University of Surrey

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie mus

University of Surrey buvo įsteigtas 1966 m. Rugsėjo 9 d., Jam suteikiant Karališkąją chartiją, tačiau jo šaknys siekia XIX a. Pabaigos rūpestį suteikti skurdesniems Londono gyventojams geresnes galimybes gauti aukštesnį ir aukštesnį išsilavinimą.

Battersea politechnikos institutas

Universiteto pirmtakas, Battersea politechnikos institutas buvo įkurtas 1891 m. Ir nuo maždaug 1920 m. Pradėjo koncentruoti dėmesį į mokslą ir technologijas, dėstydamas dienos ir vakaro studentus Londono universiteto laipsniams.

Jos akademinė reputacija stabiliai augo iki to laiko, kai 1956 m. Ji buvo viena iš pirmųjų institucijų, kuri buvo paskirta „pažangiųjų technologijų kolegija“. 1957 m. Jis buvo pervadintas į Battersea technologijos kolegiją.

Persikėlimas į Guildfordą

Iki septintojo dešimtmečio pradžios Kolegija apaugo savo pagrindiniu pastatu Battersea Park Road ir 1962 m. Buvo nuspręsta įstoti į Guildfordą.

Netrukus, 1963 m., Robbins'o ataskaita pasiūlė, kad Battersea kolegija turėtų plėstis ir tapti savo laipsnius suteikiančiu universitetu.

Surrey tyrimų parkas

Vienas reikšmingiausių universiteto plėtros vietų yra Surrey tyrimų parkas, kurį 1985 m. Atidarė HRH Kento hercogas.

Šiuo metu parke įsikūrusi daugiau nei 100 kompanijų, kuriose dirba 2500 darbuotojų, užsiimančių tyrimų ir plėtros veikla - daugelis jų yra glaudžiai susiję su pačių universiteto fakultetų darbu.

Vystantis dvaro parką

Atsižvelgiant į erdvės apribojimus pagrindiniame Surėjaus „Stag Hill“ miestelyje, 2000-aisiais universitetas išsiplėtė iki naujo universiteto miestelio dvaro parke.

Šiek tiek daugiau nei mylios nuo Stag kalvos, sujungtą su pėsčiųjų ir dviračių takų tinklu, dvaro parke dabar yra didelis studentų apgyvendinimo plotas, taip pat Surėjaus sporto parkas ir veterinarinės medicinos mokykla.

Ryšių namuose ir užsienyje stiprinimas

2006 m. Surrey tarptautinis institutas-DUFE (SII-DUFE) buvo įkurtas kaip jungtinė akademinės partnerystės įstaiga tarp University of Surrey universiteto ir Dongbei finansų ir ekonomikos universiteto Dalianas, Kinija.

„SII-DUFE“ siūlo aukštos kokybės programas, suderintas su verslo vadyba ir turizmo vadyba, derinant aukštus akademinius standartus ir sėkmingą užimtumą maloniame pajūrio mieste šalies šiaurės rytuose.

Mūsų ilgalaikiai santykiai su Guildfordo aktorių mokykla (GSA) dar labiau sustiprėjo 2009 m., Nes konservatorija, kuri specializuojasi aktoriniame ir muzikiniame teatre, pasirašė susijungimo sutartį su universitetu.120732_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg

Miestelio investicijos - 400 mln. Svarų

Nuo 2000 m. Mūsų turtas buvo pertvarkytas įgyvendinant 400 milijonų svarų sterlingų pastatų plėtros ir tobulinimo programą - įskaitant 130 milijonų svarų sterlingų studentų apgyvendinimui, 36 milijonus svarų Surrey sporto parkui, 16 milijonų svarų sterlingų bibliotekai ir mokymosi centrui ir 4,5 milijono svarų sterlingų. „Ivy“ menų centras.

Be to, dar buvo investuojama į naują 45 mln. Svarų sterlingų veterinarijos medicinos mokyklą ir 70 mln. Svarų paramą 5G inovacijų centrui, vienam iš pirmųjų pasaulyje tyrimų centrų, skirtų mobiliajam ryšiui ir būsimoms interneto technologijoms.

125 metai formuojant ateitį

2016 m. „Surrey“ šventė 125-ąsias įkūrimo metines. Nors per tą laiką institucija labai išsivystė, mūsų įsipareigojimas vykdyti aukščiausio lygio akademinę veiklą ir realaus pasaulio sprendimus išliko pastovus.

Turėdami vis daugiau patirties tvaraus energijos, telekomunikacijų, kosmoso, ligų kontrolės ir sveikatos srityse, esame aistringi, kad naujas mūsų sukauptas žinias pavers praktiškomis naujovėmis, gerinančiomis žmonių gyvenimą.

Metų universitetas 2016 m

Džiaugėmės, kad buvome paskelbti Metų universitetu „The Times“ ir „The Sunday Times“ geru universiteto vadovu 2016.

Dabartiniai studentų skaičiai

2018–19 mokslo metais Surryje turime daugiau nei 16 000 studentų - taip pat 615 mokosi pirmame kursų etape mūsų miestelyje Kinijoje.

  • Bakalauro studijų studentai: 13,289
  • Magistrantai (dėstomi): 2526
  • Antrosios pakopos (mokslo) studentai: 1 085

Tarptautinė studentų organizacija

36 proc. Surrey studentų yra iš JK ribų, padedantys parodyti ir mūsų studentų įvairovę, ir tarptautinę universiteto reputaciją.

Tarptautinis

Mes didžiuojamės, kad esame vienas kultūriškai įvairiausių JK universitetų, turinčių daugiau kaip 140 tautybių, vaidinančių universitetiniame gyvenime.

Esame čia, kad padėtume jums visame prašymo pateikimo procese - pradedant patarimais dėl tinkamo vizos kurso pasirinkimo ir ruošiantis pirmosioms savaitėms Suryje.

Vietos

Gildfordas

Address
University of Surrey
Guildford

Gildfordas, Anglija, Jungtinė Karalystė

Programos

MA
MSc