Hochschule Biberach University Of Applied Science

Įvadas

Oficialus aprašymas

Biberach universitetas - energingas universitetas statybos, energetikos, biotechnologijos ir verslo administravimo srityse

Tradiciškai Statybos Mokykla yra Biberach universitetas už klasikinio disciplinų architektūros ir civilinės inžinerijos. Specialusis atskirti šių studijų programų: projektų valdymas (statybos) ir verslo administravimo (Statyba ir nekilnojamasis turtas). Vadovaujasi vizija energijos suvartojimu HBC išplėtė savo akademinius aukas Energijos efektyvumas: kursai Energetika Inžinerija ir energijos forma jauni specialistai - inžinieriai, kaip pirkliai - už šį būsimą užduotį. Į mokymo ir mokslinių tyrimų dėmesys skiriamas atsinaujinančių energijos išteklių srityje.

Tuo pačiu metu yra HBC su biotechnologijų visiškai nauja fokusavimo. Kursai Farmacijos Biotechnologija ir Pramoninės biotechnologijos pasiūlyti mokslinį išsilavinimą, papildytus dabartinių mokslinių tyrimų projektus.

Iš Biberahas universiteto akademija siūlo ne visą darbo dieną pakopos kursus ir išsamią mokymo ir konferencijų programos profesinį mokymą.

Nacionalinės universitetų reitingų paliudyti į HBC kokybės mokymo ir mokslinių tyrimų: pakartotinai gavo HBC aukščiausius įvertinimus!

Ką Biberach universitetas diskai

Per savo studijų programų architektūros ir civilinės inžinerijos, statybos klimato ir energetikos sistemų, taip pat verslo vadybos ir biotechnologijų srityse, Biberach Universitetas turi mokslo ir tuo pačiu metu praktinio konfrontacijos žmogaus, aplinkos ir energijos. Žmogaus buvimas yra grindžiamas energijos buvimo įvairių formų ir jų naudojimo. Visų pirma, pagrindiniai ir saugos poreikiai šioje srityje būsto, užimtumo, klimato ir sveikata žmonės vis labiau holistinis ir dominuoja racionalaus ir pagrįsto energijos naudojimo.

Biberach universitetas supranta mokslinę analizę žmogaus ir energijos kaip nuolatinio proceso į regionų ir pasaulio socialinius pokyčius ir pateikti jiems pakankamai pagrįstą mokymą siūlo studentams bakalauro ir eilės kursus. Tyrimo pasiūlymų yra reguliariai vertinami, pritaikytas ir išplėstas, pavyzdžiui, dvigubą studijų modelius. Regioniniais ir tarptautiniais tinklais į universitetus ir ekonomikai stiprinti mūsų tarptautinį įvaizdį.

Vizija Biberach universitetas galima apibūdinti šiais principais:

. 1 Biberach universitetas stovi naujoviškų, profesinę kvalifikaciją ir praktinio mokymo inžinierių su didžiausiu efektyvumo, veiksmingumo ir kokybės.

. 2 Biberach universitetas palaiko su savo mokymo pasiūlą įmokų sprendžiant dabartinius energetikos ir klimato problemas.

. 3 Biberach universitetas turi pakankamai didelis, kad užtikrintų nepriklausomumą, veiksmingumą ir patrauklumą panašūs.

. 4 Biberach universitetas veikia regioniniu ir tarptautiniu mastu, ji teigia, strateginius aljansus dalimis su kitais universitetais.

. 5 Biberach universitetas yra patrauklus partneris tyrimų, plėtros ir paslaugų užduotis, regioninių ir nacionalinių kompanijų.

  1. Universitetas yra jų santykinę svarbą suvokia kaip gerbiamas švietimo įstaigos mieste ir rajone Biberache ir prisideda prie jų įvaizdžio kūrimo ir profiliavimo metu.

Vietos

Biberachas

Hochschule Biberach

Address
Biberach University of Applied Sciences
Karlstrasse 11

88400 Biberachas, Badenas-Viurtembergas, Vokietija
Telefonas
+49 7351 5820

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis