Oficialus aprašymas

Pasaulio klasės mokymas ir tyrimai

"Lincoln University" buvo apdovanotas auksu "2017 m. Mokymo kompetencijos sistemoje", kuris vertinamas kaip nuolatinis mokymų, mokymosi ir rezultatų pasiekimas studentams. Universitetas taip pat sukūrė tarptautinę reputaciją dėl mokymo ir mokslinių tyrimų kokybės, o akademikai ir studentai dirba kartu su dideliais projektais įvairiose srityse, tokiose kaip vėžio gydymas, vandens išsaugojimas ir mažai anglies dioksido išskiriančios technologijos.

Kokybės užtikrinimo agentūra įvertino Lincoln universitetą, siekdama stiprinti studentų mokymosi galimybes. "Lincoln" yra "Top Guardian University Guide 2018" ir "Complete University Guide 2017". Linkolno universitetas taip pat buvo nurodytas Didžiosios Britanijos dešimtuke, kad studentų pasitenkinimas magistrantūromis ir tarptautiniais studentais "Whatuni" studentų pasirinkimo apdovanojimuose 2017 m.

Istorinė miesto centro vieta

Linkolno universiteto apdovanojimų miestelyje įsikūrusiame universitete įsikūrusi moderni, į studentus orientuota aplinka vaizdingoje Brayfordo baseino prieplaukoje, kur viskas, ko reikia, yra miesteliu ar tik kelios minutės pėsčiomis nuo miesto centro. Su savo viduramžių pilimi ir vienu iš geriausių Europoje esančių katedrų, Lincoln yra istoriškai pagilintas ir gyvena galerijose, kino teatruose, parduotuvėse, restoranuose, baruose ir naktiniuose klubuose.

Pagrindiniai faktai apie Lincoln universitetą

1. Universitetas dirba su savo miestu ir visoje šalyje

 • Universitetas investavo apie 200 milijonų JAV dolerių apsvaiginimo "Brayford Pool Campus", kuris pakeitė miesto apleistas teritorijas, atgaivino vietovę ir pritraukė investicijas iš mažmeninės prekybos, laisvalaikio ir nekilnojamojo turto sektorių. Per kelerius ateinančius metus planuojame investuoti dar 130 mln. Svarų sterlingų.
 • Apskaičiuota, kad Lincoln universitetas yra vertas daugiau nei £ 300 milijonų vietos ekonomikai, padvigubindamas vietos ekonomikos augimo tempus ir sukurdamas daugiau kaip 3000 naujų darbo vietų.
 • Universiteto apdovanojimų pelnęs verslo inkubatoriaus centras "Sparkhouse" palaikė daugiau kaip 300 naujų ir augančių įmonių, įsitvirtinančių šiame regione, ir sukūrė daugiau kaip 450 naujų darbo vietų.

2. Parama JK pramonei ir ekonomikai

 • "Linkolnas" pripažįstamas sėkmingų partnerystės ryšius su verslu. Tai buvo pabrėžta neseniai atliktų Sir Andrew Witty ir Sir Tim Wilson peržiūrų, susijusių su pramonės ir akademinės bendruomenės ryšiais.
 • Nacionalinis maisto gamybos centras, esantis universiteto "Holbeach" miesteliu, yra naujausia mokymo priemonė, remiama ir atnaujinta kelių milijardų svaro sterlingų maisto pramone.
 • Universitetas teikia į darbą orientuotą mokymąsi pramonei ir Gynybos ministerijai, didinant darbo jėgos įgūdžius ir sutaupant JK mokesčių mokėtojams milijonus svarų sterlingų.
 • "Lincoln" per 25 metus atidarė pirmąją JK technikos mokyklą, bendradarbiaudama su "Siemens plc". Šis novatoriškas požiūris į darbą su darbdaviais buvo pripažintas per daugybę nacionalinių apdovanojimų ir apdovanojimų, įskaitant "Times" aukštojo mokslo apdovanojimą ir "Lord Staffordo apdovanojimą".
 • Universitetas, bendradarbiaudamas su Linkolnšyro kooperatine asociacija, įsteigė naują miesto centrą Linkolno mokslo ir inovacijų parke, kuris yra investicijų į mokslo ir technologijų sektorių centras. 2014 m. Rugsėjo mėn. Atidarytas pavyzdinis "Joseph Banks Laboratories".
 • "Lincoln" akademikų ir absolventų patirtis yra įtraukta į nacionalines ir vietos įmones per žinių perdavimo partnerystes.
 • Per pastaruosius penkerius metus įmonės ir viešojo sektoriaus sutarčių tyrimai ir konsultacijos, kuriuos įsigijo universitetas, kainuoja beveik 16 mln. Svarų sterlingų.

3. Tyrimai, turintys realaus poveikio žmonėms ir visuomenei

 • Lincoln universitetas gamina pasaulyje pirmaujančius mokslinius tyrimus daugelyje sričių.
 • Daugiau nei pusė (53%) universiteto pateikto tyrimo, skirto 2014 m. Nacionalinei mokslinių tyrimų kompetencijos programai, buvo vertinami kaip tarptautiniu mastu puikūs arba pasauliniai - galimi aukščiausi standartai.
 • Universiteto akademinis personalas apima daugiau nei 60 pagrindinių profesorių, kurie remia klestinčią mokslinių tyrimų kultūrą ir aukštos kokybės studentų patirtį.
 • Universitete gyvena daugiau nei 40 mokslinių tyrimų centrų ir mokslinių tyrimų grupių, tiriančių dalykus, pradedant nuo "Vision Engineering" ir "Autonominių sistemų iki išsaugojimo ir kultūros paveldo".
 • Pagrindiniai mokslinių tyrimų projektai iš universiteto naudos visuomenei tokiose srityse kaip naujos vakcinos kūrimas, žemės ūkio maisto technologijos, medicininė vizualizacija dėl vėžio diagnostikos, antiteroristinė priežiūra, istorinių pastatų apsauga, nemigos gydymas ir vaikų kalbos raida.
 • Daugiadisciplininis požiūris užtikrina, kad daugelyje projektų dalyvauja įvairių universiteto įvairių mokyklų ir kolegijų ekspertai. Pavyzdžiui, Linkolno sveikatos institutas susideda iš eksperimentų, apimančių laboratorinius mokslinius tyrimus, skirtus medicininėms intervencijoms.
 • Universitetas yra įsipareigojęs vykdyti mokslinius tyrimus savo mokymo programoje, suteikiant studentams galimybę bendradarbiauti su magistrantūromis ir akademiniais darbuotojais mokslinių tyrimų projektuose per Lincolno novatorišką studentų ir gamintojų iniciatyvą.

4. Labai patenkinti studentai

 • Lincoln užima studentų pasitenkinimą 2016 m. Nacionaline studentų apklausa (NSS). Be to, "Linkolnas" buvo priskirtas prie pirmojo NSI sričių, įskaitant zoologiją, transportą ir keliones, dizainą, biochemiją ir gyvūnų mokslą, numeriu.
 • Universitetas yra įsipareigojęs plėtoti iniciatyvius absolventus, o Lincoln studentai turi gerą absolventų perspektyvą, o daugelis jau pradeda savo sėkmingą verslą. Devyniasdešimt penki procentai mūsų naujausių absolventų dirbo ar toliau studijuoja praėjus šešiems mėnesiams po mokymo pabaigos, beveik trys ketvirtadaliai aukštojo išsilavinimo lygio vaidmenų [2014 m. 15-15 m. Aukštojo mokslo tyrimo lapai, išleisti 2016 m. Liepos mėn.].
 • Bendradarbiaujant su Studentų sąjunga, Linkolno universitetas nuolat tobulina studentų patirtį

5. Įsipareigojimas akademinei kompetencijai

 • Savo naujausioje kokybės užtikrinimo agentūros apžvalgoje universitetas gavo puikų rezultatą ir buvo girtas dėl novatoriškų būdų, kaip suteikti studentams balsą.
 • Lincoln didžiuojasi, kad yra akredituotos keletas profesinių organizacijų, įskaitant Slaugos ir akušerijos tarybą, Didžiosios Britanijos Karališkąją farmacijos bendrovę, sveikatos profesijų tarybą, Bendrosios socialinės darbo tarybą, Britų psichologų draugiją, Nacionalinę žurnalistų rengimo tarybą, periodinį mokymą Taryba, Chartered Institute of Environmental Health, Chartered Institute of Personnel and Development, Chartered Institute of Logistics and Transport, Law Society, Advokatų taryba ir Biomedicinos mokslų institutas.

6. Pasaulinis dalyvavimas

 • Tarp Lincoln universiteto studentų yra atstovaujama apie 100 skirtingų tautybių.
 • Universitetas turi partnerystes su pagrindiniais universitetais visame pasaulyje, o Tarptautinis studijų centras siekia išplėsti savo pasaulinį pasiekiamumą.
 • Lincoln universitetas remia tarptautines kompanijas ir organizacijas savo švietimo, mokymo, mokslinių tyrimų ir konsultavimo reikmėms.
 • Universitetas suvaidino pagrindinį vaidmenį vietos, nacionalinėse ir tarptautinėse šventėse, kurios 2015 m. Pažymi Magna Carta 800 m. Jubiliejų, įskaitant 1215 m. Šiandien - pagrindinę naują skaitmeninių menų platformą, kuria remia Anglijos menų taryba.

7. Aukštojo mokslo pokyčiai

 • Universitetas vadovavo novatoriškam "Mokomųjų peizažų" projektui, kuriuo siekiama kurti ateities akademines erdves.
 • Lincoln vadovavo novatoriškam "Student-Producer" projektui, kuri buvo pagrindinė aukštojo mokslo akademijos finansuojama iniciatyva, skirta tirti ir skatinti studentų dalyvavimą moksliniuose tyrimuose nuo pat studijų pradžios.
 • Lincolno viceministro profesorė Mary Stuart yra Anglijos aukštojo mokslo finansavimo tarybos narė ir Universiteto aljanso pirmininko pavaduotoja.

8. Stiprus bendruomenės dėmesys

 • Lincoln universitetas yra Linkolno knygų festivalio, Lincolnshire Business Awards, Lincolnshire Sport Awards ir "Digital Culture" dažnių festivalis.
 • "Brayford Campus" pasižymi įspūdingais meno centrais Linkolno scenos menų centre, vienu iš didžiausių teatro regione, "Engine Shed" gyva muzika vieta ir "Project Space Plus" meno galerija.
 • Universitete rengiamos įvairios viešai prieinamos viešosios paskaitos, įskaitant "Great Lives" svečių paskaitų seriją, kurioje tarptautiniu mastu pripažinti ekspertai dalijasi savo mokymosi patirtimi ir patirtimi. Kalb ÷ tose dalyvavo Sir John Hurt, profesorius Lordas Robertas Winstonas ir baronienė Susana Greenfield.
 • Linkolnas universitetas yra Linkolno kultūros ir meno partnerystės partneris, organizacija, jungianti viešąsias ir privačias organizacijas visame mieste, remti ir stiprinti turizmą bei lankytojus.
 • "Siren FM", įsikūrusi pramoninėse standartinėse studijose Lincoln'o filmų ir žiniasklaidos mokykloje, buvo pirmoji didžiausia Jungtinės Karalystės radijo stotis, kurią priėmė universitetas. 2013 m. Ir 2014 m. Ji pavadinta "East Midlands" metų radijo stotimi.
 • Kasmet daugiau nei 1500 Lincoln studentų prisideda prie 15 000 savanoriško darbo valandų, skirtų vertingiems bendruomenės projektams miestuose ir visame Lincolnshire regione. Apskaičiuota, kad Universiteto bendruomenės savanoriškos veiklos valandų ekonominė vertė yra beveik 500 000 svarų sterlingų.

9. Socialinis judumas ir įvairovė

 • Universitetas yra įsipareigojęs siekti 14-19 metų amžiaus žmonių siekių ir bendradarbiauja su mokyklomis vietos ir nacionaliniu lygiu, siekdamas skatinti aukštąjį mokslą.
 • Pagal Vyriausybės nacionalinių bendradarbiavimą skatinančių programų tinklų (NNCO) programą Lincoln universitetas vadovauja "Lincolnshire Outreach" tinklui, kuris skatina ir remia daugiau vietos mokyklų ir kolegijų jaunuolių prieigą prie aukštojo mokslo.
 • 2013 metais Linkolnas prisijungė prie Sorrello fondo tinklo, o universitete - Nacionalinis meno ir dizaino šeštadienio klubas. Ši nemokama vietos bendruomenės vidurinių mokyklų moksleivių renginių programa skatina kūrybiškumą, teikiant ekspertines studijas dizaino dalykams, turintiems prieigą prie Universiteto pirmaujančių pramonės šakų
 • Universitetas remia studentus iš mažiau palankių sąlygų, siūlydamas stipendijas ir stipendijas. Tai yra "Lincoln Scholarship" universitetas, "Vice-kanclerio stipendija", "Excellence" stipendija, "Lincoln Graduate" stipendija ir "Blackburn Bursary". Per savo pramonės partnerystes ji taip pat siūlo "Santander" stipendijas ir "Siemens Engineering Bursaries".

10. Kokybė ir sėkmė per kelis trumpus metus

 • Linkolnas universitetas buvo pirmasis naujas miesto centro kampusas, kuris bus pastatytas per 25 metus, nes viešoji ir privati ​​prenumerata sudarys 32 mln. Svarų sterlingų.
 • Lincoln miesteliu oficialiai atidarė jos Didenybė Karalienė 1996 m. Buvęs Linkolnšyro ir Hambersaido universitetas tapo Linkolno universitetu 2001 m.
 • Universitete dabar yra apie 13 000 studentų ir 1500 darbuotojų iš Lincoln, Riseholme ir Holbeach universitetų.
 • Lincoln studentų sąjungos universitetas 2014 m. Nacionalinės studentų sąjungos (NUS) apdovanojimų ceremonijoje laimėjo titulą "Studijų metų sąjunga".
 • Universiteto patalpos buvo naudojamos kaip parolimpinių sportininkų prieš žaidimų treniruočių stovykla prieš 2012 m. Olimpines ir parolimpines žaidynes.
Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

University of Lincoln

Ši magistro programa yra informuojama klestinčia 21-ojo amžiaus tyrimų bendruomene University of Lincoln . ... [+]

Kursas

Ši magistro programa yra informuojama klestinčia 21-ojo amžiaus tyrimų bendruomene University of Lincoln .

MA 21-ojo amžiaus literatūra suteikia jums galimybę plėtoti kritišką dabartinės literatūros raidos supratimą, imant įvairius postmillenialinius tekstus. Jūs turėsite galimybę giliai išmanyti literatūros žanrus ir tobulinti savo mokslinių tyrimų, bendravimo ir rašymo įgūdžius.

Taip pat galite pasinaudoti bendradarbiavimu su Universiteto 21-ojo amžiaus tyrimų grupe, kuri apima stipriąsias vietas gotikinėje literatūroje, moterų rašyme, ekocritikoje, Amerikos grožinėje literatūroje ir utopinėje literatūroje, ir mokyklos glaudžius ryšius su Britų šiuolaikinių literatūros studijų asociacija (BACLS).... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Šia programa siekiama suteikti dizaineriams galimybę išugdyti savo kūrybinę ir profesinę praktiką, dirbant kartu su akademikais ir specialistais dinamiškoje ir tarpdiscip ... [+]

Kursas

Šia programa siekiama suteikti dizaineriams galimybę išugdyti savo kūrybinę ir profesinę praktiką, dirbant kartu su akademikais ir specialistais dinamiškoje ir tarpdisciplininėje studijų aplinkoje.

Lincoln dizaino mokykla siūlo kūrybinę laisvę ištirti pasirinktą discipliną ir galimybę plėtoti savo kritinę praktiką. Galite prisijungti prie tarptautinės kūrybinių praktikų ir mokslininkų bendruomenės, turėdamos daugybę galimybių bendradarbiauti su kitais dizaineriais ir kurti pramonės kontaktų tinklą.

Kaip tu studijuojate

Atsižvelgiant į plačią temos kompetenciją, MA dizės programoje yra keturi galimi Pathways , iš kurių studentai gali pasirinkti:... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugsėjis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Geografija MA pagal mokslinių tyrimų programa suteikia jums galimybę išplėsti savo bakalauro laipsnį ir plėtoti savo patirtį konkrečioje geografijos srityje. ... [+]

Kursas

Geografija MA pagal mokslinių tyrimų programa suteikia jums galimybę išplėsti savo bakalauro laipsnį ir plėtoti savo patirtį konkrečioje geografijos srityje.

Jūs turėsite galimybę specializuotis tose srityse, kurios jus domina, ir įtvirtinkite savo įgūdžius rengiantis pozicijoms mokslinių tyrimų ar technologijų valdymo srityje.

Mokslinių tyrimų sritys, projektai

Mokykla kuria mokslinių tyrimų stipriąsias jėgas nacionalinėje ir tarptautinėje migracijoje, kaimo plėtroje, socialinių ir technologinių naujovių erdviniame matmenyje ir įvairių ekonominių ir socialinių nelygybių analizę ir žemėlapių sudarymą nuo tarptautinių iki subregioninių skalių.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Ši akademiškai griežta magistro programa yra skirta suteikti jums galimybę pažangos savo specialistų žinias apie istoriją ir galimybę plėtoti pažangius mokslinių tyrimų į ... [+]

Kursas

Mokymą informuoja mokslinė patirtis Istorijos mokykloje

Galite pasinaudoti istoriniais ištekliais, esančiais Linkolno mieste, įskaitant platų medžiagų archyvą Centrinės Anglijos žiniasklaidos archyve (MACE) ir Tarptautiniame bombonešio valdymo centre. Taip pat yra "Wren Library", esanti Linkolno katedroje, kurioje yra keli tūkstančiai ankstyviausių šiuolaikinių knygų.

Turėsite galimybę atlikti išsamų nepriklausomą mokslinių tyrimų projektą ir turėti galimybę parengti išsamų disertaciją.

Kaip tu studijuojate

Mokomieji moduliai pristatomi per daugybę seminarų. Tyrinėdami ir rašydami savo disertaciją, galite palaikyti daugybę vadovėlių susitikimų su savo vadovu.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

„Jaunųjų auditorijų teatras“ yra magistro programa, skirta neseniai baigusiems ir ankstyvojo karjeros menininkams, besidomintiems tobulinant savo veiklos rezultatus per p ... [+]

Kursas

„Jaunųjų auditorijų teatras“ yra magistro programa, skirta neseniai baigusiems ir ankstyvojo karjeros menininkams, besidomintiems tobulinant savo veiklos rezultatus per profesionaliai orientuotą akademinę sistemą.

Ši programa plėtoja ir plečia mokinių, kaip žinių gamintojų, sampratą, pabrėždama savo absolventų įsidarbinimo galimybes per trumpus trumpalaikius projektus su esamais partneriais (šiuo metu mokyklomis, Linkolno scenos menų centru ir teatru jauniems žiūrovams).

Programos tikslas - suteikti studentams profesionalią aplinką, kurioje būtų galima ištirti ir apklausti jų veiklos rezultatus per tvirtą, metodiškai informuotą akademinę sistemą.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Kriminologijos ir baudžiamosios teisenos magistro laipsnis iššūkis studentams dalyvauti šiuolaikinėse baudžiamojo teisingumo sistemos problemose tiek kriminologiniu, tiek ... [+]

Kursas

XXI amžiuje priemonės, kuriomis mes, kaip visuomenė, reaguojame į nusikaltimus ir viktimizaciją, yra labiau tikrinamos nei bet kada anksčiau. Kaip mes reaguojame į istorinio seksualinio išnaudojimo atvejus, įkalinimą kaip teisingą ir veiksmingą bausmę ar reabilitaciją nusikaltėliams, taip pat į organizuoto nusikalstamumo ir tarptautinio terorizmo keliamus iššūkius, reiškia kriminologinę ir teisinę stipendiją.

Šis kursas yra skirtas pateikti studentams konceptualias priemones, reikalingas tokiems klausimams spręsti, platinti įvairius pažintinius, analitinius ir bendrus įgūdžius, įskaitant vertinimą ir vertinimą, duomenų interpretavimą, informacijos generavimą ir sintezavimą bei argumentuotų argumentų formulavimą.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Kultūros ir paveldo sektoriai visame pasaulyje sparčiai auga. MA kultūros ir paveldo valdymo tikslas - pagerinti jūsų žinias apie ypatingus lankytojų ir kolekcijų valdymo ... [+]

Kursas

Kultūros ir paveldo sektoriai visame pasaulyje sparčiai auga. MA kultūros ir paveldo valdymo tikslas - pagerinti jūsų žinias apie ypatingus lankytojų ir kolekcijų valdymo poreikius šiose aplinkose.

Programą bendrai dėsto turizmo / renginių ir istorijos / paveldo dalykų akademikai, kurie sugeba pasinaudoti plačiomis praktinėmis žiniomis ir mokslinių tyrimų patirtimi ir parodyti verslo, socialinių mokslų ir humanitarinių mokslų įžvalgas.

Be to, kursas yra naudingas iš atitinkamų pramonės šakų lankytojų. Jums bus suteikta galimybė dalyvauti įdomiuose gyvuose projektuose, kuriais siekiama ugdyti praktinius žinių ir valdymo įgūdžius iš auditorijos ir paslaugų teikėjų perspektyvų. Studentai taip pat turės galimybę dalyvauti studijų ir kultūros paveldo objektuose Lincoln ir jo apylinkėse, kad galėtų taikyti ir kritikuoti esamas koncepcijas ir teorijas apie atrakcijų valdymą, kurių išlaidas padengia mokykla.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

MA kultūros paveldo išsaugojimas yra praktinė programa, kuria moko šios srities specialistai, suteikiant jums galimybę kurti platų pažangių išsaugojimo įgūdžių rengiant k ... [+]

Kursas

University of Lincoln siekia sukurti idealią aplinką, kuria būtų galima tobulinti savo žinias ir išsaugojimo įgūdžius magistrantūros lygmeniu.

Jūs turėsite galimybę susipažinti su įvairiomis istorinėmis medžiagomis ir galėsite sutelkti dėmesį į gydomąjį gydymą, prevencinę išsaugojimą ar kolekcijų valdymą.

Tiems, kurie jau dirba išsaugojimo srityje, mišri mokymosi galimybė leidžia pateikti praktinius projektus, gautus iš jūsų dabartinės darbo vietos.

Istorijos mokykla

Kaip tu studijuojate

Dauguma konservatorių ir technikų yra kvalifikuojami konservatoriai, turintys platų profesionalų patirtį muziejuje ir paveldo pramonėje. Mišrios mokymosi galimybės, apimančios lankstumą, paramą ir akademinę griežtumą, taip pat egzistuoja tiems, kurie jau dirba išsaugojimo srityje.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Ši MA suteikia jums galimybę plėtoti kritišką dabartinio mąstymo supratimą šiuolaikinėje literatūroje ir literatūroje, taip pat galimybę pagerinti savo rašymo, bendravimo ... [+]

Kursas

Ši MA suteikia jums galimybę plėtoti kritišką dabartinio mąstymo supratimą šiuolaikinėje literatūroje ir literatūroje, taip pat galimybę pagerinti savo rašymo, bendravimo ir mokslinių tyrimų įgūdžius.

Programa nagrinėja dalyko įvairovę ir įvairovę ir yra skirta jums suteikti aukšto lygio įgūdžius, reikalingus tolesniems tyrimams ar karjeros pažangai. Pasirenkami moduliai apima laikotarpį nuo renesanso iki šiuolaikinio momento.

Yra lankstumo plėtoti savo interesų sritis tam tikru laikotarpiu, žanru ar tema ir galimybę įgyti viešojo kalbėjimo patirties, pateikdami savo tyrimus du kartus per metus rengiamuose MA simpoziumuose. Dabartiniai anglų ir žurnalistų mokyklos tyrimai turi ypatingą pranašumą XXI a. Literatūroje, XIX a. Literatūroje, moterų rašyme, gotikos literatūroje, utopijoje, amerikietiškoje fantastikoje ir dramoje.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

MA Fine Art yra studijų kursas, skirtas tiems, kurie nori išryškinti savo meno praktikos kritinius, mokslinių tyrimų, praktinius ir profesinius aspektus aukščiausiu lygme ... [+]

Kursas

Ši tarpdisciplininė programa skatina kūrybišką riziką ir intelektualųjį tyrimą. Kartu su dideliu dėmesiu meno praktikų turtingumui ir plote visame pasaulyje, darbuotojai ir studentai yra skatinami aktyviai dalyvauti Linkolno šiuolaikinio meno bendruomenėje.

Jūs turėsite prieigą prie individualios studijos erdvės ir galėsite pasinaudoti galimybėmis bendradarbiauti su nacionaliniais ir tarptautiniais menininkais, kuratoriais ir dizaineriais, dirbančiais įvairiose žiniasklaidos priemonėse. Yra aktyvi lankytojų meno programa, kurioje anksčiau dalyvavo Ben Woodeson, Tim Knowles, Jelena Popova ir Amanda Coogan. Yra prieinamos vidutinės specifinės specializuotos temos, pripažįstant didesnę pažangiosios praktikos reikšmę dailėje.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Ši tarpdisciplininė magistro programa yra pagrįsta University of Lincoln akademinių ir mokslinių tyrimų patirtimi anglų, istorijos ir meno istorijos tematikos. ... [+]

Kursas

MA Devynioliktojo amţiaus studijos tikslas - pateikti metodologiškai pagrįstą XIX a. Šaltinių, įskaitant tekstus, objektus ir vaizdus, ​​tyrimą. Turėsite galimybę pasinaudoti istoriniais Lincolno miesto ištekliais, įskaitant literatūrinius rankraščius ir išsamias archyvines medžiagas Tennysono tyrimų centro Tennysono archyve.

Turėsite galimybę išplėsti savo žinias apie šį istoriškai reikšmingą laikotarpį per teminius modulius, kurie sujungia literatūrą, istoriją, vizualinę ir materialinę kultūrą, muziejų studijas, religines studijas, mokslo istoriją ir knygų istoriją.

Be rašymo esė ir pristatymų, turėsite galimybę kurti su pramone susijusius įgūdžius per tokius projektus kaip archyvų vertimas ir dokumentavimas.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Ši magistrantūros programa suteikia galimybę eksperimentuoti su naujais fotografijos procesais ir ištirti fotografiją kaip priemonę socialiniam mąstymui užmegzti ir skati ... [+]

Kursas

Nors fotografijos įvaizdis išlieka pagrindinis jūsų studijoje, šios programos dėmesys yra socialinis, kultūrinis ir politinis. Norėdama paremti savo praktiką fotografijos parodoje ir mokslinėje literatūroje, kursas apima seminarus apie kultūros, žiniasklaidos ir filosofijos teoriją, paskaitų lankytojus, grupines diskusijas apie skirtingas metodikas ir fotografijos technikos seminarus.

Jūs būsite paraginti mokytis iš patyrusių darbuotojų ir jūsų kolegų, bendradarbiauti su jais, kad galėtumėte sukurti savo kūrybinį stilių.

Kaip tu studijuojate

Mokomasis kurso aspektas susideda iš dviejų 12 savaičių trukmės terminų, kurį sudaro seminarai, paskaitos, seminarai ir grupinės kritikos, papildomai pabrėžiant savarankišką studiją.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Ši praktika vadovauja MA suteikia galimybę praktiniu ir teoriniu požiūriu suprasti žiniasklaidos gamybos procesus profesinėje ir kūrybinėje aplinkoje. ... [+]

Kursas

Ši praktika vadovauja MA suteikia galimybę praktiniu ir teoriniu požiūriu suprasti žiniasklaidos gamybos procesus profesinėje ir kūrybinėje aplinkoje.

Programa yra informuojama pramonės specialistų ir mūsų akademinės komandos, kurios aktyviai dalyvauja mokslinių tyrimų, profesinės praktikos, kino kūrimo ir leidybos. Jūs turėsite galimybę plėtoti žiniasklaidos vyresniųjų vadovų ir specialistų profesinius įgūdžius ir aptarti etiką, įstatymus ir reguliavimo sistemas, reglamentuojančias ir įtakojančias pramonę.

Turėsite galimybę vystyti savo praktinius gamybos įgūdžius mūsų žiniasklaidos transliacijų centre. Turėsite galimybę pritaikyti savo mokymąsi į savo interesus ir karjeros siekius, pasirenkant sutelkti dėmesį į kūrybišką grojimą grojant literatūros, dokumentinių ar eksperimentinių formų įvairiose žiniasklaidos platformose.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Mūsų kūrybinio rašymo MA suteikia galimybę glaudžiai bendradarbiauti su praktikuojančiais kūrybiniais rašytojais ir pasiklausyti leidėjų profesionalų iš paskaitų. ... [+]

Kursas

Mūsų kūrybinio rašymo MA suteikia galimybę glaudžiai bendradarbiauti su praktikuojančiais kūrybiniais rašytojais ir pasiklausyti leidėjų profesionalų iš paskaitų.

Šia programa siekiama paskatinti jus subalansuoti kūrybinę praktiką su kritine analize, apmąstyti gamybos procesus ir patobulinti savo įgūdžius. Labai daug dėmesio skiriama produktyviam rašytojui, kaip produktyviam skaitytojui, kuris yra susipažinęs su aplink juos gaminama literatūra.

Jūs turite galimybę dirbti įvairiuose literatūros žanruose ir yra parama studentams, norintiems publikuoti savo darbą. Yra galimybė sukurti kūrybinio darbo portfelį ir sukurti kontaktų tinklą, kuris ruošiasi kūrybinių industrijų karjerai.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

MA lyčių studijos suteikia galimybę ištirti lyties idėjas ir įgyti žinių apie šiuolaikinius lyčių klausimus pasauliniu mastu, pažengusiu lygiu. ... [+]

Kursas

MA lyčių studijos suteikia galimybę ištirti lyties idėjas ir įgyti žinių apie šiuolaikinius lyčių klausimus pasauliniu mastu, pažengusiu lygiu.

Šį magistro laipsnį įkvėpė smalsumas apie lytį, kaip veikia lytis, koks skirtumas tarp lyties ir kaip galima būtų įsivaizduoti lytį tokiu būdu, kuris galėtų palengvinti pasipriešinimą ir pokyčius.

Studentai bus skatinami kritiškai išnagrinėti savo pačių prielaidas ir, svarbiausia, abejoti populiariomis ir sveiko proto sąvokomis.

MA lyčių studijos daug dėmesio skiria pažangiems mokslinių tyrimų metodams, leidžiantiems studentams patobulinti kokybinius ir kiekybinius mokslinių tyrimų įgūdžius ir padėti jiems tapti pasitikinčiais tyrėjais. Socialinių ir politinių mokslų mokykloje programa remiasi įvairiomis temomis, susijusiomis su dalykais, ir jungia studentus su dėstytojais, kurie yra mokslinių tyrimų vadovai savo atitinkamose studijų srityse.Socialinių ir politinių mokslų mokyklos atmosfera yra kolegiali ir draugiška. Visi studentai kviečiami dalyvauti mokyklos mokslinių tyrimų seminaro serijoje. Mokytojai yra įmanomi ir nori paremti studentus savo asmeniniams tyrimams ir karjeros keliams.... [-]
Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Ši programa sukurta siekiant pasiūlyti tarpdisciplininius susitikimus su naujausiais žiniasklaidos ir kultūros teorijos įvykiais ir trajektorijomis. ... [+]

Kursas

Programa siekiama išsamiai apžvelgti tarpininkavimo ir kultūrinės praktikos filosofinius pagrindus ir ištirti pagrindines teorines diskusijas, pakeičiančias šią besiplečiančią ir įvairią sritį.

Programos nuoseklumas pasiekiamas glaudžiai susiejant pagrindinius modulius su specializuotais papildomais moduliais. Turėsite galimybę išnagrinėti įvairius žiniasklaidos ekologinių įsibrovimų aspektus, atspindinčius kursų komandos mokslinių tyrimų interesus. Bus pristatytos galimybės XXI amžiaus kultūriniams procesams ir reiškiniams analizuoti pasauliniu mastu ir dalyvauti refleksyvioje, eksperimentinėje tyrimų veikloje.

Kaip tu studijuojate... [-]
Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

MA teatras siūlo absolventus dramos, literatūros, šokio, dailės ir kitose susijusiose studijų srityse, galimybes toliau plėtoti savo žinias ir įgūdžius teatre ir spektakl ... [+]

Kursas

MA teatras siūlo absolventus dramos, literatūros, šokio, dailės ir kitose susijusiose studijų srityse, galimybes toliau plėtoti savo žinias ir įgūdžius teatre ir spektaklyje, siekdamas karjeros teatro profesijose ar kitose kūrybinėse industrijose. Kursas taip pat gali būti akademinių mokslinių tyrimų pagrindu MPhil arba doktorantūros lygmeniu.

MA teatro akcentas yra įvairiose pastarojo meto dramos, teatro ir spektaklio praktikos bei tyrimų srityse. Programa visapusiškai naudojasi "Lincoln" meno ir scenos menų mokyklos personalo patirtimi, į kurią įeina gilias šiuolaikinio teatro kūrimo žinias.

Kaip tu studijuojate

MA teatras mokomas per mokslo metus paskaitų, seminarų, grupinių seminarų ir mišrių mokymosi strategijų naudojant įrenginius, įskaitant Lincoln scenos menų centro spektaklio studijas, "BlackBoard" internetinę mokymosi aplinką ir naujausias skaitmenines technologijas, leidžiančias įvairiems besimokantiesiems dalyvauti įvairioje priemonių.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Šis kursas skirtas plėtoti kritinį supratimą ir išsamius analitinius įgūdžius, kurie gali būti ypač naudingi paveldo sektoriaus, muziejų ir mokymo karjerai. Pagrindiniai ... [+]

Kursas

Ilga ir įspūdinga "Lincoln" istorija, kartu su savo viduramžių išteklių asortimentu, yra ideali vieta atlikti pažangią viduramžių studiją.

Šis kursas skirtas plėtoti kritinį supratimą ir išsamius analitinius įgūdžius, kurie gali būti ypač naudingi paveldo sektoriaus, muziejų ir mokymo karjerai. Pagrindiniai moduliai suteikia galimybę pagrįsti įgūdžius, reikalingus pažangioms studijoms. Studentai taip pat gali rinktis iš įdomių pasirinktinių modulių paletės: jie kasmet skiriasi, tačiau gali apimti viduramžių viduramžių, priežastį ir sukilimą, viešuosius ir privačius emocijas viduramžiais.

Turėsite galimybę kurti tokius įgūdžius kaip paleografija ir panaudoti istorinius archyvus, kad ištirtų Anglijos ekonominę, socialinę ir religinę istoriją. Kai kuriuos modulius remia literatūros rankraščių turtas Linkolno katedroje, įskaitant vieną iš tik 50 pilnų Kanterburio pasakų rankraščių ir The Thornton Romances, kuriame yra anksčiausiai žinomos karaliaus Arthuro mirties žinios.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Mokslo meno magistro programa skirta nepriklausomiems moksliniams tyrimams pasirinktoje srityje, kurią prižiūri ir remia akademikų komanda. Jūs galite naudotis įvairiomis ... [+]

Kursas

Mokslo meno magistro programa skirta nepriklausomiems moksliniams tyrimams pasirinktoje srityje, kurią prižiūri ir remia akademikų komanda. Jūs galite naudotis įvairiomis mokymo galimybėmis, kurias teikia Universitetas, siekdamas plėtoti savo mokslinių tyrimų įgūdžius.

Ši programa yra parengta rašytiniame darbe arba praktikos formatu, kur mokslinių tyrimų laikotarpiu atliktos kūrybinės praktikos dokumentacija pakeičia dalį darbo dalies. Tikimasi, kad atliksite savarankiškai vadovaujamus ir savarankiškai valdomus mokslinius tyrimus, padedant vadovui.

Mokslinių tyrimų pavyzdžiai apima meną ir jo istorijas, šiuolaikinę dailės praktiką ir gyvą meną.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 1.5 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

MA Muzika apima muzikos stipendijų įvairovę, derinant istorinius, etnografinius, analitinius, kritinius ir praktinius metodus. Mokydami ir praktiškai pritaikius modulius, ... [+]

Kursas

MA Muzika apima muzikos stipendijų įvairovę, derinant istorinius, etnografinius, analitinius, kritinius ir praktinius metodus. Mokydami ir praktiškai pritaikius modulius, studentai gali sukurti metodus ir įgūdžius, kurie būtų taikomi jų interesų srityje, kuri gali apimti etnomuzikologiją, muzikologiją, sudėtį ir atlikimą.

Ši magistro programa yra sukurta siekiant sudaryti sąlygas profesionaliam darbui muzikos pramonėje arba tolesniems tyrimams.

Mokslinių tyrimų sritys, projektai

Mokslinių tyrimų srityse, projektuose ir temose gali būti:

SpektaklisKompozicijaMuzikologijaEtnomuzikologijaŠiuolaikinė muzikaPopuliari muzikaMuzikinis teatrasMuzikos instrumentaiBendradarbiavimasMuzikos pramonė.Kaip tu studijuojate... [-]
Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

MA Politika suteikia jums galimybę plėtoti pažangią politiką ir politikos formavimą per nacionalinius ir tarptautinius nustatymus. Galite išnagrinėti kritinius klausimus, ... [+]

Kursas

MA Politika suteikia jums galimybę plėtoti pažangią politiką ir politikos formavimą per nacionalinius ir tarptautinius nustatymus. Galite išnagrinėti kritinius klausimus, kurie skatina politinį procesą ir ištirti valstybės vaidmenį visuomenės valdyme. Galite apsvarstyti šiuolaikinius iššūkius, pavyzdžiui, politikos formavimą ir įgyvendinimą tokiose srityse kaip kovos su terorizmu, lyčių lygybė ir sveikata. Kartu su mokytojais ir bendraamžiais jūs turite galimybę dalyvauti svarbiose diskusijose apie atstovaujamosios demokratijos ateitį Didžiojoje Britanijoje ir visame pasaulyje.

Programa remiasi patirtimi Socialinių ir politinių mokslų mokykloje, ir jūs galite pasinaudoti glaudžius specialistų akademikų paramą. Pagrindinis dalykas yra pagrindinių modulių, skirtų supažindinti jus su pažangiais mokslinių tyrimų įgūdžiais, teikimas. Politikos magistro laipsnis yra skirtas padėti jums tapti pasitikintam mokslininkui gebėjimu ištirti visus politikos formavimo proceso aspektus.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Šis Mokslo laipsnio magistro laipsnis suteikia galimybę plėtoti pažangias ir specifines žinias konkrečioje studijų srityje. Jūs turėsite laisvę ir lankstumą pasirinkti ir ... [+]

Kursas

Šis Mokslo laipsnio magistro laipsnis suteikia galimybę plėtoti pažangias ir specifines žinias konkrečioje studijų srityje. Jūs turėsite laisvę ir lankstumą pasirinkti ir plėtoti savo dalykinę sritį bei galimybę tobulinti savo mokslinių tyrimų ir projektų valdymo įgūdžius.

Sveikatos ir socialinės rūpybos mokyklos magistrantūros mokslinių tyrimų komanda yra įsipareigojusi suteikti savo studentams geriausią įmanomą patirtį. Jūs turėsite galimybę dirbti kartu su patyrusiais akademikais, kurie padės jums atlikti mokslinių tyrimų procesą ir rems jus asmeniniu bei profesiniu tobulėjimu, kad maksimaliai padidintumėte savo karjeros galimybes studijų baigimo metu.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Šis magistro laipsnis yra tarpdisciplininė programa, pagrįsta politika, ekonomika, istorija, sociologija, tarptautine teise, geografija ir kultūros studijomis, siekiant i ... [+]

Kursas

Tarptautiniai santykiai yra labai svarbi platforma suprasti daugelį pagrindinių šiuolaikinių mūsų laikų problemų ir diskusijų.

Šis magistro laipsnis yra tarpdisciplininė programa, pagrįsta politika, ekonomika, istorija, sociologija, tarptautine teise, geografija ir kultūros studijomis, siekiant ištirti tokius globalius klausimus kaip konfliktai, pasaulinė nelygybė, suverenumas ir žmogaus teisės.

Studentai turi galimybę išnagrinėti sudėtingus politinius klausimus, tokius kaip religija ir sektanizmas, konfliktai ir demokratizacija. Programa siekiama parengti studentus būsimiems studijoms ir moksliniams tyrimams, taip pat potencialiems užimtumui tokiose srityse kaip diplomatinė tarnyba, plėtros agentūros, nevyriausybinis sektorius, žurnalistika, konsultacijos, tarptautinės ir regioninės organizacijos bei viešasis sektorius. Studentai prisijungia prie klestinčios mokslininkų bendruomenės ir gali naudotis įvairiomis užklasinėmis dienomis, įskaitant išorines kalbėtojus ir užsienio studijų keliones.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Ši magistrantūros studijų programa skirta meno, architektūros ir dizaino absolventams, norintiems specializuotis kūrybiškuose požiūriuose į interjero pastatus ir aplinkos ... [+]

Kursas

Programa sukurta tam, kad galėtumėte ištirti erdvių ir struktūrų potencialą, kurį teikia dėstytojai ir specialistai. Architektūros mokykloje galite pasinaudoti daugiadalykine studijų aplinka

Ši magistrantūra suteikia jums galimybę kurti savo intelektinius ir kūrybinius metodus, kad būtų atsižvelgta į interjero architektūrą pastatų ir aplinkos dizaino kontekste.

Kaip tu studijuojate

Galite mokytis visą darbo dieną, ne visą darbo dieną arba dirbti, ir gali pakeisti savo studijų būdą bet kurio etapo pabaigoje. Visi studentai, įstojusieji į magistro programą. Tada galite pasirinkti, ar norite įgyti kvalifikacinį laipsnį, ar vykdyti visą programą.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Viešųjų ryšių magistro programa skirta ištirti PR konsultantų vaidmenį komercinėse ir pelno nesiekiančiose organizacijose. Yra teorijos ir gebėjimas kritiškai vertinti ši ... [+]

Kursas

Ši programa atpažįsta sparčius komunikacijos aplinkoje vykstančius pokyčius ir suteiks jums galimybę įgyti įgūdžių dirbti daugialypės terpės ir skaitmeninėse platformose. Mokymas yra tarptautinis dėmesys, nes pripažįstama, kad daugelis įstaigų ir PR agentūrų veikia pasauliniu mastu.

Turėsite galimybę ištirti ir kritikuoti PR praktikos pokyčius, daugiausia dėmesio skiriant etiškam požiūriui į pasakojimą pasibaigus Levesono laikui. Turite galimybę plėtoti strateginio valdymo įgūdžius, reikalingus būti lanksčiu, atspindinčiu viešųjų ryšių specialistu.

Yra galimybė prisijungti prie mūsų studentų vadovaujamos PR firmos "Cygnet PR".... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

MA švietimas siūlo praktikuoti ir siekti pedagogų galimybių mokytis, taikyti ir gaminti kritines žinias tarpdisciplininėje švietimo srityje, siekiant suteikti jiems galim ... [+]

Kursas

Programa yra suprojektuota apie tris pagrindinius modulius ir du papildomus modulius. Pagrindiniai moduliai yra skirti padėti studentams identifikuoti konkrečius tyrimo klausimus kritiškai peržiūrint literatūrą; plėtoti reikiamas žinias, supratimą ir praktinius įgūdžius atitinkamuose mokslinių tyrimų metoduose; ir parengti įtikinamą pažangių tyrimų dalį. Neprivalomi moduliai suteikia jums galimybę gilinti savo turimas žinias ir išplėsti jūsų dėkingi už studijas.

Švietimo magistras yra pažangių studijų programa tiems, kurie nori gilinti savo žinias apie išsilavinimą apskritai ir tiems, kurie nori susieti švietimo praktiką, teoriją ir mokslinius tyrimus.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Šio laipsnio tikslas - suteikti profesionalų ir praktinį mokymą, reikalingą karjerai įdomiu žurnalistikos pasaulyje. Jis taip pat siūlo akademiškai griežtą požiūrį į krit ... [+]

Kursas

Jūs turite galimybę mokyti žurnalistikos meną iš praktinės, daugialypės perspektyvos, su galimybe specializuotis jūsų pasirinktoje terpėje.

Jūs taip pat turėsite galimybę išgirsti žurnalistų pramonės aukščiausius pavadinimus - ankstesnieji pasisakantys pranešėjai yra tarptautiniu mastu žinomas žurnalistai John Pilger, BBC "Londono" 2012 m. Direktorius Roger Mosey ir "Channel 4 News" vadovas Dorothy Byrne.

Anglų kalbos mokykla

Akreditacijos

Mokykla tapo viena iš pirmųjų institucijų Europoje, kuriai skiriama Europos žurnalistų mokymo asociacijos (EJTA) pripažinta pripažintą kompetenciją.

Kaip tu studijuojate

Tyrimas bus praktinių seminarų, paskaitų ir seminarų derinys. University of Lincoln turi didelę akademinę biblioteką, kurią galite naudoti ir savarankiškam tyrimui.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Ši praktinė ir teorinė magistro studija skirta karo pranešimams, tarptautinėms žmogaus teisėms ir žurnalistikos vaidmeniui sprendžiant konfliktus. ... [+]

Kursas

Šio kurso tikslas - pasiūlyti sudėtingą magistrantūros studijų programą, suteikiančią galimybę įgyti praktinės patirties spaudoje ir internetinėje žiniasklaidoje, radijuje ir televizijoje. Jis skirtas profesiniam švietimui žurnalistikos srityje, kuris suteikia jums galimybę kurti praktinius ir intelektualinius įgūdžius, reikalingus žiniasklaidos karjerai.

Kursas skirtas kreiptis į tuos, kurie rūpinasi žmogaus teisėmis ir klausimais, susijusiais su karu ir taikos, ir kurie ieško galimybių plėtoti žurnalistų įgūdžius, reikalingus supažindinti juos su platesne visuomene.

Turėsite galimybę atlikti akademinės kritikos požiūrių į karo ir žiniasklaidos, žurnalistikos ir konfliktų sprendimo, žurnalistikos bei tarptautinių žmogaus teisių tyrinėjimų analizę. Jūsų galutinis projektas suteikia galimybę sutelkti dėmesį į konkrečią sritį žurnalistikos, karo ir tarptautinių žmogaus teisių srityje.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Šio magistro tikslas yra sutelkti dėmesį į meno pristatymą tiems, kurie nori patekti į vieną iš sparčiausiai augančių žurnalistikos sričių. ... [+]

Kursas

Be galimybės išmokti pagrindinį pranešimų teikimo būdą, jūs taip pat turėsite galimybę kurti analitinius įgūdžius, reikalingus atspindėti meno raidą. Galite išmokti vertinti meno judesius, žanrus ir sociologinius veiksnius, kuriais grindžiamos kultūros industrijos, ir pranešti apie tai auditorijai.

Ši programa pabrėžia kūrybinių menų, pvz., Skulptūros, ir kitų populiarių, pavyzdžiui, kino ir televizijos, kūrybinių menų pristatymą ir apžvalgą naujoms sritims, pvz., Internetinei produkcijai. Tai apima darbo vietų planą, kai jūs turite galimybę kurti perkeliamus įgūdžius, reikalingus karjeros pažangai.

Akreditacijos

Anglų kalbos mokykla... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Šis magistro tikslas yra pasiūlyti praktinį ir teorinį žurnalistikos mokymą, kurio reikia tiems, kurie domisi mokslu ir aplinkosaugos klausimais, kad visuomenė galėtų sus ... [+]

Kursas

Yra poreikis mokslo žurnalistams, kurie gali tiksliai ir glaustai pranešti apie tokius klausimus kaip sveikata ar aplinka. Jūs turėsite galimybę sužinoti, kaip priimti mokslo naujienas ir paversti jas įdomiomis istorijomis, nesinaudodami sensaciniu ar techniniu žargonu. Yra galimybės dirbti bendruomenės radijuje, studentas laikraščius ir žurnalus bei dalyvauti mūsų profesionalioje praktikoje. Anksčiau studentai dirbo "BBC Focus" žurnale, "New Scientist" ir "Veganų draugija".

Jūs taip pat turėsite galimybę išgirsti iš pirmaujančių žurnalistų pramonės vardų. Ankstesnieji kalbėtojai yra "Channel 4" mokslo redaktorius Tom Clarke, natūralistas ir transliuotojas Chrisas Packhamas ir "Sense About Science" įkūrėjas Lord Taverne.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Mūsų MA žurnalistikos (skaitmeninės) tikslas - suteikti novatorišką, į ateitį orientuotą programą, kuri rengia jus už karjerą, kuri yra skaitmeninės žiniasklaidos revoliu ... [+]

Kursas

Ši programa pabrėžia techninę skaitmeninės žurnalistikos pusę, taip pat pagrindinius rašymo ir gamybos įgūdžius. Turėsite galimybę sužinoti apie korespondentų ir specialistų žurnalistų darbą bei galimybę kurti savo dominančias sritis, pasirinkdami dalykus, stilių ir žiniasklaidą, kurie yra ypač svarbūs.

Kartu su galimybe įgyti praktinių įgūdžių galite atlikti akademinę analizę įvairiais kritiniais ir teoriniais klausimais, pavyzdžiui, skaitmeninės žurnalistikos ir žmogaus teisių santykiais.

Dviejų savaičių darbo vieta sukurta tam, kad suteiktų jums galimybę patirti profesionalios žurnalistikos aplinką ir suteiktų jums galimybę susieti akademinį mokymąsi su profesine praktika. Ši darbo vieta yra neatskiriama, mokoma ir vertinama šio kurso bruožas.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Ši magistro programa, vadovaujama buvusių ir šiuo metu praktikuojančių sporto žurnalistų, yra skirta pasiruošti įdomiam karjerai sporto žurnalistikos srityje. ... [+]

Kursas

Turėsite galimybę tobulinti įgūdžius pranešti apie vietos ir nacionalinius sporto renginius ir suteikti galimybę transliuoti ir kurti savo sporto turinį vienoje iš mūsų universitetų žiniasklaidos platformų.

Programos darbo vietų schema suteikia jums galimybę įgyti praktinės patirties, padedančios pasirengti karjerai šiame sektoriuje. Anksčiau studentai sugebėjo pasinaudoti patirtimi su BBC Sport ir BBC Radio 5 Live, talkSPORT ir ITV.

Jūs taip pat turite galimybę išgirsti iš keleto svečio kalbėtojų. Naujausius pranešėjus įtraukė "Londono" BBC direktorius Roger Mosey, "5 Live Jonathan Wall" kontrolierius, "FourFourTwo" David Hall ir "ITV" komentatorius Clive Tyldesley redaktorius.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MSc

University of Lincoln

Analitinių mokslų magistrantūros tikslas - suteikti mokslo ir susijusių dalykų absolventams sisteminį mokymą taikant šiuolaikinius analitinius metodus. Juo siekiama sutei ... [+]

Kursas

Analitinių mokslų magistrantūros tikslas - suteikti mokslo ir susijusių dalykų absolventams sisteminį mokymą taikant šiuolaikinius analitinius metodus. Juo siekiama suteikti būtinus praktinius, aiškinamuosius analitinius įgūdžius, kad būtų galima taikyti įvairias analitines technologijas pagrindinėms taikymo sritims.

Žinoma, siekiama sukurti tvirtą praktinių įgūdžių rinkinį, kuris leistų įgyti specialistų programas ir įsidarbinti, kaip analitinis mokslininkas; Farmacijos, kriminalistikos, archeologijos ir aplinkos analizės mokslai. Studentai gali pasinaudoti specializuotomis mokslinių tyrimų laboratorijomis ir prietaisais, orientuotais į tyrimus orientuotą aplinką. Studentai gali baigti įvairių tarpdisciplininių praktinių įgūdžių, sukurtų per specialistų paskaitas, seminarus, praktinę laboratorinę ir analitinę patirtį.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Magistrantūros apskaitos ir finansų laipsnis siekia plėtoti ir stiprinti karjeros perspektyvas tiems, kurie dirba ar nori dirbti, finansų ar apskaitos srityse. Programa p ... [+]

Kursas

Magistrantūros apskaitos ir finansų laipsnis siekia plėtoti ir stiprinti karjeros perspektyvas tiems, kurie dirba ar nori dirbti, finansų ar apskaitos srityse. Programa prisiima mažai arba visai ne verslo žinių bakalauro lygiu ir todėl tinka absolventams iš įvairių disciplinų, kurie nori įsilaužti į šią aukštos kvalifikacijos profesiją.

Tikimasi, kad studentai geriau supras tiek pagrindinius principus, tiek praktinius įgūdžius, reikalingus parengti ir analizuoti sąskaitas ir susijusią finansinę informaciją. Studentai taip pat turės galimybę plėtoti savo supratimą apie finansų valdymo sprendimų priėmimą ir metodus, naudojamus finansuoti įmones.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Ši programa suteikia jums galimybę plėtoti savo žinias tam tikroje kompiuterių mokslo srityje ir įtvirtinti savo įgūdžius rengiantis pozicijoms mokslinių tyrimų ar techno ... [+]

Kursas

Ši programa suteikia jums galimybę plėtoti savo žinias tam tikroje kompiuterių mokslo srityje ir įtvirtinti savo įgūdžius rengiantis pozicijoms mokslinių tyrimų ar technologijų valdymo srityse.

Lankstus šio magistro pobūdis suteikia jums galimybę atlikti tyrimus tose srityse, kurios jus domina arba yra susijusios su jūsų dabartiniu darbu. Pastarųjų studentų pavyzdžių pavyzdžiai: hibridinių informacinių sistemų valdymas, automatinio regėjimo sistemos automatinis identifikavimas, naudojant biologiškai įkvėptus neuroninius tinklus, siekiant išvengti susidūrimų tarp automobilių ir pėsčiųjų. Mokslinių tyrimų sričių pavyzdžiai yra robotika ir autonominės sistemos, kompiuterinė vizija ir vaizdo ar vaizdo analizė, medicininė vaizdo analizė, socialinė kompiuterija, žaidimai ir rimtos žaidimų programos bei duomenų mokslas.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Magistrantūros inžinerijos vadybos laipsnis yra sukurtas remiantis ankstesniu inžineriniu pagrindu ir sutelkti dėmesį į didinti vadovų supratimą inžinerijos srityje. Šio ... [+]

Kursas

Remiantis pramonės poreikiais, šis laipsnis suteiks studentams galimybę plėtoti stiprius bendravimo įgūdžius ir gebėjimus, kuriuos darbdaviai ieško be vadovavimo, derybų ir įtakos, pristatymo ir savimonės gebėjimų.

Turėsite galimybę mokytis modulių, apimančių energetikos pagrindus, finansų, ekonomikos, energetikos sistemas, verslumą ir rizikos valdymą. Tiek "Lincoln International Business School", tiek "Inžinerijos mokykla" programa maksimaliai padidina kiekvienos mokyklos specialiąsias žinias, tuo pačiu užtikrinant, kad abi sritys taptų nuosekliu pristatymu.

Mokymas apima realaus gyvenimo atvejo studijų naudojimą, siekiant suteikti jums galimybę susieti teoriją su praktika įvairiose verslo situacijose. Jūs turėsite galimybę dalyvauti verslo ekspertų vadovaujamuose seminaruose, aplankyti įmones, kad apsvarstytumėte dabartinę praktiką (kurios išlaidas padengia Inžinerijos mokykla) ir dalyvaujate įmonėse vykdomuose projektuose. Šioms veikloms remti turėsite galimybę susipažinti su karjeros renginiais, kurie padės sukurti CV, kovoti su psichometriniais tyrimais ir suformuluoti veiksmingas programas.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Šis magistro laipsnis remiasi įrodymais pagrįstu požiūriu, kurio tikslas yra plėtoti savo teorinius ir praktinius gebėjimus valdyti probleminį elgesį su gyvūnais. Jai vad ... [+]

Kursas

University of Lincoln klinikinių gyvūnų elgesio magistrantūros programą vadovauja ekspertų grupė ir yra akredituota Gyvūnų elgesio tyrimo asociacijos.

Šis magistro laipsnis remiasi įrodymais pagrįstu požiūriu, kurio tikslas yra plėtoti savo teorinius ir praktinius gebėjimus valdyti probleminį elgesį su gyvūnais. Jai vadovauja ekspertų grupė, įskaitant pirmąjį Europos veterinarijos gydytojo profesorių, Europos veterinarijos chirurgo specialisto Danielio Millso karališkąjį koledžą.

Mokymas yra informuotas moksliniais tyrimais ir praktika, ir jūs turite galimybę įgyti patirties realių atvejų, per prieigą prie Veterinarijos elgesio klinikos "School of Life Sciences". Mokymo programa glaudžiai susijusi su Mokyklos gyvulių elgesio pažinimo ir gerovės grupės atliktais tyrimais. Jums bus paskatinta plėtoti mokslinių tyrimų įgūdžius ir turėti galimybę kartu su akademikais dirbti didelės apimties projektų, daugelis iš kurių yra finansuojamos mokslinių tyrimų tarybų, labdaros ir komercinių įstaigų.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
13 - 33 mėnesių
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Matematikos ir fizikos mokykloje turėsite galimybę tobulinti savo žinias apie kompiuterinę fiziką, tobulindami savo mokslinių tyrimų įgūdžius ir dirbdami kartu su special ... [+]

Kursas

Matematikos ir fizikos mokykloje turėsite galimybę tobulinti savo žinias apie kompiuterinę fiziką, tobulindami savo mokslinių tyrimų įgūdžius ir dirbdami kartu su specialistais.

Kompiuterinė fizika yra pagrindinė studijų sritis, kuria grindžiama daugybė temų. Mokslinių tyrimų metu turėsite galimybę dirbti su šios srities specialistais ir turėti galimybę plėtoti tvirtus nacionalinius ir tarptautinius bendradarbiavimus.

Kompiuterinės fizikos tyrimai apima platų spektrą, įskaitant atskiras nanostruktūrinių minkštųjų medžiagų, veikliųjų medžiagų, medžiagų mokslo ir molekulinės biofizikos sritis. Jūs gaunate naudos iš akademinių vadovų, išsamių mokymo programų ir specializuotų skaičiavimo priemonių.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Ši programa skirta suteikti jums pažangių žinių ir įgūdžių, kad būtų galima kurti naujoviškus sprendimus, reikalingus šiandien sparčiai besivystančioms kompiuterių pramon ... [+]

Kursas

Dirbtinio intelekto, kompiuterio regėjimo, robotų, mobiliųjų technologijų ir žaidimų taikomųjų programų kūrimas tapo normalia visuomenės sąveikos su skaičiavimo prietaisais dalimi.

Ši magistrantūros Kompiuterių Mokslas suteikia galimybę sustiprinti savo žinias apie kompiuterių programavimą ir matematines sistemas per laboratorijos seminarus, paskaitas, diskusijas ir nepriklausomus tyrimus.

Dirbdami kartu su savo darbuotojais, turėsite galimybę plėtoti savo kritinį supratimą ir įgyti praktinės patirties naujoviškų sričių, tokių kaip kompiuterių regėjimas ir priežiūra, robotų technika ir mobilieji skaičiavimai, siekiant kurti naujoviškus dabartinių ir būsimų uždavinių sprendimus.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Ši moksliškai griežta magistrantūros programa skirta plačiai mokyti naujausius metodus, naudojamus teismo ekspertizės laboratorijose visame pasaulyje. ... [+]

Kursas

Lincoln'e jus mokys patyrę mokslininkai ir specialistai, turintys specialiųjų žinių apie analitinę ir organinę chemiją, farmaciją, entomologiją, antropologiją ir molekulinę biologiją. Jūs būsite paragintas įsitraukti į University of Lincoln tarpdisciplininę mokslinių tyrimų kultūrą ir dirbti kartu su akademikų, siekiančių išplėsti teismo medicinos metodus.

Mokymas apima teismo ekspertizės principus, kurie veikia teisiniais sumetimais, eksperto liudininko vaidmenį ir įrodymų pateikimą. Turėsite galimybę susipažinti su procesais, susijusiais su nešališkų įrodymų pateikimu baudžiamuosiuose tyrimuose, nuo nusikalstamos veikos iki laboratorijos ir galiausiai į teismo salę.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Ši magistrantūros studija skirta atvejų formulavimui ir teismo psichologijos taikomiems aspektams. Yra daug dėmesio dirbant su skirtingomis grupėmis, įskaitant vaikus / p ... [+]

Kursas

Programa akivaizdžiai pabrėžia praktikos temomis teismo psichologijoje. Turėsite galimybę išplėsti savo žinias apie policijos tyrimo procesus ir svarstymus teismams bei nuteisimus, tuo pačiu turėdami galimybę įgyti žinių ir įgūdžių, kurie yra naudingi dirbant su skirtingomis klientų grupėmis, atsižvelgiant į jų įvertinimą, rizikos lygį ir gydymą.

Mūsų teismo psichologijos komanda remiasi daugybe praktikų, dirbančių taikomose teismo psichologijos įstaigose, kad galėtų specialiai prisidėti prie programos.

Jūs turėsite galimybę kartu su mokslininkais, kurie yra aktyvūs jų srities mokslininkai, vykdyti mokslinius tyrimus. Tarp kompetencijos sričių priskiriami supratimo apie apgaulę ir interviu įgūdžius, seksualinį troškimą ir seksualinę prievartą bei internetinę seksualinę išnaudojimo medžiagą.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Darbdaviai vis dažniau siekia įdarbinti absolventus, kurie gali įrodyti, kad jie turi aukšto lygio įgūdžius ir sugebėjimus sėkmingai vykdyti pasaulinį logistikos valdymą. ... [+]

Kursas

Magistrantūros Logistika ir Global Operations laipsnis suteikia studentams galimybę išnagrinėti praktiką kontekste atitinkamos šiuolaikinės teorijos ir mokslinių tyrimų srityje logistikos valdymo iš tarptautinės perspektyvos.

Programa siekiama plėtoti strateginę studentų viziją, orientuotą į kūrybinio mąstymo ugdymą ir aktyvų valdymą. Programoje pripažįstama, kad visos organizacijos, vietos ir pasaulinės, nuolat keičiasi ir siekia užtikrinti, kad vadovai parengtų reikiamas žinias ir kompetencijas, kad galėtų tai įveikti. Studijų programa leidžia mokytis kontekste ir situacijoje.

Paskaitos, seminarai, atvejų studijos ir svečiai yra skirti suteikti studentams turtingą ir išsamų dalyko supratimą. Tikimasi, kad absolventai bus pasirengę pradėti karjerą vadybos ar konsultavimo srityse, susijusiose su logistika ir operacijomis vietos ir pasaulio mastu.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

"Lincoln" magistrantūros vadybos ir tarptautinių santykių laipsnis yra skirtas studentams, besidomintiems karjera tarptautinėse organizacijose. ... [+]

Kursas

Ši programa sujungia tarptautinių santykių teoriją ir plėtros studijas su pagrindiniais valdymo ir organizaciniais įgūdžiais, siekdama paskatinti studentus tapti veiksmingais privačių, vyriausybinių ir ne pelno organizacijų nariais. Galimų darbdavių pavyzdžiai yra nevyriausybinės organizacijos (NVO), tarpvyriausybinės organizacijos, valstybės tarnyba, labdaros organizacijos ir įmonės.

Turėsite galimybę ugdyti komandinio darbo įgūdžius, dalyvaudami imitavimo pratybose, laipiojimo ant Mount Everest. Jūs taip pat turėsite galimybę dalyvauti interaktyvioje ir intuityvioje realaus laiko pabėgimo žaidime, kuris yra neprivalomos studijų kelionės į Mančesterio "Escape Rooms" dalis. Išlaidos, kurias moka mokykla.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugsėjis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Tarptautiniu mastu orientuota renginių vadybos magistrantūra yra skirta pasiruošti renginių pramonės karjerai. Nepaisant ekonominio nepastovumo ir politinio netikrumo, re ... [+]

Kursas

Tarptautiniu mastu orientuota renginių vadybos magistrantūra yra skirta pasiruošti renginių pramonės karjerai. Nepaisant ekonominio nepastovumo ir politinio netikrumo, renginių pramonė tebėra svarbi pasaulio, nacionalinės ir regioninės ekonomikos ir darbo rinkų dalis.

Renginių darbo jėgos ir kultūrinės įvairovės auditorijos dydis ir dinamika reiškia, kad sudėtingiems vadovams ir analitikams reikalingas nuolatinis reikalavimas. Kadangi paslaugų ir patirties ekonomika yra pagrindinė sudedamoji dalis, renginių sektorius ir toliau reikalauja pritaikytų ir aukštos kvalifikacijos specialistų, kurie supranta ne tik renginių planavimo ir valdymo procesus, bet ir gebėjimą valdyti sunkioje aplinkoje, kurioje vyksta renginiai.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Šios programos tikslas - suteikti galimybę absolventams iš mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos disciplinų įgyti įgūdžių, žinių ir gebėjimų, reikalingų norint ... [+]

Kursas

University of Lincoln mechanikos inžinerijos magistras buvo sukurta aplink pagrindines energijos konversijos kryptis, sistemų projektavimą, naudojant kompiuterinę inžineriją, sistemos valdymą ir tvarumą.

Tyrimas pagrįstas tyrimo ir veiksmų mokymu, kuriame mokiniai supažindinami su temomis, o vėliau turi galimybę tobulinti supratimą per probleminius scenarijus. Modulius dėsto savaitės trukmės blokai, leidžiantys neakivaizdinių studijų dalyviams dirbti visą darbo dieną.

Jūs galite būti dalis klestinčios mokslinių tyrimų ir plėtros centro Inžinerijos mokykloje, kur jūs turėsite galimybę kartu su akademikais bendradarbiauti su pramonės atstovais.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Šis kursas suteikia galimybę kurti analitinius įgūdžius, kuriuos gali labai vertinti viešojo ir privataus sektoriaus darbdaviai. Absolventai išvyko į karjerą kaip buhalte ... [+]

Kursas

" University of Lincoln " University of Lincoln magistrantūros apskaitos magistras yra magistrantūros programa, skirta tiems, kurie neturi apskaitos principų ir nori pereiti prie su apskaita susijusio karjeros.

Šiandienos globalizuotoje ekonomikoje standartizuota finansinė atskaitomybė yra labai svarbi. Ši programa skirta suteikti studentams galimybę tobulinti įgūdžius, reikalingus, kad būtų galima pereiti prie vyresniųjų apskaitos pareigų.

Akademiškai griežta, magistrantūros apskaitos programa suteikia studentams galimybę ištirti apskaitos praktiką šiuolaikinės teorijos ir mokslinių tyrimų kontekste ir pateikti patikimus finansinius sprendimus bei rekomendacijas.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

MSc Biotechnologijos programa siekiama suteikti studentams galimybę plėtoti aukštesnio lygio teorines žinias, supratimą, praktinę patirtį ir mokymą, ypatingą dėmesį skiri ... [+]

Kursas

MSc Biotechnologijos programa siekiama suteikti studentams galimybę plėtoti aukštesnio lygio teorines žinias, supratimą, praktinę patirtį ir mokymą, ypatingą dėmesį skiriant šiuolaikinių molekulinių ir sistemų biologijos metodams naujose biotechnologijose.

Kurso tikslas yra suteikti pagrindą pagrindinėms biotechnologijoms ir specialistams rengti medicinos, pramonės, aplinkosaugos ir fermentacijos biotechnologijas su galimybe užbaigti mokslinių tyrimų projektą vienoje iš šių sričių.

Programa taip pat siekiama mokyti ir remti kuriant įvairius pagrindinius profesinius gebėjimus, įskaitant bendravimą, kritinę analizę ir mąstymą, projektų ir laiko valdymą, mokslinį rašymą, komandinį darbą, etiką, informacines technologijas ir karjeros valdymą.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Mūsų magistrantūros finansų laipsnis yra sukurtas siekiant sukurti pagrindą studentų finansų ir ekonomikos įgūdžių konsolidavimui ir tobulinimui. Studentai turi galimybę ... [+]

Kursas

Mūsų magistrantūros finansų laipsnis yra sukurtas siekiant sukurti pagrindą studentų finansų ir ekonomikos įgūdžių konsolidavimui ir tobulinimui. Studentai turi galimybę mokytis iš patyrusių finansų specialistų ir galimybę kurti pažangias žinias rengiantis praktikai ar tolesniam profesiniam mokymui.

Dereguliavimas, globalizacija ir pasaulinės ekonomikos krizės poveikis tarptautinėse vertybinių popierių rinkose paskatino vis didesnį susidomėjimą finansiniais klausimais. Šiandienos rinkos specialistai turi būti kompetentingi valdyti tiek finansinio, tiek ekonominio pobūdžio investicijas ir naudoti pagrįstą ir pagrįstą sprendimą, kad galėtų priimti svarbius sprendimus.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

"Mada" magistrantūros tikslas - gaminti absolventus, kurie gali analizuoti vartotojų ir kitas visuomenės tendencijas, kad galėtų kurti veiksmingas pirkimo, mažmeninės pre ... [+]

Kursas

"Mada" magistrantūros tikslas - gaminti absolventus, kurie gali analizuoti vartotojų ir kitas visuomenės tendencijas, kad galėtų kurti veiksmingas pirkimo, mažmeninės prekybos ir reklamos strategijas.

Programa tinka kandidatams, siekiantiems vadovauti karjera mados industrijoje. Galimų vaidmenų pavyzdžiai yra parduotuvės vadovas, prekės ženklo atstovas, mados pirkėjas, tendencijų prognozavimas ir rinkodaros vadovai.

Paraiškas galite gauti iš įvairių disciplinų, įskaitant dizaino, verslo, meno ir socialinių mokslų.

PabrėžiaPrograma mokoma tarptautinių akademikų komanda. Be to, kursą naudoja svečiai, kurie yra mados ir kitų verslo sričių specialistai.... [-]
Jungtinė Karalystė Boston
Rugsėjis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Magistrantūros krizė ir nelaimių valdymas susideda iš krizių valdymo, rizikos valdymo ir nelaimių valdymo srityse, siekiant suteikti studentams galimybę suprasti esamus k ... [+]

Kursas

Magistrantūros krizė ir nelaimių valdymas susideda iš krizių valdymo, rizikos valdymo ir nelaimių valdymo srityse, siekiant suteikti studentams galimybę suprasti esamus krizių ir nelaimių požiūrį bei tokių renginių poveikį įmonėms, bendruomenes ir tautas. Visų pirma, programoje nagrinėjami verslo nutraukimo klausimai ir pasirengimo, reagavimo ir atkūrimo strategijų poreikis, siekiant sumažinti tiek ekonominius, tiek žmonių nuostolius, kilusius dėl gamtinių ir žmogaus kilmės krizių ir nelaimių.

Įmonėms, bendruomenėms ir valstybėms vis didesnė paklausa didėja jų atsparumas potencialioms krizėms ir nelaimėms, ypač naudojant krizių ir nelaimių valdymo principus, pasirengimą nelaimėms, reagavimo ir atstatymo planus.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugsėjis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Magistrantūros rinkodara su prabangos prekių ženklų laipsniu Lincoln siūlo studentams galimybę specializuotis prabangos prekėse ir prekės ženklo valdyme. Šios programos t ... [+]

Kursas

Magistrantūros rinkodara su prabangos prekių ženklų laipsniu Lincoln siūlo studentams galimybę specializuotis prabangos prekėse ir prekės ženklo valdyme. Šios programos tikslas - sukurti išsamias rinkodaros teorijos ir planavimo, strateginio mąstymo ir vadybos įgūdžių žinias, reikalingas užtikrinti prabangos prekių ir patirties sektorių karjerą.

Programa mokoma tarptautinių akademikų komanda. Be to, kursą naudos svečiai, kurie yra gerai žinomų ir novatoriškų organizacijų profesionalai.

Studentai gali naudotis išskirtiniais karjeros renginiais, kurie padeda kurti CV, tvarkyti psichometrinius testus ir suformuluoti veiksmingas programas.

... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Magistrantūros robotų ir autonominės sistemos yra skirtos suteikti studentams pažangių žinių ir įgūdžių, kad būtų galima kurti novatoriškus sprendimus, kuriuos reikalauja ... [+]

Kursas

Magistrantūros robotų ir autonominės sistemos yra skirtos suteikti studentams pažangių žinių ir įgūdžių, kad būtų galima kurti novatoriškus sprendimus, kuriuos reikalauja sparčiai besivystanti pasaulio pramonė robotų ir autonominių sistemų (RAS).

Programa siekiama suteikti galimybę tobulinti ir pritaikyti studentų žinias apie kompiuterių programavimą ir matematines sistemas per laboratorinius seminarus, paskaitas, diskusijas ir nepriklausomus tyrimus.

Kursas supažindinamas su programavimo koncepcijomis ir remiančia matematine sistema, pateikiant pažangias sąvokas, susijusias konkrečiai su kompiuterių sritimi.

Kaip tu studijuojate

Šios programos studentai gali patirti įvairių mokymo ir mokymosi būdų derinį. Programa siekiama įgyti įgūdžių per praktinius laboratorijos seminarus ir akademines žinias per diskusijas, paskaitas, diskusijas ir asmeninius tyrimus.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

MSc Sport Science yra skirtas absolventams iš sporto laipsnių ir profesionalių specialistų, norinčių išlaikyti savo mokslo žinias ir įgūdžius iki datos. ... [+]

Kursas

Su akcentuojama taikomoji teorija, praktinis darbas ir bendruomenės dalyvavimas, šios programos tikslas - suteikti studentams daugiadisciplininį supratimą apie sporto mokslą su galimybe specializuotis konkrečioje srityje.

MSc Sport Science yra skirtas absolventams iš sporto laipsnių ir profesionalių specialistų, norinčių išlaikyti savo mokslo žinias ir įgūdžius iki datos.

Jūs būsite paragintas atlikti taikomą darbą tose srityse, kurios geriausiai atitinka jūsų interesus ir karjeros planus. Akademikai, turintys specialių žinių, padės ir palaikys jus pasirinktame tyrimo projekte.

Galite pasirinkti susitelkti savo nepriklausomą darbą į vieną iš trijų nurodytų " Pathways - biomechanika, fiziologija ar psichologija arba studijuoti magistrantūros sporto mokslą be nurodyto Pathway , kad atspindėtų tarpdalykinį savo studijų pobūdį.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Magistrantūros vystymosi psichologija orientuota į socialinę, emocinę ir pažintinę vaikų raidą ir yra skirta absolventams ir praktikuojantiems psichologams, norintiems įg ... [+]

Kursas

Psichologijos mokykla turi vis didesnę reputaciją kaip vystymosi psichologijos kompetencijos centras, kurio kompetencijos sritys yra kognityvinė plėtra, kalbos įgijimas, autizmas, variklio vystymasis, sąveika tarp žmonių ir gyvūnų, vaikų sauga ir traumų prevencija, kultūriniai vystymosi kontekstai. Moksliniai tyrimai mokykloje yra tiesioginės realiosios programos ieškojimas. Pavyzdžiui, tyrimai, susiję su klaidingu šunų mos išraiškos interpretavimu, sukėlė prevencinį įrankį, skirtą sumažinti šunų įkandimų vaikų skaičių.

Galite turėti prieigą prie specialisto "Lincoln Babylab", kuriame įrengtos lengvatinės išvaizdos, klausos ir akių stebėjimo priemonės, taip pat variklių laboratorija ir tyrimo priemonės, skirtos lyginamosios kognityvinės raidos tyrinėjimui.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugsėjis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Magistrantūros žaidimų kūrimas ir dizainas yra sukurtas tam, kad paremtų esamus kompiuterių programavimo įgūdžius, kad suteiktų žinių ir įgūdžių šiuolaikiniams vaizdo žai ... [+]

Kursas

Magistrantūros žaidimų kūrimas ir dizainas yra sukurtas tam, kad paremtų esamus kompiuterių programavimo įgūdžius, kad suteiktų žinių ir įgūdžių šiuolaikiniams vaizdo žaidimams kurti, naudojant įvairias pažangias priemones ir platformas, pvz., Virtualią realybę.

Pramonės kontekstas yra svarbus šios programos aspektas, o studentai taip pat studijuoja žaidimų dizaino temas, kurios taikomos pramonės darbui ir savarankiškam žaidimų kūrimui, taip pat mokslinių tyrimų metodus, tinkamus tolesnei magistrantūros studijoms. Tai paremta pramonės darbuotojų patirtimi, iš kurių daugelis dirbo žaidimų pramonėje, arba yra aktyvūs ryšiai su pramone.

... [-]
Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Šios programos tikslas - suteikti studentams pažangius įgūdžius, žinias ir patirtį, kad galėtų atlikti techninius ir gamybos valdymo vaidmenis pasauliniu mastu svarbiame ... [+]

Kursas

Šios programos tikslas - suteikti studentams pažangius įgūdžius, žinias ir patirtį, kad galėtų atlikti techninius ir gamybos valdymo vaidmenis pasauliniu mastu svarbiame žemės ūkio maisto produktų sektoriuje.

Žemės ūkio produktų sektorius iš esmės susijęs su iššūkiais, susijusiais su žemės ir vandens naudojimu, klimato kaita ir sveikata bei gerove.

Studentai turės galimybę studijuoti tokias sritis kaip pažangus augalininkystės mokslas, pažangi maisto produktų gamyba, naujų produktų ir procesų plėtra, maisto sauga

Studentai taip pat turės galimybę susipažinti su atitinkamomis pramonės šakų specialiomis technologijomis ir nauja įranga tiek University of Lincoln maisto ir žemės ūkio universitetų universitetuose, tiek Nacionaliniame maisto produktų gamybos centre Holbeache, tiek Riseholme parke.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Magistrantūros žmogiškųjų išteklių vadybos (HRM) laipsnis, naudojant kritinę analizę, savirefleksiją ir problemų sprendimo būdus, suteikia studentams galimybę išmokti kur ... [+]

Kursas

Profesinė akreditacija, pramonės ryšiai ir verslo dėmesys daro šią programą ideali, jei šiuo metu esate įsitraukę į žmogiškuosius išteklius ar norėtumėte siekti karjeros šioje srityje.

Turėdamas akivaizdžių akademinių ir praktikų perspektyvų, turėsite galimybę atrasti naujų būdų valdyti žmones šiuolaikinėje darbo vietoje, atsižvelgiant į žmonių vystymąsi ir darbuotojų santykius bei suprasti vyresniojo vadovavimo platesnes verslo problemas. Jums reikės kritiškai mąstyti organizacinio valdymo ir savęs refleksijos klausimus.

Ši programa suteikia galimybę įgyti profesionaliai pripažintą kvalifikaciją, padedančią patenkinti didėjantį personalo ir praktikos specialistų pripažinimą personalo ir plėtros instituto (CIPD) kvalifikacijumi.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Ši programa apjungia kompiuterinį pagrindą su kompiuterine vizija ir duomenų mokslu bei mašinų mokymosi specializacijomis, suteikdama studentams teorinę ir praktinę patir ... [+]

Kursas

Ši programa apjungia kompiuterinį pagrindą su kompiuterine vizija ir duomenų mokslu bei mašinų mokymosi specializacijomis, suteikdama studentams teorinę ir praktinę patirtį, reikalingą naujoviškiems sprendimams, reikalingiems dinamiškame ir novatoriškame technologijų sektoriuje.

Moduliai apima temas, įskaitant pažangiąja dirbtinio intelekto, kompiuterinės vizijos, mašininio mokymosi ribų ir kompiuterinės vizijos tyrimus, mašinų mokymąsi ir neuroninę kompiuteriją.

Studentai taip pat turi galimybę atlikti svarbų mokslinių tyrimų projektą, kuriame daugiausia dėmesio skiriama tam tikro asmeninio ir profesinio intereso sričiai, plėtojant disertaciją ir esminį programinės įrangos diegimą.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

"MSc Project Management" laipsnis "Lincoln" suteikia galimybę bendrauti su pagrindinėmis teorijomis ir geriausios praktikos sistemingu, kritiniu ir tuo pačiu metu kūrybin ... [+]

Kursas

Šiuo metu projektai yra visur, formalizuojant būdus, kaip įmonės organizuoja ir įgyvendina nuolatinius patobulinimus, kurių reikia norint sėkmingai veikti konkurencingose ​​rinkose, ir kurios paprastai kelia didelę riziką ir netikrumą. Istorinis projekto valdymo palikimas yra akivaizdus visame pasaulyje. Viskas, kas buvo sukurta, pradedant nuo Egipto piramidžių per viduramžių katedras iki dangoraižių ir kitų žinomų šiuolaikinės infrastruktūros pavyzdžių, tam tikru momentu buvo projektas.

Nepriklausomai nuo jūsų dabartinio projekto valdymo žinių ar patirties lygio, turėsite galimybę įgyti daugiau pasitikėjimo, kad geriau planuotumėte sudėtingus projektus, vadovautųsi ir įkvėptumėte savo komandą, tvarkytumėte sudėtingas suinteresuotąsias šalis ir susidorote su labiausiai nemaloniais ar netikėtais pavojais. Jūs taip pat turėsite galimybę plėtoti praktinius įgūdžius, susijusius su projektų kūrimu, planavimu ir vykdymu, be konfliktų sprendimo ir veiksmingos daugiafunkcinės projektų integracijos.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Ši programa yra skirta parengti studentus karjerai, kuri reikalauja tvirtos supratimo apie tyrimo metodus konkrečiose psichologijos srityse. ... [+]

Kursas

Ši programa yra skirta parengti studentus karjerai, kuri reikalauja tvirtos supratimo apie tyrimo metodus konkrečiose psichologijos srityse.

Šiam tikslui remti studentai turi galimybę sukurti tvirtą mokslinį psichologinių tyrimų metodų pagrindą ne tik siekdami suprasti naujausius būdus, bet ir siekti, kad būtų galima sukurti originalius tyrimus. idėjos, savarankiškai rengia tokias idėjas, naudoja griežtus metodologinius standartus ir skleidžia rezultatus ir išvadas kuo aukščiau.

Ši programa išskiria dėmesį į taikomųjų tyrimų metodų ir metodų mokymąsi įvairiose psichologinių tyrimų srityse ir galimybę studentams surinkti savo studijų programą, pasirinkus keletą modulių variantų. Studentai prašomi užrašyti savo disertacijos projektą kaip popierių (6000–8000 žodžių), kuris iš esmės gali būti pateiktas recenzuojamam žurnalui vėliau.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Magistrantūros rinkodaros laipsnis suteikia galimybę siekiantiems ir patyrusiems rinkodaros specialistams išplėsti savo žinias ir specialias žinias, kad galėtų labai pris ... [+]

Kursas

Rinkodara yra pagrindinė valdymo užduotis, kuri yra labai svarbi rytdienos verslo specialistų sėkmei. Lincoln'e jus mokys patyrę specialistai ir akademikai, suteikiant jums galimybę kurti išsamias rinkodaros teorijos žinias ir galimybę kurti planavimo, strateginio mąstymo ir valdymo įgūdžius, reikalingus jūsų karjerai.

Kaip Lincoln International Business School dalis, turėsite galimybę aplankyti įspūdingą paskaitų seriją iš pramonės vadovų ir verslo specialistų. Mūsų stiprios pramonės nuorodos informuoja apie šios programos mokymo programas, todėl raginama kurti ir sukurti savo kontaktų tinklą.

Šią programą galite pradėti rugsėjo ar vasario mėnesiais. Prašome susisiekti su mokykla, jei norite gauti daugiau informacijos lbs@lincoln.ac.ukPabrėžiaTurėsite galimybę patirti pramonės / rinkodaros veiklą per projektus ir lankydami kalbėtojų programas.Turėsite galimybę susipažinti su skaitmenine ir socialine žiniasklaidos rinkodara, atlikdami ir analizuodami gyvus projektus.... [-]
Jungtinė Karalystė Boston
Vasaris 2020
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Programos tikslas - sukurti reflektyvius ir kompetentingus socialinio darbo specialistus, kurie galėtų saugiai, efektyviai ir užtikrintai dirbti sudėtingoje aplinkoje. ... [+]

Kursas

Programos tikslas - sukurti reflektyvius ir kompetentingus socialinio darbo specialistus, kurie galėtų saugiai, efektyviai ir užtikrintai dirbti sudėtingoje aplinkoje. Sveikatos ir socialinės rūpybos mokyklą patvirtino Sveikatos ir priežiūros specialistų taryba (angl. Health and Care Professionals Council, HCPC), kuri teikia socialinio darbo magistro laipsnį kaip antrosios pakopos profesinį apdovanojimą socialinės rūpybos srityje.

Studentai turės galimybę atlikti dvi prižiūrimas ir vertinamas praktikos vietas socialinio darbo ar socialinės globos įstaigose studijų metu. Šios paskirties vietos yra skirtos suteikti studentams galimybę tobulinti savo profesines žinias, teorijas, vertybes ir praktinius įgūdžius. Daugiau informacijos apie galimas išlaidas, susijusias su šių paskirties vietų užbaigimu, rasite skirtuke „Funkcijos“.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Mūsų statybos mokslų ir vadybos magistras atsako į pasaulines problemas, su kuriomis susiduria aplinkos: klimato pokyčiai, technologijos, urbanizacija, gyventojų dinamika ... [+]

Kursas

Mūsų programa skirta tobulinti studentų žinias ir supratimą apie pastatų mokslą ir statybos proceso valdymą, kad jie galėtų atlikti savo profesines pareigas kuriant, tobulinant ir palaikant mūsų sukurtą aplinką. Jos tikslas - suteikti studentams programą, apimančią visapusišką statybos valdymo procesų perspektyvą ir pasaulines problemas, su kuriomis susiduria šiuolaikinė statybos pramonė.

Ši programa tinka neseniai baigusiems statybos ir kitas susijusias disciplinas, norinčioms plėtoti technines žinias ir valdymo įgūdžius, reikalingus greitam karjeros statyboje. Tai taip pat tinka patyrusiems statybos specialistams, kurie siekia aukštesniojo lygio pareigybių Jungtinėje Karalystėje ir užsienyje. Be to, žinių ir įgūdžių, kuriuos mokiniai gali tobulinti pagal šią programą, atveria galimybes pereiti prie MPhil / PhD mokslinių tyrimų statybos mokslo, statybos technologijų ir statybos valdymo srityse.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugsėjis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Mokslinių tyrimų taikomojoje matematikoje magistrantūra suteikia studentams galimybę atlikti matematikos sričių tyrimus su praktiniais verslo ir pramonės pritaikymais. ... [+]

Kursas

Mokslinių tyrimų taikomojoje matematikoje magistrantūra suteikia studentams galimybę atlikti matematikos sričių tyrimus su praktiniais verslo ir pramonės pritaikymais.

Kaip matematikos ir fizikos mokyklos mokslininkas turite galimybę dirbti su šios srities specialistais ir turėti galimybę plėtoti nacionalinį ir tarptautinį bendradarbiavimą.

Moksliniai tyrimai mokykloje vykdo dvi skirtingas kryptis: skaičiavimo fizika / taikomoji matematika ir gryna matematika. Taikomosios matematikos moksliniai tyrimai orientuoti į skaitmeninių metodų ir algoritmų, skirtų įvairioms medžiagų mokslų lygtims išspręsti, kūrimą, ypač nanomedžiagų srityje. Tai apima pažangų paralelizavimą ir modernių superkompiuterių metodų pritaikymą.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Magistrantūros Tarptautinio turizmo vadybos tikslas yra suteikti absolventams akademinį supratimą ir pramonės poreikius, reikalingus dirbti aukštojo lygio šiame augančiam ... [+]

Kursas

Magistrantūros Tarptautinio turizmo vadybos tikslas yra suteikti absolventams akademinį supratimą ir pramonės poreikius, reikalingus dirbti aukštojo lygio šiame augančiame pasaulio sektoriuje.

Programa suteikia galimybę plėtoti analitinius įgūdžius, reikalingus pramonės tendencijoms, rinkos paklausai ir susijusiai kelionių elgsenai įvertinti. Svarbios temos, pavyzdžiui, verslumas, tvarumas ir globalizmas, yra neatskiriama programos dalis. Tikimasi, kad studentai taps informuotais, aiškinamaisiais, analitiniais ir kritiniais, taip pat žinos apie perkamų asmeninių įgūdžių įgijimo ir demonstravimo vertę.

Darbuotojai turi profesinės patirties tarptautinio turizmo ir svetingumo srityse, įskaitant planavimą, organizavimą ir verslo klientų renginių koordinavimą.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Tarptautinio verslo ekonomikos magistrantūra skirta studentams, turintiems verslo ir vadybos studijų pagrindus. Tikslas yra suteikti galimybę plėsti žinias apie tarptauti ... [+]

Kursas

Šios programos tarptautinio verslo ir taikomojo ekonomikos derinys yra skirtas pateikti tarptautinio verslo pasaulio apžvalgą ir tvirtą pagrindą karjerai įvairiose tarptautinėse organizacijose arba taikomame / verslo ekonomikume. Ši programa skirta tiems, kurie neturi stipraus ekonominio arba ekonometrinio pobūdžio ir yra kiekybiniai ir tyrimai orientuoti pobūdžio.

PabrėžiaŠi programa orientuota į kiekybinius metodus ir tarptautinius finansus bei tarptautinį verslą.Programą vykdo mokslininkai, turintys patirties tarptautinėje makroekonomikos ir finansų bei tarptautinio verslo srityse.Taip pat galite kurti savo įgūdžius ir žinias papildomai užsiėmimų metu, užpildydami Lincolno apdovanojimą.... [-]
Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

"MSc International Business" programa "Lincoln" yra skirta suteikti jums reikalingų savybių ir dalykinių žinių, kurios leis jums efektyviai konkuruoti vidaus ir tarptauti ... [+]

Kursas

Programa siūlo aukšto lygio paramą tarptautiniams studentams. Yra integruotas požiūris į paramą anglų kalba, orientacija į studijas Jungtinėje Karalystėje ir magistrantūros studijų įgūdžiai, verslumo ir įdarbinimo karjeros galimybių plėtra ir pastoracinė parama. Glaudus bendradarbiavimas su tarptautiniu biuru, anglų kalbos centru, studentų paslaugomis, karjera, biblioteka ir kitomis centrinėmis paslaugomis yra esminis šios paramos bruožas.

Verslo absolventai gali naudotis šia programa, norėdami išsamiau išnagrinėti dalyko sritį, o kiti gali sujungti tarptautines verslo teorijas savo turimas žinias ir įgūdžius.

Šią programą galite pradėti rugsėjo ar vasario mėnesiais. Prašome susisiekti su mokykla, jei norite gauti daugiau informacijos lbs@lincoln.ac.ukPabrėžiaKelios galimybės bendradarbiauti su tarptautiniu verslu, paskaitos paskaitos ir gyvi atvejų tyrimai.Tinklo renginiai vyksta visus metus.Pagrindinis šio kurso bruožas yra "Leadership" gyvenamosios savaitės savaitė, kai studentai gali dirbti kartu siekdami išugdyti vadovavimo įgūdžius.Studentai taip pat laikysis nuolatinio profesinio tobulėjimo žurnalo (CPDL), skirto didinti absolventų įsidarbinimo galimybes kitose šalyse.... [-]
Jungtinė Karalystė Boston
Vasaris 2020
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

"MSc International Banking and Investments at Lincoln" yra skirta tiems, kurie nori sekti karjeros investicijų bankininkystės sektoriuje. Didžioji Britanija, Europa ir be ... [+]

Kursas

"MSc International Banking and Investments at Lincoln" yra skirta tiems, kurie nori sekti karjeros investicijų bankininkystės sektoriuje. Didžioji Britanija, Europa ir besivystančios ekonomikos šalių Azijoje paklausa tinka turintiems žinių apie įmonių finansus, investicijas, prekybą ir investicijas.

Magistrantūros tarptautinis investicinis bankas skirtas suprasti, kaip veikia ekonomika, kaip priimami sprendimai ir kaip veikia finansų sistemos ir kapitalo rinkos.

Pabrėžia

Programa skirta suprasti, kaip veikia ekonomika, kaip priimami sprendimai ir kaip veikia finansų sistemos ir kapitalo rinkos.

Sėkmingi absolventai turėtų siekti karjeros finansų ir investicijų srityse, įskaitant finansų vadybininką, investicijų portfelio valdytoją ir privatų / komercinį / investicinį bankininką įvairiose ekonominėse ir politinėse situacijose.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugsėjis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Turizmas yra visame pasaulyje svarbi pramonė, teikianti įvairias karjeros galimybes. Magistrantūros Turizmas ir rinkodara laipsnį Lincoln gali pasiūlyti maršrutą iš įvair ... [+]

Kursas

Turizmas yra visame pasaulyje svarbi pramonė, teikianti įvairias karjeros galimybes. Magistrantūros Turizmas ir rinkodara laipsnį Lincoln gali pasiūlyti maršrutą iš įvairių Pathways , priklausomiems nuo karjeros siekius per savo parinkimo modulių.

Programa skirta suprasti rinkodaros turizmo kontekste. Studentai turės galimybę studijuoti įvairius turizmo ir rinkodaros modulius, siekdami suprasti turistus kaip vartotojus ir kaip kurti ir reklamuoti paskirties vietas. Studentai taip pat turės galimybę kurti kritinius mąstymo ir organizacinius įgūdžius, kurių tikslas - padėti jiems tapti veiksmingu profesionalu.

Programa mokoma tarptautinių akademikų komanda. Be to, kursą naudoja svečiai, kurie yra rinkodaros ar turizmo specialistai.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

University of Lincoln magistrantūros vadybos programos tikslas - parengti studentus verslo ir valdymo karjerai. Studentai gali mokytis nuo apskaitos ir finansų temų iki o ... [+]

Kursas

Vadovavimo, asmeninio poveikio ir derybų moduliai siekia ugdyti studentų supratimą apie besikeičiančią vadovavimo praktiką šiuolaikinėse organizacijose, tuo pačiu metu teikiant pirmenybę darbdavių, ieškančių kandidatų, turinčių stiprių bendravimo įgūdžių ir "galinčių" požiūrio, poreikius.

Studentai, be pagrindinių ir papildomų modulių derinių, privalo atlikti išsamų nepriklausomą tyrimą.

Kviečiame kreiptis dėl programos, baigę visas disciplinas, neturėdami ankstesnės verslo ir vadybos studijų patirties. Tiems, kurie jau studijavo atitinkamą discipliną, šis kursas suteikia galimybę pažangą pažinti savo žinias.

Šią programą galite pradėti rugsėjo ar vasario mėnesiais. Prašome susisiekti su mokykla, jei norite gauti daugiau informacijos lbs@lincoln.ac.ukPabrėžiaSukurta stiprinti bendravimo įgūdžius ir darbdaviams palankų požiūrį.Galimybė dalyvauti vaidmenų žaidimuose su studentais iš Universiteto Dramos mokyklos.Neprivaloma kelionė į Mančesterio evakuacijos kambarius.... [-]
Jungtinė Karalystė Boston
Rugsėjis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Kadangi korporacinis valdymas dabar yra neatskiriama kasdienio verslo gyvenimo dalis, magistrantūros studijų valdymo programa yra tinkama ir patraukli daugybei kandidatų ... [+]

Kursas

Pasaulinė finansų krizė, įmonių skandalai ir žlugimas bei visuomenės susirūpinimas dėl akivaizdaus veiksmingų valdybų stokos prisidėjo prie susidomėjimo gera valdymo praktika. Programa yra sutelkta į praktinį taikymą verslo aplinkoje ir siekiama suteikti studentams stiprią dalyko žinias ir naujausią mąstymą valdymo, tvarumo ataskaitų, verslo etikos, organizacinės ir valdybos efektyvumo, finansų, teisės ir strateginės veiklos pasaulyje. Mintys.

Kadangi įmonės susiduria su didesne rizika ir didesniu galimu jų veiklos poveikiu visuomenei, tvarumo klausimai yra svarbesni nei bet kada. Tvarumas jau nebėra dėl rizikos ir atitikties, bet taip pat apie naujoves, galimybes ir kaip pasiekti tobulumo ir tvarumo, ir finansinio rezultato. Programos tikslas - gerai suprasti procesus ir priežiūrą, kuri skatina aukščiausius lyderystės, atskaitomybės, tvarumo atskaitomybės ir etiško elgesio versle standartus.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Magistras

University of Lincoln

Ši profesinio rengimo programa suteikia lankstumo pritaikyti savo mokymąsi pagal sistemą, atitinkančią Karaliaus Britų architektų instituto (RIBA) ir Architektų registrac ... [+]

Kursas

Ši profesinio rengimo programa suteikia lankstumo pritaikyti savo mokymąsi pagal sistemą, atitinkančią Karaliaus Britų architektų instituto (RIBA) ir Architektų registracijos tarybos (ARB) reikalavimus.

Šis kursas skatina kritiškai apsvarstyti asmeninius tikslus, pasiekimus ir dizaino filosofiją struktūrinių teorinių diskusijų ir individualių tyrimų pagrindu. Ypatingas dėmesys skiriamas profesinių įgūdžių ugdymui per individualų mokymąsi, grupinį darbą ir studijas.

Studentai gali naudoti laboratorijas ir praktinius užsiėmimus tradiciniams modelių kūrimo metodams, taip pat skaitmeninės gamybos technologijoms. Sėkmingai užbaigus programą, galite pereiti prie antrosios pakopos studijų diplomo profesinėje praktikoje ir architektūros vadyboje (ARB / RIBA 3 dalis) kaip Pathway tapti registruotu architektu.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
2 - 5 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

Šios profesinės programos tikslas - suteikti aukščiausios kokybės švietimą siekiantiems architektams. Programą nustato architektų registracijos valdyba, kurią patvirtina ... [+]

Kursas

Šios profesinės programos tikslas - suteikti aukščiausios kokybės švietimą siekiantiems architektams. Programą nustato architektų registracijos valdyba, kurią patvirtina Karališkasis britų architektų institutas.

Šis kursas skatina kritines refleksijas apie asmeninius tikslus, pasiekimus ir dizaino filosofiją struktūrizuotų teorinių diskusijų ir individualių tyrimų kontekste. Tai suteikia laisvę pritaikyti savo mokymą pagal sistemą, atitinkančią Didžiosios Britanijos architektų ir architektų registracijos valdybos 2 dalies reikalavimus.

Yra akcentuojamas profesinių įgūdžių ugdymas individualiu studijų, grupinio darbo ir studijų veikla. Turėsite galimybę sutelkti dėmesį į tuos, kurie jus labiausiai domina, ir į tas, kurios atitinka jūsų karjeros siekius.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugsėjis 2019
Dieninės
Ištęstinės
2 - 5 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Lincoln

„MRes Performing Arts“ (dramos, šokio, muzikos) tikslas - suteikti pripažintą mokslinių tyrimų apdovanojimą rengiant doktorantūros studijas susijusiose srityse. Jis skirt ... [+]

Kursas

„MRes Performing Arts“ (dramos, šokio, muzikos) tikslas - suteikti pripažintą mokslinių tyrimų apdovanojimą rengiant doktorantūros studijas susijusiose srityse. Jis skirtas studentams, norintiems sukurti pagrindą doktorantūros studijoms.

Šis kursas yra puiki pradžia jūsų mokslinių tyrimų kelionei scenoje. Juo siekiama suteikti kritinių ir metodinių priemonių, reikalingų moksliniams tyrimams, tuo pačiu metu suteikiant galimybę atlikti kryptingą tyrimą savo pasirinktoje meno disciplinoje ir dalyvauti skirtingose veiklos perspektyvose.

Studentai apie šią magistro programą gali pasinaudoti Lincoln Performing Arts Center, studijų, galerijos ir gyvybingos meno bendruomenės ištekliais.... [-]

Jungtinė Karalystė Boston
Rugpjūtis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Change your World at the University of Lincoln

Address
University of Lincoln Brayford Pool
LN6 7TS Boston, England, Jungtinė Karalystė