University of Westminster

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mūsų universitetas turi ilgą ir didžiulę tarptautinio bendradarbiavimo ir visuotinio dalyvavimo iš viso pasaulio partnerių, kolegų, studentų ir absolventų iš viso pasaulio istoriją, santykius su pasauliniais universitetais ir įkvepiančias bei praktines kelionių galimybes mūsų studentams.

Paskutiniųjų laikų aukštojo mokslo pasaulio universiteto reitingų pripažinimas, kad mes užėmėme 117- ą vietą tarptautinėje programoje „Outlook“, be to, kad užėmė 28 vietą tarptautinėje perspektyvoje „Times Higher Education“ jaunųjų universitetų reitinguose, patvirtina mūsų įsipareigojimą pasauliniu mastu dalyvavimas.

Mes gyvena pažangiausioje mokymo ir mokslinių tyrimų aplinkoje ir pirmaujančioje praktikoje. Per visą mūsų ilgą istoriją mes pasveikino studentus iš visų pasaulio sluoksnių iš viso pasaulio į universitetų bendruomenę, užsiimančią akademine kompetencija, kultūriniu įsitraukimu ir asmeniniu praturtėjimu. Mūsų švietimo patirtis plečiasi už klasės ribų ir už jos ribų. Studentai turi prieigą prie vienos iš didžiausių studijų užsienyje programų, kasmet iš JAV, Japonijos ir visoje ES sveikindami daugiau kaip 1 000 studentų ir partnerystės su beveik 80 universitetų 20 šalių, kurias mūsų studentai gali mokytis savo kurso metu. Esame įsipareigoję įkvėpti naujos kartos pasaulio piliečių.

Mūsų pasaulyje pirmaujanti mokslinių tyrimų, pagamintų bendradarbiaujant su švietimo įstaigomis ir pramonės atstovais visame pasaulyje, poveikis yra realus. Vestminsteris toliau keičia žmonių gyvenimą tarptautiniu lygmeniu, iš kurso modulių, leidžiančių studentams dirbti su labdaros organizacijomis ir plėtoti socialines įmones, tirti naujus naujus metodus, skirtus didelio masto gaisrų gesinimui.

Mūsų, kaip institucijos, ateitis yra tikrai pasaulinė, nes mes užtikriname, kad visa mūsų Vestminsterio bendruomenė, kurioje dirba kolegos, studentai ir absolventai, yra „pasaulio piliečiai“, kurie gali bendradarbiauti ir padėti formuoti pasaulio ateitį.

Vietos

Londonas

University Of Westminster

Address
University of Westminster
309 Regent Street

W1B 2HW Londonas, Anglija, Jungtinė Karalystė
Telefonas
+44 20 7911 5000

Programos

MA