Oficialus aprašymas

Įvadas

Trečiųjų metų pabaigoje National University of Public Service sėkmingai tęsė savo užduotį plėtoti viešųjų paslaugų švietimą ir mokymą nacionaliniu ir tarptautiniu lygmenimis, tuo pat metu tobulindamas valstybės mokslą bei visapusišką viešųjų reikalų planą. Kadangi ankstesniais metais pirmiausia buvo būdingos didelės statybos pastangos, 2015 m. Atskleidė keletą puikių pasiekimų. Pagal savo misiją NUPS yra bendradarbiavimo universitetas, siūlantis pavyzdį, kaip veiksmingai suderinti socialinius reikalavimus, nacionalinius strateginius tikslus ir universitetų autonomiją.

Vizija

National University of Public Service apibrėžia save kaip "bendradarbiavimo universitetą" - veiksmingą socialinių poreikių bendradarbiavimo, nacionalinių strateginių vyriausybės tikslų ir aukštojo mokslo autonomijos modelį.

NUPS vizija yra tapti:

 • geriausias ir patraukliausias universitetas Vengrijoje;
 • tvirtas mokslinių tyrimų ir švietimo pagrindas kuriant Vengrijos viešąją paslaugą ir viešųjų paslaugų karjeros modelį;
 • nusiteikęs Vengrijos aukštojo mokslo programų užsienyje rėmėjas;
 • aktyvus tarptautinių mokslinių tyrimų ir švietimo tinklų narys, sąjungoje su pirmaujančiais Europos ir pasaulio universitetais.

Misija

NUPS misija, siejama su viešųjų paslaugų profesija ir akademine bendruomene, yra veiksminga švietimo ir akademinė bazė valstybės kūrimui ir viešųjų paslaugų plėtrai. Per savo švietimo ir tolesnio mokymo programas NUPS remia aukštos kvalifikacijos ir veiksmingą personalą viešojo administravimo, teisėsaugos, gynybos ir kitų sričių viešųjų paslaugų srityje. NUPS apibrėžia savo misiją nacionaliniu, regioniniu, Europos ir pasauliniu mastu.

NUPS misijos nacionalinis aspektas yra Vengrijos valstybės sustiprinimas ir viešųjų paslaugų kūrimas švietimo ir mokslinių tyrimų pagrindu.

"NUPS akademinės misijos pagrindas yra" viešojo valdymo ir valstybės "mokslas, ty valstybės tyrimas, pagrįstas visapusišku, daugiadalykiu, lyginamu ir taikomu požiūriu.

Pagrindinės viešųjų paslaugų vertybės - visuomenės interesų etosas, sąžiningumo ir veiksmingo darbo poreikis - yra šalių ir kultūrų pagrindas. NUPS tikslas yra gerinti viešosios paslaugos vertės sistemą per mokslinius tyrimus ir švietimą, taip sustiprinant visuomenės ir ekonomikos subjektų pasitikėjimą viešuoju sektoriumi.

Regioniniu lygmeniu NUPS dėmesys yra dvigubas. Viena vertus, universiteto nacionalinės politikos misija apima tarpvalstybinių santykių steigimą ir Vengrijos aukštojo mokslo institucijų palaikymą kaimyninėse šalyse. Todėl universiteto prioritetas yra strateginio bendradarbiavimo su Vengrijos aukštutinės Vengrijos (Slovakija), Transkarpatijos (Ukraina), Transilvanijos (Rumunija) ir Vojvodinos (Serbija) institutų stiprinimas.

Europos lygmeniu pagrindiniai prioritetai yra studentų ir dėstytojų mobilumo didinimas ir tarpinstitucinių santykių stiprinimas atliekant bendrus mokslinius tyrimus. Europa yra aukštojo mokslo ir universitetų tradicijų vertybių bendruomenė ir yra bendra aukštojo mokslo erdvė. Vadovaujantis strategija "Europa 2020", studentų, darbuotojų ir mokslininkų tarptautinis mobilumas turi būti padidintas ir palengvintas, todėl instituciniai santykiai turi būti stiprinami vykdant bendras mokymo ir mokslinių tyrimų programas.

Kalbant apie pasaulinį lygmenį, NUPS turi nustatyti savo tarptautinę strategiją, pagrįstą tvirtais jos nacionalinio ir Europos kultūrinio identiteto pagrindais. Ji turi sinchronizuoti euroatlantinę orientaciją su Rytų ir Pietų partnerystės vertybėmis. Bendrieji aukštojo mokslo klausimai apima universitetų autonomiją, mokslo etiką, viešųjų paslaugų ir valstybės kūrimo vaidmenį nustatant taiką ir saugumą. Universitetas, kaip Tarptautinės universitetų asociacijos (IAU) narys, turi aktyviai dalyvauti tarptautiniame universitetų dialoge.

Strategija

NUPS strategijos pagrindas yra ketinimas sukurti gerą valdymą ir įpareigoti pareigūnai, taip suteikdama valstybei galimybę reaguoti į 21-ojo amžiaus iššūkius su mokslo ir švietimo priemonėmis.

Siekdama savo misijos, NUPS siekia:

 • teikti su jaunimu susijusius su visuomenei orientuotais mokymais kartu su moderniomis ir išsamiomis žiniomis, paremtomis kietu moraliniu ir vertybiniu požiūriu;
 • dalyvauti tolesniame valstybės tarnautojų ir viešojo administravimo vadovų mokyme;
 • būti sėkmingai vykdant viešųjų paslaugų plėtrą 2020 m .;
 • teikti nepaprastą išsilavinimą ir tęstinį mokymą
 • atlikti sėkmingus tyrimus;
 • teikti tarptautinę kokybę naujausia infrastruktūra ir paslaugomis;
 • išlaikyti gerą institucinį funkcionavimą, įterptą į kokybės ir kompetencijos kultūrą.

NUPS strateginę aplinką ir iššūkius galima interpretuoti vietos aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų, vidaus viešosios paslaugos, tarptautinio aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų bei tarptautinių viešųjų paslaugų santykių srityje.

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

National University of Public Service

Ši studijų programa siūlo tarpdisciplininį požiūrį į nuolat besikeičiančią tarptautinių santykių sritį. Mūsų studentai bus susipažinę su įvairiomis šiuolaikinėmis tarptau ... [+]

Apžvalga

Ši studijų programa siūlo tarpdisciplininį požiūrį į nuolat besikeičiančią tarptautinių santykių sritį. Mūsų studentai bus susipažinę su įvairiomis šiuolaikinėmis tarptautinių santykių problemomis, nuo globalizacijos reiškinio, tarptautinių organizacijų politikos formavimo iki tarptautinės teisės ir Europos Sąjungos teisės bei karštų temų, tokių kaip geras valdymas ar vientisumas. valdymas.

Baigus programą absolventai gaus išsamų ir išsamų supratimą apie šiandienos tarptautinius reikalus, taip pat priemones, kurios leis jiems kritiškai vertinti, analizuoti ir atsakyti į pasaulines ir tarptautines problemas bei politikos klausimus. Programos tikslas - parengti specialistus, galinčius atlikti pareigas tarptautinėse ir ES institucijose bei agentūrose, valdant užsienio reikalus, gynybos politiką ir teisėsaugos institucijas, taip pat tarptautiniuose NVO ar verslo subjektų padaliniuose.... [-]

Vengrija Budapest
Rugsėjis 2019
Anglų
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba