International Graduate Center - Hochschule Bremen

Įvadas

Oficialus aprašymas

Tarptautinis aukštųjų mokyklų centras

Tarptautinis aukštojo mokslo centras yra skirtas būsimiems vadovams. Mes siūlome lanksčias neakivaizdines ir dieninės MBA ir magistrantūros programas studentams ir jauniesiems specialistams iš viso pasaulio. Per didelį partnerių universitetų ir įmonių tinklą mes siūlome aukštos kokybės akademinį išsilavinimą magistro lygmeniu tiesiai Brėmeno širdyje.

Unikalus Vokietijoje

Tarptautinis aukštojo mokslo centras (IGC) yra pagrindinė Brėmeno universiteto magistro studijų ir mokslo tolesnio mokymo įstaiga. Kaip ir jokios kitos Vokietijos institucijos, Brėmeno taikomųjų mokslų universiteto inovacijos ir tradicijos nėra vieningos, nes jos sudaro sėkmingą koncepciją tarpvyriausybinėje konferencijoje. Su daugiau nei 200 studentų iš daugiau nei 40 tautų, 15 magistrantūros studijų programų, įskaitant 12 MBA programų, Brėmeno taikomųjų mokslų universiteto absolventų centras yra viena iš pirmaujančių aukštųjų mokyklų Vokietijoje.

IGC siekia optimizuoti lyderystės užduotis žmonėms ir taip pasiūlyti jiems labai gerą pradinę sėkmingos karjeros vietą. Vadovaujančiųjų ir jaunų specialistų lyderystės įgūdžių ugdymui IGC užima išskirtinę vietą Vokietijoje kokybės ir koncepcijos bei papildomo tarptautinio ir tarpkultūrinio dėmesio dėlei. Be kitų dalykų, Tarpvyriausybinė konferencija perteikia šiuolaikines verslo vadybos žinias, vadovavimo metodus ir socialinius bei tarptautinius įgūdžius, kurie taip pat reikalingi vadovaujančioms pareigoms. IGC studija gali būti vykdoma ne visą darbo dieną, kaip neakivaizdinė arba dieninė studija per vienus metus. Patyrusi komanda, dėstytojai, aukšto lygio studentai ir įsitraukę darbuotojai užtikrina aukštą kokybę, tarptautiškumą ir praktiškumą.

Vietos

Brėmenas

International Graduate Center

Address
International Graduate Center
Hochschule Bremen
Süderstraße 2

D-28199 Brėmenas, Brėmenas, Vokietija
Telefonas
+49 421 59054782