SRH University Heidelberg

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kaip vienas iš seniausių ir didžiausių privačių universitetų Vokietijoje, mes nustatėme švietimo standartą. Mes aprūpiname jums žiniomis, kurių reikia jūsų ateičiai - įdomus, novatoriškas ir kūrybingas. Tam labai svarbus glaudus bendradarbiavimas tarp mūsų studentų ir fakulteto.
Mūsų sėkmės receptas: siūlome naujas, praktikuojančias studijų programas, individualią priežiūrą ir greitą įdarbinimą darbo rinkoje. Mūsų studentams tai reiškia geriausias galimybes įveikti savo karjerą.

Apie 5 dešimtmečius SRH University Heidelberg yra vienas iš labiausiai žinomų Vokietijos universitetų, kuriame veikia glaudus verslo ir aukštųjų mokyklų tinklas visame pasaulyje.

Švietimas be sienų

Fondas ir perspektyvos, judėjimo laisvė ir atsakomybė: Atvyksti į SRH mokslo bokštą, mūsų "mokomąjį bokštą". Jo architektūra simbolizuoja dinamiškumą, skaidrumą ir kūrybiškumą. Mes siūlome Jums švietimo aplinką su naujausia įranga ir patraukli kampaniją viename iš gražiausių Vokietijos miestų.

Puiki kokybė

Mes siekiame kompetencijos. Mūsų studijų modelis, dėstytojai ir instrukcijos, taip pat paslaugos, teikiamos mūsų studentams, yra vertinamos pagal šį standartą. Nepertraukiamai aukštą savo išsilavinimo kokybę užtikrina tarptautiniu mastu pripažintos procedūros ir metodai.

Mūsų universitete mokymai ir moksliniai tyrimai turi tarptautinį ir tarpdisciplininį dėmesį. Per pasaulinį mūsų fakultetų ir studentų mainus mes skatiname kultūrinę įvairovę ir atvirumą. Mes vertiname studentų asmeninę plėtrą taip pat, kaip ir jų išsilavinimą - mūsų studijų programos yra sukurtos ir vykdomos per mokslinių tyrimų ir praktikos ekspertų dialogą. Taip mes parengiame juos uždavinius ir galimybes, su kuriais susidursime, kaip aukštos kvalifikacijos specialistai ir ateities lyderiai, orientuoti į laimėjimus ir norintys mokytis.

Gerai prijungtas

S RH universitetas Heidelbergas dirba kartu su atrinktais universitetais ir mokslinių tyrimų įstaigomis tiek namuose, tiek užsienyje, siekdamas skatinti mainus su tarptautine mokslo bendruomene. Cosmopolitan ir vis dar įsišaknijęs metropolijos regione, mūsų universitetas yra regioninis kultūros ir mokymosi centras.

Šiuo metu mūsų šešiose mokyklose mokosi apie 3500 studentų: verslo, inžinerijos

Vietos

Heidelbergas

Address
SRH University Heidelberg
Ludwig-Guttmann-Straße 6

69123 Heidelbergas, Badenas-Viurtembergas, Vokietija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis