SRH Hochschule für Logistik und Wirtschaft Hamm

Įvadas

Oficialus aprašymas

INOVACIJOS ATITINKA BENDRADARBIAVIMĄ

Graduate Management Admission Test arba SRH Hochschule für Logistik ir ekonominis Hamm turi aiškų profilį: Mes mokome vadovams už didėjantį darbo rinkos verslu susijusių techninių paslaugų. Mes įdėjome mūsų tyrimų dėmesys perspektyviausių pramonės šakų.

Jauna, moderni ir į ateitį orientuotą

Privatus, valstybės pripažintos universitetas įkurtas 2005. Kadangi mūsų specialios orientacijos ir mokymo kokybę ir logistikos energijos, mes esame pagrindinis veikėjas aukštojo mokslo kraštovaizdžiu NRW ir pramonės inžinerija.

Graduate Management Admission Test arba SRH Hochschule Hamm yra dalis nacionalinio tinklo privačių universitetų VRH, kad po bendro pavyzdžio, tačiau kurių nepriklausomas mokslines profilius. Pagaminta iš universitetų administracijoms su bendrąja vežėjo modelį SRH universitetų medžiaga buvo Senato 24. Sprendimas Lie 2008 įskaičiuotas į bazinę Kad VRH Hochschule Hamm. Iš SRH universitetų tikslas yra gauti į ypač gabių jaunuolių ateitį orientuotų programų ir vadovauti Kvalifikuota kad suteikti jiems aukščiausios karjeros galimybes darbo rinkoje. Tuo pačiu metu SRH universitetai nori paskatinti ir paremti juos savo vystymuisi į nepriklausomo suvereni asmenybės. Be to, SRH universitetai nori prisidėti prie inovacijų ir mokymo verslo ir visuomenės per taikomuosius mokslinius tyrimus ir mokymą atitinkamose savo profilius.

SRH Hochschule Hamm taip šių misiją pasiekti savo akademinius tikslus.

I. įsipareigojimas asmeninės laisvės

Mes tikime, kad asmeninė laisvė yra energingos, dinamiškos ir demokratinės visuomenės šerdis. Tai, nors Konstitucijoje garantuota, o ne prekių, kad mažėja nuo dangaus, bet turi būti kovojama, vėl ir vėl, ir teigė, naujos. Todėl mes teikiame didelę svarbą darbuotojams ir studentams, kurie mato save kaip laisvės sąmoningas, nepriklausomi asmenys ir advokatas su drąsa, saugant ir ginant pilietines laisves ir pagrindines teises, o tai visada gerbia kitų laisvę.

II. Dėmesys apsisprendimo

Mes tikime, kad žmogaus kūrybingumas ir originalumas ir asmenybė gali duoti visiškai vystytis tik tada, kai jie gali kurti ir tinkinti savo gyvenimo planą galimą nepriklausomai. Todėl mes rekomenduojame mūsų universiteto apsisprendimo ir savęs tobulinimo individo, d. h. sugebėjimą suformuoti savo nuomonę, remiantis faktais, ateiti į savo wohlabgewogenen sprendimus ir atstovauti jiems stiprybės ir savikontrolės.

III. Skatinant asmeninę atsakomybę socialiniame klijavimui

Mes tikimės, kad individuali atsakomybė, įsipareigojimas ir privačios iniciatyvos yra labiau tinkamas nei dėl kolektyvinių struktūrų ir sprendimų priklausomybė vadovauti savo gyvenimą savarankiškai nustatyti ir socialiai atsakinga, taip pat skatinti bendrąjį gėrį. Kiekvienas žmogus yra unikalus asmenybė ir tuo pačiu metu taip pat visada socialinės būties. Todėl mes rekomenduojame mūsų studentų ir darbuotojų plėtrai savarankiškai mąstyti ir veikti žmones, kurie aktyviai formuoti savo likimą savarankiškai ir su pasitikėjimo savo jėgomis ir kartu su kitais partneriais.

IV. Tolerancija ir atvirumas

Mes sveikiname visus darbuotojus ir studentus, nepriklausomai nuo jų etninės, religinės ar socialinės kilmės pasveikinti, kad atitiktų taikomus jam nustatytus techninius reikalavimus, jo kolega susitiko su tolerancija ir pagarba, ir gerbti mūsų misija vertybes savo darbą mūsų universitetuose. Mes reikalaujame, kad mūsų studentai įgyja tarptautinę patirtį ir tarpkultūrinę kompetenciją.

V. gerbiant nepriklausomybę

Mes atkreipti dėmesį į šalies politinė, religinė ir ideologinio neutralumo SRH universitetų ir jų nepriklausomumas nuo ekonominių trečiųjų šalių interesus, kad būtų išsaugotas iš intelektinio nepriklausomumo ir įvairovės, kurioje darbuotojai ir studentai turi savo idėjas ir nuomonę laisvai kurti, atstovauti ir gali realizuoti klimatą.

VI. Propaguojančios socialinės rinkos ekonomikos ir konkurencijos

Mūsų misija yra socialinės rinkos ekonomikos, kuri sujungia individo laisvę, ekonominio ir socialinio teisingumo dinamiką kartu. Mes tikime, kad viena iš valstybinės paternalizmas galimo laisvosios rinkos ekonomikos su juo susijusių elementų sutarčių laisvės, privačios nuosavybės ir konkurencijos yra geriau nei bet kuri kita sistema tinkama skatinti asmens gerovę, solidarumą su kitais, ir teisingumą visuomenėje. Todėl mes norime padaryti su ir mūsų universitetuose prisideda prie suvokimo, išsaugant ir stiprinant rinkos ekonomiką, mūsų šalyje ir kad mūsų studentai sėkmingai įrodyti sau pasaulinėje rinkoje konkurencija, ir kartu socialinė atsakomybė galėtų suvokti.

VII. Verslumo Lyderystė universiteto

Esame įsitikinę, kad mūsų universitetai minėti dydžiai gali tik gyventi ir reaguoti į mokslo krūvį jas lankstesnes, greičiau ir geriau ir su jais susiduria, kai jie veikia kaip verslo. Tam reikia stiprios verslininkams, kurie nori prisiimti asmeninę atsakomybę už įmonės, kuriai patikėta siekti savo kelią į sėkmę gerovės ir tai taip pat tada eiti, kai tai yra kupinas sunkumų ir varžai. Jos laikosi gero bendrovių valdymo ir atitikimo principų.

Vietos

Hammas

Address
Platz der Deutschen Einheit 1

59065 Hammas, Šiaurės Reinas-Vestfalija, Vokietija