Oficialus aprašymas

Tai yra skirtumas!

EIT Digital Master School yra išskirtinė bendrų Europos universitetų ir verslo mokyklų bendra iniciatyva, kuriai teikiama papildoma konsultacija ir partnerystė iš puikių Europos mokslinių tyrimų organizacijų ir pirmaujančių verslo partnerių.

Būdamas šio magistro išsilavinimo studentas, būsite pasirengę susidurti su ateities karjeros iššūkiais ir visuotiniais visuomenės iššūkiais.

Jūs gausite naujausias technines žinias ir galėsite pasiekti savo naujovių į rinką. Švietimas daugiausia orientuotas į perkeliamų įgūdžių įgijimą, ypač inovacijų ir verslumo srityse

17099_banner600x200.jpg

Pedagoginis atnaujinimas

EIT Digital magistro išsilavinimas jungia tvirtą teorinį pagrindą su kūrybinėmis ir analitinėmis inžinerijos problemomis, kuriose studentai taiko savo teorines žinias. Studentai ir mokytojai dirba kaip mokslo bendruomenės nariai.

Būdamas EIT Digital studentas, jūsų studijų laikotarpiu jūs būsite panardintas į savo universiteto mokslinių tyrimų aplinką. Tai suteiks jums puikų atspirties tašką, jei siekiate doktorantūros studijų. Inovacijų įgūdžių integravimas į švietimą ir pramonės partnerių įtraukimas į švietimą taip pat padės jums pasirengti pagrindiniams pramonės vaidmenims ir atsakomybei.

Magistro išsilavinimas didina studentų profesines galimybes. Mokymo programų kūrimas yra sukurtas siekiant užtikrinti kelis karjeros kelius ir sukurti žinias apie darbo tipus ir funkcijas atitinkamoje pramonės šakoje, mokslinių tyrimų srityje ar švietime.

Organizacija

EIT Digital Master School yra EIT Digital .

EIT Digital yra pirmaujanti Europos skaitmeninių inovacijų ir verslumo ugdymo organizacija, skatinanti Europos skaitmeninę transformaciją.

EIT Digital teikia pažangias skaitmenines naujoves į rinką ir išaugina verslumo talentus ekonomikos augimui ir geresnei gyvenimo kokybei Europoje. Tai daroma mobilizuojant visos Europos ekosistemą, apimančią daugiau kaip 156 geriausias Europos korporacijas, MVĮ, steigiančias įmones, universitetus ir mokslinių tyrimų institutus.

Kaip Europos inovacijų ir technologijų instituto žinių ir inovacijų bendrija, „ EIT Digital yra orientuota į verslumą ir yra pirmaujanti švietimo, mokslinių tyrimų ir verslo integravimo lyderė, suburiant studentus, tyrėjus, inžinierius, verslo kūrėjus ir verslininkus. Tai daroma mūsų visoje Europoje veikiančiame Berlyne, Eindhovene, Helsinkyje, Londone, Paryžiuje, Stokholme, Trente, Budapešte ir Madride. Mes taip pat turime centrą Silicio slėnyje.

EIT Digital investuoja į strategines sritis, kad paspartintų mokslinių tyrimų skaitmeninių technologijų įsisavinimą, sutelkiant dėmesį į Europos strateginius, visuomeninius iššūkius: skaitmeninę pramonę, skaitmeninius miestus, skaitmeninę gerovę ir skaitmeninę infrastruktūrą.

EIT Digital veislynas formuoja verslumo skaitmeninį talentą, orientuotą į naujoves, naudodamas mišrią švietimo strategiją, apimančią magistro mokyklą, doktorantūros mokyklą ir profesinę mokyklą.

16975_ms-graduation.jpg

Kodėl EIT Digital Master School ?

  • Greitas žingsnis į savo karjerą: susisiekite su pramone
  • Dvigubo laipsnio magistro programa su dideliais IKT ir nepilnamečiais E
  • Tarptautinės patirties studijavo dvejus metus dviejuose Europos miestuose

Stiprus partnerių tinklas

Magistro išsilavinimas suteikia jums pagrindą būsimai klestinčiai karjerai per mūsų mokslinių tyrimų ir pramonės ekspertų tinklo kontaktus. Susitikite su aukščiausiais savo srities specialistais ir galėsite su jais bendrauti ir keistis idėjomis.

Stažuotės

Programoje yra privalomas stažuotės laikotarpis. Tikimasi, kad studentai ieškos įdomių ir besivystančių pozicijų. „ EIT Digital “ teiks paramą per savo verslo partnerius iš pramonės. Studentams, norintiems sujungti savo stažuotę su magistro baigiamuoju darbu, EIT Digital studentams paskirs akademinį vadovą. Stažuotės leidžia aktyviai dalyvauti projektuose ir projektų susitikimuose ir užtikrinti, kad jūs galėsite kurti verslo tinklą ir žinias.

Mentorystės programa

Jums bus suteiktas asmeninis mentorius EIT Digital verslo partnerio vadovo pareigose ir bus reguliariai konsultuojamasi su mentoriumi ir galimybėmis sekti mentoriaus kasdienį darbą. Jūs galite pamatyti verslininko gyvenimą ir sužinoti, kaip taikyti savo žinias.

Stiprus techninis verslumas

Geriausio techninio švietimo ir inovacijų bei verslumo derinys suteiks jums įgūdžių, kurių reikia norint sukurti išskirtinę karjerą. Jums bus sėkmingai nuo pat pradžių. 17108_184.jpg

Vertė Bendrija

Būkite mūsų bendruomenės dalis, raginame susitikti su serijiniais verslininkais, mūsų verslo partneriais, geriausiais mokslo darbuotojais ir kitais studentais bei mokytojais iš visos Europos ir pasaulio mūsų švietimo ir renginių metu. Kelionės į kitas įdomias vietas, kad sužinotumėte daugiau apie savo lauką ir sukurtumėte tinklą, kuris pradės savo karjerą, mūsų vertės bendruomenė yra bendruomenė gyvenimui, kuris trunka ilgiau nei jūsų švietimas per mūsų Alumni fondą.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

EIT Digital Master School

Debesų ir tinklo infrastruktūros suteikia išsamų vaizdą apie tinklo ir debesų kompiuteriją. Studentai išmoksta valdyti tinklo valdymą, veikimą ir dizainą, o iš kitos pusė ... [+]

Kodėl studijuoti „Cloud and Network Infrastructure“ (CNI) „ EIT Digital Master School ?

Debesų ir tinklo infrastruktūros suteikia išsamų vaizdą apie tinklo ir debesų kompiuteriją . Studentai išmoksta valdyti tinklo valdymą, veikimą ir dizainą , o iš kitos pusės - debesų paslaugų ir diegimo modelius , įgyvendinimo strategijas ir taikomųjų programų kūrimą. Programa taip pat orientuota į ateities debesų skaičiavimo kryptis , pavyzdžiui, kraštinių ir rūko skaičiavimo srityse , taip pat blokų ir paskirstytų knygų taikymo srityse.

Mokymo programoje apjungiami techniniai „Cloud“ ir „Network Infrastructure“ (techniniai pagrindiniai 75%) pagrindiniai dalykai su maža „ Inovacijų“ programa... [-]

Suomija Espo Prancūzija Paryžius Vokietija Berlynas Italija Trento Švedija Stokholmas Renas  + 7 Daugiau
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
EIT Digital Master School

Duomenys gausu. Socialinės žiniasklaidos priemonės, gamybos sistemos, medicinos prietaisai, logistikos paslaugos ir daugybė kitų kasdien generuoja petabitus. Turėdami dau ... [+]

Kodėl verta studijuoti „Data Science“ (DSC) „ EIT Digital Master School ?

Gausite išsamių techninių įgūdžių keičiamuose duomenų rinkimo metoduose ir duomenų analizės metoduose . Jūs išmoksite, kaip naudoti ir kurti įrankių ir technologijų rinkinį, skirtą duomenų surinkimui, apdorojimui, saugojimui, perdavimui, analizei, vizualizacijai ir susijusioms sąvokoms (pvz., Duomenų prieigai, duomenų kainodarai ir duomenų privatumui).

Mokymo programa apjungia techninį pagrindą „Duomenų mokslai“ („Technikos pagrindinė 75%“) su maža „ Inovacijų“ programa

Kaip programa yra struktūrizuota?

Studentai mokosi dviejose skirtingose Europos šalyse .Baigę absolventai gauna du magistro laipsnius iš dviejų universitetų, kuriuos jie studijuos, ir Europos inovacijų ir technologijų instituto (ETI) išduotą pažymėjimą.Pirmieji metai yra panašūs visuose įėjimo punktuose. Visi studentai dalyvauja 3 dienų verslo iššūkyje skaitmeninių naujovių srityje .2 savaičių vasaros mokykla nuo pirmųjų metų iki antrųjų metųAntrus metus siūloma specializacija ir baigimo projektas. Baigiamasis projektas apima stažuotę įmonėje ar mokslinių tyrimų institute ir baigia magistro baigiamąjį darbą su stipriais inovacijų ir verslumo aspektais.... [-]
Vengrija Budapeštas Suomija Espo Prancūzija Paryžius Italija Trento Olandija Eindhovenas Ispanija Madridas Švedija Stokholmas  + 10 Daugiau
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
EIT Digital Master School

Visiems, kurie domisi karjeros, susijusios su savarankiškai važiuojančiais automobiliais, robotika ar dirbtiniu intelektu, EIT Digital magistro mokykla siūlo dvejų metų m ... [+]

Kodėl verta studijuoti autonomines sistemas EIT Digital Master School ?

Ar domina tarptautinė karjera, susijusi su automobiliais , robotais ar dirbtiniu intelektu ? Magistro programos autonominės sistemos (AUS) yra skirtos Jums!

Magistrantūros autonominės sistemos yra informatikos ir elektroninės inžinerijos derinys. Kompiuterijos moksle svarbūs įgūdžiai apima daiktų internetą (IoT), mašinų mokymąsi, dirbtinį intelektą ir robotų matymą. Elektronikos inžinerijoje svarbios sritys yra automatika, valdymas, įterptosios sistemos ir ryšiai.

Mokymo programa apjungia techninę svarbą autonominėse sistemose (techninis pagrindinis 75%) su nepilnamečiu inovacijose... [-]

Suomija Espo Vokietija Berlynas Italija Trento Švedija Stokholmas  + 4 Daugiau
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
EIT Digital Master School

Visual Computing and Communication yra puikus magistrantūros mokymas tiems, kurie žavisi algoritmais ir paslaugomis, kurios tvarko vizualinę informaciją šiandieninėje ska ... [+]

Kodėl verta studijuoti „Visual Computing“ ir komunikaciją „ EIT Digital ?

Visual Computing and Communication (VCC) dėmesys sutelkiamas į vizualinės informacijos, įskaitant mokymosi ir sprendimų priėmimo aspektus, įgijimą, apdorojimą, analizę, perdavimą ir pateikimą. Tai tarpdisciplininė programa, apimanti kompiuterių mokslo ir informacinių technologijų susikirtimą, kur studentai gali būti aktyvūs vaizdų apdorojimo ir komunikacijos, vaizdo analizės, kompiuterinės vizijos, kompiuterinės grafikos, papildytos realybės, vizualizacijos, vizualinės analizės, taip pat interneto žiniatinklio srityje. pagrįstas ir tinklo programas.

Mokymo programoje apjungiami techniniai „Visual Computing“ ir „Communication“ („Technical major 75%“) pagrindiniai dalykai su maža „Inovacijų“ programa... [-]

Italija Trento Švedija Stokholmas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
EIT Digital Master School

Įterptosios sistemos yra visur! Daugiau nei 98% pasaulio perdirbėjų yra įterptinėse sistemose. Įterptosios sistemos yra skirtos technologijoms ir projektavimo metodikoms, ... [+]

Kodėl reikia studijuoti įterptines sistemas „ EIT Digital Master School ?

Įterptinės sistemos (ES) suteikia jums visapusišką ir daugiadisciplininį vaizdą ir įgūdžius, susijusius su įterptinėmis sistemomis , jų pagrindinėmis technologijomis, jų plėtra ir jų integracija.

Absolventai tampa pasaulinio lygio specialistais ir novatoriais įterptųjų sistemų srityje, galintys sukurti pažangius įterptus sprendimus naujiems iššūkiams elektroninių fizinių sistemų (CPS) ir daiktų interneto (IoT) srityse . Jie taip pat gali imtis pirmaujančių valdymo vaidmenų įterptinėse sistemose ir bendresnėse IRT įmonėse.

Mokymo programa apjungia įterptųjų sistemų techninį pagrindą (75% techninė dalis) su nepilnamečiu inovacijose... [-]

Suomija Espo Vokietija Berlynas Olandija Eindhovenas Švedija Stokholmas  + 4 Daugiau
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
EIT Digital Master School

Išmanieji prietaisai (mobilieji telefonai, delniniai kompiuteriai, planšetiniai kompiuteriai), protingi produktai (automobiliai, navigacija) ir pažangiosios aplinkos (apl ... [+]

Kodėl reikia studijuoti žmogaus ir kompiuterio sąveiką ir dizainą EIT Digital Master School ?

Išmanieji prietaisai (mobilieji telefonai, delniniai kompiuteriai, planšetiniai kompiuteriai), protingi produktai (automobiliai, navigacija) ir pažangiosios aplinkos (aplinkos intelektas) leidžia naujoms paslaugoms, kurioms reikalingos naujoviškos sąsajos. Žmogaus ir kompiuterio sąveika ir dizainas (HCID) orientuotas į naujų vartotojo sąsajų, interaktyvių sistemų ir paslaugų tyrimą, projektavimą, kūrimą ir vertinimą.

HCID yra tarpdisciplininė programa, kurioje mūsų vartotojo centruotojo dizaino metodas vartotojus sudaro projektavimo proceso centre. Sujungdami žmogiškuosius aspektus (tiek pažintinius, estetinius, tiek jutimo variklius) technologinius ir verslo aspektus, mes sukuriame naujus produktus ir paslaugas, turinčias didelę naudą ir naudotojų patirtį, bei tvirtą klientų poreikį, kuris dažnai reiškia komercinę sėkmę. Studentai mokosi, kaip kurti ir apibrėžti, kaip žmonės bendrauja ir gyvena su šiuolaikiniu besikeičiančiu techniniu pasauliu.... [-]

Suomija Espo Prancūzija Paryžius Italija Trento Olandija Eindhovenas Ispanija Madridas Švedija Stokholmas  + 8 Daugiau
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
EIT Digital Master School

„ EIT Digital nuomone, kibernetinis saugumas yra vienas iš kertinių akmenų kuriant saugią ir integracinę skaitmeninę visuomenę. Skaitmeninių technologijų visapusiškumas p ... [+]

Kodėl reikia studijuoti „Cyber Security“ (CSE) „ EIT Digital Master School ?

Kibernetinis saugumas (CSE) skirtas saugių kompiuterinių sistemų , kurios taip pat gali užtikrinti būsimų IRT sistemų privatumą, projektavimo, kūrimo ir vertinimo tyrimu. Tikslas yra suteikti studentams supratimą apie sąvokas ir technologijas, kuriomis siekiama užtikrinti, kad informacija, tvarkoma per tinklus, būtų konfidenciali, vientisa, autentiška ir privatumo apsauga.

Studentai mokysis šviežios karštos temos temos, įskaitant blokų grandines, cryptocurrencies, praktinį (etinį) įsilaužimą ir kvantinę kriptografiją .

Mokymo programa apjungia techninį pagrindinį „Cyber Security“ („Techninis pagrindinis 75%“) ir „ Inovacijų“ mažumą... [-]

Suomija Espo Prancūzija Paryžius Italija Trento Olandija Eindhovenas  + 4 Daugiau
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
EIT Digital Budapest Co-Location Centre
Address
EIT Digital Budapest 10/a Bogdánfy Street, H-1117
Budapeštas, Vengrija
Interneto svetainė
Address
Espo, Suomija
Address
Paryžius, Île-de-France, Prancūzija
Address
Berlynas, Berlynas, Vokietija
Address
Londonas, Anglija, Jungtinė Karalystė
Address
Trento, Trentinas-Pietų Tirolis, Italija
Address
Eindhovenas, Šiaurės Brabantas, Olandija
Address
Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija
Address
Stokholmas, Stokholmo apskritis, Švedija