūdinga 97,9% mūsų tarptautinių studentų per šešis mėnesius nuo studijų baigimo pradeda dirbti ar toliau mokytis (HESA 2018).

Gimtinėje dažnai būna galimybių susitikti su mūsų universiteto darbuotojais. Norėdami sužinoti, kada kitą kartą lankysimės, patikrinkite jūsų šalies puslapį mūsų svetainėje.

Universiteto ir studentų gyvenimas

Mes investavome 300 milijonų svarų sterlingų į naujas patalpas, įskaitant pasaulinės klasės biblioteką, moderniausią koncertų salę, studentų miestelio apgyvendinimą mieste ir naujas sporto patalpas. Čia rasite viską, ko reikia mokytis, gyventi ir bendrauti - nuo universalių darbo vietų iki apdovanojimų pelniusios karjeros tarnybos - viską vienoje svetainėje. Mūsų apdovanota studentų sąjunga - su daugiau nei 150 draugijų ir sporto klubų - ir mūsų studentų palaikymo komanda - teikianti patarimus sveikatos ir gerovės, pinigų, paramos mokymuisi klausimais - užtikrinant, kad gausite visas galimybes, kurias siūlo universitetas.

Naršykite virtualią kelionę, kad patys pamatytumėte mūsų gražų, žalią miestelį!

122372_InternationalStudentAmbassadorsSatChattingonGrass-219crop.jpeg

Mes taip pat esame vienintelis universitetas, kuris yra oficialus „Team GB“ partneris. Ši išskirtinė šešerių metų partnerystė bus naudinga mūsų studentams, teikiantiems galimybes bendriems mokslinių tyrimų ir įmonių projektams bei karjeros skatinimo galimybėms.

Mokesčiai ir finansavimas

Įvairių kursų ir programų mokestis už mokslą skiriasi. Norėdami rasti daugiau informacijos, apsilankykite mūsų svetainėje, taip pat puslapiuose apie stipendijas ir stipendijas bei tarptautines stipendijas.

Patekimo reikalavimai

Mes priimame daugybę tarptautinių kvalifikacijų, norėdami sužinoti apie mūsų stojimo reikalavimus apsilankykite mūsų bakalauro ir magistro kursų puslapiuose.

Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba ir jums reikia daugiau palaikymo prieš mokantis pas mus, siūlome įvairių lygių prieš sesiją vykstančius anglų kalbos kursus.

Jei norite gauti daugiau informacijos apie šią programą iš University of Hull užpildykite formą ir perskaitykite mūsų privatumo politiką .

Vietos

Korpusas

Address
Cottingham Road
HU6 7RX Korpusas, Anglija, Jungtinė Karalystė