Oficialus aprašymas

Inovacijos, kūrybiškumas ir su pramone susiję švietimas visi apibrėžia gyvybingą ir interaktyvią kultūrą, kurią jūs priklausysite kaip magistro studentas WMG universitete Warwick. Mes padėsime jums pasiekti įgūdžių ir žinių lygį, kad įsitikintumėte, jog jūs įspėtumėte būsimus darbdavius.

Mes esame viena iš didžiausių akademinių katedrų universitete Warwick; universitetas, kuris nuolatos vertinamas kaip vienas iš didžiausių Didžiosios Britanijos universitetų ir elito Russell grupės narys. Kaip departamentas, mes esame pirmaujanti tarpdisciplininė grupė, daranti tikrą poveikį bendradarbiaujant R

Antrosios pakopos studijos

Užimdamas esminę akademinės visuomenės ir pramonės poziciją, mūsų magistrantūros programos buvo suprojektuotos taip pat: ugdymas, kuris atitinka pasaulinės pramonės poreikius ir reikalavimus. Siūlome jums galimybę įgyti vadybos išsilavinimą, naudodamiesi realia verslo ir pramonės šaka.

Mūsų dėstytojai yra jų srities specialistai. jie gali pasinaudoti savo pramonės patirtimi ir profesine patirtimi visą savo mokymą. Lankytojai iš pramonės ir vyriausybės taip pat reguliariai prisideda prie realaus pasaulio supratimo apie jūsų mokymosi patirtį.

Be to, mes esame pasaulinė bendruomenė, pritraukianti studentus iš viso pasaulio, kad galėtume studijuoti savo magistro programas "Warwick", kad sustiprintume savo pasaulinę perspektyvą.

Penkiolika magistro kursų, kuriuos pasirinkti:

Vadybos kursai

 • MSc inžinerijos verslo vadyba
 • Magistrantūros Tarptautinis Technologijų Valdymas
 • Magistrantūros Tiekimo grandinės logistikos valdymas
 • Magistrantūros vadybos verslo kompetencijos
 • Magistrantūros Programos ir Projektų Valdymas

Verslo kursai

 • MSc e-verslo valdymas
 • MSc Inovacijos ir Verslumas
 • Magistrantūros Tarptautinė prekyba, strategija ir operacijos
 • MSC paslaugų valdymas ir dizainas

Sektoriaus specifiniai kursai

 • MSc sveikatos priežiūros operacijų valdymas
 • MSc Cyber ​​Security and Management
 • MSc Cyber ​​Security Engineering
 • Magistrantūros Gamybos Sistemų Inžinerija ir Valdymas
 • MSc Tvariosios automobilių inžinerijos
 • MSc Intelektuali, prijungta ir autonominė transporto priemonė

Studentų nuomonė

"Warwick man suteikė visiškai naują požiūrį į pasaulį. Kai atvykau, WMG žmonių įvairovė mane labai nustebino. Buvo studentų iš visų pasaulio regionų, ir aš maniau, kad tai vieta, kur galėčiau kurti tinklą su būsimais lyderiais iš viso pasaulio. Aš iš karto sužinojo, kad priėmiau teisingą sprendimą. "

Botan Rasool, magistrantūros programa ir projektų valdymas (2016-17)

Ateities karjeros perspektyvos

WMG turi glaudžius ryšius su pramone, kuriomis siekiama išgauti realią pasaulinę įžvalgą mokymo srityje ir sukurti dinamišką mokymosi kultūrą. Tai paskatina absolventus suprasti ir patirtį verslo pasaulyje kartu su technologine kompetencija. Daugelis mūsų absolventų išgyveno savo karjeros laipsnį, siekdami valdyti ir vadovauti įvairiausioms pramonės šakoms. Kai kuriuos pavyzdžius peržiūrėkite mūsų absolventų profilių puslapyje. Warwick karjeros tarnybos universitetas taip pat yra labai aktyvus ir siūlo didelę paramą tiek dabartiniams studentams, tiek absolventams.

Gyvas universitetų bendruomenės

Studijuojant universiteto universitete reiškia išgyventi tikrą bendruomenės jausmą ir priklausomybę. "Warwick" turi apdovanojimą pelniusį miestelį, įsikūrusią Anglijos širdyje, greta Koventrio miesto ir Varviksio apylinkės. "Warwick" socialiniai, sporto ir akademiniai renginiai yra plataus masto; Su prekybos centrų, parduotuvių, bankų, restoranų, barų, sporto renginių ir didžiausio meno centro, esančio už Londono, viskas yra įsikūrusi Warwick miesteliu ar kelios minutės pėsčiomis. Londonas yra tik valandos kelio pėsčiomis traukiniu, todėl jūs turėsite dar daugiau pranašumų, jei lengvai galėsite ištirti šį pasaulio miestą, o Birmingemo oro uostas yra tik 20 minučių kelio automobiliu.

Patekimo reikalavimai

Norėdami patenkinti mūsų akademinio atvykimo reikalavimą, turėtumėte gauti lygiavertes JK pirmosios ar antros klasės pagyrimu laipsnį (minimalus bakalauro laipsnis 2: 2 (Hons). Kai kurie iš mūsų kursų reikalauja, kad jūs turite studijuoti tam tikras dalykų bakalauro laipsnį, prašome apsilankykite mūsų tinklalapyje, kur rasite informaciją apie kiekvieno kurso atvykimo reikalavimus.

Jei esate ne gimtoji anglų kalba, turėsite pateikti anglų kalbos testo rezultatą, atitinkantį IELTS 6.5.

Mokestis už mokslą ir finansavimas

Už 2019 m. Spalio mėn. Įrašą mokesčiai už mokslą yra tokie:

UK / ES: 14,115 svarų sterlingų

Užsienyje: 25870 svarų sterlingų

WMG Excellence" stipendijos teikiamos konkurso pagrindu. Šios stipendijos laimės sėkmingą studentą nuo 25% iki 50% nuolaidos už mokslą. Jei norite gauti daugiau informacijos, gauti tinkamumo ir pateikti paraišką, apsilankykite mūsų stipendijų tinklalapyje.

Norėdami gauti informacijos apie kitas finansavimo galimybes, apsilankykite WMG finansavimo tinklalapyje arba Warwick Graduate School.

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG

Mūsų e-verslo vadybos magistratūra skirta tiems, kurie nori efektyviai dirbti e. Verslo aplinkoje ir valdyti esamų verslo procesų pertvarkymą arba kurti naują e. Verslo v ... [+]

Šis laipsnis aprūpina moksleivius įgūdžiais, kad jie galėtų veiksmingai dirbti e. Verslo aplinkoje ir valdyti ar vadovauti esamų verslo procesų pertvarkymui ar naujos e. Verslo veiklos sukūrimui; programa tinka absolventams iš informacinių technologijų, inžinerijos ar mokslo srities, taip pat valdymo studentų su dideliu susidomėjimu technologijomis ir kaip jis gali būti veiksmingai naudojamas skatinti konkurencingumą. Žinoma, bus numatyti būdai, kaip valdyti e. Verslo organizacijų strateginę plėtrą ir tinkamas elektroninio verslo technologijas. Studentai mokosi vertinti, valdyti ir tobulinti organizacijos funkcines funkcijas ir taikyti rinkos integravimo metodų integravimo koncepcijas produktų ir paslaugų kūrimui ir kūrimui.... [-]

Jungtinė Karalystė Koventris
Susisiekti su mokykla
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG

Mūsų inžinerijos verslo vadybos magistrantūra skirta tiems, kurie nori tapti vadybininkais ir lyderiais technologijų versle. Tinka tiems, kurie turi darbo patirtį, taip p ... [+]

Šis laipsnis yra skirtas tiems, kurie nori plėtoti karjerą kaip lyderiai ar vadovai technologijų vadovaujamų organizacijų. Inžinerijos verslo vadybos magistrantūros dėmesys skiriamas pagrindinėms pridėtinėms vertybėms priskiriamoms veiklos rūšims, tokioms kaip rinkodara; produktų ir procesų plėtra; operacijos, logistika ir tiekimo grandinės valdymas; ir konkurencingų technologijų naudojimas. Šiame kurse pristatyti įgūdžiai ir metodai suteikia naują impulsą įmonėms ir padeda žmonėms pasiekti geriausius rezultatus iš savęs, savo komandos ir įmonės.

Kurso struktūra

Kursas yra modulinis - kiekvienas studentas jungia pagrindinius ir pasirenkamuosius modulius. Iš viso tiriami ir vertinami 9 moduliai. Modulius sudaro nominaliai 40 valandų dėstomos pamokos paskaitos, seminarai, grupės darbai, pristatymai, atvejų studijos ir e-mokymasis. Tai padengiama intensyvios savaitės intensyvaus panardinimo. Moduliai vertinami Post Module Paskirstymo.... [-]

Jungtinė Karalystė Koventris
Susisiekti su mokykla
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG

Magistrantūros kibernetinio saugumo inžinerijos sukurtas tiems, kurie nori plėtoti karjerą kaip kibernetinio saugumo specialistas. ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Magistro kibernetinio saugumo inžinerijos yra skirtas tiems, kurie nori plėtoti karjerą kaip kibernetinio saugumo specialistas.

Kodėl kibernetinio saugumo svarbus

Kibernetinė erdvė apima skaitmeninių prietaisų, naudojamų kaupti, keisti ir perduoti informaciją tinklą. Mūsų pasaulis vis labiau formuoja kibernetinėje erdvėje. Galimybės sąveikos atsirandančius būdais, įsivaizdavau tik ankstesnių kartų. Kadangi kibernetinėje erdvėje įtaka mūsų gyvenime ir toliau auga, todėl nėra susieti saugos riziką.

Kaip organizacijos visame pasaulyje Išnaudokite kibernetinėje erdvėje galimybes, jie sukurti milžinišką paklausą kibernetinio saugumo specialistai. Kibernetinis saugumas specialistai, kurie gali veikti esant įvairių sluoksnių per organizaciją - serverių patalpoje, operacijų kambarys, posėdžių kambaryje - pasirinkti. Jų užduotis yra beguilingly paprasta: kad gera ir užkirsti kelią blogai.... [-]

Jungtinė Karalystė Koventris
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG

Šis kursas suteiks jums up-to-data žinių apie gamybos metodus ir procesus plius paraiškų technologijų ir kokybės įrankius ir metodus, siekiant pagerinti veiklą organizaci ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Magistro gamybos sistemų inžinerijos ir vadybos yra skirtas inžinerinių specialybių diplomuotų specialistų, kurie domisi gamybos sistemų ir operacijų valdymą.

Jis tinka inžinierių, dirbančių pramonės, kurie nori pereiti prie inžinerinių tvarkyklė ir taip pat tinka absolventams su mažai arba jokios darbo patirties.

Šis kursas suteiks jums su up-to-data žinių gamybos metodų ir procesų plius paraiškų technologijų ir kokybės įrankius ir metodus, siekiant pagerinti operacijų organizavimas. Jūs sukurs prie gamybos sistemų inžinerijos, produktų ir procesų kūrimo koncepcijų supratimą su strateginio valdymo ir veiklos supratimą.... [-]

Jungtinė Karalystė Koventris
Susisiekti su mokykla
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG

Ši programa yra skirta žmonėms su arba be darbo patirties, kurie nori kurti, plėtoti ir paleisti savo inovacijų varomas pasaulyje orientuoti verslą. ... [+]

"Projektuoti, kurti ir steigti savo naujovių skatina visame pasaulyje orientuota verslą"

Skirta ...

Žmonės su ar be darbo patirties, kurie nori kurti, plėtoti ir paleisti savo inovacijų varomas orientuota į pasaulio rinką įmonėms. Tai praktiškai orientuotas kursas apima iš generuoti naujų verslo idėjų, kuriant ir tobulinant juos projektuojant infrastruktūrą ir pradėti verslą procesą. Galite naudoti naujausias metodus ir technologijas remti šiuos procesus.

Mes suteiksime Jums su ...

Žinios taikyti geriausios praktikos metodus į naujų verslo pasiūlymų, siekiant padidinti savo sėkmės šansai. Galimybę kurti ir praktikos įgūdžių priimant tinkamus sprendimus, dėl savo verslo plėtros sprendimus. Galimybės plėtoti savo produktų ir paslaugų koncepcijas paleidimo lygio Kurso struktūra: ... [-]
Jungtinė Karalystė Koventris
Susisiekti su mokykla
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG

"Cyber ​​Security and Management" magistrantūra skirta tiems, kurie nori plėtoti karjerą kaip kibernetinio saugumo specialistą, arba imtis pagrindinio techninio ar valdym ... [+]

" Cyber ​​Security and Management" magistrantūra skirta tiems, kurie nori plėtoti karjerą kaip "kibernetinio saugumo" specialistą, arba imtis pagrindinio techninio ar vadybinio vaidmens organizacijoje, kuri iš esmės priklauso nuo duomenų ir informacijos perdavimo technologijų. Tai tinka tiems, kurie iš kompiuterių mokslo ar informacinių technologijų švietimo fone arba kursai, kurių svarbus komponentas. Taip pat bus apsvarstyta darbo patirtis.

Kurso struktūra

Kursas yra modulinis; kiekvienas studentas derina pagrindinius ir pasirenkamuosius modulius. Iš viso tiriami ir vertinami 9 moduliai. Modulius sudaro nominaliai 40 valandų dėstomos pamokos paskaitos, seminarai, grupės darbai, pristatymai, atvejų studijos ir e-mokymasis. Tai padengiama intensyvios savaitės intensyvaus panardinimo.... [-]

Jungtinė Karalystė Koventris
Susisiekti su mokykla
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG

Dėl vadovų ir vadybininkų paslaugas orientuotą pramonės ar paslaugų funkcijas per verslą. ... [+]

Paslauga yra ne iš naują verslo paradigmą, kad prisiima bendrą kūrimą vertės visoje tiekėjų tinklo centre. Daugelis įmonių buvo nuvežtas į išradinėti save, siekiant patenkinti pasaulinius iššūkius, kaip jie keičia savo verslo modelį komercinės naudos. Šis perėjimas reikia tvirto vadovavimo, kad mišinius daugiafunkciniam patirties.

Ši magistrantūros kursas yra tinkamas jums, jei norite dirbti kaip lyderis ar vadovas aptarnavimo funkcijas per pramonės. Jūs išmoksite sistemas ir metodus, naudojamus valdyti paslaugų funkcijas bei kurti vertę versle visoje tiekėjų pramonėje ir per pramonės procesuose.

Mokymosi rezultatai:

Per tiek praktikos ir akademinės negandos jums bus sukurti įgūdžių ir žinių, kad galėtų kartu:... [-]

Jungtinė Karalystė Koventris
Susisiekti su mokykla
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG

Mūsų magistras Programų ir projektų valdymas yra skirtas tiems, kurie nori perkelti į projekto valdymą, nei jų dabartines technines ir verslo srityje, ar į naują kompeten ... [+]

Mūsų Magistro programų ir projektų valdymo yra skirtas tiems, kurie nori perkelti į projekto valdymą, nei jų dabartines technines ir verslo srityje, ar į naują kompetencijos srityje.

Dalyviai apie šį kursą gali turėti labai platų akademinių ir darbo aplinkos. Jis tinka tiems, su darbo patirtimi, taip pat tiems, su mažai arba jokio fone verslui.

Mes suteiksime Jums su ... Metodologijos, įrankiai, principai ir filosofija sėkmingo projektų valdymo srityje. Sužinosite apie žmogiškųjų išteklių valdymą projektų ir programų, taip pat rizikos valdymo ir pokyčių valdymo. Jūs taip pat plėtoti metodiškas požiūris į finansinius aspektus projektų ir programų valdymą. Kurso struktūra: ... [-]
Jungtinė Karalystė Koventris
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG

Magistro Tarptautinės technologijų vadyba yra suteikti tarpdisciplininį požiūrį į pagrindinių klausimų, su kuriais susiduria tokias organizacijas, apimantis platų temų ir ... [+]

Daugelis iš geriausiai žinomų kompanijų pasaulyje (Microsoft, Nokia, Rolls Royce "ir" Sony) grįsti savo pasaulinę komercinę sėkmę nuo jų gebėjimo atsinaujinti ir taikyti naujas technologijas produktų ir veiklos procesus.

Šie gebėjimai yra dabar tampa labai svarbus bet kuriai organizacijai, norintiems sėkmingai veikti tarptautinėje arenoje. Tai Magistrantūros studijų programos yra sukurta siekiant suteikti tarpdisciplininį požiūrį į pagrindinių klausimų, su kuriais susiduria tokias organizacijas, apimantis platų temų spektrą ir yra skirta tiems, kurie nori imtis vadovaujančio vaidmens valdant naujoves ir technologinius pokyčius tarptautinėje aplinkoje.... [-]

Jungtinė Karalystė Koventris
Susisiekti su mokykla
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG

Magistrantūros Tarptautinės prekybos skirta pristatyti išsamių žinių ir supratimą apie valdymo ir eksploatavimo reikalavimus, būtinus prekiauti sėkmingai tarptautinėse ri ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Magistrantūros Tarptautinės prekybos skirta pristatyti išsamių žinių ir supratimą apie valdymo ir eksploatavimo reikalavimus, būtinus prekiauti sėkmingai tarptautinėse rinkose. Programa yra labai orientuota į teorijos taikymo praktikoje ir kaip įgūdžių sukurti visoje savo studijas bus naudojamas geriausią pranašumą profesinėje aplinkoje.

Kurso struktūra:

Žinoma yra modulinė - kiekvienas studentas užima pagrindinių ir pasirenkamųjų modulių derinys. 9 moduliai yra tiriamas ir vertinamas iš viso. Moduliai sudaro formaliai 40 valandas nukreiptas mokslą į paskaitas, seminarus, grupinis darbas, pristatymai, atvejų tyrimai ir e-mokymosi formos. Tai aptariama visiškai pakrovimas, intensyvus savaitę. Moduliai vertinami Pranešimo modulio užduotis. ... [-]

Jungtinė Karalystė Koventris
Susisiekti su mokykla
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG

Magistrantūros Tiekimo grandinės ir logistikos valdymas yra skirtas tolesnei plėtrai tiems, kurie nori dirbti logistikos ir tiekimo grandinės inžinerija ir vadyba gamybos ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Magistrantūros Tiekimo grandinės ir logistikos valdymas skirtas tolesniam tiems, kurie nori dirbti logistikos ir tiekimo grandinės inžinerija ir vadyba gamybos ir paslaugų organizacijoms.

Žinoma, bus suteikti jums su įrankiais ir metodais įvertinti, valdyti ir gerinti paslaugų, veiklos ir tiekimo grandinės procesus ir atlikti rinkos analizę.

Įgysite žinių apie tai, kaip vertinti ir valdyti atitinkamas technologijos ir naudojimo įmonės išteklių planavimo sistemas, siekiant pagerinti veiklos funkcijų verslą. Jūs taip pat plėtoti daug žinių apie strategijos kūrimo ir dizaino.

Kurso struktūra:

Žinoma yra modulinė - kiekvienas studentas užima pagrindinių ir pasirenkamųjų modulių derinys. 9 moduliai yra tiriamas ir vertinamas iš viso. Moduliai sudaro formaliai 40 valandas nukreiptas mokslą į paskaitas, seminarus, grupinis darbas, pristatymai, atvejų tyrimai ir e-mokymosi formos. Tai aptariama visiškai pakrovimas, intensyvus savaitę. Moduliai vertinami Pranešimo modulio užduotis.... [-]

Jungtinė Karalystė Koventris
Susisiekti su mokykla
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG

Plėtoti įgūdžius, projektuoti ir įvertinti naujos kartos nedidelį poveikį aplinkai automobilių produktus. ... [+]

Šis kursas tinka tiems, kurie siekia tapti mokslinių tyrimų Vadybininkai operacijos Vadybininkai vyriausiasis inžinierius ir technologijų lydere per strategiškai svarbiose srityse transporto priemonių elektrifikacijos ir tvarumą. Turėsite valdymo įgūdžius, techninę sąmoningumą ir vizija, siekiant įvertinti įvairias galimybes technologiją, aplinkos apsaugos teisės aktų ir vartotojų lūkesčius už transporto priemonių kokybę, patikimumą ir efektyvumą kontekste.

WMG turi nustatytą palikimą pirmaujanti automobilių tyrimus, glaudžiai bendradarbiaujant su pramone. Mūsų eksperimento pajėgumai leidžia mokslininkams ir pramonės specialistams dirbti kartu įveikti strateginius uždavinius baterijos dizainas ir integracijos, transporto priemonių lightweighting, ir skaitmeninio patvirtinimo.... [-]

Jungtinė Karalystė Koventris
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG

Magistrantūros vadybos ir verslo kompetencijos yra novatoriškas magistro laipsnį kursas skirtas tiems, kurie nori tapti lyderiais ir valdytojai verslo tobulumo įmonių. ... [+]

"Plėtoti pagrindinių valdymo ir technologijų įgūdžius, įskaitant vadovavimo, siekiant vairuoti kompetenciją visoje verslo" The Vadybos magistrantūros Verslo Excellence yra novatoriškas magistro laipsnį kursas skirtas tiems, kurie nori tapti lyderiais ir valdytojai verslo tobulumo įmonių. Jis tinka aukštos besimokančių, kurie nori būti ginčijami Beje jie galvoja apie verslo valdymo ir problemų.

Mes suteiksime ...

Mes suteiksime Jums su išsamų supratimą apie filosofijomis, strategijas, procesus ir metodus, kurie leidžia keisti ir kompetencijos valdymą verslui. Jums bus sukurti pagrindinių valdymo ir technologijų įgūdžius, įskaitant vadovavimo, klientų orientuota produktų ir procesų kūrimo, turto ir išteklių valdymą, ir 6-sigma. ... [-]
Jungtinė Karalystė Koventris
Susisiekti su mokykla
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG

... [+]

Tai aptariama visiškai pakrovimas, intensyvus savaitę. Moduliai vertinami Pranešimo modulio užduotis.

Į mokė moduliai sudaro 50% magistro laipsnį. Pagrindinė atskira mokslinių tyrimų projektas, pateiktas disertacijos forma sudaro kitos 50%.

Projektas yra verta 50% galutinio pažymio ir palaiko jus kurti savo asmeninius mokslinių tyrimų įgūdžių.

[-]
Jungtinė Karalystė Koventris
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Warwick Manufacturing Group
Address
WMG International Manufacturing Centre University of Warwick
CV4 7AL Koventris, Anglija, Jungtinė Karalystė
Interneto svetainė
Telefonas
+44 2476 5 22725
Address
International Manufacturing Center University of Warwick Coventry
Koventris, Anglija, Jungtinė Karalystė