Oficialus aprašymas

Apie mus

University of Surrey buvo įsteigtas 1966 m. Rugsėjo 9 d., Jam suteikiant Karališkąją chartiją, tačiau jo šaknys siekia XIX a. Pabaigos rūpestį suteikti skurdesniems Londono gyventojams geresnes galimybes gauti aukštesnį ir aukštesnį išsilavinimą.

Battersea politechnikos institutas

Universiteto pirmtakas, Battersea politechnikos institutas buvo įkurtas 1891 m. Ir nuo maždaug 1920 m. Pradėjo koncentruoti dėmesį į mokslą ir technologijas, dėstydamas dienos ir vakaro studentus Londono universiteto laipsniams.

Jos akademinė reputacija stabiliai augo iki to laiko, kai 1956 m. Ji buvo viena iš pirmųjų institucijų, kuri buvo paskirta „pažangiųjų technologijų kolegija“. 1957 m. Jis buvo pervadintas į Battersea technologijos kolegiją.

Persikėlimas į Guildfordą

Iki septintojo dešimtmečio pradžios Kolegija apaugo savo pagrindiniu pastatu Battersea Park Road ir 1962 m. Buvo nuspręsta įstoti į Guildfordą.

Netrukus, 1963 m., Robbins'o ataskaita pasiūlė, kad Battersea kolegija turėtų plėstis ir tapti savo laipsnius suteikiančiu universitetu.

Surrey tyrimų parkas

Vienas reikšmingiausių universiteto plėtros vietų yra Surrey tyrimų parkas, kurį 1985 m. Atidarė HRH Kento hercogas.

Šiuo metu parke įsikūrusi daugiau nei 100 kompanijų, kuriose dirba 2500 darbuotojų, užsiimančių tyrimų ir plėtros veikla - daugelis jų yra glaudžiai susiję su pačių universiteto fakultetų darbu.

Vystantis dvaro parką

Atsižvelgiant į erdvės apribojimus pagrindiniame Surėjaus „Stag Hill“ miestelyje, 2000-aisiais universitetas išsiplėtė iki naujo universiteto miestelio dvaro parke.

Šiek tiek daugiau nei mylios nuo Stag kalvos, sujungtą su pėsčiųjų ir dviračių takų tinklu, dvaro parke dabar yra didelis studentų apgyvendinimo plotas, taip pat Surėjaus sporto parkas ir veterinarinės medicinos mokykla.

Ryšių namuose ir užsienyje stiprinimas

2006 m. Surrey tarptautinis institutas-DUFE (SII-DUFE) buvo įkurtas kaip jungtinė akademinės partnerystės įstaiga tarp University of Surrey universiteto ir Dongbei finansų ir ekonomikos universiteto Dalianas, Kinija.

„SII-DUFE“ siūlo aukštos kokybės programas, suderintas su verslo vadyba ir turizmo vadyba, derinant aukštus akademinius standartus ir sėkmingą užimtumą maloniame pajūrio mieste šalies šiaurės rytuose.

Mūsų ilgalaikiai santykiai su Guildfordo aktorių mokykla (GSA) dar labiau sustiprėjo 2009 m., Nes konservatorija, kuri specializuojasi aktoriniame ir muzikiniame teatre, pasirašė susijungimo sutartį su universitetu.120732_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg

Miestelio investicijos - 400 mln. Svarų

Nuo 2000 m. Mūsų turtas buvo pertvarkytas įgyvendinant 400 milijonų svarų sterlingų pastatų plėtros ir tobulinimo programą - įskaitant 130 milijonų svarų sterlingų studentų apgyvendinimui, 36 milijonus svarų Surrey sporto parkui, 16 milijonų svarų sterlingų bibliotekai ir mokymosi centrui ir 4,5 milijono svarų sterlingų. „Ivy“ menų centras.

Be to, dar buvo investuojama į naują 45 mln. Svarų sterlingų veterinarijos medicinos mokyklą ir 70 mln. Svarų paramą 5G inovacijų centrui, vienam iš pirmųjų pasaulyje tyrimų centrų, skirtų mobiliajam ryšiui ir būsimoms interneto technologijoms.

125 metai formuojant ateitį

2016 m. „Surrey“ šventė 125-ąsias įkūrimo metines. Nors per tą laiką institucija labai išsivystė, mūsų įsipareigojimas vykdyti aukščiausio lygio akademinę veiklą ir realaus pasaulio sprendimus išliko pastovus.

Turėdami vis daugiau patirties tvaraus energijos, telekomunikacijų, kosmoso, ligų kontrolės ir sveikatos srityse, esame aistringi, kad naujas mūsų sukauptas žinias pavers praktiškomis naujovėmis, gerinančiomis žmonių gyvenimą.

Metų universitetas 2016 m

Džiaugėmės, kad buvome paskelbti Metų universitetu „The Times“ ir „The Sunday Times“ geru universiteto vadovu 2016.

Dabartiniai studentų skaičiai

2018–19 mokslo metais Surryje turime daugiau nei 16 000 studentų - taip pat 615 mokosi pirmame kursų etape mūsų miestelyje Kinijoje.

  • Bakalauro studijų studentai: 13,289
  • Magistrantai (dėstomi): 2526
  • Antrosios pakopos (mokslo) studentai: 1 085

Tarptautinė studentų organizacija

36 proc. Surrey studentų yra iš JK ribų, padedantys parodyti ir mūsų studentų įvairovę, ir tarptautinę universiteto reputaciją.

Tarptautinis

Mes didžiuojamės, kad esame vienas kultūriškai įvairiausių JK universitetų, turinčių daugiau kaip 140 tautybių, vaidinančių universitetiniame gyvenime.

Esame čia, kad padėtume jums visame prašymo pateikimo procese - pradedant patarimais dėl tinkamo vizos kurso pasirinkimo ir ruošiantis pirmosioms savaitėms Suryje.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

University of Surrey

Mūsų „MA TESOL“ yra įsikūrusi Literatūros ir kalbų mokykloje, aukšto lygio akademinėje mokykloje, kuri yra tarptautinė tiek savo sudėtimi, tiek perspektyvomis. Tapti angl ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Mūsų „MA TESOL“ yra įsikūrusi Literatūros ir kalbų mokykloje, aukšto lygio akademinėje mokykloje, kuri yra tarptautinė tiek savo sudėtimi, tiek perspektyvomis.

Tapti anglų kalbos, kaip antrosios ar užsienio kalbos, mokytoju suteikia jums galimybę užmegzti prasmingus ryšius tarp kultūrų ir bendruomenių ir atverti vertingas galimybes kitiems.

Mes sujungėme savo praktinį, tarpkultūrinį ir taikomąjį požiūrį į kalbos mokymą su savo kalbotyros patirtimi, kad sukurtume magistro kursą, kuris gali padėti jums išnaudoti visą savo potencialą.

Ką mokysi

Studijos magistrantūros studijoms, mokančioms anglų kalbą kitų kalbų kalbėtojams (TESOL), yra svarbiausias dalykas norint atverti tarptautinės karjeros galimybes sektoriuje, kuriame vyksta įspūdingas nuolatinis augimas. Mes padėsime jums įsisavinti pagrindines kalbų mokymosi ir mokymo teorijas bei principus, kad galėtumėte užtikrintai ir vaizduotėje juos pritaikyti mokydami. Pasirinktinių modulių asortimentas leis jums specializuotis, o disertacija leis atlikti išsamius jums svarbios temos tyrimus.... [-]

Jungtinė Karalystė Gildfordas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Surrey

Ekonomika formuoja mūsų pasaulį, pradedant infliacija ir nedarbo lygiu, baigiant „Brexit“ ir pieno kainos padariniais. Mūsų ekonomikos magistras suteiks jums galimybę išt ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Ekonomika formuoja mūsų pasaulį, pradedant infliacija ir nedarbo lygiu, baigiant „Brexit“ ir pieno kainos padariniais. Mūsų ekonomikos magistras suteiks jums galimybę ištirti šią įtraukiančią temą ir nuolatinį jos poveikį mūsų pasauliui.

Mūsų intensyvus pertvarkymo kursas yra skirtas suteikti jums reikiamų įgūdžių, leidžiančių daryti karjerą įdomioje ir naudingoje ekonomikos srityje, nepriklausomai nuo jūsų ankstesnio laipsnio dalyko.

Ką mokysi

Mūsų ekonomikos magistro laipsnis suteiks jums išsamų išsilavinimą ekonomikos teorijų ir taikymo srityse. Jūs studijuosite pagrindinius mikroekonomikos, makroekonomikos ir ekonometrijos principus, įgysite kritinio supratimo apie dabartines ekonomines problemas ir įžvalgas. Taip pat išugdysite galimybę derinti atitinkamus analizės metodus su įžvalgia duomenų analize, kad padarytumėte ekonomines išvadas.... [-]

Jungtinė Karalystė Gildfordas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Surrey

Norėdami būti tarptautiniu rinkodaros specialistu, turite suprasti savo auditoriją. Šis kursas sujungia mūsų literatūros ir kalbų mokyklos tyrimų ir mokymo pranašumus su ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Norėdami būti tarptautiniu rinkodaros specialistu, turite suprasti savo auditoriją. Šis kursas sujungia mūsų literatūros ir kalbų mokyklos tyrimų ir mokymo pranašumus su Surėjaus verslo mokyklos patirtimi, siūlydamas įdomų įgūdžių ir patirties susiliejimą, kuris galėtų paspartinti jūsų karjerą.

Surrey buvo vienas iš pirmųjų universitetų JK, pasiūliusių komunikacijos kursus - nuo to laiko sėkmingai apmokėme daugiau nei 300 absolventų, kurie pradėjo produktyvią karjerą įvairiose tarptautinėse organizacijose, ypač reklamos, tarptautinės vadybos, žiniasklaidos ir visuomenės srityse. santykiai.

Ką mokysi

Norėdami būti tarptautiniu rinkodaros specialistu, turite suprasti savo auditoriją. Šis kursas sujungia mūsų literatūros ir kalbų mokyklos tyrimų ir mokymo pranašumus su Surėjaus verslo mokyklos patirtimi, siūlydamas įdomų įgūdžių ir patirties susiliejimą, kuris galėtų paspartinti jūsų karjerą.... [-]

Jungtinė Karalystė Gildfordas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Surrey

Tai vienas ilgiausiai veikiančių MA vertimo raštu kursų pasaulyje. Mūsų tarptautiniu mastu pripažintas vertėjų rengimo patirties, turinčios daugiau nei 30 metų patirtį, p ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Tai vienas ilgiausiai veikiančių MA vertimo raštu kursų pasaulyje.

Mūsų tarptautiniu mastu pripažintas vertėjų rengimo patirties, turinčios daugiau nei 30 metų patirtį, pagrindinis dėmesys skiriamas profesionaliam vertimui, ruošiantis karjerą kalbų paslaugų pramonėje.

Kursas turi stiprų praktinį komponentą, pritaikytą vertimo rinkos poreikiams šiandien. Mes palaikome „virtualiąsias stažuotes“, kurios suteikia jums galimybę bendradarbiauti su kalbų paslaugų teikėjais ir sukurti profesinių sužadėtuvių portfolio, kurį galėtumėte pristatyti būsimiems darbdaviams. Mūsų narystė Europos vertimo magistre suteikia jums pirmenybę stažuotėms ES vertimo generaliniame direktorate.... [-]

Jungtinė Karalystė Gildfordas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Surrey

Didėjant tarptautinės komunikacijos, apimančios rašytinę, sakytinę ir technologinę tarpininkavimą, sudėtingumui, reikia profesionalų, turinčių vertimo ir vertimo įgūdžių. ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Didėjant tarptautinės komunikacijos, apimančios rašytinę, sakytinę ir technologinę tarpininkavimą, sudėtingumui, reikia profesionalų, turinčių vertimo ir vertimo įgūdžių. Šis kursas yra vienas iš nedaugelio JK, suteikiantis įgūdžių, reikalingų profesionaliai atlikti abi užduotis.

Kursas turi stiprų praktinį komponentą, kuris atitiktų vertimo raštu ir žodžiu rinkos poreikius šiandien. Mes palaikome „virtualiąsias stažuotes“, kurios suteikia jums galimybę bendradarbiauti su kalbų paslaugų teikėjais ir sukurti profesionalių įsipareigojimų paketą būsimiems darbdaviams. Mūsų narystė Europos vertimo magistre suteikia jums pirmenybę stažuotėms ES vertimo generaliniame direktorate.... [-]

Jungtinė Karalystė Gildfordas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Surrey

Tai yra vienintelis kursas JK, kuris suteiks pažangių vertimo įgūdžių visais vertimo būdais, įskaitant nuoseklųjį, sinchroninį, chuchotage, žvilgsnio vertimą, dialogą ir ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Tai yra vienintelis kursas JK, kuris suteiks pažangių vertimo įgūdžių visais vertimo būdais, įskaitant nuoseklųjį, sinchroninį, chuchotage, žvilgsnio vertimą, dialogą ir nuotolinį vertimą. Mes esame pirmasis universitetas, dėstantis vaizdo tarpininkavimą ir vertimą telefonu, remiantis nuotolinio vertimo tyrimais, suteikiantį puikias ir lanksčias karjeros galimybes.

Kursas turi stiprią praktinę sudedamąją dalį, pritaikytą vertimo rinkos poreikiams šiandien. Mes palaikome „virtualiąsias stažuotes“, kurios suteikia jums galimybę bendradarbiauti su kalbų paslaugų teikėjais ir sukurti profesinių užduoties rinkinį, kurį galite pateikti potencialiems būsimiems darbdaviams.... [-]

Jungtinė Karalystė Gildfordas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Surrey

Šis unikalus kursas, sukurtas bendradarbiaujant su dr. Kevin Lin OBE, išmokys jus būti pasirengusiems pirmajam konferencijos vertėjo darbui baigus studijas. Mūsų magistra ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Šis unikalus kursas, sukurtas bendradarbiaujant su dr. Kevin Lin OBE, išmokys jus būti pasirengusiems pirmajam konferencijos vertėjo darbui baigus studijas. Mūsų magistrantūroje yra stiprus praktinis komponentas, tenkinantis vertimo žodžiu rinkos poreikius. Tai suteiks pažangių vertimo įgūdžių visais vertimo būdais, įskaitant nuoseklųjį / sinchroninį vertimą, chuchotage'ą, vertimą žvilgsniu, dialogą ir nuotolinį vertimą. Tai taip pat suteikia išskirtines galimybes imituoti ir pramonei reikšmingą vertimo žodžiu patirtį.

Mes palaikome „virtualiąsias stažuotes“, kurios suteikia jums galimybę bendradarbiauti su kalbų paslaugų teikėjais ir sukurti profesinių sužadėtuvių aplanką, kurį galite pateikti būsimiems darbdaviams.... [-]

Jungtinė Karalystė Gildfordas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MSc

University of Surrey

Mūsų psichologijos mokykla 1973 m. Įkūrė pirmąją aplinkos psichologijos magistrantūrą. Tai vis dar tik viena iš nedaugelio tokio tipo pasaulyje. ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Kaip aplinka, kurioje gyvename ir dirbame, daro įtaką tam, kaip jaučiamės, galvojame ir elgiamės?

Ką galima padaryti, kad pakeistumėte žmonių ir jų aplinkos sąveiką ir sukurtumėte geresnį rytojų?

Jei tai yra tie klausimai, kurie jus įkvepia, tada studijuodami mūsų Aplinkos psichologijos magistrantūrą, galite motyvuoti ir pakeisti jūsų mąstymą. Mūsų psichologijos mokykla 1973 m. Įkūrė pirmąją aplinkos psichologijos magistrantūrą. Tai vis dar tik viena iš nedaugelio tokio tipo pasaulyje.

Ką mokysi

Mūsų akademikai paskatins jūsų susidomėjimą aplinkos psichologijos teorijomis, metodais ir praktika. Taikydami savo žinias dabartinėms pasaulio problemoms, jūs pasirengsite savo karjerai, apmąstydami profesinės praktikos klausimus.... [-]

Jungtinė Karalystė Gildfordas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Surrey

Naktinis dangus mums pateikia begalybės idėją, o pažangūs kosmoso inžinerijos pavyzdžiai suteikia mums galimybę eiti toliau ir tyrinėti kaip niekad anksčiau. ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Naktinis dangus mums pateikia begalybės idėją, o pažangūs kosmoso inžinerijos pavyzdžiai suteikia mums galimybę eiti toliau ir tyrinėti kaip niekad anksčiau.

Dešimtajame dešimtmetyje Surrey mieste mes pradėjome modernius „mikro palydovus“. Nuo to laiko mes vykdome ištisų palydovų kūrimo, misijų planavimo, bendradarbiavimo su tarptautinėmis paleidimo agentūromis ir operacijų orbitoje teikimo programą, laikydami mus kosminės revoliucijos priešakyje.

Mūsų strateginės partnerystės susitarimai su „Surrey Satellite Technology Ltd“ ir „Airbus“ užtikrina, kad mes ir toliau išliksime JK pramoninės kosmoso sektoriaus gyvybinės jėgos dalimi.... [-]

Jungtinė Karalystė Gildfordas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Surrey

5G ir ateities kartos ryšių sistemos sujungs beveik bet ką mus supančiame pasaulyje. Kaip ir kelionių lėktuvu bei interneto išradimas, bus sunku įsivaizduoti gyvenimą be ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

5G ir ateities kartos ryšių sistemos sujungs beveik bet ką mus supančiame pasaulyje. Kaip ir kelionių lėktuvu bei interneto išradimas, bus sunku įsivaizduoti gyvenimą be jo.

Mūsų 5G ir ateities kartų ryšių sistemų magistrantūroje būsite šio besivystančio, jaudinančio sektoriaus priešakyje. Surrey mieste esame pripažinti tarptautiniu mastu ir ateityje - mūsų novatoriškame 5G inovacijų centre gyvena didžiausia pasaulyje akademinių tyrimų grupė, kurios specializacija yra 5G ryšys.

Naudodamiesi programinės įrangos treniruokliais ir bandomosiomis lovomis, mūsų tyrimai generuoja naujas koncepcijas šioje srityje, paverčiant idėjas ateities ateities sprendimų rytdienos pasauliu... [-]

Jungtinė Karalystė Gildfordas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Surrey

Mūsų magistrantūros apskaitos ir finansų moko Surrey verslo mokykla. Baigę studijas turėsite įgūdžių, reikalingų darbui tarptautinėse korporacijose, ir būsite sėkmingas s ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Buhalteriai ir finansų specialistai padeda mums naršyti po platų ir sudėtingą verslo pasaulį.

Mūsų magistrantūros apskaitos ir finansų moko Surrey verslo mokykla. Baigę studijas turėsite įgūdžių, reikalingų darbui tarptautinėse korporacijose, ir būsite sėkmingas sprendimų priėmėjas vis sudėtingesnėje globalioje finansinėje aplinkoje.

Šis kursas yra praktinio pobūdžio ir paskatins jus per nuolatines galimybes įsitraukti į realias verslo problemas per visas studijas.

Ką mokysi

Mūsų magistrantūros Apskaita ir finansai, jūs gausite tvirtą supratimą apie populiarias finansų ir valdymo apskaitos sistemas ir kaip jos yra taikomos priimant sprendimus.... [-]

Jungtinė Karalystė Gildfordas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Surrey

Šis kursas yra įsikūręs vienoje iš geriausių JK ekonomikos mokyklų ir suteikia jums pagrindinių įgūdžių, reikalingų pasiruošti būsimai karjerai ar ekonomikos mokslų dakta ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Ekonomika formuoja mūsų pasaulį, pradedant infliacija ir nedarbo lygiu, baigiant „Brexit“ ir pieno kainos padariniais. Mūsų ekonomikos magistrantūra leidžia ištirti šią įtraukiančią temą ir jos visuotinį poveikį.

Šis kursas yra įsikūręs vienoje iš geriausių JK ekonomikos mokyklų ir suteikia jums pagrindinių įgūdžių, reikalingų pasiruošti būsimai karjerai ar ekonomikos mokslų daktaro tyrimams.

Tai taip pat suteikia jums galimybių specializuotis į tuos disciplinos aspektus, kurie patenkina jūsų interesus ir karjeros siekius.

Ką mokysi

Mūsų magistrantūros ekonomikos kursas išsamiai apima pagrindines mikroekonomikos, makroekonomikos ir ekonometrijos sritis. Be to, kad įgysite puikų techninį pasirengimą šiose srityse, taip pat išmoksite, kaip pritaikyti savo analitines stipriąsias puses taikymo klausimais. Į šį kursą įeina tyrimų metodikos mokymas, kuris suteiks jums įgūdžių, reikalingų savarankiškiems ekonomikos tyrimams atlikti ir disertacijai baigti.... [-]

Jungtinė Karalystė Gildfordas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Surrey

Ekonomika ir finansai yra visų mūsų visuomenę formuojančių sprendimų varomoji jėga. ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Ekonomika ir finansai yra visų mūsų visuomenę formuojančių sprendimų varomoji jėga.

Mūsų magistrantūros ekonomikos ir finansų kursus siūlo viena iš pirmaujančių JK ekonomikos mokyklų. Šis kurso ekonomikos teorijos ir kiekybinių finansinių įgūdžių derinys suteiks jums platesnę ir aiškesnę finansų rinkų veiklos perspektyvą ir suteiks jums galimybę sėkmingai karjerai sparčiai besivystančiame ir vis sudėtingesniame tarptautinių finansų pasaulyje.

Ką mokysi

Mūsų magistrantūros ekonomikos ir finansų kursas sujungia žinias ir praktines žinias tiek iš mūsų ekonomikos mokyklos, tiek iš Surrey verslo mokyklos. Kaip šio kurso studentas, jūs pritaikysite pažangiausius pagrindinius ekonominius principus verslo ir įmonių finansų kontekste, įsisavindami bankų ir finansų sistemų sudėtingumą.... [-]

Jungtinė Karalystė Gildfordas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Surrey

Šis kursas išmokys sistemingo požiūrio į investicijų valdymo sprendimų priėmimą. Jūs išmoksite iš patyrusių investicijų valdytojų ir akademikų bei įgysite įgūdžių, reikal ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Šis kursas išmokys sistemingo požiūrio į investicijų valdymo sprendimų priėmimą. Jūs išmoksite iš patyrusių investicijų valdytojų ir akademikų bei įgysite įgūdžių, reikalingų norint sėkmingai valdyti investicijų valdymą ar investicijų analizę finansų pramonėje.

Šis kursas yra idealus, jei ketinate pradėti karjerą investicijų valdymo, investicinės bankininkystės, pensijų fondų, draudimo ar alternatyvių partnerysčių srityje.

Sužinosite, kaip naudoti rinkoje populiariausias priemones, tokias kaip „Bloomberg“, į kursą įtraukiant „Bloomberg Market Concepts“ sertifikatą. Taip pat turėsite galimybę pasiruošti Chartered Financial Analyst 1 lygio egzaminui.... [-]

Jungtinė Karalystė Gildfordas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Surrey

Jei jus sudomino dirbtinis intelektas, robotikos taikymas ir mašinų, kurias galima „pamatyti“, kūrimas, tada šis meistriškumo kursas skirtas jums. ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Jei jus sudomino dirbtinis intelektas, robotikos taikymas ir mašinų, kurias galima „pamatyti“, kūrimas, tada šis meistriškumo kursas skirtas jums.

Mūsų kompiuterinio matymo, robotikos ir mašinų mokymosi magistrantūrą moko mūsų Regėjimo, kalbos ir signalo apdorojimo centro (CVSSP) akademikai. Centras yra pripažintas tarptautiniu mastu už mokslinius tyrimus kompiuterinio matymo, daugialypės terpės signalų apdorojimo ir mašininio mokymosi srityse. Su įvairia daugiau nei 120 tyrėjų bendruomene, jie yra viena didžiausių ir gerbiamiausių vizijos tyrimų grupių JK.

Ką mokysi

Mūsų kompiuterių vizijos, robotikos ir mašinų mokymosi magistrantūra suteiks jums nuodugnų mokymą ir praktinę mokymosi patirtį. Tai gerai tinka visiems, besidomintiems karjerą į mokslinius tyrimus orientuotose institucijose ar novatoriškas technologijų įmones, kurių specializacija yra giluminis ir mašininis mokymasis, robotika ir automatika bei vaizdo ir vaizdo analizė.... [-]

Jungtinė Karalystė Gildfordas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Surrey

Surrey mieste esame pripažinti už savo tarptautinius novatoriškus tyrimus daugialypės terpės signalų apdorojimo, mašininio mokymosi ir ryšių srityse. Jei jus domina šios ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Augantis vaizdo transliacijos prieinamumas radikaliai pakeitė šiuolaikinį pasaulį.

Surrey mieste esame pripažinti už savo tarptautinius novatoriškus tyrimus daugialypės terpės signalų apdorojimo, mašininio mokymosi ir ryšių srityse. Jei jus domina šios sritys ir norite gauti naujausius mokymus apie kylančias technologijas, mūsų mobiliosios žiniasklaidos magistrantūra suteiks jums įgūdžių ir žinių, kurias labai vertina būsimi darbdaviai.

Jūsų mokymąsi informuos apie naujausius 5G technologijos pokyčius, tiriamus mūsų 5G inovacijų centre, ir daugialypės terpės signalų apdorojimą regos, kalbos ir signalo apdorojimo centre.... [-]

Jungtinė Karalystė Gildfordas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Surrey

Mobiliosios ir palydovinės technologijos palaiko ryšį, padeda judėti ir koordinuoti šiuolaikinį pasaulį, kurį mes žinome ir kartais laikome savaime suprantamu dalyku. Mūs ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Mobiliosios ir palydovinės technologijos palaiko ryšį, padeda judėti ir koordinuoti šiuolaikinį pasaulį, kurį mes žinome ir kartais laikome savaime suprantamu dalyku. Mūsų kursas tiesiogiai sudomins jus įdomiais tyrimais ir naujovėmis, kurie šioje srityje nuolat vystosi.

Surryje mes esame pripažinti visame pasaulyje už mūsų įtakingą darbą palydovinio ryšio, transliavimo, antžeminių mobiliųjų tinklų ir interneto srityse: tai pagrindiniai ryšių komponentai ir šiuolaikinio gyvenimo bei verslo pagrindas.

Mūsų mobiliojo ir palydovinio ryšio magistrantūroje jus mokys akademikai ir tyrėjai, turintys didelę praktinę patirtį ir teorinę kompetenciją.... [-]

Jungtinė Karalystė Gildfordas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Surrey

Mūsų magistrantūra nanotechnologijų ir atsinaujinančių energijos šaltinių srityje leis jums atrasti praktinį nanomokslų ir kvantų inžinerijos, nanomedžiagų ir nanotechnol ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Ar atomai ir molekulės gali išsaugoti mūsų planetos paslaptį?

Mūsų magistrantūra nanotechnologijų ir atsinaujinančių energijos šaltinių srityje leis jums atrasti praktinį nanomokslų ir kvantų inžinerijos, nanomedžiagų ir nanotechnologijų įgyvendinimą atsinaujinančios energijos generavimui ir saugojimui.

Jus mokys tarptautiniu mastu pripažinti ekspertai Universiteto Pažangiųjų technologijų institute ir įgysite specializuotų įgūdžių per individualų tyrimų projektą mūsų tyrimų grupėse, naudodamiesi naujausia modernia įranga ir priemonėmis.

Ką mokysi

Mūsų magistrantūros nanotechnologijų ir atsinaujinančių išteklių energetika tiria nanomokslų ir kvantinės inžinerijos, nanomedžiagų ir nanotechnologijų, skirtų atsinaujinančiai energijai, praktinį įgyvendinimą.... [-]

Jungtinė Karalystė Gildfordas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Surrey

Šiuo metu oro transportu kasmet keliauja daugiau nei keturi milijardai žmonių, o oro kelionių skaičius auga daugiau nei penkis procentus per metus. Mūsų magistrantūros or ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Šiuo metu oro transportu kasmet keliauja daugiau nei keturi milijardai žmonių, o oro kelionių skaičius auga daugiau nei penkis procentus per metus. Mūsų magistrantūros oro transporto valdymas suteiks jums žinių, įgūdžių ir žinių, kurių jums prireiks norint sėkmingai užsiimti įdomiu oro transporto verslu.

Mūsų svetingumo ir turizmo vadybos mokykla yra viena geriausių pasaulyje, pagal „QS World University Rankings 2019“ ji patenka į 10 geriausių pasaulyje. ir mūsų puikūs ryšiai su pramone.

Ką mokysi

Savo intriguojančiame ir intelektualiai sudėtingame oro transporto magistrantūros kurse mes tvirtai informuojame apie dabartines tendencijas ir pokyčius pramonėje, kad galėtume geriau pasiruošti įsidarbinimui.... [-]

Jungtinė Karalystė Gildfordas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Surrey

Surrey mieste esame tarptautiniu mastu žinomi dėl savo darbo palydovinio ryšio, transliavimo, antžeminių mobiliųjų tinklų ir interneto srityse: tai yra pagrindiniai šiuol ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Palydovai suteikia mums precedento neturintį mūsų planetos vaizdą, pagerina keliones ir teikia pasaulinius ryšius.

Surrey mieste esame tarptautiniu mastu žinomi dėl savo darbo palydovinio ryšio, transliavimo, antžeminių mobiliųjų tinklų ir interneto srityse: tai yra pagrindiniai šiuolaikinio ryšio ir informacijos komponentai.

Mūsų palydovinių ryšių inžinerijos magistrantūrą dėsto akademikai ir tyrėjai, turintys didelę teorinę patirtį ir praktinę patirtį - taigi, jūs įgysite mokymosi patirties, kurios tikrai nėra šiame pasaulyje.

Ką mokysi

Palydovinis ryšys įgalina belaidį ryšį regionuose, kur mobiliojo ryšio tinklas gali būti neįmanomas. Mūsų kursas suteiks jums išsamų supratimą apie šių svarbių technologijų inžinerinius aspektus.... [-]

Jungtinė Karalystė Gildfordas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Surrey

Jei norite tapti žmonių efektyvumo ir gerovės darbo jėga, taip pat padėti įmonėms ir organizacijoms išnaudoti maksimalų potencialą, tada mūsų magistrantūros profesinė ir ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

„Jei norite tapti žmonių efektyvumo ir gerovės darbo jėga, taip pat padėti įmonėms ir organizacijoms išnaudoti maksimalų potencialą, tada mūsų magistrantūros profesinė ir organizacinė psichologija yra skirta jums.

Dėstomi akademikų ir savo srities ekspertų, norime, kad visi, kurie studijuoja mūsų kursą, gautų naudos ir būtų įkvėpti mūsų tyrimų bei patirties. Mes didžiuojamės puikiu Surrey verslo mokyklos žmonių ir organizacijų departamentu.

Mes puoselėjame tarpdisciplininę aplinką, kurią sudaro atsidavę organizaciniai ir profesiniai psichologai, žmogiškųjų išteklių specialistai ir organizacinio elgesio ekspertai. “... [-]

Jungtinė Karalystė Gildfordas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Surrey

Mokslas apie elgesį ir protą, jausmą ir mintis - psichologija yra greitai kintantis ir įtraukiantis dalykas. Mūsų intensyvus ir konkurencingas psichologijos magistrantūro ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Mokslas apie elgesį ir protą, jausmą ir mintis - psichologija yra greitai kintantis ir įtraukiantis dalykas. Mūsų intensyvus ir konkurencingas psichologijos magistrantūros (pertvarkymo) magistro laipsnis leidžia pasinerti į patrauklių psichologijos pasaulį.

Mes taip pat laukiame paraiškų, jei jau turite psichologijos laipsnį ir jums reikia kito laipsnio, kad galėtumėte įgyti absolventų narystės Britanijos psichologų draugijoje pagrindą.

Šis kursas yra akredituotas Didžiosios Britanijos psichologijos draugijos ir atitinka aukščiausius visuomenės standartus.

Ką mokysi

Mūsų psichologijos magistrantūra (konversija) lavins jūsų žinias apie šiuolaikinės psichologijos teorijas ir praktinius pritaikymus. Mes ypač akcentuojame, kaip psichologija taikoma praktikoje. Sužinosite apie pagrindines psichologijos sritis, tokias kaip socialinė, raidos ir pažinimo psichologija, biologiniai psichologijos pagrindai ir individualūs skirtumai.... [-]

Jungtinė Karalystė Gildfordas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Surrey

Visuomenei tobulėjant ir kartu su ja vykstančiomis technologijomis, mes keliame didesnius reikalavimus internetu. Tiek tradicinės, tiek būsimos telekomunikacijų infrastru ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Visuomenei tobulėjant ir kartu su ja vykstančiomis technologijomis, mes keliame didesnius reikalavimus internetu. Tiek tradicinės, tiek būsimos telekomunikacijų infrastruktūros toliau migruoja į internetą įvairiais ateities požiūriais. Didėja kvalifikuotų absolventų, galinčių kurti ir palaikyti mobiliuosius tinklus ir būsimas interneto paslaugas, poreikis. Studijuodami šį kursą galėtumėte tapti vienu iš šių absolventų.

Mūsų komunikacijos, tinklų ir programinės įrangos magistrantūros kursuose jums bus naudingi mūsų 5G inovacijų centro ekspertai, kurie keičia įdomias lenktynes į naujos kartos ryšių tinklus.

Ką mokysi... [-]
Jungtinė Karalystė Gildfordas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Surrey

Šio kurso pabaigoje galėsite panaudoti savo skaitmeninės rinkodaros žinias kurdami rinkodaros komunikacijos kampanijas tiek socialinei medijai, tiek tradiciniams kanalams ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

"Technologija verslui sukūrė naujų iššūkių ir galimybių: nuo jų produktų ir paslaugų iki platinimo funkcijų. Šis specialiųjų kursų kursas suteiks jums teorinių žinių ir praktinių įgūdžių, kurių darbdaviai ieško šioje sudėtingoje, bet jaudinančioje aplinkoje.

Šio kurso pabaigoje galėsite panaudoti savo skaitmeninės rinkodaros žinias kurdami rinkodaros komunikacijos kampanijas tiek socialinei medijai, tiek tradiciniams kanalams. Jūs taip pat turėsite praktinį rinkodaros analizės ir kanalų valdymo supratimą, todėl galėsite praktiškai priimti gerai apgalvotus sprendimus “.

Anastasios Siampos

Programos vedėjas... [-]

Jungtinė Karalystė Gildfordas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Surrey

Jei esate turizmo srities absolventas ar turite patirties šiame sektoriuje ir norite perkelti savo įgūdžius į kitą lygį, tai yra kursas jums. Surrey mieste esame vienas g ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Jei esate turizmo srities absolventas ar turite patirties šiame sektoriuje ir norite perkelti savo įgūdžius į kitą lygį, tai yra kursas jums. Surrey mieste esame vienas geriausių universitetų, siūlančių šią temą: mūsų svetingumo ir turizmo vadybos mokykla buvo įtraukta į geriausių svetingumo ir laisvalaikio vadybos dešimtuką pasaulyje „QS World University Rankings 2019“.

Mes išmokysime jums reikalingų įgūdžių tęsti savo karjerą ir žinių, kurios įkvėps jus atskleidžiant, koks svarbus turizmas yra pasaulio ekonomikai.

Ką mokysi

Šis kursas sujungia naujausias žinias ir mokslinius tyrimus su vertingais pramonės ryšiais. Turėsite perspektyvių idėjų strateginio žmogiškųjų išteklių valdymo, strateginio turizmo vadybos ir sumanaus turizmo projektavimo srityse. Jūs taip pat galėsite mokytis iš mūsų įdomių pasirenkamų modulių, tokių kaip skaitmeninės rinkodaros ir socialinės žiniasklaidos kampanijos, strateginės konsultacijos turizmo klausimais, renginių portfelio ir paskirties vietų kūrimas.... [-]

Jungtinė Karalystė Gildfordas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Surrey

Mūsų strateginio viešbučių valdymo magistrantūra padės jums atrasti strateginį mąstymą, kuris tampa įsimintina klientų patirtimi svetingumo pramonėje ir dar daugiau. ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Mūsų strateginio viešbučių valdymo magistrantūra padės jums atrasti strateginį mąstymą, kuris tampa įsimintina klientų patirtimi svetingumo pramonėje ir dar daugiau.

Mūsų svetingumo ir turizmo vadybos mokykla yra viena geriausių vietų studijuoti šią temą pasaulyje: mes buvome reitinguojami 10-oje geriausių svetingumo ir laisvalaikio vietų pasaulyje pagal „QS World University Rankings 2019“. Mūsų absolventai turi puikų užimtumo lygį ir mokymasis pas mus sudarys jums geras galimybes tęsti savo karjerą.

Ką mokysi

Jei jau studijavote viešbučių valdymo kursą ar turite praktinės patirties pramonėje, tada šis kursas yra skirtas jums.... [-]

Jungtinė Karalystė Gildfordas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Surrey

Šis kursas išmokys jus valdyti tarptautinį verslą. Sužinosite, kaip kurti ir įgyvendinti pasaulines strategijas ir kaip bet kokio dydžio įmones padaryti tikrai tarptautin ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Šis kursas išmokys jus valdyti tarptautinį verslą. Sužinosite, kaip kurti ir įgyvendinti pasaulines strategijas ir kaip bet kokio dydžio įmones padaryti tikrai tarptautinėmis.

Naudodamiesi Surrey verslo mokyklos dėmesiu verslumui ir inovacijoms, būsite skatinami ir motyvuoti išplėsti savo kūrybinio ir praktinio mąstymo gebėjimus.

Mes tikimės, kad turite įgūdžių ir žinių, į kuriuos darbdaviai atkreipia dėmesį, ir turėsite galimybę per savo studijas susidurti su realiais, šiuolaikiškais šiuolaikinio verslo iššūkiais.

Ką mokysi

Studijuodami šį kursą, padėsite išsamiai suprasti, kaip sėkmingai veikiančios įmonės ir toliau siekia tarptautinio masto, nepaisant daugybės šiuolaikinio pasaulio keliamų iššūkių.... [-]

Jungtinė Karalystė Gildfordas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Surrey

Mūsų magistrantūros tarptautinis finansų valdymas suteiks praktinių žinių ir supratimą apie greitai kintančias finansų rinkos sąlygas, taip pat galimybę įsitraukti į real ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Mūsų magistrantūros tarptautinis finansų valdymas suteiks praktinių žinių ir supratimą apie greitai kintančias finansų rinkos sąlygas, taip pat galimybę įsitraukti į realias verslo problemas.

Dėka išskirtinių Surrey verslo mokyklos tyrimų ir mokymo pranašumų, mes galime suteikti jums prieigą prie plataus spektro tarptautinio turinio. Tai apima mūsų žinias apie kylančią ekonomiką, anglo-amerikiečių ir žemyninės Europos finansų rinkas ir dar daugiau.

Šis kursas pavers jus gerai išmanančiu asmeniu, gebančiu pereiti į jaudinančią finansinę karjerą įvairiose tarptautinėse kompanijose.

Ką mokysi

Šiuolaikinis tarptautinis finansų valdymas yra sudėtingas ir neapibrėžtas. Šis kursas suteiks jums įgūdžių ir žinių įveikti šiuos iššūkius. Galėsite patarti kitiems priimti geresnius, kartais labai naudingus, finansinius sprendimus.... [-]

Jungtinė Karalystė Gildfordas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Surrey

Mūsų kursai yra puikus žingsnis į jaudinančią karjerą. Turėsite naudos iš ilgalaikių ir tęstinių Surrey verslo mokyklos tyrimų ir mokymo tradicijų rinkodaros ir mažmeninė ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

„Mūsų kursas yra puikus žingsnis į jaudinančią karjerą. Turėsite naudos iš ilgalaikių ir tęstinių Surrey verslo mokyklos tyrimų ir mokymo tradicijų rinkodaros ir mažmeninės prekybos srityse.

Vykdo Rinkodaros ir mažmeninės prekybos vadybos katedra, šis kursas išplės jūsų intelektą per jo analitinio požiūrio ir visuotinio dėmesio derinį.

Šis kursas taip pat paskatins būti versliems ir novatoriškiems, suteikiant vertingų galimybių įsitraukti į realias verslo problemas per visas studijas. “

Dr Alvina Gillani

Programos vedėjas

Ką mokysi

Tautų ir kultūrų skirtumai visada kėlė įdomių rinkodaros iššūkių. Pateikdamas jums išsamų viešai neatskleistą informaciją apie pagrindines teorijas, koncepcijas ir dar daugiau, šis kursas įkvėps ir sukurs jus į absolventą, pasiruošusį padėti spręsti šiuos iššūkius. Mes pasirūpinsime, kad gerai pasirengtumėte naršyti ir suprasti unikalias pareigas, su kuriomis susiduria rinkodaros profesionalai mūsų nuolat kintančiame, globalizuotame pasaulyje.... [-]

Jungtinė Karalystė Gildfordas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Surrey

Studijuodami magistrantūrą tarptautiniame svetingumo valdyme, jūs suteiksite prieigą prie mūsų įtakingų pramonės ryšių ir mūsų unikalių, įžvalgių tyrimų, sutikdami su mūs ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Studijuodami magistrantūrą tarptautiniame svetingumo valdyme, jūs suteiksite prieigą prie mūsų įtakingų pramonės ryšių ir mūsų unikalių, įžvalgių tyrimų, sutikdami su mūsų įkvepiančia svetingumo ir turizmo mokykla.

Pateikdama puikias absolventų įsidarbinimo perspektyvas, mokykla užėmė 3 vietą „Complete University Guide 2020“ ir penketuką Jungtinėje Karalystėje pagal „Guardian University Guide 2019“. Panašiai mokykla taip pat pateko į svetingumo ir laisvalaikio vadybos dešimtuką „QS World University“. „2019“ reitingo dešimtukas už svetingumą, laisvalaikį ir turizmą „The Times“ ir „Sunday Times Good University Guide 2019“.... [-]

Jungtinė Karalystė Gildfordas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Surrey

Globalizuotame pasaulyje viešbučių poreikis didėja ir jie konkuruoja, siekdami nustatyti kliento patirties etaloną, tuo pačiu rūpindamiesi visomis kultūromis ir skoniais. ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Patikrinkite jus - pasiruoškite tapti svetingumo lyderiu.

Globalizuotame pasaulyje viešbučių poreikis didėja ir jie konkuruoja, siekdami nustatyti kliento patirties etaloną, tuo pačiu rūpindamiesi visomis kultūromis ir skoniais. Mūsų magistrantūros tarptautinis viešbučių vadybos kursas suteikia jums žinių ir įgūdžių, reikalingų norint tapti šios srities vadybininku.

Mūsų akademinės kompetencijos ir įspūdingo pramoninių ryšių tinklo derinys suteiks jums tai, ko jums reikia, norint sukurti aukštesnio lygio supratimą apie operaciją, valdymą ir strategiją, kurių reikia šiuolaikiniam visuotiniam svetingumui.

Ką mokysi... [-]
Jungtinė Karalystė Gildfordas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Surrey

Renginiai linksmina, informuoja ir įkvepia žmones visame pasaulyje. Prisijungimas prie mūsų magistrantūros tarptautinių renginių vadybos kursų suteikia jums galimybę supr ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Renginiai linksmina, informuoja ir įkvepia žmones visame pasaulyje. Prisijungimas prie mūsų magistrantūros tarptautinių renginių vadybos kursų suteikia jums galimybę suprasti, kaip jie numatomi, planuojami, statomi ir pritaikomi pasaulinei auditorijai.

Be mūsų tarptautinės reputacijos ir įspūdingų pasaulinių ryšių, studijos su mumis reikš, kad mokysitės iš dėstytojų, turinčių patirties, apimančios festivalius, sportą, MICE ir ne pelno siekiančius renginius, ir iš geriausių pramonės ekspertų pokalbių. Nuolat teikdami teigiamus studentų atsiliepimus, mūsų svetingumo ir turizmo vadybos mokykla yra viena geriausių pasaulyje, pagal „QS World University Rankings 2019“ patenka į 10 geriausiųjų sąrašą.... [-]

Jungtinė Karalystė Gildfordas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Surrey

Sukurtas atidžiai stebint tarptautinę absolventų darbo rinką, mūsų magistrantūros vadybos kursai leidžia jums pereiti prie šios srities iš kitos srities ir pradėti jaudin ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Tai yra magistrantūros kursas, kuris sužadins jūsų konkurencinę prigimtį ir pagilins jūsų užmojus.

Sukurtas atidžiai stebint tarptautinę absolventų darbo rinką, mūsų magistrantūros vadybos kursai leidžia jums pereiti prie šios srities iš kitos srities ir pradėti jaudinančią karjerą.

Jūs būsite veikiami verslo praktikos pasaulio ir mokysitės iš realių pavyzdžių - o puikus mūsų dėstymas ir ryšiai su pramone suteiks jums pranašumą su darbdaviais. Mūsų akademinis turinys, gautas iš garsių organizacijų, praktikų ir mokslininkų, atspindi naujausius tarptautiniu mastu pripažintus tyrimus, vykdomus Surrey verslo mokykloje.... [-]

Jungtinė Karalystė Gildfordas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
12 - 15 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Surrey

Dirbtinis intelektas, mašinų mokymasis ir vadybos mokslo galios sprendimai versle. Jūs įgysite duomenų pagrįstų įžvalgų ir optimizuosite verslą naudodamiesi aprašomąja, n ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Šiuolaikiniame, sparčiai tobulėjančiame duomenimis, verslo analitikai padeda organizacijoms didelius duomenis paversti didelėmis idėjomis.

Dirbtinis intelektas, mašinų mokymasis ir vadybos mokslo galios sprendimai versle. Jūs įgysite duomenų pagrįstų įžvalgų ir optimizuosite verslą naudodamiesi aprašomąja, nuspėjamąja ir preskriptine analitika.

Mūsų labai praktinis magistrantūros verslo analizės kursas pavers jus pasitikinčiu šoniniu mąstytoju, žinančiu naujausias teorijas ir praktikas. Nors jums naudinga įkvepiančių pramonės ekspertų, savo klasėje ir vietoje, indėlis, mes taip pat pasirūpinsime, kad esate pasinerti į verslo problemas, su kuriomis šiandien susiduria pasaulinė verslo bendruomenė.... [-]

Jungtinė Karalystė Gildfordas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Surrey

Mūsų žmogiškųjų išteklių vadybos magistrantūra suteiks jums įgūdžių, reikalingų padėti visų rūšių organizacijoms vadovauti dinamiškam, į priekį galvojančiam HR. ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Mūsų žmogiškųjų išteklių vadybos magistrantūra suteiks jums įgūdžių, reikalingų padėti visų rūšių organizacijoms vadovauti dinamiškam, į priekį galvojančiam HR.

Mes deriname patrauklias akademines studijas su svarbių profesinių įgūdžių ugdymu, kurie sužavės būsimus darbdavius. Mūsų kursas taip pat yra akredituotas Chartered Personalo ir plėtros institute.

Užsienyje, kurioje mokoma dėstomos programos, studijuodami pas mus taip pat gausite galimybę dalyvauti įdomiuose pokalbiuose ir vertinguose tinklo renginiuose su personalo lyderiais, įgūdžių dirbtuvėse ir dar daugiau. Jūs taip pat turėsite galimybę atlikti taikomuosius HR tyrimus realioje organizacijoje.... [-]

Jungtinė Karalystė Gildfordas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Surrey

Surrey turi tarptautinę reputaciją tokiose ateities srityse kaip nanotechnologijos, kosmoso inžinerija, būsimos 5G komunikacijos ir dirbtinis intelektas. Mūsų dvejų metų ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Surrey turi tarptautinę reputaciją tokiose ateities srityse kaip nanotechnologijos, kosmoso inžinerija, būsimos 5G komunikacijos ir dirbtinis intelektas. Mūsų dvejų metų elektroninės inžinerijos magistrantūra („EuroMasters“) suteikia galimybę mokytis iš šių sričių mokslo srities mokslininkų ir įsitraukti į jų darbą.

Kursas atspindi dvejų metų magistro kursą, kuris įprastas kitur Europoje ir JAV, tačiau jo tikslas - plėtoti savo profesinius įgūdžius pramonei. Tai taip pat suteikia aukšto efektyvumo studentams galimybę susirasti profesinę praktiką ar stažuotę, leidžiančią sustiprinti savo CV su pramoninio darbo patirtimi, kurios nesiūlo standartiniai vienerių metų magistro kursai.... [-]

Jungtinė Karalystė Gildfordas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
24 - 30 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Surrey

Šis kursas turi strateginį, skaitmeninį ir analitinį dėmesį, derinant specifines dalyko rinkodaros žinias ir skaitmeninės rinkodaros įgūdžius su praktine, praktine rinkod ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Kūrybingas, klientams skirtas, analitinis, praktinis ar dar daugiau: kad ir kokios rinkodaros specializacijos siektumėte, mūsų magistrantūros strateginė rinkodara gali jums padėti ten patekti.

Šis kursas turi strateginį, skaitmeninį ir analitinį dėmesį, derinant specifines dalyko rinkodaros žinias ir skaitmeninės rinkodaros įgūdžius su praktine, praktine rinkodaros patirtimi.

Šis kursas išsiskiria tuo, kad sutelkia dėmesį į skaitmeninę rinkodarą ir socialinę terpę, o tai suteiks pažangų šiuolaikinių rinkodaros principų supratimą. Skaitmeninio gyvenimo supratimas yra gyvybiškai svarbus rinkodarai duomenų orientuotame pasaulyje, ir šis kursas suteiks jums žinių ir įgūdžių, kurių jums reikia būsimiems darbdaviams.... [-]

Jungtinė Karalystė Gildfordas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Surrey

Pasirinkę Surrey, norėdami studijuoti verslo ekonomikos ir finansų magistrantūrą, įstosite į vieną iš pirmaujančių JK ekonomikos mokyklų. Mūsų magistro kursas sujungia iš ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Ekonomika ir finansai lemia sprendimus, formuojančius verslo pasaulį.

Pasirinkę Surrey, norėdami studijuoti verslo ekonomikos ir finansų magistrantūrą, įstosite į vieną iš pirmaujančių JK ekonomikos mokyklų. Mūsų magistro kursas sujungia išsamų pagrindinių ekonomikos principų aprėptį ir jų pritaikymą versle ir įmonių finansams.

Ką mokysi

Mūsų verslo ekonomikos ir finansų magistrantūra siūlo išsamias mikroekonomikos, makroekonomikos ir ekonometrijos studijas, kartu leidžiant specializuotis verslo ir finansų srityse.

Šio kurso metu įgysite specialių žinių dviejose svarbiose srityse. Pirmiausia, mūsų moduliai „Firmos ekonomika“ ir „Žmogiškųjų išteklių ekonomika“ leis jums ištirti verslo klausimų svarbą tiriant ekonomiką, taip pat šiuolaikinius pokyčius personalo ekonomikoje. Antroji sritis, kurioje jūs specializuositės, yra orientuota į finansų teorijos ir finansinės ekonometrijos derinį. Tai suteiks jums išsamių žinių apie šiuolaikinę finansų teoriją ir pagrindinius metodus, kurie gali būti taikomi finansiniams duomenims.... [-]

Jungtinė Karalystė Gildfordas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Surrey

Verslumas ir inovacijų valdymas yra būtini augimo strategijoms pasaulyje, kuriame susiduriama su technologiniais sutrikimais. Šis kursas parengs jus šiems iššūkiams ir ga ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Verslumas ir inovacijų valdymas yra būtini augimo strategijoms pasaulyje, kuriame susiduriama su technologiniais sutrikimais. Šis kursas paruoš jus iššūkiams ir galimybėms - didelėje organizacijoje, besiformuojančioje ekonomikos augimo įmonėje ar pradedančioje įmonėje.

Mes sujungiame akademinį pagrindą su praktine patirtimi, kad sustiprintume jūsų įgūdžius. Tai gali būti bendro finansavimo kampanija arba projektas su „SETSquared Partnership - Surrey“ įmonėmis, „UBI Global“ pripažinta viena iš universitetų verslo inkubatorių visame pasaulyje.

Jūs taip pat galite pritaikyti savo mokymąsi pasirinkdami modulius ir galutinį projektą, naudodamiesi mentorystės patirtimi, kad padėtumėte įgyvendinti savo karjeros siekius “.... [-]

Jungtinė Karalystė Gildfordas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Surrey

Mūsų svetingumo ir turizmo vadybos mokykla yra „QS World University Rankings 2019“ užima 10-ą vietą pasaulyje, taigi, treniruodamiesi padaryti savo pažymą šiame sektoriuj ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Kas motyvuoja žmones keliauti ir kokie jų lūkesčiai?

Tai yra tie klausimai, į kuriuos atsižvelgsite sužinoję apie tai, ko reikia norint tapti turizmo pramonės vadovu.

Mūsų svetingumo ir turizmo vadybos mokykla yra „QS World University Rankings 2019“ užima 10-ą vietą pasaulyje, taigi, treniruodamiesi padaryti savo pažymą šiame sektoriuje, būsite puikiose rankose. Jūs taip pat gausite naudos iš mūsų išskirtinių absolventų įsidarbinimo galimybių ir puikių pramonės ryšių.

Ką mokysi

Mūsų magistrantūra yra vienas iš ilgiausių tokio tipo universitetinių kursų pasaulyje, žadantis novatoriškus mokslinius tyrimus, taip pat didelį dėmesį į ateities idėjas ir naujoves.... [-]

Jungtinė Karalystė Gildfordas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Surrey

Mūsų magistrantūros tarptautinis įmonių finansų kursas suteiks jums reikiamų teorinių žinių ir praktinių įgūdžių, kad galėtumėte dirbti finansų specialistu korporacijose ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Mūsų magistrantūros tarptautinis įmonių finansų kursas suteiks jums reikiamų teorinių žinių ir praktinių įgūdžių, kad galėtumėte dirbti finansų specialistu korporacijose ar finansų įstaigose. Per kruopščiai parinktą tarpusavyje susijusių modulių derinį sužinosite, kaip naršyti vis sudėtingesnę, dinamiškesnę ir visuotinę finansinę aplinką.

Jus mokys tyrinėtojai ekspertai, akademikai ir pramonės profesionalai. Mūsų Surrey verslo mokykla, žinoma ir gerbiama už savo patirtį tarptautinių įmonių finansų srityje, padės jums peržvelgti į priekį ir atnaujinti akademinės teorijos ir pramonės patirties derinį.... [-]

Jungtinė Karalystė Gildfordas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Surrey

Mūsų magistrantūros tarptautinės ekonomikos, finansų ir plėtros yra įsikūrusi vienoje iš geriausių ekonomikos mokyklų JK. Kursas suteiks jums išplėstinį pagrindinių ekono ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Pasauliniam verslo pasauliui didelę įtaką daro ir daro įtaką tarptautiniai pokyčiai ekonomikos ir finansų rinkose.

Mūsų magistrantūros tarptautinės ekonomikos, finansų ir plėtros yra įsikūrusi vienoje iš geriausių ekonomikos mokyklų JK. Kursas suteiks jums išplėstinį pagrindinių ekonomikos principų supratimą, atidžiai stebint tarptautinę prekybą, finansus ir rinkos trintį, darančią įtaką besivystančioms ekonomikoms.

Ką mokysi

Be to, kad išsamiai suprasti mikroekonomiką, makroekonomiką ir ekonometriją, mūsų magistrantūros tarptautinės ekonomikos, finansų ir plėtros kursas sutelktas į dvi specifines sritis.... [-]

Jungtinė Karalystė Gildfordas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vadybos kursai

University of Surrey

Mūsų „MRes Economics“ programa yra pirmasis jūsų žingsnis daktaro tyrimų link, vedantis į trejų metų daktaro laipsnį arba į savarankišką MRes laipsnį. ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Mūsų „MRes Economics“ programa yra pirmasis jūsų žingsnis daktaro tyrimų link, vedantis į trejų metų daktaro laipsnį arba į savarankišką MRes laipsnį.

Jūs išmoksite iš akademikų jų tyrimų srities ribose, leisdami jums tobulinti specialistų įgūdžius ir techniką gyvybingame, į mokslinius tyrimus orientuotame skyriuje.

Tiems, kurie turi didelį mokslinių tyrimų potencialą, mes siūlome dosnias studentų stipendijas MRes / doktorantūros studijų metu, apimančias tarptautinius mokesčius, stipendiją (2019 m. Stojantiesiems iki 17 469 svarų sterlingų) ir mokslo pašalpas.

Mūsų ekonomikos mokykla rengia absolventus, kurių trokšta pagrindiniai ekonomikos skyriai, centriniai bankai ir tyrimų institucijos visame pasaulyje.... [-]

Jungtinė Karalystė Gildfordas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Surrey

Šis unikalus ir novatoriškas kursas yra pirmasis tokio pobūdžio kursas JK. Jūs gausite išsamų, sistemingą vertimo raštu ir žodžiu tyrimų mokymą ir individualų pasirengimą ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Šis unikalus ir novatoriškas kursas yra pirmasis tokio pobūdžio kursas JK. Jūs gausite išsamų, sistemingą vertimo raštu ir žodžiu tyrimų mokymą ir individualų pasirengimą daktaro laipsniui gauti.

Mes esame vienas geriausių JK vertimo tyrimų centrų, turintis daugiau nei trijų dešimtmečių patirtį antrosios pakopos švietimo ir tyrimų mokymo srityje. Mes sutelkiame dėmesį į įdomias ir naujai kuriamas disciplinos sritis, tokias kaip vertimo ir vertimo technologijos, vertimo proceso tyrimai, vertimas kaip tarpkultūrinė tarpininkavimas, vertimas korpusu, garso ir vaizdo vertimas ir multimodalumo tyrimai.

Ką mokysi

Studijuodami MRes vertimo ir vertimo žodžiu studijas Surryje, prisijungsite prie mūsų tarptautiniu mastu pripažinto vertimo studijų centro. Mes sujungiame pirmaujančią mokslinių tyrimų patirtį su profesine svarba, suteikdami jums įgūdžių klestėti tiek akademinėje, tiek pramonėje.... [-]

Jungtinė Karalystė Gildfordas
Spalis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
University of Surrey Guildford
Gildfordas, Anglija, Jungtinė Karalystė