EIT Digital Master School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Tai yra skirtumas!

EIT Digital Master School yra išskirtinė bendrų Europos universitetų ir verslo mokyklų bendra iniciatyva, kuriai teikiama papildoma konsultacija ir partnerystė iš puikių Europos mokslinių tyrimų organizacijų ir pirmaujančių verslo partnerių.

Būdamas šio magistro išsilavinimo studentas, būsite pasirengę susidurti su ateities karjeros iššūkiais ir visuotiniais visuomenės iššūkiais.

Jūs gausite naujausias technines žinias ir galėsite pasiekti savo naujovių į rinką. Švietimas daugiausia orientuotas į perkeliamų įgūdžių įgijimą, ypač inovacijų ir verslumo srityse

17099_banner600x200.jpg

Pedagoginis atnaujinimas

EIT Digital magistro išsilavinimas jungia tvirtą teorinį pagrindą su kūrybinėmis ir analitinėmis inžinerijos problemomis, kuriose studentai taiko savo teorines žinias. Studentai ir mokytojai dirba kaip mokslo bendruomenės nariai.

Būdamas EIT Digital studentas, jūsų studijų laikotarpiu jūs būsite panardintas į savo universiteto mokslinių tyrimų aplinką. Tai suteiks jums puikų atspirties tašką, jei siekiate doktorantūros studijų. Inovacijų įgūdžių integravimas į švietimą ir pramonės partnerių įtraukimas į švietimą taip pat padės jums pasirengti pagrindiniams pramonės vaidmenims ir atsakomybei.

Magistro išsilavinimas didina studentų profesines galimybes. Mokymo programų kūrimas yra sukurtas siekiant užtikrinti kelis karjeros kelius ir sukurti žinias apie darbo tipus ir funkcijas atitinkamoje pramonės šakoje, mokslinių tyrimų srityje ar švietime.

Organizacija

EIT Digital Master School yra EIT Digital .

EIT Digital yra pirmaujanti Europos skaitmeninių inovacijų ir verslumo ugdymo organizacija, skatinanti Europos skaitmeninę transformaciją.

EIT Digital teikia pažangias skaitmenines naujoves į rinką ir išaugina verslumo talentus ekonomikos augimui ir geresnei gyvenimo kokybei Europoje. Tai daroma mobilizuojant visos Europos ekosistemą, apimančią daugiau kaip 156 geriausias Europos korporacijas, MVĮ, steigiančias įmones, universitetus ir mokslinių tyrimų institutus.

Kaip Europos inovacijų ir technologijų instituto žinių ir inovacijų bendrija, „ EIT Digital yra orientuota į verslumą ir yra pirmaujanti švietimo, mokslinių tyrimų ir verslo integravimo lyderė, suburiant studentus, tyrėjus, inžinierius, verslo kūrėjus ir verslininkus. Tai daroma mūsų visoje Europoje veikiančiame Berlyne, Eindhovene, Helsinkyje, Londone, Paryžiuje, Stokholme, Trente, Budapešte ir Madride. Mes taip pat turime centrą Silicio slėnyje.

EIT Digital investuoja į strategines sritis, kad paspartintų mokslinių tyrimų skaitmeninių technologijų įsisavinimą, sutelkiant dėmesį į Europos strateginius, visuomeninius iššūkius: skaitmeninę pramonę, skaitmeninius miestus, skaitmeninę gerovę ir skaitmeninę infrastruktūrą.

EIT Digital veislynas formuoja verslumo skaitmeninį talentą, orientuotą į naujoves, naudodamas mišrią švietimo strategiją, apimančią magistro mokyklą, doktorantūros mokyklą ir profesinę mokyklą.

16975_ms-graduation.jpg

Kodėl EIT Digital Master School ?

  • Greitas žingsnis į savo karjerą: susisiekite su pramone
  • Dvigubo laipsnio magistro programa su dideliais IKT ir nepilnamečiais E
  • Tarptautinės patirties studijavo dvejus metus dviejuose Europos miestuose

Stiprus partnerių tinklas

Magistro išsilavinimas suteikia jums pagrindą būsimai klestinčiai karjerai per mūsų mokslinių tyrimų ir pramonės ekspertų tinklo kontaktus. Susitikite su aukščiausiais savo srities specialistais ir galėsite su jais bendrauti ir keistis idėjomis.

Stažuotės

Programoje yra privalomas stažuotės laikotarpis. Tikimasi, kad studentai ieškos įdomių ir besivystančių pozicijų. „ EIT Digital “ teiks paramą per savo verslo partnerius iš pramonės. Studentams, norintiems sujungti savo stažuotę su magistro baigiamuoju darbu, EIT Digital studentams paskirs akademinį vadovą. Stažuotės leidžia aktyviai dalyvauti projektuose ir projektų susitikimuose ir užtikrinti, kad jūs galėsite kurti verslo tinklą ir žinias.

Mentorystės programa

Jums bus suteiktas asmeninis mentorius EIT Digital verslo partnerio vadovo pareigose ir bus reguliariai konsultuojamasi su mentoriumi ir galimybėmis sekti mentoriaus kasdienį darbą. Jūs galite pamatyti verslininko gyvenimą ir sužinoti, kaip taikyti savo žinias.

Stiprus techninis verslumas

Geriausio techninio švietimo ir inovacijų bei verslumo derinys suteiks jums įgūdžių, kurių reikia norint sukurti išskirtinę karjerą. Jums bus sėkmingai nuo pat pradžių. 17108_184.jpg

Vertė Bendrija

Būkite mūsų bendruomenės dalis, raginame susitikti su serijiniais verslininkais, mūsų verslo partneriais, geriausiais mokslo darbuotojais ir kitais studentais bei mokytojais iš visos Europos ir pasaulio mūsų švietimo ir renginių metu. Kelionės į kitas įdomias vietas, kad sužinotumėte daugiau apie savo lauką ir sukurtumėte tinklą, kuris pradės savo karjerą, mūsų vertės bendruomenė yra bendruomenė gyvenimui, kuris trunka ilgiau nei jūsų švietimas per mūsų Alumni fondą.

Vietos

Budapeštas

EIT Digital Budapest Co-Location Centre

Address
EIT Digital Budapest
10/a Bogdánfy Street, H-1117

Budapeštas, Vengrija

Espo

Address
Espo, Suomija

Paryžius

Address
Paryžius, Île-de-France, Prancūzija

Berlynas

Address
Berlynas, Berlynas, Vokietija

Londonas

Address
Londonas, Anglija, Jungtinė Karalystė

Trento

Address
Trento, Trentinas-Pietų Tirolis, Italija

Eindhovenas

Address
Eindhovenas, Šiaurės Brabantas, Olandija

Madridas

Address
Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija

Stokholmas

Address
Stokholmas, Stokholmo apskritis, Švedija

Turku

Address
University of Turku, Finland
20500 Turku, Finland

Turku, Suomija

Talinas

Address
Tallinn University of Technology, Estonia
Ehitajate tee 5, 12616 Tallinn, Estonia

Talinas, Harju apskritis, Estija

Malonu

Address
Université Côte d’Azur (UCA)
28 Avenue Valrose, 06100 Nice, France

06100 Malonu, Provanso Alpės-Žydrasis Krantas, Prancūzija

Milanas

Address
Piazza Leonardo da Vinci, 32, 20133 Milano MI, Italy
20133 Milanas, Lombardija, Italija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis