University of Lincoln

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kodėl verta rinktis „Lincoln“?

Nuo tada, kai 1996 m. Atidarė karalienė Elžbieta II University of Lincoln į savo pastatus ir įrenginius investavo daugiau nei 300 milijonų svarų sterlingų. Šiuolaikiška į studentus orientuota aplinka yra pagrįsta vaizdingoje „Brayford Pool“ prieplaukoje, o viskas, ko reikia studentams, yra arba miesteliu, arba pėsčiomis. University of Lincoln JK įvertintas 17 -uoju numeriu „The Guardian University Guide 2020“ , jam taip pat buvo suteiktas auksas „Teaching Excellence Framework“ srityje ir jis taip pat buvo 10-asis JK už universitetines patalpas „Times Higher Education Student Experience Survey 2018“.

Vienas didžiausių istorinių pasaulio miestų, Linkolnas garsėja tuo, kad susilieja senas ir naujas . Linkolnšyre yra garsaus fiziko ir matematiko sero Isaaco Newtono ir pirmosios JK ministrės pirmininkės Margaret Thatcher gimtinė. Visai neseniai Linkolno miestas pasižymėjo Downtono abatija ir „Da Vinčio kodu“.

University of Lincoln absolventų bendruomenę sudaro daugiau nei 90 000 buvusių studentų iš 135 šalių . „Lincoln“ absolventai užsitikrino darbo vietas pagrindinėse kompanijose ir organizacijose visame pasaulyje, įskaitant BBC, „Rolls-Royce“, „Siemens“, „Boots“, „GlaxoSmithKline“, „Lloyds Bank“ ir „Rockstar Games“.

Unikali patirtis

Garsusis miesto kietas kalnas - graži akmenuota gatvė, apklijuota parduotuvėlėmis ir tearomis - suteikia vartus į miesto istorinį katedros kvartalą ir „Bailgate“ teritoriją, kur nepriklausomos parduotuvės ir kavinės slypi tarp viduramžių Linkolno pilies sienų ir Linkolno katedros didybės.

University of Lincoln baigimo ceremonijos vyksta istorinėje Linkolno katedros aplinkoje - tai padės sukurti prisiminimus, kurie truks visą gyvenimą.

Būtina mėginti apskričių viliojančius vietinius patiekalus - nuo garsiosios Linkolnšyro dešros iki skanių sūrių ir naminės slyvų duonos. Linkolne gyvena įvairūs restoranai ir kavinės, kurių specializacija yra viso pasaulio virtuvės. Pavyzdžiai yra kinų, korėjiečių, ispanų, graikų ir meksikiečių. Taip pat yra daugybė rytietiškų ir europietiškų maisto parduotuvių bei halal mėsinė. Nepraleiskite garsiojo miesto kalėdinio turgaus gruodžio mėn.

Dėmesys įsidarbinimo galimybėms

Kiekvienais metais Universitetas priima daugybę kviestinių pranešėjų, kurie pristato įkvepiančias diskusijas savo srityse kaip mūsų „Didžiųjų gyvųjų“ paskaitų ciklą. Ankstesni pavyzdžiai yra BBC vedėjas Chrisas Packhamas ir „ExoMars“ erdvėlaivių inžinierius Abbie Hutty.

University of Lincoln požiūris į darbą su darbdaviais buvo pripažintas per keletą nacionalinių apdovanojimų ir apdovanojimų, įskaitant lordo Staffordo apdovanojimą (2011 m.) Už partnerystės su verslu pripažinimą ir „Times Higher Education“ apdovanojimą už neįtikėtiną darbdavių įsitraukimą (2012 m.). ).

Vietos

Linkolnas

Address
Brayford Way, Brayford Pool
LN6 7TS Linkolnas, Anglija, Jungtinė Karalystė

Programos

MA