Ivano-Frankivsk National Technical University Of Oil And Gas

Įvadas

Oficialus aprašymas

Ivano-Frankivskas yra istorinis miestas, esantis Vakarų Ukrainoje (550 km nuo Kijevo). Tai administracinis Pridarpato regiono centras. Miesto lankytojas gali rasti įvairių kultūrų elementus, susipyniusius Ivano-Frankivske. Skaidru oru galima pamatyti aukštus Karpatų pusiasalius su mišku, nusileidžia nuo kalnų beveik iki miesto priemiesčių krašto.

Ivano-Frankivsk National Technical University Of Oil And Gas

1967 m. Įkurtas Ivano-Frankivsk National Technical University Of Oil And Gas (IFNTUOG) yra rinkos lyderis, teikiantis aukšto lygio technines ir ne technines mokymo paslaugas Ukrainos energetikos sektoriui - pagrindiniam Ukrainos ekonomikos varikliui. Pripažindama savo ypatingus įsipareigojimus naftos ir dujų pramonei, IFNTUOG siūlo unikalią mokymo, mokymų ir pramonei skirtos kompetencijos derinį. Visi turimi rodikliai tyrimų kokybės ir akademinės padėties IFNTUOG aukščiausio lygio Ukrainos technikos universitetuose.

Šiandien IFNTUOG mokosi daugiau nei aštuoni tūkstančiai studentų. Tarp jų yra apie 400 tarptautinių studentų iš įvairių Afrikos, Azijos ir Pietų Amerikos šalių.

Mūsų universitetą sudaro beveik 50 skyrių. Dauguma jų teikia specialistus naftos ir dujų pramonei. Studentai iš Ukrainos ir užsienyje gali išnagrinėti akademines disciplinas: geofiziką, geologiją, gręžimą, naftos inžineriją, naftos ir dujų gamybą, vamzdynų tiesimą, požeminių dujų saugojimą, elektrotechniką, mašinų inžineriją, architektūrą, atsinaujinančius energijos šaltinius, naftos ir dujų įrenginius valdymui, verslo ekonomika ir vertimas.

IFNTUOG siūlo tokius anglų kalbos pristatymus:

- "Oil and Gas Engineering & Technologies" - bakalauro laipsnis (su pagrindine naftos ir dujų gamyba);

- Naftos ir dujų gamyba - magistro laipsnis;

-Energijos valdymas - magistro laipsnis.

Naftos ir dujų inžinerija ir technologijos - bakalauro laipsnis, 4 metų studijos

Naftos ir dujų gamyba - magistro laipsnis, 1 metai 6 mėnesiai

Energijos valdymas - magistro laipsnis, 1 metai 6 mėnesiai

Programos pradžios data: rugsėjo 01 d., Vasario 01 d. Priėmimas: liepos 15 d. - spalio 01 d.

Mokesčiai ir mokėjimai (vienais mokslo metais) :

Vietos

Ivano-Frankivskas

Address
15 Karpatska Street
76019 Ivano-Frankivskas, Ivano-Frankivskos sritis, Ukraina
Interneto svetainė