RWTH International Academy / RWTH Aachen University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Aachenas (Aix-La-Chapelle), vakarų miestas Vokietijoje, yra ne tik Acheno katedra, paskirta UNESCO Pasaulio paveldo vieta, bet ir vienas iš Vokietijos kompetencijos universitetų.

Studijuoti Elite universitete RWTH Aachen

RWTH Aacheno universitetas yra didžiausias Vokietijos technologijos universitetas ir svarbiausias ekonominis miesto veiksnys. Kiekvienais metais į universitetą atvyksta daug tarptautinių studentų ir mokslininkų, kurie naudojasi aukštos kokybės studijų programomis ir puikiais patogumais, iš kurių abi yra pripažintos tarptautiniu mastu. Acheno artumas prie Nyderlandų, Belgijos ir Liuksemburgo ir jo kultūrinių paveldų įvairovė pavertė universitetą unikalia padėtimi tarptautiniam bendradarbiavimui su kitomis švietimo ir mokslinių tyrimų institucijomis, taip pat su verslo ir pramonės atstovais. RWTH Achenas universitetas turi ilgą istoriją glaudžiai ir plačiai bendradarbiauti su nacionalinėmis ir tarptautinėmis pramonės ir mokslinių tyrimų centrų ir efektyviai prisideda prie sėkmės ir plėtros Vokietijos ekonomikoje vis pratęsimo šį vaidmenį ryšium su Europos Sąjunga.


RWTH Aacheno tarptautinė akademija - skirtumas

„ RWTH Aachen International Academy“ yra pelno nesiekianti bendrovė „ RWTH Aachen University“. Glaudžiai bendradarbiaudama su mechanikos inžinerijos fakultetu, Akademija siūlo magistro programas, specialiai sukurtas siekiant patenkinti tarptautinių studentų poreikius. Akademijos atsakomybė apima organizacinius, administracinius ir ekonominius aspektus, o mokslinė lyderystė tenka Acheno universitetui „ RWTH , suteikiančiam akademinį laipsnį „Mokslo magistras“.


ASIIN akreditavimas e. V.

R WTH Aachen University“ ir „ RWTH International Academy “ partnerė kokybės vadybos sistemų sertifikavimui sistemų akreditacijoje yra „ASIIN eV“. Ši studijų programų akreditavimo agentūra nustato standartus inžinerijos, kompiuterių, gamtos mokslų, matematikos ir mokymo kvalifikacijų programoms. . Visos magistrantūros programos, siūlomos bendradarbiaujant su RWTH Aacheno universiteto ir RWTH tarptautinės akademijos mechanikos inžinerijos fakultetais, buvo akredituotos ASIIN. Akreditacija turi būti reguliariai atnaujinama, kad būtų užtikrintas nuolatinis kokybės užtikrinimo ir tobulinimo lygis.


Privalumai kaip RWTH Aachen Bakalauras

Studentai, dalyvaujantys magistrantūros programoje RWTH tarptautinėje akademijoje, gauna oficialų magistro laipsnį iš RWTH Aacheno universiteto . Žinoma, jie taip pat yra oficialiai pripažinti RWTH Acheno universiteto nariai studijų metu ir turi teisę naudotis visais universiteto teikiamais privalumais ir studentų pasiūlymais: naršyti ir atlikti tyrimus bibliotekose, naudotis WLAN ir programinės įrangos pasiūlymais , naudotis įvairiomis sporto ir laisvalaikio paslaugomis ir kt. Taip pat paklausti apie studentų nuolaidas, susijusias su teatrais, muziejais, kino teatrais ar tam tikrais telefono ir mobiliojo ryšio paslaugų teikėjais.

(Profilio paveikslėlis, kurį pateikė Peter Winandy)

Vietos

Achenas

RWTH Aachen University

Address
Campus-Boulevard 30
52074 Achenas, Šiaurės Reinas-Vestfalija, Vokietija
Interneto svetainė
Telefonas
+49 241 80 99367