Oficialus aprašymas

Pridėtinės vertės sukūrimas per prekės ženklus - tai yra prekės ženklo akademijos mokymo pasiūlymas. Būtent tai daro Brand Akademiją universitetu, leidžiančiu savo absolventams sėkmingai įsitraukti į karjerą ir įgyti ilgalaikę karjerą.

Brand Akademijoje tarptautinė patyrusių profesorių, dėstytojų, ekspertų ir praktikų komanda išmokys jus, kaip kurti, bendrauti, scenoje ir valdyti prekinius ženklus. Praktinės ir nedidelės seminarų grupės, užtikrinančios intensyvią ir asmeninę paramą.

istorija

Didžiųjų prekių ženklų sužavėjimas įkvėpė vokiečių ir kinų draugų grupę 2010 m., Kad surastų prekių ženklų kolegiją.

Švietimo vieta, kuri sujungia ir orientuojasi į prekės ženklo žinomumą ir aistrą prekių ženklų istorijai, pripažįstant, kad švietimas ir kūrybiškumas yra dvi neatskiriamos visumos dalys. Ir tai turėtų būti vieta, jungianti kultūrą Eurazijos erdvėje. Universitetas gimė iš šios idėjos.

„Brand Academy“ kaip taikomųjų mokslų universitetas yra „Markencity Hamburg“, su vaizdu į Elbę. Tai pirmasis universitetas, orientuotas į prekinius ženklus - pagrindinis strateginis sėkmės veiksnys nacionalinėms ir tarptautinėms įmonėms. Prekiniai ženklai kaip patrauklūs pasakojimai - mūsų studentai, kaip būsimų šių istorijų išradėjai.

„Brand Academy“ yra valstybiniu mastu pripažintas universitetas, turintis tarptautiniu mastu akredituotas bakalauro ir magistro studijų programas. Mūsų universitetas yra mokymosi vieta, jungianti mokslinius tyrimus ir glaudžius ryšius su Europos ir Azijos firminiais produktais.

BRAND AKADEMIJOS MISIJA:

Dėl besiplečiančio pasaulio mes mokome tarpkultūrinius prekės ženklo ekspertus.

Taikymas orientuotas, tarpdisciplininis ir praktinis - skleidžiame specialias žinias apie prekės ženklo valdymą, dizainą ir bendravimą bei skatiname tarpkultūrinį, į tikslą orientuotą tinklų kūrimą - mokinių asmeniniam tobulėjimui studijų metu ir po jų.

BRAND AKADEMIJOS VIZIJA

Geresnės prekės ženklo kultūros kolegija Eurazijos teritorijoje.

BRAND AKADEMIJOS VERTYBĖS

Mūsų kasdienis mąstymas ir veikimas priklauso nuo privalomų vertybių:

  • pagarba
  • dialogas
  • įsipareigojimas
  • Profesinė kompetencija
  • tarpkultūriškumas

VERTINIMAS:

Mūsų dėkingi kitiems žmonėms ir mūsų požiūris į juos iš esmės yra teigiami - pagarba ir dėkingumas maloniai ir gyvai mokymosi ir darbo atmosferai.

dialogo lange:

Mes skatiname vidaus ir išorės dialogą - tarp studentų, dėstytojų, dėstytojų, praktinių partnerių, taip pat tarp departamentų ir kultūrų. Dalindamiesi ir apmąstydami, mes įgyjame naujų įžvalgų.

įsipareigojimas:

Mes reikalaujame, kad mūsų mokiniai pasiektų atsidavimo, entuziazmo ir drausmės, kad maksimaliai padidintų mokymosi rezultatus. Mums daugiau nei profesionalus pasiekimas - mes remiame kiekvieną asmenį jo asmenybės ugdyme.

PROFESINĖ IŠVADA:

Mes vadovaujame noru duoti geriausius ir rasti naujoviškus problemų sprendimo būdus. Mes skatiname mokinius suteikti jiems veiksmingą, sėkmingą studijų laiką ir perspektyvią karjerą ateityje.

Kultūriniai ryšiai:

Čia mokiniai, moksliniai tyrimai ir praktiniai projektai efektyviai bendradarbiauja su skirtingų kilmės šalių studentais. Šis gyvenimas tarpkultūriškumas perteikia mūsų mokiniams patirtį ir kompetencijas jų asmenybės ugdymui, kuris yra lemiamas privalumas profesiniame gyvenime.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Vokiečių

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

Brand Academy – University of Applied Sciences

Naujojoje magistro programoje „Brand Innovation“, skirtoje dizainui ... [+]

Mūsų magistrantūros kurso metu „Brand Innovation“, daugiausia dėmesio skiriant dizainui

Kūrybingi mąstymai ir skaitmeniniai problemų sprendimo būdai turi didelę paklausą, ypač kai jie žino, kaip taikyti naujas technologijas, kad sukurtų kažką prasmingo. Mes išmokysime jums metodus ir metodus, kurie padės jums kurti naujoviškus sprendimus ir suprasti šiuolaikinį skaitmeninį vartotoją.

Kartu su profesionalais sukuriate skaitmeninius pasaulius, kuriate naudotojų keliones ir prototipus, taip pat savo paraiškas AR ir VR. Jūs dirbsite su dideliais duomenimis ir susipažinsite su kūrybine koncepcija, pasakojimu ir UX mąstymu. Mažose grupėse ir kūrybinėje atmosferoje gausite tikrai novatoriško dizaino įgūdžius.... [-]

Vokietija Hamburgas
Balandis 2020
Anglų
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Brand Academy – University of Applied Sciences

Skaitmeniniais laikais žaidimo taisyklės nuolat kinta, todėl naujovės yra jūsų studijų pagrindas: kokius procesus, metodus ir metodus reikia žinoti? Kaip ženkliai atnauji ... [+]

Mūsų magistrantūros kurse „Brand Innovation “, daugiausia dėmesio skiriant rinkodarai

Mes gyvename nuolatinių pokyčių laikais. Štai kodėl naujovės yra jūsų studijų pagrindas. Mes išmokysime jums metodus ir metodus, kurie padės jums rasti naujoviškus sprendimus, kurti įdomius produktus ir pasiekti tikslinę auditoriją.

Mažose grupėse ir kūrybingoje atmosferoje susipažinsite su technologijomis ir įrankiais, kurių reikia norint sukurti prasmingus, stiprius prekių ženklus skaitmeniniame kraštovaizdyje.

Glaudūs ryšiai su praktika

Norėdami pradėti savo karjerą, bendradarbiaujame su pirmaujančiomis firmų kompanijomis ir įsteigtomis agentūromis. Savo studijų metu dirbsite su realiais didelių tarptautinių korporacijų projektais, rengdami jums iššūkį strateginėms užduotims prekės ženklo pramonėje. Pagerinkite savo kūrybiškumą, novatorišką mąstymą ir komandinio darbo įgūdžius bei plėsti savo profesionalų tinklą.... [-]

Vokietija Hamburgas
Balandis 2020
Anglų
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Brand Academy – University of Applied Sciences

Naujojoje magistro programoje „Brand Innovation“, kuriame dėmesys sutelkiamas į verslumą, sužinosite, kas yra prasmingi ir tvarūs verslo modeliai. Jūs taip pat parengsite ... [+]

Mūsų magistrantūros kurso metu „Brand Innovation“, daugiausia dėmesio skiriant verslumui

Skaitmeninių pokyčių ir naujovių supratimas, tvarių verslo strategijų kūrimas, ilgalaikio augimo užtikrinimas - šie įgūdžiai yra neįkainojami. Savo studijų metu sužinosite, kokios puikios verslo idėjos atrodo ir kaip sukurti įmonę iš vienos. Jūs atrasite skirtingus verslo modelius ir būdus, kaip finansuoti paleistį, išmokti suprasti finansinius sėkmės rodiklius ir taikyti judrus produkto kūrimo būdus.

Inovacijos yra jūsų studijų pagrindas. Jūs pasinersite į naujas technologijas, pvz., AI, VR, AR, Blockchain ar Big Data, gausite vertingą indėlį dėl augimo įsilaužimo ir sužinosite apie prekės ženklo pozicionavimą, nes prekės ženklo mąstymas susijęs su kiekvienu verslu.... [-]

Vokietija Hamburgas
Balandis 2020
Anglų
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Brand Academy - University of Applied Sciences

What is Design?

Experiences of our Master Students

Brand Academy, Hochschule für Design und Kommunikation
Address
Rainvilleterrasse 4, D-22765
Hamburgas, Hamburgas, Vokietija
Interneto svetainė
Telefonas
+49 40 380893560