York St John University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mūsų strategija

Mes nuo 1841 m. Mokomės ir įkvėpome studentus mūsų universiteto miestelyje Jorke. Mūsų sėkmė ir pasiekimai per metus yra iš dalies dėl mūsų institucinių gebėjimų efektyviai planuoti, nustatyti aiškius tikslus ir sutelkti pastangas siekiant šių tikslų.

2012-15 m. Buvo universiteto augimo, sėkmės ir padidėjusio išorinio pripažinimo laikotarpis. Dabar turime daugiau studentų nei bet kada anksčiau, o mūsų tęstinumas, pasiekimai ir absolventų įsidarbinimo rodikliai retai buvo didesni. Mūsų pasiekimai aukštojo mokslo sektoriuje didėja per mūsų sėkmę ir didėjančią reputaciją dėl efektyvaus Universiteto vadovavimo ir valdymo. Mes sunkiai dirbome kurdami mūsų kursus, įrenginius, akademinius standartus, valdymą ir valdymą.

Glaudžiai bendradarbiaudami su mūsų valdytojais ir universiteto darbuotojais, sukūrėme ambicingą ir įdomų 2015–2020 m. Strateginį planą. Tai sistema, kuri leidžia mums palyginti, suprasti, nustatyti prioritetus ir stebėti pažangą siekiant pagrindinių tikslų. Įgyvendindami universitetą, mes susidursime su neramumais aukštojo mokslo sektoriuje ir toliau siūlysime puikias mokymosi galimybes visiems mūsų studentams ir darbuotojams.

Misija, vertybės ir vizija

Mūsų dydis, stiprus bendruomenės etosas ir mūsų asmeninis požiūris į mokymą padarė mus ypatinga vieta studijuoti visus šiuos metus.

Mūsų studentai ir personalas reikšmingai prisideda prie Universiteto audinio ir tikimės, kad jų patirtis čia įkvepia juos formuoti savo bendruomenes per visą savo gyvenimą.

Mes siūlome savo studentams ir darbuotojams asmenines galimybes mokytis ir augti - tiek akademiškai, tiek individualiai - ir tai palengvina aukšto lygio studentų ir darbuotojų sąveika mūsų bendruomenėje. Mes didžiuojamės galėdami nustatyti ir plėtoti visų mūsų studentų ir darbuotojų potencialą.Mūsų misija

Įkvėpti mūsų studentus ir darbuotojus pasiekti visą savo potencialą, iš anksto žinoti ir teigiamai prisidėti prie pasaulio.Mūsų vertybės

Esame įtrauki, novatoriška, transformuojanti ir ambicinga bendruomenė, turinti stiprios priklausomybės jausmą.Mūsų vizija

Būsime geriausi Anglijos mažieji universitetai.

Per mūsų strategiją:

  • Didinti studentų patirties kokybę, ypatingą dėmesį skiriant mokymuisi, mokymui ir moksliniams tyrimams, kad mūsų absolventai tobulintų gyvenimo ir darbo įgūdžius.
  • Puoselėti įvairialypę ir kultūriškai turtingą bendruomenę, išlaikydami bendruomenės jausmą, sukurtą per 175 metus.
  • Padidinkite mūsų studentų skaičių - namuose / ES, tarptautinėje ir magistrantūroje.
  • Užtikrinti mūsų finansinį ir organizacinį atsparumą.

Jūs galite pamatyti mūsų misiją, vertybes ir viziją sau .

Visi, dirbantys čia, York St John, vaidina vienodą mūsų sėkmės vaidmenį. Taigi, mes visi turime gerbti savo misiją, vertybes ir viziją, dalytis atsakomybe ir didžiuotis universiteto bendruomene, gerinti mūsų darbo pobūdį, kurti geresnę studijų aplinką ir remtis savo sėkme.

Campus ir įrenginiai

York St John University yra išskirtinis universitetas, žinomas dėl savo akademinės kompetencijos ir reaguojančio pobūdžio. Mūsų nuostabus miestelis yra istorinio Jorko miesto centre.

Mūsų vienuolika akrų vieta Viešpaties mero pėsčiomis yra nuostabioje aplinkoje, su kuria susiduria visame pasaulyje žinomas Jorko minsteris per miesto sienas. Mūsų apdovanojimų pelnę universitetai per pastaruosius 10 metų patyrė 100 milijonų svarų sterlingų, kad studentai galėtų pasinaudoti tinkama aplinka mokytis ir gyventi. Iš pradžių buvo pastatytas aplink keturkampį, naujesnius pastatus, įskaitant „De Gray Court“ ir „Fountains Learning Center“, kuriame yra biblioteka, IT įrenginiai ir modernus paskaitų teatras. „Foss“ pastate yra mūsų sporto salė, fiziologijos laboratorija, biomechanikos laboratorija, psichologijos laboratorija, treniruoklių salė, fizioterapijos laboratorijos ir bendrosios mokymo patalpos.

Kiti patogumai yra šokių studija, dramos studija, muzikiniai kambariai (tiek praktiniai, tiek techniniai), televizijos ir filmų gamybos įrenginiai, redagavimo apartamentai ir specialios meno ir dizaino studijos. Yra daugybė maitinimo vietų, o studentų sąjungoje yra baras, kavinė, parduotuvė ir biurai.

Vietos

Jorkas

Address
Lord Mayor's Walk, York
Jorkas, Anglija, Jungtinė Karalystė