PFH Private University of Applied Sciences

Įvadas

Oficialus aprašymas

PFH Private University of Applied Sciences , įsteigtas 1995 m., Yra valstybės pripažintas universitetas, orientuotas į būsimų vadovų ir pagrindinių technologijų specialistų mokymą ir švietimą. Įsidarbinimas yra visų jo pastangų centre. Universiteto filosofija yra tai, kad asmeninis meistriškumas, akademinė kompetencija ir praktinės žinios bei patirtis yra būtini norint tapti atsakingai veikiančiu profesionalu. Tai gali būti pasiekta tik individualiai, kartu su teoriškai pagrįstu ir į praktiką orientuotu mokymu. Su karjeros ir koučingo paslaugomis bei individualia mentoryste, įtraukta į universiteto struktūrą, visoms studijų programoms būdinga jų praktinė ir ekonominė svarba, jų tarptautiškumas ir ryški orientacija į karjerą.

PFH siūlo 17 universitetinių arba nuotolinio mokymosi programų verslo, inžinerijos, psichologijos ir sveikatos priežiūros technologijų srityse tiek bakalauro, tiek magistro lygmeniu. Daugiau nei 2200 studentų studijuoja universitete Göttingene, Hansecampus Stade arba Berlyne arba viename iš 12 nuotolinio mokymosi centrų, esančių Vokietijoje ir Austrijoje. Efektyviai organizuotos, praktinės ir į rinką orientuotos studijų programos dėka PFH absolventai turi didelę paklausą su įmonėmis. 99% jaunų PFH specialistų savo darbą pradeda iškart po baigimo. Universitetas glaudžiai bendradarbiauja su akademinėmis organizacijomis, mokslinių tyrimų institutais ir privačiomis įmonėmis tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu lygiu, taip užtikrindamas idealų tarpdisciplininį keitimąsi žiniomis ir praktika.

Mokyklos ir studijų sritys

Campus Göttingen

Verslas Sveikatos priežiūros technologijos | Ortobionika

Psichologija ir verslo psichologija

„PFH Campus Göttingen“ siūlo visus nedidelio, dinamiško universiteto privalumus, įkvepiančius vienos iš garsiausių Vokietijos universitetų miestų. Palaimintas su 125 000 žmonių, iš kurių 30 000 yra studentai, šiandien „Göttingen“ yra mokslinių tyrimų centras. Miestas turi daug R

PFH Hansecampus Stade

Inžinerija | Verslas

„PFH Hansecampus Stade“ yra CFK slėnyje, pasaulyje pirmaujančioje anglies pluošto sustiprinto plastiko (CFRP) technologijoje, ir apima 3 000 kv.m. paskaitų salių, konferencijų ir seminarų patalpų bei pažangiausias laboratorijas. Pagrindinės „Airbus“ operacijos ir daugiau kaip 100 kitų Europos kompanijų kompozitų srityje - visi CFRP proceso grandinės etapai, įskaitant R

„Campus Berlin“

Verslas

Vokietijos sostinė turi daugiau ką pasiūlyti nei tik federalinės politikos pomėgiai: nuo konsoliduoto verslo tinklo iki neįsivaizduojamų kultūrinių ekstravagancijų, nuo neriboto naktinio gyvenimo iki vidurdienio koncertų, Berlyne yra viskas, ką tikrasis pasaulio miestas gali siekti. „Campus Berlin“ siūlo moderniausią infrastruktūrą puikioje vietoje. Pagal mūsų politiką, pagal kurią studentams teikiama individuali mentorystė, universitetai ir studijų programos yra skirtos mažoms kohortoms. Naudodamiesi individualiu dėmesiu universitetui, dėka universiteto įvairaus bendradarbiavimo dėka studentai taip pat naudojasi Berlyno studentų sąjungos paslaugomis ir turi prieigą prie kitų objektų, tokių kaip TU Berlyno universiteto biblioteka.

PFH Studyworld

Verslas Psichologija ir verslo psichologija

PFH studijų pasaulis yra unikali koncepcija. Studentai susipažįsta su universitetu, perkeliančiu metų patirtį ir žinias universitetinių studijų programose į nuotolinio mokymo programas, taip užtikrinant aukščiausius mokymo standartus. Mūsų programose yra visi elementai, kurie yra svarbūs sėkmingai karjerai. Nors visą darbo dieną dirbantys profesoriai ir patyrę dėstytojai pramonėje užtikrina programų akademinę kompetenciją ir praktinį aktualumą, brandus mišraus mokymosi koncepcija suteikia studentams reikiamą lankstumą. „PFH“ mišraus mokymosi koncepcija apima įvairius mokymo metodų derinį, 12 šalies nuotolinio mokymosi centrų, virtualų universitetą ir įvairias studentų paslaugas, skirtas padėti studentams organizuoti savo ne profesines studijas.

PFH International

Universiteto internacionalizaciją apibūdina vis daugiau partnerių su geriausiais universitetais visame pasaulyje. Bendradarbiavimas apima studentų ir fakultetų mainų, mokslinių tyrimų ir dvejopo apdovanojimo programas. Siekdama suteikti savo studentams daugiau galimybių įgyti nepakeičiamos patirties užsienyje per savo tarptautinius partnerius pramonėje ir akademinėje bendruomenėje, PFH yra įsipareigojusi plėsti savo tinklą.

Vietos

Berlynas

Address
Pfalzburger Strasse 43–44
10717 Berlin

Berlynas, Berlynas, Vokietija

Stade

Address
Airbus-Strasse 6
21684 Stade

Stade, Žemutinė Saksonija, Vokietija

Getingenas

Address
Weender Landstrasse 3-7
37073 Göttingen

Getingenas, Žemutinė Saksonija, Vokietija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis