Furtwangen University/HFU Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kurti ateitį pasitelkiant inovacijas daugiau nei 160 metų

Furtwangen universitetas (HFU) didžiuojasi savo daugiau nei 160 metų istoriją aukštos kokybės mokymo, taikomųjų tyrimų ir stipria tarptautine orientacijos. Mes užėmė labai tiek studentams, tiek darbdaviams Vokietijos universitetų lygos lenteles ir mūsų nepriekaištingą reputaciją atkreipia studentų iš visoje Vokietijoje, taip pat daugiau nei 80 šalių visame pasaulyje.

Su trijų universitetų, dešimt fakultetų ir 41 novatoriškų ir praktinių studijų kursus tiek bakalauro ir magistro lygio, HFU siūlo platų akademinių galimybių. Mūsų studentai naudos iš puikių studijų sąlygų su mažais tyrimo grupėse ir asmeninio kontakto su profesoriais. Mes taip pat siūlome išskirtinius pagalbines paslaugas ir priemones, įskaitant ultra modernių laboratorijų, aukštųjų technologijų IT infrastruktūros ir vienas iš geriausių bibliotekų Vokietijoje. Visa tai prisideda prie puiki mokymosi patirtis su pirmojo kurso darbo perspektyvas.

Kodėl turėtumėte rinktis mus?

Modernų, novatorišką laipsnis kursai Aukščiausios kokybės mokymo ir mokslinių tyrimų Mokymai moderniausią technologiją su stipria praktinio elemento Dėmesys darbu susijusių įgūdžių Tarptautinis dėmesys studijų kursų Optimalus parama studentams ir priežiūra Puikus darbo galimybes

HFU verslo mokykla yra tvirtai nusistovėjęs centras tobulumo, garsėja savo novatorišką dvasią ir dinamišką atmosferą. Daugiau nei 1000 verslo žmonės baigė su mumis, nes mūsų įkūrimo 1995 m. Mes siūlome visiškai akredituota, labai rango verslo laipsnių, pritaikytus tarptautinės darbo rinkos poreikius. Tuo HFU Business School, jums įgyti aukščiausią profesinę kvalifikaciją, leidžia jums žaisti sėkmingai dalyvauti pasaulio ekonomikoje 21-ojo amžiaus. Ir tai pažadas!

Apsuptas gamtos grožiu Black Forest regione pietų Vokietijoje, HFU verslo mokykla suteikia puikią aplinką savo studijų.

Vietos

Villingen-Schwenningen

Address
Robert-Gerwig-Platz 1
78120 Villingen-Schwenningen, Badenas-Viurtembergas, Vokietija

Baden-Badenas

Address
Jakob-Kienzle-Str.17
78054 Baden-Badenas, Badenas-Viurtembergas, Vokietija