Oficialus aprašymas

Mes labai didžiuojamės, kad supažindiname jus su mūsų universitetu; mes siūlome įdomią ir labai atvira įstaiga, kurioje yra modernūs, tinkami ir praktiniai kursai, sukurti draugiškoje, atsipalaiduoti ir saugioje aplinkoje, apsuptoje nuostabiu gamtos kraštovaizdžiu.

DIT siūlo mokytis dviejuose universitetuose, pirmuosius mieste Deggendorfo mieste ir Europos Rottal-Inn Campus Pfarrkirchen mieste.

Mūsų modernūs miesteliai siūlo puikų mokymosi aplinką; juose yra įrengtos moderniausios priemonės ir puiki technologinė parama. Mes siekiame, kad mūsų studentų laikas čia būtų produktyvus, kūrybingas ir įdomus, todėl jie yra labai patenkinti savo edukacine patirtimi. Mūsų absolventai palieka puikų užimtumo perspektyvą, suteikdami jiems būsimos sėkmės pasirinktoje karjeros srityje, ir jų labai pageidauja vietos, nacionalinės ir tarptautinės bendrovės.

Iš tiesų, turime stiprią reputaciją dėl mūsų švietimo kokybės, ir mes nacionaliniu lygiu priskiriame prie geriausių universitetų taikomųjų mokslų Vokietijoje.

Prašome nedvejodami kreipkitės į mus dėl pokalbių ir daugiau informacijos, ypač apie mūsų kursus anglų kalba.

Norėdami pamatyti DIT studentų gyvenimo nuotraukas ir filmus, spustelėkite šią nuorodą, jei norite aplankyti mūsų "Campus Media" puslapį

DIT prezidento pranešimas

Pristatome mūsų naują Europos "Campus", "Rottal-Inn"

2015 m. Spalio mėn. Pradėtas Deggendorf Institute of Technology Europos universitetas , priklausantis Deggendorf Institute of Technology . Bendradarbiaudamas su partneriais iš Austrijos, Čekijos, Lenkijos ir Ispanijos, mes specializuojamės bakalauro ir magistro laipsniuose sveikatos priežiūros ir išteklių srityje. efektyvumas ir energijos vartojimo efektyvumas. Visi kursai turi neribotą įrašą ir nemokami mokesčiai už mokslą, jie bus iš dalies arba visiškai mokomi anglų kalba.

Kalbų mokėjimas: studentai gaus daugiakalbį išsilavinimą, kad pasirengtų pasaulinei karjerai, nors dominuojanti paskaita bus anglų kalba. Tarptautiniai studentai lankysis vokiečių kalbos pamokose ir bus siūlomi įvairūs papildomi kalbos kursai.

Modulinis ir lankstus mokymas: laipsniai turės modulinę struktūrą, pagal kurią studentai galės laisvai pasirinkti iš įvairių modulių pagal savo akademinę pažangą ir dėmesio zoną, taip sudarys jiems galimybę kurti savo individualų karjeros planą.

Profesinė karjera: Poilsio pramonei trūksta puikiai parengto turizmo, viešbučių ir renginių vadovų. Kadangi šios pramonės šakos šiuo metu sparčiai plečiasi, sėkmingai baigę absolventai turės puikių perspektyvų kurti fantastišką karjerą visose laisvalaikio komercijos srityse, tokiose kaip viešosios ir privačios įmonės, viešbučiai ir kurortai. Galimos profesinės pozicijos bus turizmo / viešbučių valdymas, rinkodaros lyderis turizmo ar viešbučių sektoriuje, paskirties valdymas kelionių ir turizmo įmonėse.

Be to, 2016 m. Spalio mėn. Pradedamas pirmasis techninis kursas "Bakalauro pramonės inžinerija / techninė priežiūra ir eksploatavimas", atliekant techninę priežiūrą, remontą ir eksploatavimą (MRO).

Fantastiška vieta Europos širdyje

Europos Rotus-Inn Campus įsikūręs pačioje žavioje turistinėje Pfarrkirchen miesto dalyje, žemesnėje Bavarijos pietinėje Vokietijoje. Jis įsikūręs tarp gretimų, vaizdingų kalvų tarp Dunojaus ir Inn upių, netoli Austrijos ir Čekijos sienų ir greta didelių kosmopolitinių Miuncheno ir Zalcburgo miestų.

Be daugelio įsitvirtinusių įmonių, daugybė gatvės kavinių, barų, uždarų kiemų ir šešėliai alaus sodų vilioja apsilankymus ir vietiniai gyventojai, kurie ilgisi ir mėgaujasi. Norėdami komplimentuoti tai ir maksimaliai padidinti studentų socialinį gyvenimo būdą, miestelio ir studentų gyvenamieji patalpos yra lengvai pasiekiami pėsčiomis nuo miesto centro ir visų vietos patogumų.

Per penkerius metus Pfarrkirchen tapo kultūriniu požiūriu garsi Rottal dėl išskirtinių meno parodų, muziejų naktų ir daugybės festivalių bei renginių per metus. Kasmet vasarą senamiesčio šventė vilioja tūkstančius lankytojų į miesto festivalį po šūkiu "Pfarrkirchen švenčia Europos stilių ir dar daugiau". Visas miestas yra apsuptas daugiakultūriais kulinariniais ir muzikiniais renginiais.

Be to, Pfarrkirchen siūlo puikų susisiekimą viešuoju transportu, įskaitant Miuncheno tarptautinį oro uostą tik 90 minučių kelio automobiliu, todėl greitas, efektyvus ir malonus kelionės būdas.

Programos mokomos:
Anglų
Vokiečių

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

Deggendorf Institute of Technology

Tarptautinis turizmas kasmet sukuria milijardus eurų ir vis dar yra viena iš sparčiausiai augančių pramonės šakų. Priklausomai nuo to, ar tai yra verslas ar malonumas, sv ... [+]

Tarptautinis turizmas kasmet sukuria milijardus eurų ir vis dar yra viena iš sparčiausiai augančių pramonės šakų. Priklausomai nuo to, ar tai yra verslas ar malonumas, svetingumo ir renginių valdymo sektoriai taip pat gauna naudos iš tarptautinio turizmo patirties ir yra neatskiriamai susiję. Atsižvelgiant į šias susijusias sritis, tik bendras sektorius yra pelningesnis ir patrauklus.

Šiame magistro laipsnyje studentai plečia savo žinias ir gilina savo žinias apie sveikatos ir turizmo sektoriaus tarpsektorinius sektorius, tokius kaip spa, prevenciniai centrai, reabilitacijos klinikos, sporto centrai, poilsio, laisvalaikio ir kultūros centrai. Šioje magistrantūros studijų programoje bus įtrauktos šios pasaulinės turizmo tendencijos:... [-]

Vokietija Pfarrkirchen
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vadybos kursai

Deggendorf Institute of Technology

Su šiuo magistro laipsniu įgysite kvalifikaciją ir įgūdžius tarptautinei karjerai į ateitį orientuotą sveikų ir tvarių pastatų sektorių. ... [+]

* Kursas laukia patvirtinimo iš Bavarijos valstybės švietimo

Su šiuo magistro laipsniu įgysite kvalifikaciją ir įgūdžius tarptautinei karjerai į ateitį orientuotą sveikų ir tvarių pastatų sektorių.

Šis antrosios pakopos studijų kursas atitinka moksleivių žinias apie metodus ir technologijas sveikų ir tvarių pastatų srityse, kartu su pritaikymais įvairiose statybos ir nekilnojamojo turto srityse. Ji pripažįsta ir išplečia studentų turimas žinias iš bakalauro studijų, pavyzdžiui, statybos inžinerijos, architektūros, techninės statybos įrangos, energiją taupančios statybos ar susijusių kursų bei profesinės patirties.

Kursai

1 semestras... [-]

Vokietija Pfarrkirchen
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Deggendorf Institute of Technology

Iš eilės magistro laipsnis leidžia absolventams Mechatronikos ir kitose susijusiose studijų srityse gilinti žinias apie tinklo sistemas skaitmeninėje gamyboje. ... [+]

Iš eilės magistro laipsnis leidžia absolventams Mechatronikos ir kitose susijusiose studijų srityse gilinti žinias apie tinklo sistemas skaitmeninėje gamyboje.

Laipsnis: inžinerijos magistras (M.Eng.)Trukmė: 3 semestrai arba 18 mėnesiųPradžia: kursas prasideda kasmet spalio ir kovo mėnesiaisPriėmimo sąlygosBakalauro laipsnis arba lygiavertis su min. iš 210 ECTS kreditų iš Vokietijos ar tarptautinio universiteto šiose srityse: Pramonės inžinerija, Inžinerinė fizika, Mechanikos inžinerija, Elektrotechnika, MechatronikaReikalingi anglų kalbos įgūdžiaiPagrindinės studijų sritysKiberinės fizinės sistemosBendradarbiavimo ir autonominės sistemosIšplėstinės modeliavimo sistemosPriedų gamybaKarjeros perspektyvos: meistriškos mechatronikos ir kibernetinės fizikos sistemos... [-]
Vokietija Pfarrkirchen
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

THD - Technische Hochschule Deggendorf

Address
European Campus Rottal-Inn Max-Breiherr-Str. 32
84347 Pfarrkirchen, Bavaria, Vokietija
Address
Deggendorf Institute of Technology Edlmairstraße 6 und 8 94469 Deggendorf Germany
94469 Deggendorf, Bavaria, Vokietija