IUBH University of Applied Sciences

Įvadas

Oficialus aprašymas

„IUBH University Campus Studies“ IUBH University of Applied Sciences siūlo aukštojo mokslo universiteto programas, kurios turi didelį tarptautinį dėmesį: visi kursai dėstomi anglų kalba, mokymo programa suderinta su būsimais tarptautinių kompanijų poreikiais. Profesoriai ir studentai iš daugiau nei 85 tautų susitinka ir kartu dirba universiteto miestelyje.

Mes remiame tūkstančius įvairių modelių studentų, kurie pradeda savo karjerą ar kuria karjerą. Tiuringijos valstijos ekonomikos, mokslo ir skaitmeninės visuomenės ministerija yra atsakinga už IUBH tarptautinį universitetą visose aukštojo mokslo teisės srityse.

Misija

Pasinaudojimas tarptautinio valdymo galimybėmis

Pasikeitė tarptautiniu mastu dirbančių vadovų profilio reikalavimai. Tai pripažinome kaip pirmąjį privatų, valstybės pripažintą universitetą, veikiantį tik paslaugų sektoriuje.

Pasitelkdami patrauklius bakalauro ir magistro studijų kursus, norime nustatyti naujus naujos kartos vadybos standartus. Mūsų programoms būdingas efektyvus dalykinių žinių ir minkštųjų įgūdžių perdavimas, siekiant paruošti mūsų absolventus sudėtingai vadybinei užduočiai.

Mūsų misijos pareiškimą sudaro šie keturi pagrindiniai sėkmės veiksniai:

1. Tarptautiškumas

IUBH yra orientuota į pasaulinės rinkos poreikius

Studijos IUBH suteikia karjerą globalioje aplinkoje. Mes gyvename iš šio kredo tuo, kad anglų kalba yra mokymo kalba ir kalba, naudojama mūsų universiteto miestelyje. Mes taip pat suteikiame tarptautiškumo su daugeliu kitų skiriamųjų bruožų:

  • Mūsų ekspertai ir dėstytojai iš viso pasaulio moko ir techninių žinių, ir minkštųjų įgūdžių.
  • Mes nuolat bendradarbiaujame su partneriais universitetais Europoje, Amerikoje, Australijoje ir Azijoje.
  • IUBH tarptautiniu mastu reikalaujančių kalbų aukštesnio lygio moko gimtoji kalba ir ugdoma papildoma tarpkultūrinio bendravimo kompetencija.
  • Šiuo metu mūsų miesteliuose yra studentų iš daugiau nei 110 tautybių / šalių.

Studentams mūsų tarptautinis įsipareigojimas atsiperka įvairiais būdais. Maždaug 75% mūsų absolventų sėkmingai dirba tarptautinėje aplinkoje.

2. Praktinis tinkamumas

Glaudi teorijos ir praktikos integracija užtikrina puikias karjeros perspektyvas

IUBH praktinė orientacija patiriama iš pirmų rankų. Mokymo programa turi daugybę aspektų, atspindinčių tai, pavyzdžiui, įtraukiant praktikos semestrus, diskusijas ir paskaitas su pramonės ekspertais ir ekskursijas įmonėse. Teorijos ir praktikos integracija yra kiekvieno studento kasdienybė. Savo paskaitų kontekste IUBH siūlo projekto darbą ir atvejų analizę.

Daugelis IUBH studijų privalumų yra įmanomi dėl glaudaus IUBH ir jos fakulteto bendradarbiavimo su pramone. Mūsų fakultetas palaiko ryšius su visomis DAX 30 įmonėmis, yra pripažintas tarptautinėje rinkoje ir gerai sujungtas tinkle su daugiau nei 3000 verslo partnerių.

3. Reputacija

Daugybė sertifikatų ir apdovanojimų patvirtina puikią „IUBH“ reputaciją

Reguliariai IUBH pasiekia aukščiausius įvertinimų balus. Patikimos akreditacijos, partnerystė ir narystė rodo aukštą universiteto ir jo programų kokybę.

2009 m., Vykdydama savo institucinę akreditaciją, IUBH gavo aukščiausią kokybės ženklą iš Vokietijos mokslo ir humanitarinių mokslų tarybos (Wissenschaftsrat): besąlygiška akreditacija 10 metų.

IUBH yra akredituota Tarptautinio verslo administravimo akreditacijos fondo (FIBAA) ir iki šiol yra gavusi penkias savo studijų programas - penkis auksinius FIBAA premijos antspaudus. Todėl IUBH yra vienas iš pirmaujančių Vokietijos universitetų, kuriam suteikiami penki ar daugiau aukščiausios kokybės antspaudų.

2012 m. IUBH taip pat gavo kokybės ženklą iš Hanzos sertifikavimo agentūros, kuri patvirtino IUBH studijų programas kaip būdą įgyti profesinį išsilavinimą.

2012 m. IUBH taip pat buvo pagerbtas kaip geriausias internetinių kelionių pardavimų asociacijos („Verband Internet Reisevertrieb eV / VIR“) bendradarbiavimo partneris.

IUBH yra steigėjas pasauliniame tinkle „Hotel Schools of Distinction“ (anksčiau - „Leading Hotel Schools of the World“) ir vienintelis tinkle veikiantis Vokietijos universitetas. Tai taip pat pirmasis ir iki šiol vienintelis Vokietijos universitetas, kurio dvigubo laipsnio turizmo studijų programas patvirtino Jungtinių Tautų Pasaulio turizmo organizacija (UNWTO). IUBH yra Jungtinių Tautų akademinio tinklo „Global Compact“, „Svetingumo vadybos švietimo tarybos“ (CHME) narė ir „Kokybės rato įvykių studijų“ įkūrėja. Verslo administravimo srityje IUBH nuolatos patenka į aukščiausią grupę. Dabartiniame CHE reitinge IUBH pasiekė aukščiausius balus: kategorijoje „bendrosios studijų sąlygos“ (1.6 klasė) ir kategorijoje „praktinė orientacija“ (1.7).

4. Įsidarbinimas

IUBH absolventai turi didelę paklausą darbo rinkoje

Mūsų absolventų apklausos rezultatai kalba patys už save: 94 procentai mūsų absolventų susiranda darbą per pirmuosius tris mėnesius, o po dvejų metų 80 procentų jau turi vadovybės pareigas.

Šie puikūs rezultatai yra pagrįsti tuo, kad be profesinės patirties mokymo mes taip pat kreipiame dėmesį į socialinės ir tarpkultūrinės kompetencijos ugdymą. Kai studentai išvyksta į užsienį naudodamiesi šiomis žiniomis, jie daug lengviau gali spręsti tarpkultūrinius iššūkius.

Trumpa studijų programos trukmė ir studijos mažose mokymosi grupėse taip pat naudingos norint patekti į profesinį pasaulį. Šios sąlygos palengvina mainus tarp studentų ir artumą dėstytojams - būtinos efektyviam mokymuisi.

IUBH didžiuojasi savo absolventais, kurie dabar gali atsigręžti į įspūdingą karjerą. Jų karjeros keliai yra tokie patys, kaip ir mūsų studijų programų profesinio profilio.

Tai ne tik apie „IUBH“, „Vimeo“.

Ką mes darome skirtingai

Mes mokome visiškai anglų kalbą - paruošti jus tarptautinei karjerai

Anglų kalba yra ir išlieka globalia kalba. Su daugeliu darbdavių, ypač tarptautinėje aplinkoje, puikios anglų kalbos žinios suteikia jums geresnių darbo ir karjeros galimybių. Mes mokome visiškai anglų kalbą, todėl jūs galite patobulinti savo užsienio kalbos įgūdžius.

Gyvenimas ir mokymasis anglų kalba - IUBH

  • Jūsų studijos yra visiškai anglų kalba - taigi jūs išmokstate svarbų specializuotą žodyną ir pagerinsite sugebėjimą reikšti savo mintis žodžiu ir raštu.
  • Jūs gyvenate ir studijuojate su tarptautiniais studentais universiteto miestelyje, kad galėtumėte pagilinti anglų kalbos žinias kasdieniniame gyvenime.
  • Stažuotės ar semestrai užsienyje taip pat suteikia jums galimybę pritaikyti savo anglų kalbą praktiniame kontekste ir pasiekti dar aukštesnį kalbos mokėjimo lygį.

Užmegzkite tarptautinius kontaktus ir įgykite tarpkultūrinės patirties - stažuodamiesi užsienyje ar semestro metu užsienyje

IUBH daugelį metų palaiko didelę partnerystę su Šiaurės ir Pietų Amerikos, Azijos, Australijos ir Europos universitetais. Tai reiškia, kad užsienio partnerių programų, kuriomis gali naudotis mūsų studentai, spektras yra labai įvairus. Mūsų tarptautinis biuras yra centrinis kontaktinis punktas iškilus klausimams apie studijas užsienyje.

Mes taip pat integravome stažuotę į savo bakalauro studijų programas, kurias, be abejo, galite baigti ir užsienyje. Stažuotė suteikia jums galimybę pritaikyti savo kalbą ir specialiąsias žinias tiesiogiai tarptautinės aplinkos įmonėse.

Mes parengiame jus optimaliai jūsų tarptautinei karjerai - turėdami tarptautiniu mastu svarbų švietimo turinį

Mūsų programų edukacinis turinys suteikia puikų pagrindą vėlesnei karjerai tarptautinėje aplinkoje. Mes labai kreipiame dėmesį, kad suteiktume jums tarptautinio požiūrio tiek į bendrojo valdymo modulius, tiek į dalyko turinį. Tai užtikrina, kad jūs turite pranašumą savo karjeroje.

Vietos

Blogas Honnefas

Address
Mülheimer Str. 38
53604 Blogas Honnefas, Šiaurės Reinas-Vestfalija, Vokietija

Berlynas

Address
Rolandufer 13
10179 Berlynas, Berlynas, Vokietija

Miunchenas

Address
Wolfratshauser Str. 84
81379 Miunchenas, Bavarija, Vokietija