Oficialus aprašymas

Korėjos University of Hull buvo įkurtas 1927 m., Todėl buvome 14-asis seniausias universitetas Anglijoje. Turėdami puikią akademinės kompetencijos istoriją ir kurdami bei įkvepiantys gyvenimą keičiančius mokslinius tyrimus, mes siūlome puikų paveldo ir aukštųjų technologijų derinį - draugiškame ir prieinamame studentų mieste.

Mokymo ir tyrimų kompetencija

Korpusas pelnė sidabro apdovanojimą Vyriausybės mokymo tobulinimo sistemoje (TEF 2018), kuria pripažįstamas mokymo ir mokymosi meistriškumas JK universitetuose ir kolegijose bei specializuojasi įvairiausiuose aukštos kokybės magistrantūros kursuose ir tyrimuose.

Mes patenkame į 50 geriausių universitetų, skirtų mokslinių tyrimų galiai (2014 m. REF), sąrašą ir esame nepaprastai ambicingi savo tyrimų darbotvarkei. Mes priimame didelius pasaulinius iššūkius - nuo sveikatos iki buveinių, nuo maisto iki potvynio ir nuo tiekimo grandinių iki vergijos. Septyni mūsų tyrimų institutai sujungia visų universiteto kampelių patirtį, o mūsų tyrėjai bendradarbiauja su pagrindiniais partneriais ir suinteresuotosiomis šalimis, siekdami pateikti visiems naudingų tyrimų, formuojančių ir formuojančių būsimą politiką.

Tarptautiniai studentai

Kai studentai iš daugiau nei 100 pasaulio šalių pasirenka studijas Korulyje, mes esame tikrai globali institucija. Įspūdinga 97,9% mūsų tarptautinių studentų per šešis mėnesius nuo studijų baigimo pradeda dirbti ar toliau mokytis (HESA 2018).

Gimtinėje dažnai būna galimybių susitikti su mūsų universiteto darbuotojais. Norėdami sužinoti, kada kitą kartą lankysimės, patikrinkite jūsų šalies puslapį mūsų svetainėje.

Universiteto ir studentų gyvenimas

Mes investavome 300 milijonų svarų sterlingų į naujas patalpas, įskaitant pasaulinės klasės biblioteką, moderniausią koncertų salę, studentų miestelio apgyvendinimą mieste ir naujas sporto patalpas. Čia rasite viską, ko reikia mokytis, gyventi ir bendrauti - nuo universalių darbo vietų iki apdovanojimų pelniusios karjeros tarnybos - viską vienoje svetainėje. Mūsų apdovanota studentų sąjunga - su daugiau nei 150 draugijų ir sporto klubų - ir mūsų studentų palaikymo komanda - teikianti patarimus sveikatos ir gerovės, pinigų, paramos mokymuisi klausimais - užtikrinant, kad gausite visas galimybes, kurias siūlo universitetas.

Naršykite virtualią kelionę, kad patys pamatytumėte mūsų gražų, žalią miestelį!

122372_InternationalStudentAmbassadorsSatChattingonGrass-219crop.jpeg

Mes taip pat esame vienintelis universitetas, kuris yra oficialus „Team GB“ partneris. Ši išskirtinė šešerių metų partnerystė bus naudinga mūsų studentams, teikiantiems galimybes bendriems mokslinių tyrimų ir įmonių projektams bei karjeros skatinimo galimybėms.

Mokesčiai ir finansavimas

Įvairių kursų ir programų mokestis už mokslą skiriasi. Norėdami rasti daugiau informacijos, apsilankykite mūsų svetainėje, taip pat puslapiuose apie stipendijas ir stipendijas bei tarptautines stipendijas.

Patekimo reikalavimai

Mes priimame daugybę tarptautinių kvalifikacijų, norėdami sužinoti apie mūsų stojimo reikalavimus apsilankykite mūsų bakalauro ir magistro kursų puslapiuose.

Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba ir jums reikia daugiau palaikymo prieš mokantis pas mus, siūlome įvairių lygių prieš sesiją vykstančius anglų kalbos kursus.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

University of Hull

MA Education yra lanksti programa tiems, kurie nori plėsti savo žinias ir supratimą apie dabartinę švietimo praktiką, šiuolaikinius diskusijų švietimo pasaulyje klausimus ... [+]

Kurso apžvalga

MA Education yra lanksti programa tiems, kurie nori plėsti savo žinias ir supratimą apie dabartinę švietimo praktiką, šiuolaikinius diskusijų švietimo pasaulyje klausimus ir pagrindinius klausimus, susijusius su švietimo praktika.

Pagrindinis dėmesys skiriamas jūsų savarankiško kritinio mąstymo ir problemų sprendimo plėtojimui. Taikant tyrimais pagrįstą požiūrį, programa yra sukurta taip, kad suteiktų jums galimybių išsamiai išnagrinėti jus ypač dominančias temas.

Magistro studijos gali būti studijuojamos per vienerius metus dieniniame arba dvejus metus neakivaizdiniame. Tai padeda mokytojams ugdyti švietimo supratimą, analitinius įgūdžius ir lyderystės savybes, būtinas mokinių tobulėjimui ir mokymosi pasiekimams mokykloje gerinti.... [-]

Jungtinė Karalystė Korpusas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MSc

University of Hull

Daugelis darbdavių nori įdarbinti aukštos kvalifikacijos elektrinius ir elektroninius inžinierius, o magistrantūra suteikia jums pažangių žinių plačioje srityje, taip pat ... [+]

Kurso apžvalga

Daugelis darbdavių nori įdarbinti aukštos kvalifikacijos elektrinius ir elektroninius inžinierius, o magistrantūra suteikia jums pažangių žinių plačioje srityje, taip pat labai ieškomų ir perduodamų įgūdžių, kuriuos vertina darbdaviai.

Tai lanksti programa su daugybe galimybių, leidžiančių pritaikyti jūsų pageidavimus, leidžiančia įgyti specifinius dalyko ir bendruosius įgūdžius, o akademinį gilumą derinti su dabartine pramonės praktika realių inžinerinių programų kontekste. Jūs studijuojate pagrindinių sričių ir specialiųjų temų, susijusių su moksliniais tyrimais ir naujomis technologijomis, pusiausvyrą. Daugelis projektų vykdomi tyrimų grupėse arba yra susiję su pramone.... [-]

Jungtinė Karalystė Korpusas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Hull

Mūsų magistrantūrą akreditavo svarbiausios profesinės organizacijos logistikos srityje - Chartered Logistikos ir transporto institutas (CILT) ir Chartered Institute of Su ... [+]

Kurso apžvalga

Mūsų magistrantūrą akreditavo svarbiausios profesinės organizacijos logistikos srityje - Chartered Logistikos ir transporto institutas (CILT) ir Chartered Institute of Supply and Supply (CIPS) - tai suteikė jums galimybę pradėti startuoti šioje konkurencinėje srityje.

Į programos turinį įeina išvykos, pranešėjai pramonei ir stiprus praktinis bei problemų sprendimo elementas, pristatomas darbuotojų, pripažintų pažangiausiais tyrimais ir geriausios pramonės patirties perkėlimu.

Sužinosite apie priemones ir metodus, būtinus efektyvioms ir efektyvioms tiekimo grandinėms sukurti, kurios galutiniam vartotojui suteikia aukštesnę vertę ir palengvina tvarų verslo augimą. Jūs ištirsite dabartinę teoriją ir mokslinius tyrimus, pamatysite, kaip tai paaiškina praktiką, ir sukursite novatoriškus realaus gyvenimo logistikos ir tiekimo grandinės problemų sprendimus.... [-]

Jungtinė Karalystė Korpusas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Hull

Mūsų mechanikos inžinerijos magistras turi galimybę įsidarbinti ir suteikia jums galimybę plėsti žinias, supratimą ir supratimą apie mechaninės inžinerijos teorinius ir p ... [+]

Kurso apžvalga

University of Hull yra gyvos ir augančios pramonės rajone, kuriame įsikūrę pagrindiniai aviacijos, chemijos, inžinerinio projektavimo, farmacijos, transporto, jūrų ir energetikos pramonės dalyviai. Tai daro miestą idealia vieta studijuoti mechaninę inžineriją - didžiausią inžinerijos discipliną, siūlančią karjeros progresą daugelyje pramonės sektorių.

Mūsų mechanikos inžinerijos magistras turi galimybę įsidarbinti ir suteikia jums galimybę plėsti žinias, supratimą ir supratimą apie mechaninės inžinerijos teorinius ir praktinius pritaikymus, įskaitant kritinį supratimą apie dabartines problemas ir pokyčius. Didelis dėmesys skiriamas praktiniam žinių pritaikymui. Universitetas turi tvirtus, tiesioginius ryšius su pramone, suteikdamas jums galimybę dirbti su realaus pasaulio inžinerijos projektais ir pagerinti jūsų karjeros galimybes. Ši programa buvo sukurta siekiant suteikti papildymą absolventams, baigusiems mechanikos inžinerijos arba susijusio dalyko bakalauras.... [-]

Jungtinė Karalystė Korpusas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Hull

Ši programa yra ideali tiems, kurie šiuo metu dirba žmogiškųjų išteklių srityje, kurie nori plėsti savo karjeros galimybes, arba tiems, kurie siekia pradėti žmogiškųjų iš ... [+]

Kurso apžvalga

Žmonės yra kiekvieno verslo pagrindas, o tai reiškia, kad aukštos kokybės žmogiškųjų išteklių (HR) funkcija yra viena iš verslo sėkmės raktų. Korpuso universiteto verslo mokykla yra patvirtintas personalo ir plėtros institutas (CIPD). Šio kurso absolventai galės kreiptis į CIPD, norėdami tapti atestuotu nariu, turintį pripažintą statusą ir karjeros pranašumus.

Mūsų tiriamieji darbuotojai į savo auditoriją atsineša savo tarptautiniu mastu pripažintą patirtį, derindami pažangiausias teorijas su realiais, realių atvejų tyrimais, remdamiesi stipria praktine patirtimi.

Ši programa yra ideali tiems, kurie šiuo metu dirba žmogiškųjų išteklių srityje, kurie nori plėsti savo karjeros galimybes, arba tiems, kurie siekia pradėti žmogiškųjų išteklių karjerą. Jūs taip pat galite pasirinkti studijuoti šią programą neakivaizdiniu būdu, kad pakiltų į antrosios pakopos diplomą ar magistrantūrą. Jūs išsiugdysite gebėjimą atpažinti ir spręsti etines dilemas ir įmonės socialinės atsakomybės problemas, eidami per programą, suprasdami efektyvaus personalo vadybos indėlį į organizacijos sėkmę.... [-]

Jungtinė Karalystė Korpusas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Hull

Tyrimai rodo, kad darbdaviai teikia pirmenybę prašymams įsidarbinti, kurie turi atitinkamą darbo patirtį. Atsižvelgdami į tai, mes sukūrėme populiarų magistrantūros versl ... [+]

Kurso apžvalga

Tyrimai rodo, kad darbdaviai teikia pirmenybę prašymams įsidarbinti, kurie turi atitinkamą darbo patirtį. Atsižvelgdami į tai, mes sukūrėme populiarų magistrantūros verslo vadybos praktiką.

Ši programa vykdoma tokiu pat formatu, kaip ir verslo vadybos magistrantūra, tačiau su keturių mėnesių praktika. Tai yra jūsų galutinio įvertinimo dalis. Tai padės jums tapti kompetentingu ir pasitikinčiu profesionalu, turinčiu pagrindinių akademinių žinių ir praktinių įgūdžių.

Visoje programoje įgysite išsamų supratimą, kaip veikia organizacijos. Priimkite įvairias strategines, šiuolaikines perspektyvas ir įgykite žinių rinkodaros, finansų ir žmogiškųjų išteklių valdymo srityje. Tai padidins jūsų galimybes priimti pokyčius, kurie bus naudingi visai organizacijai.... [-]

Jungtinė Karalystė Korpusas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
16 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vadybos kursai

University of Hull

„MMus“ programa yra pirmaujanti sektoriuje, leidžianti neprilygstamai specializuotis ir maišyti interesus daugelyje sričių, įskaitant atlikimą, kompoziciją (akustinį, ele ... [+]

Kurso apžvalga

Tapkite muzikantu, su kuriuo norite būti, turėdami lankstų magistrantūros laipsnį Hull'e.

„MMus“ programa yra pirmaujanti sektoriuje, leidžianti neprilygstamai specializuotis ir maišyti interesus daugelyje sričių, įskaitant atlikimą, kompoziciją (akustinį, elektroakustinį, garso meną), dirigavimą, muzikos technologijas, įrašymą, gamybą, pedagogiką, kino muziką, estetiką, filosofija, semiotika, istorinė ir kritinė muzikologija, džiazo studijos, populiariosios muzikos studijos, muzikos psichologija, teorija ir analizė.

Šis kursas yra skirtas tiems, kurie turi ypatingą pomėgį tęsti muzikos studijas aukštesniame lygyje ir suteikia studentams platų perduodamų įgūdžių spektrą. MMus įgijimas atveria karjeros galimybes muzikoje ir daugelyje kitų sričių, kuriose būtini kritinio tyrimo įgūdžiai ir pažengusių gabumų įrodymas.... [-]

Jungtinė Karalystė Korpusas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Cottingham Road
HU6 7RX Korpusas, Anglija, Jungtinė Karalystė