Centre international de formation européenne (CIFE)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Tarptautinis Europos formavimo centras ( CIFE ) yra privati ​​aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų institutas. Ji yra viena iš šešių paskirtų institucijų, kurios pagal Jean Monnet programą gauna specialų finansavimą iš Europos Sąjungos. Nuo pat įkūrimo 1954 m. Prancūzijos intelektas Alexandre Marc, CIFE tvirtai remia Europos integraciją, pirmiausia per savo tarptautines ir tarpdisciplinines studijų programas.

Europos studijos ir tarptautiniai santykiai

Pagal šūkį " Gyvenimas ir mokymasis Europoje", " CIFE siūlo įvairias magistrantūros studijas Europos studijose ir tarptautiniuose santykiuose, kurie suteikia studentams galimybę studijuoti į tris skirtingas šalis per vienerius metus. CIFE vykdomojo magistro studijos ES studijose yra skirtos specialistams, derinant internetinį mokymą su akis į akį dirbtuvėmis įvairiuose Europos miestuose. CIFE teikia puikų akademinį mokymą, siūlo studentams į problemą orientuotą mokymąsi teorijos ir praktikos kryžkelėje. Tai garantuoja jos tarptautinis fakultetas su svečių dėstytojais iš žinomų akademinių institucijų ir tyrimų centruose. Daugelis mūsų programų vykdomos glaudžiai bendradarbiaujant su partnerių universitetais. Išskyrus mūsų akademinį tinklą, specialistai iš tarptautinių organizacijų, labiausiai žinomų iš Europos Sąjungos, taip pat teikia didelę įtaką CIFE programoms.

Tyrimai

CIFE mokslinių tyrimų prioritetai atspindi jos intelektualinį paveldą ir akademinę kompetenciją: Europos integracija, ypatingą dėmesį skiriant Prancūzijos ir Vokietijos santykiams, federalizmui, pereinamojo laikotarpio energetikai, tvarios plėtros ir klimato kaitos politikai, politinės ir socialinės teorijos tendencijoms. Kartu su TEPSA esame "Horizon 2020" konsorciumo "FEUTURE" nariai ir dirbame įvairiais scenarijais dėl Turkijos ir Europos santykių ateities. Bendradarbiaudama su savo partneriais, CIFE taip pat išplėtė savo tarptautinį akademinį tinklą ir išplėtė savo patirtį Vakarų Balkanams, Rytų partnerystei ir Kinijai.

Leidinys

CIFE mokslinius tyrimus galima rasti įvairiuose leidiniuose, iš kurių daugiausiai galima rasti CIFE tinklalapyje ir www.cairn.info, leidžiant jo ketvirtinį žurnalą „L'Europe en formacija“.

„L'Europe en formacija“ yra dvikalbis žurnalas (prancūzų / anglų kalbomis), kuriame aptariama Europos integracija, tarptautiniai santykiai ir federalizmas, tarpdisciplininis požiūris, jungiantis politinę filosofiją, teisę, ekonomiką, sociologiją ir kultūrą. Žurnalas pirmą kartą pradėtas leisti 1960 m., Siekdamas pagerinti jo mokslinį profilį, 2008 m. Jis įsteigė mokslinį komitetą.

Biurai

CIFE pagrindinė buveinė yra Nicoje ir filialai Berlyne, Briuselyje , Stambule ir Tunise.

Erasmus

Ji gauna specialų finansavimą pagal Europos Sąjungos Jean Monnet programą (Erasmus).

Absolventai ir absolventai

CIFE magistrantūros studijų absolventai dirba vyriausiuoju pareigūnu Europos institucijose kaip JT politikos pareigūnai, administratoriai, diplomatai, konsultantai, tyrinėtojai, tyrinėtojai, lobistai ir akademiniai ekspertai, kurie yra iš daugiau nei 100 šalių. Jie yra mūsų geriausi ambasadoriai.
CIFE absolventų tinkle mūsų absolventai palaiko ryšius su CIFE ir nuolat atnaujina Europos reikalus per renginius, kuriuos CIFE organizuoja reguliariai rengdamas pietų diskusijas, regioninius susirinkimus ir kasmetinį tarptautinį Alumni renginį kintančiose Europos sostinėse ir kt.

Vietos

Berlynas

Address
CIFE in Germany
Bundesallee 23

D - 10717 Berlynas, Berlynas, Vokietija

Malonu

Address
CIFE in France
81, rue de France

06000 Malonu, Provanso Alpės-Žydrasis Krantas, Prancūzija

Briuselis

Address
CIFE in Belgium
c/o Fondation Universitaire
Rue d'Egmont 11

1000 Briuselis, Belgija

Viena

Address
Viena, Viena, Austrija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis