Ukrainian-American Concordia University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Istorija ir atpažinimas

"ConcordiaUA", pirmasis jungtinis Ukrainos-Amerikos institutas, įsteigtas 1997 m., Yra akredituotas Ukrainos švietimo ir mokslo ministerijos, kuri siūlo bakalauro ir magistro studijų programas.

"ConcordiaUA" yra vienintelis Ukrainos universitetas, turintis programos, akredituotos Tarptautinės akreditavimo agentūros - FIBAA.

2018 m. Sausio 25 d. Ukrainos-Amerikos universitetas "Concordia" tapo pasaulyje žinomos aukštojo mokslo kokybės užtikrinimo, skaidrumo ir vientisumo organizacijos - CHEA International Quality Group (CIQG) nariu.

Mūsų "senas" partneris - Concordia universitetas-Viskonsinas / Ann Arboras (JAV) tapo Ukrainos-Amerikos ConcordiaUniversity įkūrėja ir mūsų universitetas pakeitė pavadinimą, todėl dabar Wisconsin International University Ukraine (WIUU) vadinamas - Ukrainos-Amerikos ConcordiaUniversity ( ConcordiaUA).

2018 m. Mes patekome į 10 geriausių Ukrainos privačių aukštųjų mokyklų href = "https://osvita.ua/vnz/rating/25714/ .

2017 m. "ConcordiaUA" tapo 5-uoju reitinguojant Ukrainos aukštojo mokslo įstaigas (valstybines ir privačias) pagal pareiškėjų, kurie įstojo į universitetus 2017 m. Pagal sutartis, išorinių kvalifikacinių laipsnių pažymėjimus pagal sutartis href = "http://osvita.ua" / vnz / rating / vstup-osvita / 59045 / .

"ConcordiaUA" narystė Vokietijos ir Ukrainos ekonomikos ir mokslo draugijoje (Bona, Berlynas, Maincas), Kijevo prekybos ir prekybos rūmai, bendradarbiavimas su tarptautinėmis kompanijomis ir partneriais. Universitetai užsienyje leidžia "ConcordiaUA" studentams praktikuoti, mokytis ir mokytis užsienyje (JAV ir Europoje) , plėtojant reikšmingą patirtį, susijusią su kultūra, politika, ekonomika ir kalbomis. "ConcordiaUA" siūlo visas vasaros ir žiemos programas Floridoje, Trier, Worms, Miunchene, Londone, Plymouth, Madride, Paryžiuje ir Strasbūre. "ConcordiaUA" studentai integruoja universiteto žinias į tarptautinių kompanijų ir įmonių veiklą. ConcordiaUA pripažino kursus ir stažuotes partnerių universitetuose.

ConcordiaUA laipsnių programos - universiteto mieste, internete arba abiejų derinių anglų kalba

BAKALAURO STUDIJŲ PROGRAMOS

VALDYMAS: viešbučių valdymas; IT ir e. Verslo vadyba

TARPTAUTINĖS EKONOMINĖS SANTYKIAI: tarptautiniai ekonominiai santykiai; Tarptautinis verslas; Tarptautinė ekonomika

VERSLO ADMINISTRACIJA

MAGISTRINĖS GRUPĖS PROGRAMOS

VALDYMAS: Tarptautinio verslo vadybos MBA; Verslo administravimo magistras (MBA)

"ConcordiaUA" siūlo keletą dvigubų diplomų programų:

1. Dvigubas bakalauro laipsnis su Minesotos Krookstono universitetu (JAV) - tarptautinis verslas, tarptautiniai ekonominiai santykiai, vadyba ir kt.

2.Dual magistro laipsnis su Concordia University - Wisconsin / Ann Arbor (JAV) - MBA, Tarptautinis verslas, komunikacijos

3.Dual magistro laipsnis su valstybiniu universitetu Koblenz-Landau (Vokietija) - МВА, Tarptautinis valdymas, magistras informacijos valdymo srityje (pagrindinis dalykas verslumo, technologijų ir inovacijų vadybos).

4.Dual magistro laipsnis su profesinio saugos vadybos universitetu (Lenkija) - MBA, tarptautinis valdymas, projektų valdymas ir psichologija tarptautiniame versle.

AKADEMINĖS MOBILUMO PROGRAMOS

Be dvejopo laipsnio programų, mes siūlome akademines mainų programas su University of Wisconsin / Ann Arbor (JAV), Triero universiteto (Vokietija), University of Applied Sciences Worms (Vokietija), Richmond International American University (Londonas, Jungtinė Karalystė). Varna universiteto vadybos (Bulgarija) ir kt.

Gyvenimas ConcordiaUA

Mūsų fakultetas yra aukštos kvalifikacijos specialistai įvairiuose verslo ir valdymo srityse. Kiekvienais metais ConcordiaUA kviečia žinomus universitetų partnerius, Fulbright Scholar programą ir instruktorius iš taikos korpuso ir tarptautinių verslo kompanijų.

"ConcordiaUA" yra viena iš pirmųjų, įdiegusi nuotolinio mokymosi ir on-line programas, ir tobulino švietimo proceso novatoriškus metodus ir metodus.

"ConcordiaUA" švietimas yra mokymosi ir gyvenimo patirtis, leidžianti jauniems žmonėms ištirti jų potencialą ir pasiruošti šiuolaikiniams pasauliniams iššūkiams.

ConcordiaUA studentų gyvenimas yra įdomus ir įvairus. Yra ne tik pamokos, bet ir moksliniai tyrimai, dalyvavimas kasmet organizuojamuose sporto ir kultūros renginiuose bei festivaliuose. Mūsų studentai ir dėstytojai rengia ir švenčia kartu Ukrainos ir tarptautines šventes. Studentai organizuoja įvairias pramogines programas anglų kalba - koncertai, žaidimai, konkursai ir diskotekos. Be to, ConcordiaUA studentai taip pat skatinami dalyvauti įvairiose kelionėse ir ekskursijose Ukrainoje ir kitose šalyse.

Šalys, atstovaujamos "ConcordiaUA"

Studentai iš daugiau nei keturiasdešimties šalių dalyvavo "ConcordiaUA": Azerbaidžane, Belgijoje, Egipte, Suomijoje, Gruzijoje, Gana, Indijoje, Irane, Kazachstane, Latvijoje, Libijoje, Nigerijoje, Pakistane, Kinijos Liaudies Respublikoje, Kamerūno Respublikoje, Gambijos Respublikoje. Serbijos, Rusijos, Saudo Arabijos, Pietų Afrikos, Turkijos, Turkmėnistano, Ukrainos, JAV ir kt.

Bendrijos ir nekarinės programos

Universitetas sėkmingai plėtojo Amerikos studijų programą.

"ConcordiaUA" tapo "HMC Projects" šalių koordinatoriumi ir sėkmingai teikia kampaniją dėl talentingų Ukrainos vidurinių mokyklų moksleivių stipendijų programos, suteikiant jiems galimybę mokytis visą dvejų metų šeštosios formos programą Jungtinės Karalystės internatinėse mokyklose ir priimti tarptautiniu mastu pripažintas kvalifikacijas .

"ConcordiaUA" sėkmingai rengia metinį "Business English" konkursą, kurio laimėtojai gali gauti stipendijas studijuoti "ConcordiaUA".

Kalbų mokykla, kursai ir testų rengimas anglų, vokiečių ir ispanų kalbomis

  • Reguliarūs semestro kursai (rugsėjis-gruodis; vasaris-gegužė)
  • Intensyvios vasaros kursai (liepos ir rugpjūčio mėn.)
  • Mokymai su gimtoji kalba.

"ConcordiaUA" siūlo bandymų paruošimą, įskaitant TOEFL, GMAT ir JELTS, taip pat programas "Vietos verslo vadovams".

"ConcordiaUA" organizuoja "Mini-MBA" programas, mokymus ir seminarus vietos verslo vadovams, kuriems reikia mokymo specialiose srityse: žmogiškojo kapitalo, ekonomikos, tarptautinių apskaitos standartų, pardavimo technologijų, rinkodaros, viešbučių valdymo, vokiečių, anglų ir kt. Tikslas - teikti žinių ir įgūdžių pagal lūkesčius ir pageidaujamus stažuotojų rezultatus. Prieš pradedant programą, atidžiai išnagrinėti poreikiai. Programa yra suprojektuota atsižvelgiant į stažuočių poreikius ir pagrindus.

  • "ConcordiaUA" seminarai

"ConcordiaUA" ir mokyklų moksleiviai rengiami seminarai darnios plėtros, verslo ir lyderystės problemoms. Tarptautinių organizacijų, fakulteto, atsakingų diplomatinių atstovybių, deputatų, nevyriausybinių organizacijų ir verslo atstovų ekspertai kviečiami dirbti su studentais seminaro formatu.

Karjeros konsultavimas ir stažuotės tarnyba

"ConcordiaUA" buvo sukurta verslo praktika, nes tai žingsnis siekiant tikslo tapti pagrindine švietimo įstaiga, susijusi su studentų įsidarbinimo galimybėmis. Pagrindinis praktinės praktikos tikslas yra suteikti studentams praktinę verslo patirtį pagal tarptautinius ir Ukrainos standartus.

Bibliotekos ir interneto centras

"ConcordiaUA" turi aukštos kokybės biblioteką, kuri yra viena iš pagrindinių studentų studijų priemonių. Bibliotekoje yra vadovėliai, knygos, mokslo žurnalai ir kita akademinė literatūra ukrainiečių, anglų, vokiečių ir kitomis kalbomis. "ConcordiaUA" serveris turi katalogą ir žodynus, kuriuos galima lengvai pasiekti. Studentai gali naudotis skaityklos patogumais. "ConcordiaUA" bibliotekos darbuotojai visada nori padėti jums ieškoti informacijos.

"ConcordiaUA" interneto centras atidaro prieigą prie virtualių interneto duomenų bazių: bibliotekų, informacijos centrų, užsienio leidyklų, archyvų ir mokslo žurnalų. Internetas teikia nuotolinio mokymosi technologijas ir jungia "ConcordiaUA" su kolegomis ir partneriais visame pasaulyje.

Stipendijos ir apdovanojimai

Stipendija suteikiama "ConcordiaUA" Verslo Anglijos konkurso nugalėtojai.

Remiantis ConcordiaUA tarybos rekomendacija, geriausiems studentams siūloma stipendija studijuoti ConcordiaUA, Ričmondo universitete ir kitose universitetų partnerėse.

Mokslinių tyrimų veikla

ConcordiaUA fakultetas ir studentai dalyvauja Universiteto mokslinių tyrimų veikloje. Ukrainos ir tarptautinis fakultetas padeda studentams sustiprinti savo mokslinių tyrimų įgūdžius ir pasiūlyti akademines konsultacijas įvairiose srityse.

"ConcordiaUA" organizuoja ir aktyviai dalyvauja tarptautinėse konferencijose ir seminaruose Ukrainoje ir užsienyje.

"ConcordiaUA" skelbia mokslo žurnalus "Švietimas, vadyba ir verslas: tarptautinė dimensija".

Vietos

Kijeve

Address
8-14 Turhenevs’ka Street, room 1-4
01601 Kijeve, Kijevo miestas, Ukraina