ESMT Berlin

Įvadas

Oficialus aprašymas

Verslo mokykla įkurta verslui.

ESMT - Europos vadybos mokykla ir technologijos įsikūręs Berlyne, Vokietijoje, širdies yra privati verslo mokykla įkurta 25 transnacionalinės korporacijos. Mokyklų patirtis orientuota į verslumo lyderių ugdymo su pasaulinio dėmesio socialinės atsakomybės ir technologijų valdymą. ESMT yra vienas iš geriausių užėmė verslo mokyklų Vokietijoje, pasaulinio tinklo absolventai į daugiau nei 50 pasaulio šalių.

ESMT siūlo tris studijų programas:

  • Magistro vadybos
  • Dieninių MBA
  • Executive MBA (EMBA) taip pat vykdomosios švietimo

Visi ESMT programos naudos iš glaudžius ryšius su ESMT Corporate tinklas ir founders.The verslo mokykla siūlo tarpdisciplininį platformą diskurso tarp politikų, mokslininkų ir verslo lyderių.

ESMT yra tarptautinio verslo mokykla Vokietijoje, daugiau nei 80% ESMT fakulteto nariai turi ne Vokietijos foną ir kiekvienoje programoje klasės yra 70% iki 90% tarptautinės.

Mokykla neseniai įėjo keli reitingą. ESMT anketa EMBA programą buvo reitinguojami 30 dieną "Financial Times" pasaulio reitingą vykdomosios MBA 2015. EMBA programa buvo reitinguojami numeris vienas per pastaruosius penkerius metus iš eilės, skirtų karjeros pažangą. The Economist "Kurios MBA?" Reitingą top 100 pasaulio dieninių MBA programų, ESMT užima 49-, pateikimo 2nd Vokietijoje ir 13 Europoje.

ESMT yra valstybės akredituota privataus verslo mokykla, kurios programos taip pat akredituota AACSB, AMBA, EQUIS ir FIBAA.

Mokyklos misija

ESMT plėtoja verslumo lyderius, kurie mąstyti globaliai, veikti atsakingai ir pagarba individui. Su paveldo įsišaknijusi Europos vertybių ir technologijų potencialą, ESMT kuria ir perteikia naujas žinias siekiant skatinti tvarų ekonomikos augimą.

Yra daug sutapimų tarp šių mokslinių tyrimų srityse, ir daugelis fakulteto nariai dirba keliose mokslinių tyrimų sričių ar jų sąsajas. Be to, toks elgesys teorinis tyrimas yra tinkami toliau susieti tris kompetencijos srityse.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Peržiūrėti Magistro studijų programas » Matyti Vienerių metų MBA studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Magistras

Magistro vadyba

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų October 2018 Vokietija Berlin

ESMT magistro valdymas (MIM) rengia talentingus protus karjerai pasaulio verslo. [+]

ESMT magistro valdymas (MIM) rengia talentingus protus karjerai pasaulio verslo.

ESMT magistro vadyba sujungia lauko darbus su pasaulinėmis kompanijomis, taikydama kursinius darbus ir atlikdama naujausių verslo ir valdymo teorijų tyrimus. Pripažinti studentai turi daugybę akademinių įgūdžių ir naudoja laiką ESMT norėdami įgyti vertingų žinių ir tarpdisciplininės patirties, kad galėtų pritaikyti savo ankstesnę patirtį ekonomikos ir valdymo problemoms.

Programa yra padalinta į du srautus, daugiausia dėmesio skiriant tarptautiniam valdymui. Vienas srautas ( kiekybinis verslas ) skirtas kiekybiniams sprendimų analitikams ir vienam srautui kūrybiniams ir strateginiams mąstytojams ( novatoriškas valdymas ).... [-]


Kontaktai

ESMT European School of Management and Technology GmbH

Adresas European School of Management and Technology Schlossplatz 1
10178 Berlin, Berlin, Vokietija
Interneto svetainė http://www.esmt.org
Telefonas +49 30 212310